Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> Warcab fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2021-04-05 11:58:12 | Válasz | Jelentés | #110
Én is kivertem rá már párszor csodás
Én is kivertem rá már párszor csodás
| 2021-04-05 08:18:35 | Válasz | Jelentés | #109
törölt felhasználó
Tényleg szívecske formája van feleséged csodás popsijának ;)
Tényleg szívecske formája van feleséged csodás popsijának ;)
| 2021-03-18 05:15:26 | Válasz | Jelentés | #108
törölt felhasználó
Le is nyeli ;) [quote=Segglyuk]Nincs olyan nap, ne verjem ki a feleségedre ;) elképesztő jól áll a szájaba a fasz, és ahogy nézem jól is szopik. Na meg ahogy ugrál a faszon, na az se semmi ;) na igen egy kérdés...? Láttam és hallottam a videón beleélveztél a szájába. Le is nyeli a gecit, vagy kiköpi??[/quote]
Le is nyeli ;)


Írta Segglyuk:Nincs olyan nap, ne verjem ki a feleségedre ;) elképesztő jól áll a szájaba a fasz, és ahogy nézem jól is szopik. Na meg ahogy ugrál a faszon, na az se semmi ;) na igen egy kérdés...?
Láttam és hallottam a videón beleélveztél a szájába. Le is nyeli a gecit, vagy kiköpi??
| 2021-03-17 22:22:33 | Válasz | Jelentés | #107
törölt felhasználó
Nincs olyan nap, ne verjem ki a feleségedre ;) elképesztő jól áll a szájaba a fasz, és ahogy nézem jól is szopik. Na meg ahogy ugrál a faszon, na az se semmi ;) na igen egy kérdés...? Láttam és hallottam a videón beleélveztél a szájába. Le is nyeli a gecit, vagy kiköpi??
Nincs olyan nap, ne verjem ki a feleségedre ;) elképesztő jól áll a szájaba a fasz, és ahogy nézem jól is szopik. Na meg ahogy ugrál a faszon, na az se semmi ;) na igen egy kérdés...?
Láttam és hallottam a videón beleélveztél a szájába. Le is nyeli a gecit, vagy kiköpi??
| 2021-03-10 04:30:07 | Válasz | Jelentés | #106
törölt felhasználó
Nem semmi szuka az exed se, meg az öcséd nője. Faszra rántanám mind kettőt :D
Nem semmi szuka az exed se, meg az öcséd nője. Faszra rántanám mind kettőt :D
| 2021-03-09 21:08:43 | Válasz | Jelentés | #105
Ja, akkor nem itt szedted fel :) Értem. [quote=Warcab]Azt nem tudom, de hogy szeret baszni, az tuti ;) [quote=Varianti]Ja bocs. A dohányboltos :P [quote=Warcab]most melyik csajra gondolsz ???? mert vannak páran :D [quote=Varianti]Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D[/quote][/quote][/quote][/quote]
Ja, akkor nem itt szedted fel :) Értem.

Írta Warcab:Azt nem tudom, de hogy szeret baszni, az tuti ;)

Írta Varianti:Ja bocs. A dohányboltos :P

Írta Warcab:most melyik csajra gondolsz ????
mert vannak páran :D

Írta Varianti:Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D
| 2021-03-09 04:50:02 | Válasz | Jelentés | #104
törölt felhasználó
Még mindig a legcsodálatosabb punci a te feleséged, itt az oldalon ;)
Még mindig a legcsodálatosabb punci a te feleséged, itt az oldalon ;)
| 2021-03-08 12:30:48 | Válasz | Jelentés | #103
törölt felhasználó
Azt nem tudom, de hogy szeret baszni, az tuti ;) [quote=Varianti]Ja bocs. A dohányboltos :P [quote=Warcab]most melyik csajra gondolsz ???? mert vannak páran :D [quote=Varianti]Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D[/quote][/quote][/quote]
Azt nem tudom, de hogy szeret baszni, az tuti ;)



Írta Varianti:Ja bocs. A dohányboltos :P

Írta Warcab:most melyik csajra gondolsz ????
mert vannak páran :D

Írta Varianti:Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D
| 2021-03-08 09:45:10 | Válasz | Jelentés | #102
Ja bocs. A dohányboltos :P [quote=Warcab]most melyik csajra gondolsz ???? mert vannak páran :D [quote=Varianti]Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D[/quote][/quote]
Ja bocs. A dohányboltos :P

