Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> szex extrém helyeken
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2017-09-19 06:19:46 | Válasz | Jelentés | #40
Volt egy pàr... Az új kedvenc erdő és lakatlan tanya...ehhez keresek utazni tudó vagy kecskeméti hölgyeket, pàrokat.
Volt egy pàr...
Az új kedvenc erdő és lakatlan tanya...ehhez keresek utazni tudó vagy kecskeméti hölgyeket, pàrokat.
| 2015-06-11 17:26:42 | Válasz | Jelentés | #39
Nekem a templom torony volt eddig a legextrémebb helyszín. :)
Nekem a templom torony volt eddig a legextrémebb helyszín. :)
| 2015-06-08 17:17:01 | Válasz | Jelentés | #38
Gellèrthegyen,Hajógyárin,Margitszigeten,Dunaparton,vagy egy parkban,szopatnèk szèparcu csajt,csajokat! kornelboy34@gmail.com 06317808857
Gellèrthegyen,Hajógyárin,Margitszigeten,Dunaparton,vagy egy parkban,szopatnèk szèparcu csajt,csajokat!
kornelboy34@gmail.com
06317808857
| 2015-05-13 00:44:54 | Válasz | Jelentés | #37
[quote=THQ]hehe haza fele a 4 esen többszőr is leszoptak a kamionos nézett is :P új csajommal állandóan nyomjuk a kocsiban a sexet,parkolóban (közbe mennek el előttünk)de várjuk a tavaszt a szabad ég alatt és a sötétebb város részeket :)[/quote] Kérhetnék még ilyen sztorit?izgató :)
Írta THQ:hehe haza fele a 4 esen többszőr is leszoptak a kamionos nézett is :P új csajommal állandóan nyomjuk a kocsiban a sexet,parkolóban (közbe mennek el előttünk)de várjuk a tavaszt a szabad ég alatt és a sötétebb város részeket :)


Kérhetnék még ilyen sztorit?izgató :)
| 2015-03-17 07:00:28 | Válasz | Jelentés | #36
THQ
THQ
hehe haza fele a 4 esen többszőr is leszoptak a kamionos nézett is :P új csajommal állandóan nyomjuk a kocsiban a sexet,parkolóban (közbe mennek el előttünk)de várjuk a tavaszt a szabad ég alatt és a sötétebb város részeket :)
hehe haza fele a 4 esen többszőr is leszoptak a kamionos nézett is :P új csajommal állandóan nyomjuk a kocsiban a sexet,parkolóban (közbe mennek el előttünk)de várjuk a tavaszt a szabad ég alatt és a sötétebb város részeket :)
| 2015-02-01 00:14:45 | Válasz | Jelentés | #35
Sok a jó story, de miért nem írt senki olyat, hogy nagy forgalomban menet közben szopták le?Nekem az a top storym, de félreeső kis utcában egy oszlop mellett, vagy egy út szélén ... lépcsőház, lift ezek is mind mind izgalmas helyszínek, esetek.
Sok a jó story, de miért nem írt senki olyat, hogy nagy forgalomban menet közben szopták le?Nekem az a top storym, de félreeső kis utcában egy oszlop mellett, vagy egy út szélén ... lépcsőház, lift

ezek is mind mind izgalmas helyszínek, esetek.
| 2015-01-24 22:54:47 | Válasz | Jelentés | #34
Ez most ugye nem komoly? leírtam egy egész regényt, erre a felét ki se rajka?!?!? hát gyönyörű. Én nem írom újra sorry!
