Fórum

Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2022-01-08 14:03:16 | Válasz | Jelentés | #17
Ha Szolnok környékén vagytok elérhetők szívesen benne lennék a 3as játékban!
Ha Szolnok környékén vagytok elérhetők szívesen benne lennék a 3as játékban!
| 2021-07-25 12:49:54 | Válasz | Jelentés | #16
[quote=Zsoltizsozso]Szerintem ott szúrtátok el, h nem a haveroddal kellett vna ezt a ugymond 3as szitut.....[/quote] hát lehet
Írta Zsoltizsozso:Szerintem ott szúrtátok el, h nem a haveroddal kellett vna ezt a ugymond 3as szitut.....

hát lehet
| 2021-07-23 22:37:54 | Válasz | Jelentés | #15
Szerintem ott szúrtátok el, h nem a haveroddal kellett vna ezt a ugymond 3as szitut.....
Szerintem ott szúrtátok el, h nem a haveroddal kellett vna ezt a ugymond 3as szitut.....
| 2021-07-21 06:08:20 | Válasz | Jelentés | #14
eddig ennyi most meg szinte kerülik egymást illetve haver eléggé visszafogott mostanság semmi nincs , ki érti
eddig ennyi most meg szinte kerülik egymást illetve haver eléggé visszafogott mostanság semmi nincs , ki érti
| 2021-06-23 04:48:54 | Válasz | Jelentés | #13
[quote=talánigen][quote=MANMERCI2000][quote=talánigen][quote=MANMERCI2000]Most akkor végül is megdugta vagy nem?[/quote] betolta neki[/quote] Most haragszol rá? Nagyon csinos a párod én is be tolnám neki! [/quote] Én nagyon szívesen ha benne lenne a párod! dehogy is jó lenne ha dugnák[/quote]
Írta talánigen:
Írta MANMERCI2000:
Írta talánigen:
Írta MANMERCI2000:Most akkor végül is megdugta vagy nem?

betolta neki

Most haragszol rá?
Nagyon csinos a párod én is be tolnám neki!


Én nagyon szívesen ha benne lenne a párod!


dehogy is jó lenne ha dugnák
| 2021-06-22 21:04:23 | Válasz | Jelentés | #12
[quote=MANMERCI2000][quote=talánigen][quote=MANMERCI2000]Most akkor végül is megdugta vagy nem?[/quote] betolta neki[/quote] Most haragszol rá? Nagyon csinos a párod én is be tolnám neki![/quote] dehogy is jó lenne ha dugnák
Írta MANMERCI2000:
Írta talánigen:
Írta MANMERCI2000:Most akkor végül is megdugta vagy nem?

betolta neki

Most haragszol rá?
Nagyon csinos a párod én is be tolnám neki!


dehogy is jó lenne ha dugnák
| 2021-06-21 07:59:37 | Válasz | Jelentés | #11
[quote=talánigen][quote=MANMERCI2000]Most akkor végül is megdugta vagy nem?[/quote] betolta neki[/quote] Most haragszol rá? Nagyon csinos a párod én is be tolnám neki!
Írta talánigen:
Írta MANMERCI2000:Most akkor végül is megdugta vagy nem?

betolta neki

Most haragszol rá?
Nagyon csinos a párod én is be tolnám neki!
| 2021-06-21 05:42:01 | Válasz | Jelentés | #10
[quote=MANMERCI2000]Most akkor végül is megdugta vagy nem?[/quote] betolta neki
Írta MANMERCI2000:Most akkor végül is megdugta vagy nem?

betolta neki
| 2021-06-20 13:26:58 | Válasz | Jelentés | #9
Most akkor végül is megdugta vagy nem?
Most akkor végül is megdugta vagy nem?
| 2021-06-16 19:39:43 | Válasz | Jelentés | #8
[quote=MANMERCI2000][quote=talánigen]11 kor csengetnek havert hogy dumáljunk erre elmesélkte tuti azért hogy ne legyen balhé hogy bepróbálkozott a páromnál de nem engedte fura szerintem tövig na mindegy és még én vagyok a hibás . basszus ha nem akarok másik faszt akkor nem engedem a pinámba sem na mindegy . na elmondta végre hogy bánta hogy engedte betolni szóval megbeszéltük más nem volt[/quote] Akkor minden rendbe[/quote] nincs mert nem hiszem el
Írta MANMERCI2000:
Írta talánigen:11 kor csengetnek havert hogy dumáljunk erre elmesélkte tuti azért hogy ne legyen balhé hogy bepróbálkozott a páromnál de nem engedte fura szerintem tövig na mindegy és még én vagyok a hibás . basszus ha nem akarok másik faszt akkor nem engedem a pinámba sem na mindegy .
na elmondta végre hogy bánta hogy engedte betolni szóval megbeszéltük más nem volt

Akkor minden rendbe


nincs mert nem hiszem el
| 2021-06-16 03:39:20 | Válasz | Jelentés | #7
[quote=talánigen]11 kor csengetnek havert hogy dumáljunk erre elmesélkte tuti azért hogy ne legyen balhé hogy bepróbálkozott a páromnál de nem engedte fura szerintem tövig na mindegy és még én vagyok a hibás . basszus ha nem akarok másik faszt akkor nem engedem a pinámba sem na mindegy . na elmondta végre hogy bánta hogy engedte betolni szóval megbeszéltük más nem volt[/quote] Akkor minden rendbe
Írta talánigen:11 kor csengetnek havert hogy dumáljunk erre elmesélkte tuti azért hogy ne legyen balhé hogy bepróbálkozott a páromnál de nem engedte fura szerintem tövig na mindegy és még én vagyok a hibás . basszus ha nem akarok másik faszt akkor nem engedem a pinámba sem na mindegy .
na elmondta végre hogy bánta hogy engedte betolni szóval megbeszéltük más nem volt

