Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> Taboo sex kit mikor merre? Elrérndő vágyak.
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2023-12-26 22:45:52 | Válasz | Jelentés | #40
Kaposváron keresek hölgyet anya/fia, unoka/nagyi szerepjátékos titkos kapcsolathoz. kareszmuller@gmail.com
Kaposváron keresek hölgyet anya/fia, unoka/nagyi szerepjátékos titkos kapcsolathoz. kareszmuller@gmail.com
| 2023-11-26 07:44:32 | Válasz | Jelentés | #39
Sajnos nálam nincs potenciális női rokon akinél puhatolózhatnék. Viszont gyerekként meg kukkóltam 2 huszonéves unokatesóm dugását. A lány fajin vékony volt és tinis.A simson-nak támaszkodva verte be neki Feco hátulról,Heni meg nyögött mint az állat, a végén térdelt és nyelt. A család 4 ága közel lakott egymáshoz, dűlő úton 10 - 15 perc alatt ott volt egyik a másiknál. A dűlő út melletti susnyásban basztak, nekem meg az volt a játszó terem :D Véletlenek egybeesése hogy pont a sűrű lombkoronájú fa tetején voltam amikor le parkoltak. Amikor láttam hogy kezdődik a smárolás meg a szoptatás, lentebb másztam óvatosan, keresve a helyet a legjobb rá látáshoz. Amikor haza értem, ki is vertem azonnal. (mind a hárman első unokatesók vagyunk) Azóta vonz ez a kategória. Egyik vágyam hogy egy helyi apuka aki nem fér oda ahova kell, meg kúrassa velem a 18 éves lányát, főleg ha tudja hogy ribanckodik. Kapna róla fotókat, videóka
Sajnos nálam nincs potenciális női rokon akinél puhatolózhatnék. Viszont gyerekként meg kukkóltam 2 huszonéves unokatesóm dugását. A lány fajin vékony volt és tinis.A simson-nak támaszkodva verte be neki Feco hátulról,Heni meg nyögött mint az állat, a végén térdelt és nyelt. A család 4 ága közel lakott egymáshoz, dűlő úton 10 - 15 perc alatt ott volt egyik a másiknál. A dűlő út melletti susnyásban basztak, nekem meg az volt a játszó terem :D Véletlenek egybeesése hogy pont a sűrű lombkoronájú fa tetején voltam amikor le parkoltak. Amikor láttam hogy kezdődik a smárolás meg a szoptatás, lentebb másztam óvatosan, keresve a helyet a legjobb rá látáshoz. Amikor haza értem, ki is vertem azonnal. (mind a hárman első unokatesók vagyunk) Azóta vonz ez a kategória. Egyik vágyam hogy egy helyi apuka aki nem fér oda ahova kell, meg kúrassa velem a 18 éves lányát, főleg ha tudja hogy ribanckodik. Kapna róla fotókat, videóka
| 2023-10-03 12:03:55 | Válasz | Jelentés | #38
[quote=Toper Harley]Nekem az unokanővéremmel volt az első szexuális élményem és később ő volt az első is.[/quote] Szia! Mesélhetnél róla nekem.
Írta Toper Harley:Nekem az unokanővéremmel volt az első szexuális élményem és később ő volt az első is.

Szia! Mesélhetnél róla nekem.
| 2023-09-23 18:22:26 | Válasz | Jelentés | #37
Nekem az unokanővéremmel volt az első szexuális élményem és később ő volt az első is.
Nekem az unokanővéremmel volt az első szexuális élményem és később ő volt az első is.
| 2023-06-05 11:00:32 | Válasz | Jelentés | #36
Játszó társam keresem a témába, családi, apa lánya vagy húgocskám szerepkörben. Aki magáénak tudja érezni ezt a érzést keressen bizalommal. Gruppen felállás is lehet. Diszkréció adott és elvárt.
Játszó társam keresem a témába, családi, apa lánya vagy húgocskám szerepkörben.
Aki magáénak tudja érezni ezt a érzést keressen bizalommal. Gruppen felállás is lehet. Diszkréció adott és elvárt.
| 2023-05-31 12:42:32 | Válasz | Jelentés | #35
Ez nagyon izgató téma már olvasni is :)
Ez nagyon izgató téma már olvasni is :)
| 2023-01-17 17:17:51 | Válasz | Jelentés | #34
[quote=Cuncus]Hello! A szüzességemet az unokatestvérem vette el és utána meg évekig szexeltünk együtt.[/quote] Jó lett volna ilyen családba kerülni.
Írta Cuncus:Hello! A szüzességemet az unokatestvérem vette el és utána meg évekig szexeltünk együtt.