Ez most ugye nem komoly? leírtam egy egész regényt, erre a felét ki se rajka?!?!? hát gyönyörű. Én nem írom újra sorry!
| 2015-01-24 22:53:12 | Válasz | Jelentés | #33
Nekem több eset is volt (hála istennek) ezt meg is osztottam valamelyik forum csoportban. Facebookon ismertem meg egy srácot, és elég sokáig beszélgettünk.. Ígérgetés volt bőven hogy találkozunk, de persze sose történt meg. Tudtam h 24/48-ba őrködik egy Budapesti barkácsáruházban, és aznap reggel pont beszéltünk. És mivel reggel írta hogy elindult dolgozni, én ragadtam az alkalmon, és elmentem venni egy új fehérneműszettet. Fekete-vörös csipkés bugyi, fűző, combix. Hazamentem, átöltöztem, rávettem a ruhám és a kabátom, és elindultam a munkahelyére. Tudtam h 8kor zár az üzlet, úgy h fél 9 és 9 között érkeztem. Amikor odaértem, küldtem egy üzenetet neki, hogy mizujs? A válasz az volt h "unalom" A következő üzenetem az volt h gyere le a bejárathoz, erre jártam gondoltam beköszönök. Jó sokáig vártam amire lejött, gondolom sokkot kapott .. :D A hátsó bejáraton engedett be
Nekem több eset is volt (hála istennek) ezt meg is osztottam valamelyik forum csoportban.
Facebookon ismertem meg egy srácot, és elég sokáig beszélgettünk..
Ígérgetés volt bőven hogy találkozunk, de persze sose történt meg.
Tudtam h 24/48-ba őrködik egy Budapesti barkácsáruházban, és aznap reggel pont beszéltünk. És mivel reggel írta hogy elindult dolgozni, én ragadtam az alkalmon, és elmentem venni egy új fehérneműszettet.
Fekete-vörös csipkés bugyi, fűző, combix.
Hazamentem, átöltöztem, rávettem a ruhám és a kabátom, és elindultam a munkahelyére.
Tudtam h 8kor zár az üzlet, úgy h fél 9 és 9 között érkeztem.
Amikor odaértem, küldtem egy üzenetet neki, hogy mizujs?
A válasz az volt h "unalom"
A következő üzenetem az volt h gyere le a bejárathoz, erre jártam gondoltam beköszönök.
Jó sokáig vártam amire lejött, gondolom sokkot kapott .. :D
A hátsó bejáraton engedett be
| 2014-10-24 17:10:44 | Válasz | Jelentés | #32
Még akkor nőtlen, legény ember voltam és egy télen a játszótéren, a havas pingpong asztalon ........ napközben.
Még akkor nőtlen, legény ember voltam és egy télen a játszótéren, a havas pingpong asztalon ........ napközben.
| 2014-09-13 20:59:54 | Válasz | Jelentés | #31
nekem moziban volt a leg extrémebb eddig
nekem moziban volt a leg extrémebb eddig
| 2014-09-05 12:17:15 | Válasz | Jelentés | #30
törölt felhasználó
ÚÚRISTEN 73 éves nőt dugtál meg ? az már félig a koporsóban van. Kell hozzá gusztus ez elég extrém. Inkább szerintem a fiatal nőkre kéne hajtani. Nem vagy te még olyan idős, pont abban a korban vagy h dughatnád a jó 30asokat :)
ÚÚRISTEN 73 éves nőt dugtál meg ? az már félig a koporsóban van. Kell hozzá gusztus ez elég extrém. Inkább szerintem a fiatal nőkre kéne hajtani. Nem vagy te még olyan idős, pont abban a korban vagy h dughatnád a jó 30asokat :)
| 2014-09-05 07:27:43 | Válasz | Jelentés | #29
A történet kiegészitése (45) évs vagyok a szomszéd aszony (73) a barátja (83).
A történet kiegészitése
(45) évs vagyok a szomszéd aszony (73) a barátja (83).
| 2014-09-05 07:22:17 | Válasz | Jelentés | #28
2rész. Térdig letolt búgyival feltérdelt a férje sirjára. Kőzben elövettem a délelöt vásárolt sikositót. Újjamraranyomtam és bekentem vele a punciját. Elöszedtem kemény farkamat és lassan ki-be húzogatva toltam be neki. Néhány húzás után tele élveztem majd kihúztam belöle felhúzta a búgyit elköszönt a férjétöl és elindultunk haza. Kézenfogva mentünk csak akkor engedte el mikor megláttuk barátját a kapuba. Volt kiséröm a temetöbe újságolta neki.
