Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> Szto fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2015-08-22 08:18:56 | Válasz | Jelentés | #49
[quote=ferenc21]Majd megfordulsz hátulrol kezdlek dugni markolászom a melleid iszonYuan meg vannak duzzadva elélvezel pulzálsz kicsit lenyugszol meg csokolsz s sugod most te jössz hanyadt fekszel beléd hatolok pulzálsz még mindig fel rakod lábaid a derekamra szóritsz hevesen duglak egyre gyorsabban ismételélvezel de én sem bi4om tovább érzem pulzállo puncid megkem3nyszek s fatkamontani kezdi forro spermám a puncidba szüni nem akaró sugárban spriccelek tele folyik kifele elernyedve csokolozunk s a délután folyamán még párszor megksmételtük fáradtan de vidáman bucsuztun talizunk még kérdezted hát perze montam holnap nevetve montaf alig várom hat röv ennyi remélem tetszik.[/quote] fincsi volt de izgat a többes is...
Írta ferenc21:Majd megfordulsz hátulrol kezdlek dugni markolászom a melleid iszonYuan meg vannak duzzadva elélvezel pulzálsz kicsit lenyugszol meg csokolsz s sugod most te jössz hanyadt fekszel beléd hatolok pulzálsz még mindig fel rakod lábaid a derekamra szóritsz hevesen duglak egyre gyorsabban ismételélvezel de én sem bi4om tovább érzem pulzállo puncid megkem3nyszek s fatkamontani kezdi forro spermám a puncidba szüni nem akaró sugárban spriccelek tele folyik kifele elernyedve csokolozunk s a délután folyamán még párszor megksmételtük fáradtan de vidáman bucsuztun talizunk még kérdezted hát perze montam holnap nevetve montaf alig várom hat röv ennyi remélem tetszik.


fincsi volt
de izgat a többes is...
| 2015-08-22 08:17:54 | Válasz | Jelentés | #48
[quote=gery.69]Nagyon jó rezeg a fara a hölgynek a videón[/quote] reméltem is h tetszik
Írta gery.69:Nagyon jó rezeg a fara a hölgynek a videón