Írta Warcab:most melyik csajra gondolsz ????
mert vannak páran :D

Írta Varianti:Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D
| 2021-03-05 13:21:03 | Válasz | Jelentés | #101
törölt felhasználó
most melyik csajra gondolsz ???? mert vannak páran :D [quote=Varianti]Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D[/quote]
most melyik csajra gondolsz ????
mert vannak páran :D

Írta Varianti:Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D
| 2021-03-04 16:20:42 | Válasz | Jelentés | #100
Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D
Hmm ... a csajnak nem volt itt valamikor saját külön profilja? :D
| 2021-03-04 16:13:46 | Válasz | Jelentés | #99
törölt felhasználó
Szuper szexi a kis szeretőd is. Eszméletlen bomba teste van. Szép kerek mellek csodás bimbók, szép kerek feszes popsi. És még szőke is, pont a gyengém. Az ilyen nőt tudnám baszni rendesen.
Szuper szexi a kis szeretőd is.
Eszméletlen bomba teste van. Szép kerek mellek csodás bimbók, szép kerek feszes popsi. És még szőke is, pont a gyengém.
Az ilyen nőt tudnám baszni rendesen.
| 2021-02-27 12:08:08 | Válasz | Jelentés | #98
törölt felhasználó
Szia! Tényleg szexi az asszony, annyi szent. De a többiek sem semmik, akikről videókat raktál fel... :)
Szia! Tényleg szexi az asszony, annyi szent. De a többiek sem semmik, akikről videókat raktál fel... :)
| 2021-02-22 16:05:40 | Válasz | Jelentés | #97
törölt felhasználó
Hát kovasa ezt benézted. Ugyan is ismerjük személyesen Warcabékat,és a hölgyeket is. És még vannak innen páran akik így vannak ezzel. Saját swinger partykat szoktak szervezni. És csodás a felhozatal, mint itt is láthatod. De neked csak a marok marcsy jutott :D [quote=kovasa72][quote=Warcab]Nem muszály elhinni, csak a féltékenység beszél :D ja és akkor a faszt se kell itt verni ;) Szép Estét! Hova lettek az albumok? Na féltékeny az biztos nem vagyok :)[/quote]
Hát kovasa ezt benézted. Ugyan is ismerjük személyesen Warcabékat,és a hölgyeket is. És még vannak innen páran akik így vannak ezzel. Saját swinger partykat szoktak szervezni. És csodás a felhozatal, mint itt is láthatod. De neked csak a marok marcsy jutott :D




Írta kovasa72:
Írta Warcab:Nem muszály elhinni, csak a féltékenység beszél :D ja és akkor a faszt se kell itt verni ;)
Szép Estét!
Hova lettek az albumok?
Na féltékeny az biztos nem vagyok :)
| 2021-02-21 22:42:12 | Válasz | Jelentés | #96
[quote=Warcab]Nem muszály elhinni, csak a féltékenység beszél :D ja és akkor a faszt se kell itt verni ;) Szép Estét! Hova lettek az albumok? Na féltékeny az biztos nem vagyok :)
Írta Warcab:Nem muszály elhinni, csak a féltékenység beszél :D ja és akkor a faszt se kell itt verni ;)
Szép Estét!
Hova lettek az albumok?
Na féltékeny az biztos nem vagyok :)
| 2021-02-19 08:02:43 | Válasz | Jelentés | #95
törölt felhasználó
Basznám én is, ezt a szépséges kis anyucit
Basznám én is, ezt a szépséges kis anyucit
| 2021-02-18 17:54:16 | Válasz | Jelentés | #94
Nagyon jó az új sorozat, csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, csodálatos a puncika.
Nagyon jó az új sorozat, csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, csodálatos a puncika.
| 2021-02-18 17:49:14 | Válasz | Jelentés | #93
törölt felhasználó
Elképesztő jó pina ez a kismama. És mi hatalmas lyuk van alatta. Be nyalnék a lába közé :P
Elképesztő jó pina ez a kismama.
És mi hatalmas lyuk van alatta. Be nyalnék a lába közé :P
| 2021-02-16 19:12:11 | Válasz | Jelentés | #92
törölt felhasználó
Nem muszály elhinni, csak a féltékenység beszél :D ja és akkor a faszt se kell itt verni ;) [quote=kovasa72][quote=Warcab]Köszi :) Van is használva mind rendszeresen ;) [quote=eewarth]Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt[/quote][/quote] Szerintem NET-es képek nagyon változó a méretek. A fele kamu.[/quote]
Nem muszály elhinni, csak a féltékenység beszél :D ja és akkor a faszt se kell itt verni ;)