2rész.
Térdig letolt búgyival feltérdelt a férje sirjára. Kőzben elövettem a délelöt vásárolt sikositót. Újjamraranyomtam és bekentem vele a punciját. Elöszedtem kemény farkamat és lassan ki-be húzogatva toltam be neki. Néhány húzás után tele élveztem majd kihúztam belöle felhúzta a búgyit elköszönt a férjétöl és elindultunk haza. Kézenfogva mentünk csak akkor engedte el mikor megláttuk barátját a kapuba. Volt kiséröm a temetöbe újságolta neki.
| 2014-09-05 06:20:16 | Válasz | Jelentés | #27
Sziasztok Nekem tavaly november végén volt az első extrém hely ahol nővel voltam. A szomszéd asszonyka meg kért kisérjem ki a temetőbe a férje sirjàhoz. Kellemes volt az idő nem volt hideg. Màr elindultunk délután 3-kor, de addig szöszmötölt a virággal mig ránk szürkült. Mire a temetöhöz értünk már majdnem sötét volt. Befelé menet találkoztunk a temetö őrrel. -Marikanéni zárunk megvan a kulcsa? -Meg van eltetem. -Látom van kiséröje. -Van Oda értünk a sirhoz meg gyujtota a mécseseket hejükre tete a virágokat. Háttal állt nekem. Majd meg szolalt. Milyen kihalt hát itt nincs rajtunk kivül senki így nem nyúlnak be a szoknyám alá. Hát ezn segithetek átöleltem melleit megfogtam nem volt rajta meltartó kicsit gyömöszöltem, majd lenyultam a szoknyához kezdtem fel húzni. Benyúltam a lábaközé mélyeket sóhajtott majd a búgyiszáránál meg érintetem a szőrős punciját. -Húzd le a búgyimat. Térdéi
Sziasztok
Nekem tavaly november végén volt az első extrém hely ahol nővel voltam.
A szomszéd asszonyka meg kért kisérjem ki a temetőbe a férje sirjàhoz. Kellemes volt az idő nem volt hideg. Màr elindultunk délután 3-kor, de addig szöszmötölt a virággal mig ránk szürkült. Mire a temetöhöz értünk már majdnem sötét volt.
Befelé menet találkoztunk a temetö őrrel.
-Marikanéni zárunk megvan a kulcsa?
-Meg van eltetem.
-Látom van kiséröje.
-Van
Oda értünk a sirhoz meg gyujtota a mécseseket hejükre tete a virágokat. Háttal állt nekem. Majd meg szolalt. Milyen kihalt hát itt nincs rajtunk kivül senki így nem nyúlnak be a szoknyám alá. Hát ezn segithetek átöleltem melleit megfogtam nem volt rajta meltartó kicsit gyömöszöltem, majd lenyultam a szoknyához kezdtem fel húzni. Benyúltam a lábaközé mélyeket sóhajtott majd a búgyiszáránál meg érintetem a szőrős punciját.
-Húzd le a búgyimat. Térdéi
| 2013-11-15 09:37:46 | Válasz | Jelentés | #26
Mi kipróbáltuk hármasban, négyesben, de én azt mondom a legjobb szexszelni autóban, vagy félre állni parkolóba, erdőbe séta közben akár egy kilátóban stb. Sokkal jobban felizgulunk és élvezünk egy gyors menet után.Lásd milyen az ember egy két perc után is lehet hatalmasat élvezni mindkét nem részéről.Nem kell az állandó protokoll, ki a természetbe úton útfélen csinálni kell nem kell foglalkozni semmivel. Mi így csináljuk és bevallom nagyon jó.