reméltem is h tetszik
| 2015-08-22 07:46:32 | Válasz | Jelentés | #47
Nagyon jó rezeg a fara a hölgynek a videón
Nagyon jó rezeg a fara a hölgynek a videón
| 2015-08-21 14:31:47 | Válasz | Jelentés | #46
szép sexy,fiatal,csábító,vonzó csajszi vagy,sok puszi!!!!!!
szép sexy,fiatal,csábító,vonzó csajszi vagy,sok puszi!!!!!!
| 2015-08-21 11:01:54 | Válasz | Jelentés | #45
törölt felhasználó
Nem tettszik amit irtam
Nem tettszik amit irtam
| 2015-08-20 15:59:05 | Válasz | Jelentés | #44
nagyon kivánatos punci vagy.
nagyon kivánatos punci vagy.
| 2015-08-20 12:00:23 | Válasz | Jelentés | #43
törölt felhasználó
Ugy felizgultam ahogy nézlk s irok küldenél nekem priviben fotot a csillogo puncidrol szia
Ugy felizgultam ahogy nézlk s irok küldenél nekem priviben fotot a csillogo puncidrol szia
| 2015-08-20 11:59:00 | Válasz | Jelentés | #42
törölt felhasználó
Majd megfordulsz hátulrol kezdlek dugni markolászom a melleid iszonYuan meg vannak duzzadva elélvezel pulzálsz kicsit lenyugszol meg csokolsz s sugod most te jössz hanyadt fekszel beléd hatolok pulzálsz még mindig fel rakod lábaid a derekamra szóritsz hevesen duglak egyre gyorsabban ismételélvezel de én sem bi4om tovább érzem pulzállo puncid megkem3nyszek s fatkamontani kezdi forro spermám a puncidba szüni nem akaró sugárban spriccelek tele folyik kifele elernyedve csokolozunk s a délután folyamán még párszor megksmételtük fáradtan de vidáman bucsuztun talizunk még kérdezted hát perze montam holnap nevetve montaf alig várom hat röv ennyi remélem tetszik.
Majd megfordulsz hátulrol kezdlek dugni markolászom a melleid iszonYuan meg vannak duzzadva elélvezel pulzálsz kicsit lenyugszol meg csokolsz s sugod most te jössz hanyadt fekszel beléd hatolok pulzálsz még mindig fel rakod lábaid a derekamra szóritsz hevesen duglak egyre gyorsabban ismételélvezel de én sem bi4om tovább érzem pulzállo puncid megkem3nyszek s fatkamontani kezdi forro spermám a puncidba szüni nem akaró sugárban spriccelek tele folyik kifele elernyedve csokolozunk s a délután folyamán még párszor megksmételtük fáradtan de vidáman bucsuztun talizunk még kérdezted hát perze montam holnap nevetve montaf alig várom hat röv ennyi remélem tetszik.
| 2015-08-20 11:49:12 | Válasz | Jelentés | #41
törölt felhasználó
Masodik vadul csokolózni kezdtünk felvettelek s bevittelek a szobádba le últél s szádba veszed duzzadt farkam s közben golyoim maszirozod szép lassan hanyadt fektetlek gyónyörü lábaid szét nyitom combod belsö ivén apró csókokkal haladok felfele elérem csillogo szép rozsaszin puncid bele nyalok érezni akarom az izét s illatát teljesen be pörgök széthuzom picit bedugom az ujjam felsóhajtasz a csiklód kezdem nyalni szivni lassan majd gyorsan közben másik kezemmel gönyörü melleid maszirozom s mikor már majdnem elélvezel föléd hajolok kezedel meg markolod ágaskodó farkam magadra huzol erzem lüktetésed beléd hatolok finoman lassan majd egyre gyorsabban.
Masodik vadul csokolózni kezdtünk felvettelek s bevittelek a szobádba le últél s szádba veszed duzzadt farkam s közben golyoim maszirozod szép lassan hanyadt fektetlek gyónyörü lábaid szét nyitom combod belsö ivén apró csókokkal haladok felfele elérem csillogo szép rozsaszin puncid bele nyalok érezni akarom az izét s illatát teljesen be pörgök széthuzom picit bedugom az ujjam felsóhajtasz a csiklód kezdem nyalni szivni lassan majd gyorsan közben másik kezemmel gönyörü melleid maszirozom s mikor már majdnem elélvezel föléd hajolok kezedel meg markolod ágaskodó farkam magadra huzol erzem lüktetésed beléd hatolok finoman lassan majd egyre gyorsabban.
| 2015-08-20 11:37:16 | Válasz | Jelentés | #40
törölt felhasználó
Szia szóval egy nap becsóngettem hozzád ujj szolgáltatást rendeltél meg s én mint kábel szerelöként küldtek a cimedre lenge ruhában nyitottál ajtot mosolyogva hivtál be be mutatkoztam s elmondtam mi járatban vagyok te kedvesen meg mutattad a géped s neki láttam mivel nagyon meleg volt én is csak rövid nadrág meg poloban voltam te mint irtam lenge ruhában nem volt rajtad sem melltarto sem bugyi gyönyörü melleid ágaskodtak megkértelek kapcsold be a gépet te kacér mosolyal szép lassan át léptél felettem s úgy helyezkedtél hogy gyönyörü formás lábaid végignéztem s megpillantottam gyönyörü rozsaszin csillogo puncid.s megszolaltál segithetek még valamit erre az ősszes vér a nadrágomba todult fell ágaskodott a farkam ami jol látható vá vált nem volt mit takargatni s te aranyos mosolyal mondtad itt bizony elkél a segitség fel álltam te egy mozdulattal le vetted ruhád s elém tárult gyönyörü tested s én is le dobtam ruháim vadul
Szia szóval egy nap becsóngettem hozzád ujj szolgáltatást rendeltél meg s én mint kábel szerelöként küldtek a cimedre lenge ruhában nyitottál ajtot mosolyogva hivtál be be mutatkoztam s elmondtam mi járatban vagyok te kedvesen meg mutattad a géped s neki láttam mivel nagyon meleg volt én is csak rövid nadrág meg poloban voltam te mint irtam lenge ruhában nem volt rajtad sem melltarto sem bugyi gyönyörü melleid ágaskodtak megkértelek kapcsold be a gépet te kacér mosolyal szép lassan át léptél felettem s úgy helyezkedtél hogy gyönyörü formás lábaid végignéztem s megpillantottam gyönyörü rozsaszin csillogo puncid.s megszolaltál segithetek még valamit erre az ősszes vér a nadrágomba todult fell ágaskodott a farkam ami jol látható vá vált nem volt mit takargatni s te aranyos mosolyal mondtad itt bizony elkél a segitség fel álltam te egy mozdulattal le vetted ruhád s elém tárult gyönyörü tested s én is le dobtam ruháim vadul
| 2015-08-20 11:02:08 | Válasz | Jelentés | #39
[quote=ferenc21][quote=Szto][quote=ferenc21][quote=Szto][quote=ferenc21]Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.[/quote] vajon hogyan????[/quote]hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.[/quote] ide tökéletes[/quote]hát jo[/quote] ??
Írta ferenc21:
Írta Szto:
Írta ferenc21:
Írta Szto:
Írta ferenc21:Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.