Írta kovasa72:
Írta Warcab:Köszi :)
Van is használva mind rendszeresen ;)


Írta eewarth:Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt

Szerintem NET-es képek nagyon változó a méretek.
A fele kamu.
| 2021-02-16 17:57:01 | Válasz | Jelentés | #91
[quote=Warcab]Köszi :) Van is használva mind rendszeresen ;) [quote=eewarth]Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt[/quote][/quote] Szerintem NET-es képek nagyon változó a méretek. A fele kamu.
Írta Warcab:Köszi :)
Van is használva mind rendszeresen ;)


Írta eewarth:Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt

Szerintem NET-es képek nagyon változó a méretek.
A fele kamu.
| 2021-02-16 14:33:24 | Válasz | Jelentés | #90
törölt felhasználó
Köszi :) Van is használva mind rendszeresen ;) [quote=eewarth]Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt[/quote]
Köszi :)
Van is használva mind rendszeresen ;)


Írta eewarth:Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt
| 2021-02-16 11:07:09 | Válasz | Jelentés | #89
Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt
Ezt már nem tudom követni, annyi jó pia van itt
| 2021-02-14 09:19:17 | Válasz | Jelentés | #88
Nejed masztijára verném neki kamerán!
Nejed masztijára verném neki kamerán!
| 2021-02-11 15:15:23 | Válasz | Jelentés | #87
törölt felhasználó
1,5 literes Szentkirályi, már volt a pinájában ;) De megnézzük felmegy e a 2,5 literes :D [quote=Segglyuk]Fel menne a pinájába egy 2.5 Literes kolás flakon is?? [quote=Warcab]- ruganyos, hajlékony - formás herék - tapadókorong - realisztikus makk - kellően merev, mégis ruganyos - vízálló, könnyen tisztítható - teljes hossza (herékkel és tapadókoronggal együtt): 42cm - behelyezhető hossz (herékig): 33,5cm - átmérője: 5,5 - 7,6cm - extra nehéz kivitel, tömeg: 1,93kg - natúr szín [quote=eewarth]Milyen átmérője volt a műfasznak? Az exemnél felment a 7 cm.Nagyon jó volt látni benne ekkorát.Ahogy a párodnál mind1 milyen csupasz vagy szőrös a pinája csodálatos nagy muff van alatta.[/quote][/quote][/quote]
1,5 literes Szentkirályi, már volt a pinájában ;)
De megnézzük felmegy e a 2,5 literes :D


Írta Segglyuk:Fel menne a pinájába egy 2.5 Literes kolás flakon is??




Írta Warcab:- ruganyos, hajlékony
- formás herék
- tapadókorong
- realisztikus makk
- kellően merev, mégis ruganyos
- vízálló, könnyen tisztítható
- teljes hossza (herékkel és tapadókoronggal együtt): 42cm
- behelyezhető hossz (herékig): 33,5cm
- átmérője: 5,5 - 7,6cm
- extra nehéz kivitel, tömeg: 1,93kg
- natúr szín



Írta eewarth:Milyen átmérője volt a műfasznak? Az exemnél felment a 7 cm.Nagyon jó volt látni benne ekkorát.Ahogy a párodnál mind1 milyen csupasz vagy szőrös a pinája csodálatos nagy muff van alatta.
| 2021-02-11 14:06:08 | Válasz | Jelentés | #86
törölt felhasználó
Fel menne a pinájába egy 2.5 Literes kolás flakon is?? [quote=Warcab]- ruganyos, hajlékony - formás herék - tapadókorong - realisztikus makk - kellően merev, mégis ruganyos - vízálló, könnyen tisztítható - teljes hossza (herékkel és tapadókoronggal együtt): 42cm - behelyezhető hossz (herékig): 33,5cm - átmérője: 5,5 - 7,6cm - extra nehéz kivitel, tömeg: 1,93kg - natúr szín [quote=eewarth]Milyen átmérője volt a műfasznak? Az exemnél felment a 7 cm.Nagyon jó volt látni benne ekkorát.Ahogy a párodnál mind1 milyen csupasz vagy szőrös a pinája csodálatos nagy muff van alatta.[/quote][/quote]
Fel menne a pinájába egy 2.5 Literes kolás flakon is??