Mi kipróbáltuk hármasban, négyesben, de én azt mondom a legjobb szexszelni autóban, vagy félre állni parkolóba, erdőbe séta közben akár egy kilátóban stb. Sokkal jobban felizgulunk és élvezünk egy gyors menet után.Lásd milyen az ember egy két perc után is lehet hatalmasat élvezni mindkét nem részéről.Nem kell az állandó protokoll, ki a természetbe úton útfélen csinálni kell nem kell foglalkozni semmivel. Mi így csináljuk és bevallom nagyon jó.
| 2013-10-16 16:30:18 | Válasz | Jelentés | #25
Én szivesen szexelnék, moziban, plázában, dunaparton, discoban, ...stb minden extrém helyszìn izgat! Várom a leveleket aki partnerem lenne ebben:)
Én szivesen szexelnék, moziban, plázában, dunaparton, discoban, ...stb minden extrém helyszìn izgat! Várom a leveleket aki partnerem lenne ebben:)
| 2009-04-09 15:35:14 | Válasz | Jelentés | #24
nem volt fényképezőgép a kocsiban, különben is első randin előállni ilyesmivel egy kicsit perverz nem gondolod?
nem volt fényképezőgép a kocsiban, különben is első randin előállni ilyesmivel egy kicsit perverz nem gondolod?
| 2009-04-09 15:10:56 | Válasz | Jelentés | #23
törölt felhasználó
nekem tetszett, bár egy fotósorozat jobb lett volna:)
nekem tetszett, bár egy fotósorozat jobb lett volna:)
| 2009-04-08 09:25:23 | Válasz | Jelentés | #22
remélem sokmindenkinek szereztem vele, erotikus perceket. nekem most is jó érzés volt visszaemlékezni. isteni szex volt, még akkor is ha nem a "hagyományos kefélés" volt.
remélem sokmindenkinek szereztem vele, erotikus perceket. nekem most is jó érzés volt visszaemlékezni. isteni szex volt, még akkor is ha nem a "hagyományos kefélés" volt.
| 2009-04-08 09:24:20 | Válasz | Jelentés | #21
ekkor szóltam neki, hogy én is nemsokára csúcson leszek. Ő csak annyit mondott "megoldjuk" és elkezdte szopni a keményen meredező farkam. nem telt bele sok idő és telespricceltem a száját. Ő nagyon gondos volt, én el voltam foglalva az élvezettel, de mikor odanéztem egy csepp sem jutott sehová sem az autóra, sem a nadrágomra. egyszerüen profin csinálta.
ekkor szóltam neki, hogy én is nemsokára csúcson leszek. Ő csak annyit mondott "megoldjuk" és elkezdte szopni a keményen meredező farkam. nem telt bele sok idő és telespricceltem a száját. Ő nagyon gondos volt, én el voltam foglalva az élvezettel, de mikor odanéztem egy csepp sem jutott sehová sem az autóra, sem a nadrágomra. egyszerüen profin csinálta.
| 2009-04-08 09:22:16 | Válasz | Jelentés | #20
elkeztük egymást kézzel izgatni, és benyúltam a bugyijába, Ő meg elövette a farkam és huzogatni kezdte. (remélem nem volt a parkolóban ipari kamera:-)) amikor benyúltam éreztem ,hogy teljesen fel volt izgulva szinte folyt belőle a nedvesség nem kellett sokat játszanom a csiklójával, mire hatalmasat élvezett.
elkeztük egymást kézzel izgatni, és benyúltam a bugyijába, Ő meg elövette a farkam és huzogatni kezdte. (remélem nem volt a parkolóban ipari kamera:-)) amikor benyúltam éreztem ,hogy teljesen fel volt izgulva szinte folyt belőle a nedvesség nem kellett sokat játszanom a csiklójával, mire hatalmasat élvezett.