vajon hogyan????
hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.



ide tökéletes
hát jo


??
| 2015-08-20 10:58:15 | Válasz | Jelentés | #38
törölt felhasználó
[quote=Szto][quote=ferenc21][quote=Szto][quote=ferenc21]Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.[/quote] vajon hogyan????[/quote]hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.[/quote] ide tökéletes[/quote]hát jo
Írta Szto:
Írta ferenc21:
Írta Szto:
Írta ferenc21:Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.


vajon hogyan????
hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.



ide tökéletes
hát jo
| 2015-08-20 10:55:03 | Válasz | Jelentés | #37
[quote=ferenc21][quote=Szto][quote=ferenc21]Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.[/quote] vajon hogyan????[/quote]hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.[/quote] ide tökéletes
Írta ferenc21:
Írta Szto:
Írta ferenc21:Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.


vajon hogyan????
hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.



ide tökéletes
| 2015-08-20 10:53:56 | Válasz | Jelentés | #36
törölt felhasználó
[quote=Szto][quote=ferenc21]Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.[/quote] vajon hogyan????[/quote]hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.
Írta Szto:
Írta ferenc21:Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.


vajon hogyan????
hova irjam le emailban üzenetben vagy ide.
| 2015-08-20 10:51:14 | Válasz | Jelentés | #35
[quote=ferenc21]Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.[/quote] vajon hogyan????
Írta ferenc21:Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.


vajon hogyan????
| 2015-08-20 10:47:17 | Válasz | Jelentés | #34
törölt felhasználó
Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.
Szia volna elképzelésem hogyan sztorizgatnék veled gyönyörü vagy érzékien szép.
| 2015-08-20 10:43:25 | Válasz | Jelentés | #33
[quote=DominaReniMrMazo]Nagyon csini Vagy!! :D[/quote] kösziiiii :-)
Írta DominaReniMrMazo:Nagyon csini Vagy!! :D




kösziiiii :-)
| 2015-08-20 10:35:23 | Válasz | Jelentés | #32
Nagyon csini Vagy!! :D
Nagyon csini Vagy!! :D
| 2015-08-19 21:37:08 | Válasz | Jelentés | #31
Egy igazi NŐ...
Egy igazi NŐ...
| 2015-08-14 11:43:58 | Válasz | Jelentés | #30
[ ok egy kép egy sztoriquote=rákérem]Te is nagyon izgató vagy, még! [quote=Szto]nagyon izgatóóóóó még [quote=rákérem]Hopp, csak két részletben megy. A befejezés: Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod: -Most már mehetsz![/quote][/quote][/quote]
[

ok egy kép egy sztoriquote=rákérem]Te is nagyon izgató vagy, még!

Írta Szto:nagyon izgatóóóóó még
Írta rákérem:Hopp, csak két részletben megy. A befejezés: Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod: -Most már mehetsz!
| 2015-08-14 11:42:51 | Válasz | Jelentés | #29
törölt felhasználó
Te is nagyon izgató vagy, még! [quote=Szto]nagyon izgatóóóóó még [quote=rákérem]Hopp, csak két részletben megy. A befejezés: Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod: -Most már mehetsz![/quote][/quote]
Te is nagyon izgató vagy, még!

