Fórum

Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2022-04-13 10:04:31 | Válasz | Jelentés | #16
Somogy megyei pár lenne?
Somogy megyei pár lenne?
| 2022-04-10 09:43:26 | Válasz | Jelentés | #15
Sziasztok! 40es pár vagyunk. Szolnokmegyèben keresünk lányt kezdő biszex hölgytagunk örömère 3as együttlèthez! Fiút nem!!! Helyet megoldjuk, utazni tudunk! Az ápoltság és higiénia fontos és elvárt számunkra! Korban nem vagyunk valogatosak! Szèp napot!
Sziasztok!
40es pár vagyunk.
Szolnokmegyèben keresünk lányt kezdő biszex hölgytagunk örömère 3as együttlèthez!
Fiút nem!!!
Helyet megoldjuk, utazni tudunk!
Az ápoltság és higiénia fontos és elvárt számunkra! Korban nem vagyunk valogatosak!
Szèp napot!
| 2022-03-02 21:16:28 | Válasz | Jelentés | #14
Telefon: 06-20-436-3756 (csak hivás, ne sms)
Telefon: 06-20-436-3756
(csak hivás, ne sms)
| 2022-01-15 07:31:05 | Válasz | Jelentés | #13
Sziasztok! Keresnék olyan férfit vagy párt akivel kipróbálhatom a biszex dolgokat. Aktív és passzív is érdekel. Spermás puncit is szívesen nyalnék ;)
Sziasztok!
Keresnék olyan férfit vagy párt akivel kipróbálhatom a biszex dolgokat.
Aktív és passzív is érdekel.
Spermás puncit is szívesen nyalnék ;)
| 2021-07-11 12:36:35 | Válasz | Jelentés | #12
Engem az fogott meg ebben, hogy a popómmal milyen gyönyört tudok adni, és a barátomon is segittem aki kevés punit kapott a nejétől. Mert ezekután nem csak szopott hanem meg is dugott, Aztán kezdett egyre többet dugni. Már ha egy széltől felállt neki megkivánt. Én meg szivesen élégitettem ki. Ma már úgy vagyok ezzel, hogy teljesen természetsn ha egy férfi kielégitelen akkor mint nő, csúnyán mondva odatartom neki a popóm, hogy élvezze vagy ha megkíván akkor élvezhet mint nőt. Olynakor mindig megélem a bennem lakozó nőt. És jó.
Engem az fogott meg ebben, hogy a popómmal milyen gyönyört tudok adni, és a barátomon is segittem aki kevés punit kapott a nejétől. Mert ezekután nem csak szopott hanem meg is dugott, Aztán kezdett egyre többet dugni. Már ha egy széltől felállt neki megkivánt. Én meg szivesen élégitettem ki. Ma már úgy vagyok ezzel, hogy teljesen természetsn ha egy férfi kielégitelen akkor mint nő, csúnyán mondva odatartom neki a popóm, hogy élvezze vagy ha megkíván akkor élvezhet mint nőt. Olynakor mindig megélem a bennem lakozó nőt. És jó.
| 2021-07-11 12:27:27 | Válasz | Jelentés | #11
neki, hogy megdugjon mert nézegtet a fenekem és olyan kis helyesnek találja és legaláb kipróbálhatná ezt is. Perrsze megengdtem. Az első kicsit kellemetlen volt, de láttam mennyire szeretné ezért nem törödtem a kicsi kellemetlenséggel. Amikor elélvezett bennem az nagy hatással volt rám. Tele volt szenvedéllyelvágygalés ahogyan markolata fenekemés bújt belém majd amikor megérzetm a melegspermát és ahangos élvezését Akkor olyan volt mintha nő lettemvolna. Tulajdonképpen akkor az is voltam.Átéltem azt amikor én élveztemanő tstét, hoyg valójában ő mit is érez.