Jó lett volna ilyen családba kerülni.
| 2023-01-17 12:07:30 | Válasz | Jelentés | #33
törölt felhasználó
Hello! A szüzességemet az unokatestvérem vette el és utána meg évekig szexeltünk együtt.
Hello! A szüzességemet az unokatestvérem vette el és utána meg évekig szexeltünk együtt.
| 2022-12-27 16:21:11 | Válasz | Jelentés | #32
Üdv! Hát nem is tudom hogy kezdjem. Iszonyatosan rá lennék kattanva egy apa lánya felállásra. Persze ésszerű keretek között. Más is van ezzel így? Mit kezdjek ezzel?
Üdv! Hát nem is tudom hogy kezdjem.
Iszonyatosan rá lennék kattanva egy apa lánya felállásra. Persze ésszerű keretek között.
Más is van ezzel így? Mit kezdjek ezzel?
| 2022-08-26 16:43:29 | Válasz | Jelentés | #31
Kaposváron keresek hölgyet anya-fia, nagyi-unoka szerepjátékos titkos kapcsolathoz. kareszmuller@gmail.com
Kaposváron keresek hölgyet anya-fia, nagyi-unoka szerepjátékos titkos kapcsolathoz. kareszmuller@gmail.com
| 2022-07-31 21:01:14 | Válasz | Jelentés | #30
[quote=timike19][quote=ditkemenyus]Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak. Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat. Mennék ilyen barátnak![/quote] én személyesen átéltem apukámmal és nem bántam meg igaz már én is nagykoru voltam és aapu szintugy elvált nagyon szerettem és csak próbáltam magam mellett tartani de nehéz volt nekem is[/quote] A lányommal volt kapcsolatom, csodálatos érzésekkel.
Írta timike19:
Írta ditkemenyus:Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak.
Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat.
Mennék ilyen barátnak!


én személyesen átéltem apukámmal és nem bántam meg igaz már én is nagykoru voltam és aapu szintugy elvált nagyon szerettem és csak próbáltam magam mellett tartani de nehéz volt nekem is

A lányommal volt kapcsolatom, csodálatos érzésekkel.
| 2022-07-18 20:16:17 | Válasz | Jelentés | #29
[quote=timike19][quote=ditkemenyus]Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak. Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat. Mennék ilyen barátnak![/quote] én személyesen átéltem apukámmal és nem bántam meg igaz már én is nagykoru voltam és aapu szintugy elvált nagyon szerettem és csak próbáltam magam mellett tartani de nehéz volt nekem is[/quote] Köszönöm az írásod! Ritka az ilyen megvalósult álom.
Írta timike19:
Írta ditkemenyus:Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak.
Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat.
Mennék ilyen barátnak!


én személyesen átéltem apukámmal és nem bántam meg igaz már én is nagykoru voltam és aapu szintugy elvált nagyon szerettem és csak próbáltam magam mellett tartani de nehéz volt nekem is



Köszönöm az írásod!
Ritka az ilyen megvalósult álom.
| 2022-07-18 19:18:10 | Válasz | Jelentés | #28
[quote=ditkemenyus]Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak. Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat. Mennék ilyen barátnak![/quote] én személyesen átéltem apukámmal és nem bántam meg igaz már én is nagykoru voltam és aapu szintugy elvált nagyon szerettem és csak próbáltam magam mellett tartani de nehéz volt nekem is
Írta ditkemenyus:Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak.
Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat.
Mennék ilyen barátnak!


én személyesen átéltem apukámmal és nem bántam meg igaz már én is nagykoru voltam és aapu szintugy elvált nagyon szerettem és csak próbáltam magam mellett tartani de nehéz volt nekem is
| 2022-05-01 11:45:04 | Válasz | Jelentés | #27
sziasztok én a hugommal kapcsolatbanérzek hasonlóan
sziasztok

én a hugommal kapcsolatbanérzek hasonlóan
| 2022-01-07 06:03:45 | Válasz | Jelentés | #26
[quote=nagyfarok1983]Sziasztok! Elvált férfi vagyok egy tini lány édesapja. Próbálok nem hétvégi apuka lenni. Mostanaban azt vettem észre rajta hogy flörtöl velem és néha kétertelmű megjegyzéseket tesz. Tennem kéne valamit ellene? Hozzá teszem nem zavar a viselkedésével. Egyrészt izgató. Vagy csak én gondolom túl a helyzetet?[/quote] Szia sikerült a dolgok végére járni ?
Írta nagyfarok1983:Sziasztok!
Elvált férfi vagyok egy tini lány édesapja. Próbálok nem hétvégi apuka lenni. Mostanaban azt vettem észre rajta hogy flörtöl velem és néha kétertelmű megjegyzéseket tesz. Tennem kéne valamit ellene? Hozzá teszem nem zavar a viselkedésével. Egyrészt izgató. Vagy csak én gondolom túl a helyzetet?