Írta Szto:nagyon izgatóóóóó még
Írta rákérem:Hopp, csak két részletben megy. A befejezés: Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod: -Most már mehetsz!
| 2015-08-14 11:25:55 | Válasz | Jelentés | #28
nagyon izgatóóóóó még [quote=rákérem]Hopp, csak két részletben megy. A befejezés: Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod: -Most már mehetsz![/quote]
nagyon izgatóóóóó
még


Írta rákérem:Hopp, csak két részletben megy. A befejezés:

Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod:
-Most már mehetsz!
| 2015-08-14 11:21:20 | Válasz | Jelentés | #27
törölt felhasználó
Hopp, csak két részletben megy. A befejezés: Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod: -Most már mehetsz!
Hopp, csak két részletben megy. A befejezés:

Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, belemarkolsz, a szádhoz húzod. Lenyalogatod róla a maradék cseppeket, majd elengeded, és azt mondod:
-Most már mehetsz!
| 2015-08-14 11:18:04 | Válasz | Jelentés | #26
törölt felhasználó
Szia Szto! Nem folytatás, más. Megyek az utcán, benézek a kertbe, ott ülsz egy széken. Megállok, tetszik a látvány. Látod ezt, de mintha észre sem vettél volna, leveszed a pólódat. A melleid izgató látványának nem tudok ellenállni, belépek a kapun, de közben veszem is elő a faszom. Megállok előtted, verem a faszomat,miközben a melleid bámulom. Arrafelé fordulsz, látod a szemed előtt a feszülő makkomat, rajta a vágást, ahonnan majd jön a geci. Felnézel rám, elmosolyodsz, majd mintha a faszverés rád a világ legtermészetesebb dolga volna, félretekintesz. Csak a csattogó faszomat, és a zihálásomat lehet hallani. Eszméletlenül feszül, lüktet a fasz a kezemben, miközben a melleidre meredek a tekintetemmel és a faszommal is. Egyszer csak megindul a sugár, rácsapódik a melledre, minden rándulásnál újabb adag kerül rá. Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, bel
Szia Szto!

Nem folytatás, más.

Megyek az utcán, benézek a kertbe, ott ülsz egy széken. Megállok, tetszik a látvány. Látod ezt, de mintha észre sem vettél volna, leveszed a pólódat. A melleid izgató látványának nem tudok ellenállni, belépek a kapun, de közben veszem is elő a faszom. Megállok előtted, verem a faszomat,miközben a melleid bámulom. Arrafelé fordulsz, látod a szemed előtt a feszülő makkomat, rajta a vágást, ahonnan majd jön a geci. Felnézel rám, elmosolyodsz, majd mintha a faszverés rád a világ legtermészetesebb dolga volna, félretekintesz. Csak a csattogó faszomat, és a zihálásomat lehet hallani. Eszméletlenül feszül, lüktet a fasz a kezemben, miközben a melleidre meredek a tekintetemmel és a faszommal is. Egyszer csak megindul a sugár, rácsapódik a melledre, minden rándulásnál újabb adag kerül rá. Ott folyik a gecim a melleden, az melled között. El akarom rakni a faszom, amikor feléje nyúlsz, bel
| 2015-08-14 09:20:50 | Válasz | Jelentés | #25
tetszik folytatás?[quote=rákérem]Szia Szto! Zuhanyzol, állsz a kádban. A fürdő ajtaján kukucskálok a kulcslyukon keresztül. Isteni test, szép, formás, ahogy a vízcseppek csillognak az rajta. A faszom nagyon nem fér a nadrágomban, előveszem, finoman elkezdem húzogatni. Végigsimítasz a testeden, nem is olyan lassan jár a kezem. A melledet cirógatod, már keményen rángatom a faszom. Benyúlsz a lábad közé, nem bírom tovább, hatalmasat spriccelek. Újra benéznék a kulcslyukon, amikor nyílik az ajtó, és kilépsz rajta. Látod a nadrágomból kiálló lőcsömet, és az ajtón folydogáló gecit. Megjegyzed, hogy azt máshol is el tudnád képzelni. De az már egy másik történet.[/quote]
tetszik
folytatás?
Írta rákérem:Szia Szto!