neki, hogy megdugjon mert nézegtet a fenekem és olyan kis helyesnek találja és legaláb kipróbálhatná ezt is. Perrsze megengdtem. Az első kicsit kellemetlen volt, de láttam mennyire szeretné ezért nem törödtem a kicsi kellemetlenséggel. Amikor elélvezett bennem az nagy hatással volt rám. Tele volt szenvedéllyelvágygalés ahogyan markolata fenekemés bújt belém majd amikor megérzetm a melegspermát és ahangos élvezését Akkor olyan volt mintha nő lettemvolna. Tulajdonképpen akkor az is voltam.Átéltem azt amikor én élveztemanő tstét, hoyg valójában ő mit is érez.
| 2021-07-11 12:18:48 | Válasz | Jelentés | #10
Azonos a gondolkodásunk a biszexxel kpcsolatban. Hatévvel ezelőtt Én még heteroszex voltam. Ám egy párnál megéltem életem első biszex élményét. A megosztás volt az ami miatt én kedvet kaptam a biszexhez. A felség szopott és mondta csukjam be a szemem mert, úgy jobban áttudom adni magam az élvezetnek. Megtettem és valóban nagyot élveztem. Ám kiderült ki is adta azt a hatalmas gyönyört. A férj ő fejezte be. Elmondták szeretik igy kényeztetni a férfit aki a nejének is örömet ad. Az élmény hatásra nem is voltam bosszus, inkább az járt a fejemben, hogy ez jó, egy férfi is tud élvezett adn., Így hát ha valamilyen ismerkedős oldalon egy férfi jelezte, hogy leszopna nem voltam ellen sőt. :) Igy ismertem meg a barátom aki időnkét erős váygat érzett, hoyg egy farkat leszopjon. Mint mondta neki is öröm ésannak is akinek adja. Szóval jártam hozzá szopatni. Egyszer egy ilyen alkalom után csöndben megkérdzte, hogy megengedném e
Azonos a gondolkodásunk a biszexxel kpcsolatban. Hatévvel ezelőtt Én még heteroszex voltam. Ám egy párnál megéltem életem első biszex élményét. A megosztás volt az ami miatt én kedvet kaptam a biszexhez. A felség szopott és mondta csukjam be a szemem mert, úgy jobban áttudom adni magam az élvezetnek. Megtettem és valóban nagyot élveztem. Ám kiderült ki is adta azt a hatalmas gyönyört. A férj ő fejezte be. Elmondták szeretik igy kényeztetni a férfit aki a nejének is örömet ad. Az élmény hatásra nem is voltam bosszus, inkább az járt a fejemben, hogy ez jó, egy férfi is tud élvezett adn., Így hát ha valamilyen ismerkedős oldalon egy férfi jelezte, hogy leszopna nem voltam ellen sőt. :) Igy ismertem meg a barátom aki időnkét erős váygat érzett, hoyg egy farkat leszopjon. Mint mondta neki is öröm ésannak is akinek adja. Szóval jártam hozzá szopatni. Egyszer egy ilyen alkalom után csöndben megkérdzte, hogy megengedném e
| 2021-07-11 12:16:59 | Válasz | Jelentés | #9
[quote=Ben es Tim]tagadják mindenkiben benne van) ….szóval az osztozás: amikor hasonlót élhetsz meg mint a párod partnered …az én puncim nyalják és én is puncit nyalok esetünkben éppen azt akivel az előbb a párom volt ugyan azt tehetem egy nővel amit a párom vele vagy éppen velem ! vagy éppen azt a farkat szophatom amit előttem a párom vagy a párom szophatja és élvezheti azt amit előtte én kaptam…. Ez amolyan kör……a legtökéletesebben párok között működik de kivitelezhető hármasban is . Ha a két pár között létrejön a szexuális harmónia akkor ez az osztozás csodálatos dolog lehet ! Nos ennyit a miért bi kérdésre!!![/quote] Azonos a gondolkodásunk a biszexxel kpcsolatban. Hatévvel ezelőtt Én még heteroszex voltam. Ám egy párnál megéltem életem első biszex élményét. A megosztás volt az ami miatt én kedvet kaptam a biszexhez. A felség szopott és mondta csukjam be a szemem mert, úgy jobban áttudom adni magam a
Írta Ben es Tim:tagadják mindenkiben benne van) ….szóval az osztozás: amikor hasonlót élhetsz meg mint a párod partnered …az én puncim nyalják és én is puncit nyalok esetünkben éppen azt akivel az előbb a párom volt ugyan azt tehetem egy nővel amit a párom vele vagy éppen velem ! vagy éppen azt a farkat szophatom amit előttem a párom vagy a párom szophatja és élvezheti azt amit előtte én kaptam….