Szia sikerült a dolgok végére járni ?
| 2021-06-13 07:18:13 | Válasz | Jelentés | #25
Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak. Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat. Mennék ilyen barátnak!
Már sok oldalról hallottam ilyen történeteket és eléggé izgatóak.
Nagyszülő és unoka nagyon izgat, de biszex kívancsiságom az apa-fia, nagypapa-fiú unoka nagyon izgat.
Mennék ilyen barátnak!
| 2020-11-13 06:47:57 | Válasz | Jelentés | #24
[quote=nagyfarok1983]Sziasztok! Elvált férfi vagyok egy tini lány édesapja. Próbálok nem hétvégi apuka lenni. Mostanaban azt vettem észre rajta hogy flörtöl velem és néha kétertelmű megjegyzéseket tesz. Tennem kéne valamit ellene? Hozzá teszem nem zavar a viselkedésével. Egyrészt izgató. Vagy csak én gondolom túl a helyzetet?[/quote Szia! Ha gondolod, beszélgethetünk a témáról privátban.
Írta nagyfarok1983:Sziasztok!
Elvált férfi vagyok egy tini lány édesapja. Próbálok nem hétvégi apuka lenni. Mostanaban azt vettem észre rajta hogy flörtöl velem és néha kétertelmű megjegyzéseket tesz. Tennem kéne valamit ellene? Hozzá teszem nem zavar a viselkedésével. Egyrészt izgató. Vagy csak én gondolom túl a helyzetet?[/quote
Szia!
Ha gondolod, beszélgethetünk a témáról privátban.
| 2020-11-11 10:12:19 | Válasz | Jelentés | #23
Sziasztok! Elvált férfi vagyok egy tini lány édesapja. Próbálok nem hétvégi apuka lenni. Mostanaban azt vettem észre rajta hogy flörtöl velem és néha kétertelmű megjegyzéseket tesz. Tennem kéne valamit ellene? Hozzá teszem nem zavar a viselkedésével. Egyrészt izgató. Vagy csak én gondolom túl a helyzetet?
Sziasztok!
Elvált férfi vagyok egy tini lány édesapja. Próbálok nem hétvégi apuka lenni. Mostanaban azt vettem észre rajta hogy flörtöl velem és néha kétertelmű megjegyzéseket tesz. Tennem kéne valamit ellene? Hozzá teszem nem zavar a viselkedésével. Egyrészt izgató. Vagy csak én gondolom túl a helyzetet?
| 2020-11-04 14:33:33 | Válasz | Jelentés | #22
szia Mónika! Régen láttalak hogy vagy mi van veled?
szia Mónika!
Régen láttalak hogy vagy mi van veled?
| 2020-10-31 20:01:27 | Válasz | Jelentés | #21
Tobb even keresztul volt nemi kapcsolatom csalad tagokal,a szuzesegem is egy csalad tag vette el 16 eves koromban
Tobb even keresztul volt nemi kapcsolatom csalad tagokal,a szuzesegem is egy csalad tag vette el 16 eves koromban
| 2020-09-21 16:42:50 | Válasz | Jelentés | #20
Van itt valaki nő aki egy felcsatolhatóssal jól megdolgozna? :P
Van itt valaki nő aki egy felcsatolhatóssal jól megdolgozna? :P
| 2020-06-21 15:44:30 | Válasz | Jelentés | #19
[quote=Tomika89][quote=MichaelKnight]dugtam fiatalabb másodunokatestvéremmel rendszeresen.... érdekelne olyan aki hasonló kapcsolatban volt vagy van, esetleg megnézném, betársulnék ;)[/quote] hány éves volt? :P[/quote] 18 fölött :)
Írta Tomika89:
Írta MichaelKnight:dugtam fiatalabb másodunokatestvéremmel rendszeresen.... érdekelne olyan aki hasonló kapcsolatban volt vagy van, esetleg megnézném, betársulnék ;)


hány éves volt? :P


18 fölött :)
| 2020-05-17 08:58:13 | Válasz | Jelentés | #18
törölt felhasználó
[quote=MichaelKnight]dugtam fiatalabb másodunokatestvéremmel rendszeresen.... érdekelne olyan aki hasonló kapcsolatban volt vagy van, esetleg megnézném, betársulnék ;)[/quote] hány éves volt? :P
Írta MichaelKnight:dugtam fiatalabb másodunokatestvéremmel rendszeresen.... érdekelne olyan aki hasonló kapcsolatban volt vagy van, esetleg megnézném, betársulnék ;)