Írta Warcab:- ruganyos, hajlékony
- formás herék
- tapadókorong
- realisztikus makk
- kellően merev, mégis ruganyos
- vízálló, könnyen tisztítható
- teljes hossza (herékkel és tapadókoronggal együtt): 42cm
- behelyezhető hossz (herékig): 33,5cm
- átmérője: 5,5 - 7,6cm
- extra nehéz kivitel, tömeg: 1,93kg
- natúr szín



Írta eewarth:Milyen átmérője volt a műfasznak? Az exemnél felment a 7 cm.Nagyon jó volt látni benne ekkorát.Ahogy a párodnál mind1 milyen csupasz vagy szőrös a pinája csodálatos nagy muff van alatta.
| 2021-02-11 14:00:29 | Válasz | Jelentés | #85
törölt felhasználó
Engem is leszophatna így az asszony, majd bele ülne a farkamba. Közbe szopnám azokat a szép ciciket. És nagyot élveznénk
Engem is leszophatna így az asszony, majd bele ülne a farkamba. Közbe szopnám azokat a szép ciciket. És nagyot élveznénk
| 2021-02-10 16:46:15 | Válasz | Jelentés | #84
törölt felhasználó
Megnézem az összes videót a feleségedről ;) Látszik az arcán szeret baszni :D És jól is végzi a dolgát ;) :)
Megnézem az összes videót a feleségedről ;)
Látszik az arcán szeret baszni :D
És jól is végzi a dolgát ;) :)
| 2021-02-10 15:12:40 | Válasz | Jelentés | #83
törölt felhasználó
Csodás hölgy a feleséged ;) Szivesen megmarkolásznám a kebleit :) Azt a szép pinát meg addig nyalnám, míg a számba nem élvez :P Aztán jól megtömném a seggelyukát :D
Csodás hölgy a feleséged ;)
Szivesen megmarkolásznám a kebleit :)
Azt a szép pinát meg addig nyalnám, míg a számba nem élvez :P
Aztán jól megtömném a seggelyukát :D
| 2021-02-08 19:14:07 | Válasz | Jelentés | #82
törölt felhasználó
szuper az új video az asszonyról. elképesztö teste van még mindig szülések után a legszebb mellek az oldalon :)
szuper az új video az asszonyról.
elképesztö teste van még mindig szülések után
a legszebb mellek az oldalon :)
| 2021-02-06 17:22:10 | Válasz | Jelentés | #81
Senki nem nyert a főnök asszonynál?
Senki nem nyert a főnök asszonynál?
1 2 3 4 5
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-06 12:50:31
Mókuska: Sziasztok ! Szép napot mindenkinek ! ;)
2024-05-06 08:39:14
Marci82: Üdv. Dunaújváros ès környékén hölgy alkalmi partnerem keresem
2024-05-06 04:26:53
invader: :D
2024-05-06 02:12:25
Geri71: Sziasztok :D
2024-05-05 21:45:42
invader: ;)
2024-05-05 10:10:35
Kecs gabor: Sziasztok. Egyedülálló férfiként keresek Kecskemét és környékén hölgyeket, párokat.
2024-05-05 06:26:30
Pisti123: Sziasztok jó reggelt szép napot mindenkinek ;)
2024-05-04 21:55:57
ronin3: Nagyfater
2024-05-02 21:24:11
invader: :roll:
2024-05-02 08:26:52
ágica68: :roll:
2024-05-02 05:48:05
csaszex: Puszi a hölgyeknek
2024-05-02 05:15:41
invader: szőlő
2024-05-02 05:15:26
invader: Szép reggelt! Az önjelölt kritikusokkal nem kell tényleg foglalkozni, van akinek mindig savanyú a sz
2024-05-01 22:40:16
Törpapa 67: ágica68 puszi mindenhova :lol:
2024-05-01 21:14:57
ágica68: :D