| 2009-04-08 09:20:28 | Válasz | Jelentés | #19
amikor beültünk a kocsiba, nem volt kérdés, hogy kigombolt nadrággal szálltunk be mindketten, szerencsére a parkoló elég üres volt, de azért volt olyan hogy néha néha eljött egy autó vagy egy gyalogos. amikor beszálltunk már nem az volt a fontos ki mit szeret a szexben, hanem arról beszélgettünk mennyire beindított minket ez a kis erotikus párbeszéd
amikor beültünk a kocsiba, nem volt kérdés, hogy kigombolt nadrággal szálltunk be mindketten, szerencsére a parkoló elég üres volt, de azért volt olyan hogy néha néha eljött egy autó vagy egy gyalogos. amikor beszálltunk már nem az volt a fontos ki mit szeret a szexben, hanem arról beszélgettünk mennyire beindított minket ez a kis erotikus párbeszéd
| 2009-04-08 09:18:41 | Válasz | Jelentés | #18
persze, hogy a többi liftben álló személy ne vegye észre. ahogy fogytak az emeletek, úgy fogytak az emberek is és egyre bátrabb lettem, mire leértünk a parkolóba, már a nadrágján keresztül, hátulról alányúltam és a punciját simogattam.
persze, hogy a többi liftben álló személy ne vegye észre. ahogy fogytak az emeletek, úgy fogytak az emberek is és egyre bátrabb lettem, mire leértünk a parkolóba, már a nadrágján keresztül, hátulról alányúltam és a punciját simogattam.
| 2009-04-08 09:17:35 | Válasz | Jelentés | #17
végül abba maradtunk, hogy ülljünk be a kocsiba. ott nyugodtabban tudunk beszélgetni. így is lett. oda mentünk a lifthez, bár a beszélgetéseink során többször bizsergett a farkam nem gondoltam, hogy ez kölcsönös lesz. amikor beszálltunk a liftbe sokan voltak ezért szorosan egymás mellé álltunk. annyira ,hogy a kezem ohatatlanul odaért a lány fenekéhez, csípőjéhez. észrevettem, hogy amikor hozzáérek megbizsereg, ezért elkezdtem simogatni a fenekét persze, hogy a t
végül abba maradtunk, hogy ülljünk be a kocsiba. ott nyugodtabban tudunk beszélgetni. így is lett. oda mentünk a lifthez, bár a beszélgetéseink során többször bizsergett a farkam nem gondoltam, hogy ez kölcsönös lesz. amikor beszálltunk a liftbe sokan voltak ezért szorosan egymás mellé álltunk. annyira ,hogy a kezem ohatatlanul odaért a lány fenekéhez, csípőjéhez. észrevettem, hogy amikor hozzáérek megbizsereg, ezért elkezdtem simogatni a fenekét persze, hogy a t
| 2009-04-08 09:15:56 | Válasz | Jelentés | #16
törölt felhasználó
na hol a sztori vége?:)
na hol a sztori vége?:)
| 2009-04-08 09:14:46 | Válasz | Jelentés | #15
A randi helyszínének egy "nyilvános" -nak számító plázát beszéltünk meg. előre nem tisztáztuk, de úgy alakult, hogy én kocsival mentem a randira, Ő gyalog érkezett. sétáltunk a plázában, beszélgettünk, madj leültünk egy padra beszélgetni. Mivel az ismerkedésünk célja alapvetően szexkapcsolat ezért hamar szóbakerült ez a téma. kicsit feszengve beszélgettünk róla, a körülöttünk sétáló emberek ránknéztek mikor elhaladtak a padunk elött. végül abba mar
A randi helyszínének egy "nyilvános" -nak számító plázát beszéltünk meg. előre nem tisztáztuk, de úgy alakult, hogy én kocsival mentem a randira, Ő gyalog érkezett. sétáltunk a plázában, beszélgettünk, madj leültünk egy padra beszélgetni. Mivel az ismerkedésünk célja alapvetően szexkapcsolat ezért hamar szóbakerült ez a téma. kicsit feszengve beszélgettünk róla, a körülöttünk sétáló emberek ránknéztek mikor elhaladtak a padunk elött. végül abba mar
| 2009-04-08 09:11:36 | Válasz | Jelentés | #14
meséle én is egy történetet: nemrégiben történt ,hogy regisztráltam egy szexpartner kereső oldara, a kezdeti nehézségek után pár nő jelentkezett a hirdetésre. Az egyikkel aki legelsőnek válaszolt email címet cseréltünk, és elkezdtünk levelezni, ismerkedni. nem telt bele túl sok idő megbeszéltünk egy randit - elvégre nem csevegni akartunk.