hány éves volt? :P
| 2020-05-09 19:01:58 | Válasz | Jelentés | #17
dugtam fiatalabb másodunokatestvéremmel rendszeresen.... érdekelne olyan aki hasonló kapcsolatban volt vagy van, esetleg megnézném, betársulnék ;)
dugtam fiatalabb másodunokatestvéremmel rendszeresen.... érdekelne olyan aki hasonló kapcsolatban volt vagy van, esetleg megnézném, betársulnék ;)
| 2019-12-24 07:43:42 | Válasz | Jelentés | #16
ohh pont aza maradt ki amivel kezdeni akartam és idejottem családi sex minden formája érdekel, akár csak megfigyeloként, de tartosan is szivesen dongetnék ilyen kapcsolatban levo csajt, travit, vagy fiuval szexelnék a scalád tobbi tagjai elott.
ohh pont aza maradt ki amivel kezdeni akartam és idejottem
családi sex minden formája érdekel, akár csak megfigyeloként, de tartosan is szivesen dongetnék ilyen kapcsolatban levo csajt, travit, vagy fiuval szexelnék a scalád tobbi tagjai elott.
| 2019-12-24 07:42:03 | Válasz | Jelentés | #15
Idős hölgy vagy pár érdekel wifeshare -mármint a te feleséged, mert nekem nincs de érdekel olyan csaj aki nagyon nyitott, eljár, vagy járna dugni, de kell neki egy tartüs pasi. Ebben kezdo és visszahuzodo is lehetsz, akkor én szervezek neked pasikat. Érdekelnek tarvik oda.vissza is. Érdekel homoszex, úgy hogy egy vagy több nő nézi. Megnéznék sok általam még nem prübált perverziot, és ha megkedvelem beszállnék. Minden kukkolósdi érdekel. Szerepjátékos, szituációs játékok, tübbes akciók, gangbang, bukkake. Érdekel geci lenyaláca hasról, ciciről, punciról. van még, de most kezdetnek enyni
Idős hölgy vagy pár érdekel
wifeshare -mármint a te feleséged, mert nekem nincs
de érdekel olyan csaj aki nagyon nyitott, eljár, vagy járna dugni, de kell neki egy tartüs pasi. Ebben kezdo és visszahuzodo is lehetsz, akkor én szervezek neked pasikat.

Érdekelnek tarvik oda.vissza is.
Érdekel homoszex, úgy hogy egy vagy több nő nézi.

Megnéznék sok általam még nem prübált perverziot, és ha megkedvelem beszállnék.

Minden kukkolósdi érdekel.
Szerepjátékos, szituációs játékok, tübbes akciók, gangbang, bukkake. Érdekel geci lenyaláca hasról, ciciről, punciról.

van még, de most kezdetnek enyni
| 2019-09-06 02:52:44 | Válasz | Jelentés | #14
Kölcsönös Farok verés valaki Bp.?
Kölcsönös Farok verés valaki Bp.?
| 2019-07-26 08:11:13 | Válasz | Jelentés | #13
[quote=LovasNép]Tanya=Szabadság ;)[/quote] Lovaglás kocsizás
Írta LovasNép:Tanya=Szabadság ;)

Lovaglás kocsizás
| 2019-07-24 23:18:38 | Válasz | Jelentés | #12
Tanya=Szabadság ;)
Tanya=Szabadság ;)
| 2019-05-05 13:31:51 | Válasz | Jelentés | #11
[quote=Fenryr]Én a feleségemet dugattam a másodunokatestvérével. Sajnos nem láttam de többször is készített hangfelvételt amikor dugta a srác. Nagyon izgató volt hallani ahogy élvez. Sokszor meghallgatom.[/quote] nem lehetne megvásárolni egy másolatot belőle ?
Írta Fenryr:Én a feleségemet dugattam a másodunokatestvérével. Sajnos nem láttam de többször is készített hangfelvételt amikor dugta a srác. Nagyon izgató volt hallani ahogy élvez. Sokszor meghallgatom.


nem lehetne megvásárolni egy másolatot belőle ?
1 2
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-03-29 08:19:48
hektorproasd: Balatonboglár környékén nő aki cumizna pénzért? Privizz
2024-03-29 08:11:34
sextra: Jó reggelt . Kellemes Ünnepeket mindenkinek ! S mivel szabadnap , ezért jusson idő egymásra is , sze:lol::roll:
2024-03-29 06:51:14
invader: :D
2024-03-29 06:51:09
invader: Jó reggelt, Kellemes Ünnepeket, szexeljetek minél többet!
2024-03-28 22:26:32
peter749999: Sziasztok.
2024-03-28 16:28:51
invader: ;)
2024-03-28 07:08:24
Neo45: Jó reggelt! :)
2024-03-28 06:34:24
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-03-28 02:39:17
édeshusi: :lol:
2024-03-28 02:39:15
édeshusi: Sziasztok valaki van Nógrád megyéből
2024-03-27 22:30:05
peter749999: sziasztok. :D
2024-03-27 17:23:02
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-03-27 13:03:26
titokban: Sziasztok :twisted:
2024-03-26 18:26:39
Steewie: ;)
2024-03-26 15:25:38
ftc1: :)