Zuhanyzol, állsz a kádban. A fürdő ajtaján kukucskálok a kulcslyukon keresztül. Isteni test, szép, formás, ahogy a vízcseppek csillognak az rajta. A faszom nagyon nem fér a nadrágomban, előveszem, finoman elkezdem húzogatni. Végigsimítasz a testeden, nem is olyan lassan jár a kezem. A melledet cirógatod, már keményen rángatom a faszom. Benyúlsz a lábad közé, nem bírom tovább, hatalmasat spriccelek. Újra benéznék a kulcslyukon, amikor nyílik az ajtó, és kilépsz rajta. Látod a nadrágomból kiálló lőcsömet, és az ajtón folydogáló gecit. Megjegyzed, hogy azt máshol is el tudnád képzelni.
De az már egy másik történet.
| 2015-08-13 11:25:02 | Válasz | Jelentés | #24
törölt felhasználó
Szia Szto! Zuhanyzol, állsz a kádban. A fürdő ajtaján kukucskálok a kulcslyukon keresztül. Isteni test, szép, formás, ahogy a vízcseppek csillognak az rajta. A faszom nagyon nem fér a nadrágomban, előveszem, finoman elkezdem húzogatni. Végigsimítasz a testeden, nem is olyan lassan jár a kezem. A melledet cirógatod, már keményen rángatom a faszom. Benyúlsz a lábad közé, nem bírom tovább, hatalmasat spriccelek. Újra benéznék a kulcslyukon, amikor nyílik az ajtó, és kilépsz rajta. Látod a nadrágomból kiálló lőcsömet, és az ajtón folydogáló gecit. Megjegyzed, hogy azt máshol is el tudnád képzelni. De az már egy másik történet.
Szia Szto!

Zuhanyzol, állsz a kádban. A fürdő ajtaján kukucskálok a kulcslyukon keresztül. Isteni test, szép, formás, ahogy a vízcseppek csillognak az rajta. A faszom nagyon nem fér a nadrágomban, előveszem, finoman elkezdem húzogatni. Végigsimítasz a testeden, nem is olyan lassan jár a kezem. A melledet cirógatod, már keményen rángatom a faszom. Benyúlsz a lábad közé, nem bírom tovább, hatalmasat spriccelek. Újra benéznék a kulcslyukon, amikor nyílik az ajtó, és kilépsz rajta. Látod a nadrágomból kiálló lőcsömet, és az ajtón folydogáló gecit. Megjegyzed, hogy azt máshol is el tudnád képzelni.
De az már egy másik történet.
| 2015-08-08 12:34:41 | Válasz | Jelentés | #23
Köszönöm,gusztusos ,szexy csaj vagy,fantasztikus a tested,arcod csábító,cicid szép formás
Köszönöm,gusztusos ,szexy csaj vagy,fantasztikus a tested,arcod csábító,cicid szép formás
| 2015-08-07 21:47:37 | Válasz | Jelentés | #22
De szép vagy!
De szép vagy!
| 2015-08-07 19:29:16 | Válasz | Jelentés | #21
törölt felhasználó
Szia gyönyörű!!!
Szia gyönyörű!!!
| 2015-08-07 16:44:59 | Válasz | Jelentés | #20
törölt felhasználó
Hmmmm,gyönyörű!!!
Hmmmm,gyönyörű!!!
1 2 3
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-02 08:26:52
ágica68: :roll:
2024-05-02 05:48:05
csaszex: Puszi a hölgyeknek
2024-05-02 05:15:41
invader: szőlő
2024-05-02 05:15:26
invader: Szép reggelt! Az önjelölt kritikusokkal nem kell tényleg foglalkozni, van akinek mindig savanyú a sz
2024-05-01 22:40:16
Törpapa 67: ágica68 puszi mindenhova :lol:
2024-05-01 21:14:57
ágica68: :D
2024-05-01 21:03:07
longdongX: Nem szabad gonoszokkal foglalkozni
2024-05-01 17:44:17
Édespár: Ma megtudtam olyan ronda vagyok mint bűn :cry:
2024-05-01 15:59:04
Mókuska: Sziasztok, szép napot mindenkinek ! ;)
2024-05-01 09:33:31
j.56.denise: ágica68:felismerték a terpeszed,ennek örülnöd kéne;)
2024-05-01 08:47:59
ágica68: :roll:
2024-05-01 04:56:26
invader: :roll:
2024-04-30 21:35:34
wayne: Sziasztok!
2024-04-30 21:32:19
édeshusi: Sziasztok szép élvezetes estét kívánok mindenkinek
2024-04-30 08:54:50
ágica68: :D