Ez amolyan kör……a legtökéletesebben párok között működik de kivitelezhető hármasban is .
Ha a két pár között létrejön a szexuális harmónia akkor ez az osztozás csodálatos dolog lehet !
Nos ennyit a miért bi kérdésre!!!

Azonos a gondolkodásunk a biszexxel kpcsolatban. Hatévvel ezelőtt Én még heteroszex voltam. Ám egy párnál megéltem életem első biszex élményét. A megosztás volt az ami miatt én kedvet kaptam a biszexhez. A felség szopott és mondta csukjam be a szemem mert, úgy jobban áttudom adni magam a
| 2021-01-11 16:22:48 | Válasz | Jelentés | #8
Tudom Szóló pasit nem,,,, de én szívesen megélném veletek ezt az élményt :)
Tudom Szóló pasit nem,,,, de én szívesen megélném veletek ezt az élményt :)
| 2020-06-17 23:32:56 | Válasz | Jelentés | #7
[quote=Ben es Tim][quote=zsuzsiesrobi77]Nagyon szépen megfogalmaztad miért is jó ha nyitott az ember a Bi dolgokra :-)) Mi is kacérkodunk ilyen téren :-)))[/quote] Nem kacerkodni kell! Megelni! Ha lesz kedvetek szivesen....[/quote]Köszi lehet hogy élni fogunk a lehetőségel ha úgy alakul :-)))
Írta Ben es Tim:
Írta zsuzsiesrobi77:Nagyon szépen megfogalmaztad miért is jó ha nyitott az ember a Bi dolgokra :-))
Mi is kacérkodunk ilyen téren :-)))

Nem kacerkodni kell! Megelni! Ha lesz kedvetek szivesen....
Köszi lehet hogy élni fogunk a lehetőségel ha úgy alakul :-)))
| 2020-06-11 16:05:16 | Válasz | Jelentés | #6
[quote=zsuzsiesrobi77]Nagyon szépen megfogalmaztad miért is jó ha nyitott az ember a Bi dolgokra :-)) Mi is kacérkodunk ilyen téren :-)))[/quote] Nem kacerkodni kell! Megelni! Ha lesz kedvetek szivesen....
Írta zsuzsiesrobi77:Nagyon szépen megfogalmaztad miért is jó ha nyitott az ember a Bi dolgokra :-))
Mi is kacérkodunk ilyen téren :-)))

Nem kacerkodni kell! Megelni! Ha lesz kedvetek szivesen....
| 2020-06-09 23:02:48 | Válasz | Jelentés | #5
Nagyon szépen megfogalmaztad miért is jó ha nyitott az ember a Bi dolgokra :-)) Mi is kacérkodunk ilyen téren :-)))
Nagyon szépen megfogalmaztad miért is jó ha nyitott az ember a Bi dolgokra :-))
Mi is kacérkodunk ilyen téren :-)))
| 2020-06-09 08:24:57 | Válasz | Jelentés | #4
Kéretik hozzászólni a témához...persze ha lehet kulturált formában... Pro és kontra ...