meséle én is egy történetet: nemrégiben történt ,hogy regisztráltam egy szexpartner kereső oldara, a kezdeti nehézségek után pár nő jelentkezett a hirdetésre. Az egyikkel aki legelsőnek válaszolt email címet cseréltünk, és elkezdtünk levelezni, ismerkedni. nem telt bele túl sok idő megbeszéltünk egy randit - elvégre nem csevegni akartunk.
| 2009-04-01 17:15:01 | Válasz | Jelentés | #13
levettem és odaadtam neki. majd átsétáltunk arra a bizonyos helyre. ittunk valamit és elkezdtünk táncolni, szorosan mögöttem mozgott és közben a ruhám alatt simogatott, a puncimmal játszott. na mindegy az lett a vége hogy kimentünk a mosdóba ahol már nem csak szoptam de vadul meg is dugott. többször nem láttam, de életem egyik legjobb estéje volt. egy fekete sráccal :D
levettem és odaadtam neki. majd átsétáltunk arra a bizonyos helyre. ittunk valamit és elkezdtünk táncolni, szorosan mögöttem mozgott és közben a ruhám alatt simogatott, a puncimmal játszott. na mindegy az lett a vége hogy kimentünk a mosdóba ahol már nem csak szoptam de vadul meg is dugott. többször nem láttam, de életem egyik legjobb estéje volt. egy fekete sráccal :D
| 2009-04-01 17:10:45 | Válasz | Jelentés | #12
ra. felajánlotta hogy menjünk el táncolni, tud egy nagyon jó helyet. én beleegyeztem, de előbb mondom kimegyek a mosdóba kicsit rendbe szedem magam. pár perc múlva utánam jött, és rám mozdult:) lehúztam a nadrágját és szopni kezdtem:) de csak pár percig, majd mondtam hogy menjünk táncolni:) erre ő hogy rendben de vegyem le a bugyimat, csak akkor visz el arra a helyre, ezen nagyon meglepődtem, megkérdeztem hogy miért, de nem adott rá megfelelő választ. mindegy, szóval
ra. felajánlotta hogy menjünk el táncolni, tud egy nagyon jó helyet. én beleegyeztem, de előbb mondom kimegyek a mosdóba kicsit rendbe szedem magam. pár perc múlva utánam jött, és rám mozdult:) lehúztam a nadrágját és szopni kezdtem:) de csak pár percig, majd mondtam hogy menjünk táncolni:) erre ő hogy rendben de vegyem le a bugyimat, csak akkor visz el arra a helyre, ezen nagyon meglepődtem, megkérdeztem hogy miért, de nem adott rá megfelelő választ. mindegy, szóval
| 2009-04-01 17:10:02 | Válasz | Jelentés | #11
sziasztok én nagyon szeretem az extrém helyeken való szexet. az egyiket megosztanám veletek is, nagy élmény volt. egyik nyáron floridába mentünk nyaralni a férjemmel. ottlétünk közepetájt egyik este egyedül mentem el sétálgatni, körülnézni, és megismerkedtem egy fekete férfival, ő 34éves volt. bár az angol tudásom nem perfekt de megértettük egymást, beültünk egy pub-ba meginni valamit, közben beszélgettünk. megmondom őszintén nagyon ráindultam a pasi
sziasztok

én nagyon szeretem az extrém helyeken való szexet. az egyiket megosztanám veletek is, nagy élmény volt. egyik nyáron floridába mentünk nyaralni a férjemmel. ottlétünk közepetájt egyik este egyedül mentem el sétálgatni, körülnézni, és megismerkedtem egy fekete férfival, ő 34éves volt. bár az angol tudásom nem perfekt de megértettük egymást, beültünk egy pub-ba meginni valamit, közben beszélgettünk. megmondom őszintén nagyon ráindultam a pasi
1 2
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-26 19:25:13
sextra: Ben es Tim nektek is kellemeset , nedveset !
2024-04-26 10:59:08
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!