Kéretik hozzászólni a témához...persze ha lehet kulturált formában... Pro és kontra ...
| 2020-06-09 08:17:57 | Válasz | Jelentés | #3
Bocs a tördelésért ennyi karaktert enged a lap
Bocs a tördelésért ennyi karaktert enged a lap
| 2020-06-09 08:16:21 | Válasz | Jelentés | #2
tagadják mindenkiben benne van) ….szóval az osztozás: amikor hasonlót élhetsz meg mint a párod partnered …az én puncim nyalják és én is puncit nyalok esetünkben éppen azt akivel az előbb a párom volt ugyan azt tehetem egy nővel amit a párom vele vagy éppen velem ! vagy éppen azt a farkat szophatom amit előttem a párom vagy a párom szophatja és élvezheti azt amit előtte én kaptam…. Ez amolyan kör……a legtökéletesebben párok között működik de kivitelezhető hármasban is . Ha a két pár között létrejön a szexuális harmónia akkor ez az osztozás csodálatos dolog lehet ! Nos ennyit a miért bi kérdésre!!!
tagadják mindenkiben benne van) ….szóval az osztozás: amikor hasonlót élhetsz meg mint a párod partnered …az én puncim nyalják és én is puncit nyalok esetünkben éppen azt akivel az előbb a párom volt ugyan azt tehetem egy nővel amit a párom vele vagy éppen velem ! vagy éppen azt a farkat szophatom amit előttem a párom vagy a párom szophatja és élvezheti azt amit előtte én kaptam….
Ez amolyan kör……a legtökéletesebben párok között működik de kivitelezhető hármasban is .
Ha a két pár között létrejön a szexuális harmónia akkor ez az osztozás csodálatos dolog lehet !
Nos ennyit a miért bi kérdésre!!!
| 2020-06-09 08:14:07 | Válasz | Jelentés | #1
Sziasztok! Rászántam magam és irkálok ide valamit. Nos sok a kérdés és azt hiszem egyszerűbb itt leírnom mint folyamatos ismétlésekbe bocsátkozni… Meg kell vallanom eléggé nehezen szántam rá magam hiszen az a tapasztalat a lapon írtakat se olvassátok nem hogy ezt fogjátok. Nah szóvalMIÉRT CSAK BI EMEREKKEL SZEXELÜNK?. Egyrészt mert mindenki sajátmaga dönti el! Másodrészt ez az egy ami miatt kalandozásba fogtunk . Ahogy én se szólok be te hogyan éled az életed ugyanezt el is várom bár azt hiszem némely IQ bajnoknál ez nem jelent semmit Nos miért is biszex ? a bi a szexualitás kiteljesedése uh megint egy olyan dolog amit azt hiszem hiába is részletezném itt sokaknak hiszen kevesen értik ( mondjuk ők nem is kóstolgatnak minket miatta) . De megpróbálom kicsomagolni hátha… Mi ezt osztozásnak hívjuk…. Hiszen mindketten megélhetjük mind a női mind a férfi énünk ( bár vannak olyanok akik ezt kategoriku
Sziasztok!
Rászántam magam és irkálok ide valamit.
Nos sok a kérdés és azt hiszem egyszerűbb itt leírnom mint folyamatos ismétlésekbe bocsátkozni…
Meg kell vallanom eléggé nehezen szántam rá magam hiszen az a tapasztalat a lapon írtakat se olvassátok nem hogy ezt fogjátok.
Nah szóvalMIÉRT CSAK BI EMEREKKEL SZEXELÜNK?.
Egyrészt mert mindenki sajátmaga dönti el!
Másodrészt ez az egy ami miatt kalandozásba fogtunk .
Ahogy én se szólok be te hogyan éled az életed ugyanezt el is várom bár azt hiszem némely IQ bajnoknál ez nem jelent semmit
Nos miért is biszex ? a bi a szexualitás kiteljesedése uh megint egy olyan dolog amit azt hiszem hiába is részletezném itt sokaknak hiszen kevesen értik ( mondjuk ők nem is kóstolgatnak minket miatta) .
De megpróbálom kicsomagolni hátha…
Mi ezt osztozásnak hívjuk…. Hiszen mindketten megélhetjük mind a női mind a férfi énünk ( bár vannak olyanok akik ezt kategoriku
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska
2024-05-14 08:08:33
Mókuska: Sziasztok ! ;)