Akkor minden rendbe
| 2021-06-15 18:27:57 | Válasz | Jelentés | #6
11 kor csengetnek havert hogy dumáljunk erre elmesélkte tuti azért hogy ne legyen balhé hogy bepróbálkozott a páromnál de nem engedte fura szerintem tövig na mindegy és még én vagyok a hibás . basszus ha nem akarok másik faszt akkor nem engedem a pinámba sem na mindegy . na elmondta végre hogy bánta hogy engedte betolni szóval megbeszéltük más nem volt
11 kor csengetnek havert hogy dumáljunk erre elmesélkte tuti azért hogy ne legyen balhé hogy bepróbálkozott a páromnál de nem engedte fura szerintem tövig na mindegy és még én vagyok a hibás . basszus ha nem akarok másik faszt akkor nem engedem a pinámba sem na mindegy .
na elmondta végre hogy bánta hogy engedte betolni szóval megbeszéltük más nem volt
| 2021-06-15 18:26:40 | Válasz | Jelentés | #5
közös haver piáltunk stb már volt elötte szexisbe stb látta mindenét de akkor sok pia és nagyon mini kilátszoott a pinája bementünk haver az ágy egyik felén én a másikon párom négykézláb és tolatott felé hogy megsimizzen és gondolom hogy a haver is elkapja,erre haver tapizta mindenét párom erre megfordult( itt tudtam meg utólag hogy a makkot be tolta) és széttárta felé a combjait engem szopni kezdett. utána sirt stb hogy miért vittem bele hisz nem kurva stb de szerintem kamuzik, aztán kibökte nem volt rossz , persze miuttán beleolvastam a telójába de tagadta . aztán egyik nap fura napom volt gondoltam havert kifaggatom erre írja reggel volt nálunk mondom (kamuzva) tudom erre mondja betolta picit de többet nem engedett a párom. fasza erre kérdezem a párom mi volt volt itt haver betolta erre mondta nem mondom tuti , válasz nem erre mondom pedig itt volt erre dehogy mondom ok de láttam kamerán na erre kiakadt máasnap dugás 11 k
közös haver piáltunk stb már volt elötte szexisbe stb látta mindenét
de akkor sok pia és nagyon mini kilátszoott a pinája bementünk
haver az ágy egyik felén én a másikon párom négykézláb és tolatott felé
hogy megsimizzen és gondolom hogy a haver is elkapja,erre haver tapizta mindenét
párom erre megfordult( itt tudtam meg utólag hogy a makkot be tolta) és széttárta felé a combjait engem szopni kezdett.
utána sirt stb hogy miért vittem bele hisz nem kurva stb
de szerintem kamuzik, aztán kibökte nem volt rossz , persze miuttán beleolvastam a telójába de tagadta .
aztán egyik nap fura napom volt gondoltam havert kifaggatom erre írja reggel volt nálunk mondom (kamuzva) tudom erre mondja betolta picit de többet nem engedett a párom.
fasza erre kérdezem a párom mi volt volt itt haver betolta erre mondta nem mondom tuti , válasz nem erre mondom pedig itt volt
erre dehogy mondom ok de láttam kamerán na erre kiakadt máasnap dugás 11 k
| 2021-06-14 22:03:07 | Válasz | Jelentés | #4
közös haver piáltunk stb már volt elötte szexisbe stb látta mindenét de akkor sok pia és nagyon mini kilátszoott a pinája bementünk haver az ágy egyik felén én a másikon párom négykézláb és tolatott felé hogy megsimizzen és gondolom hogy a haver is elkapja,erre haver tapizta mindenét párom erre megfordult( itt tudtam meg utólag hogy a makkot be tolta) és széttárta felé a combjait engem szopni kezdett. utána sirt stb hogy miért vittem bele hisz nem kurva stb de szerintem kamuzik, aztán kibökte nem volt rossz , persze miuttán beleolvastam a telójába de tagadta . aztán egyik nap fura napom volt gondoltam havert kifaggatom erre írja reggel volt nálunk mondom (kamuzva) tudom erre mondja betolta picit de többet nem engedett a párom. fasza erre kérdezem a párom mi volt volt itt haver betolta erre mondta nem mondom tuti , válasz nem erre mondom pedig itt volt erre dehogy mondom ok de láttam kamerán na erre kiakadt máasnap dugás 11 k
közös haver piáltunk stb már volt elötte szexisbe stb látta mindenét
de akkor sok pia és nagyon mini kilátszoott a pinája bementünk
haver az ágy egyik felén én a másikon párom négykézláb és tolatott felé
hogy megsimizzen és gondolom hogy a haver is elkapja,erre haver tapizta mindenét
párom erre megfordult( itt tudtam meg utólag hogy a makkot be tolta) és széttárta felé a combjait engem szopni kezdett.
utána sirt stb hogy miért vittem bele hisz nem kurva stb
de szerintem kamuzik, aztán kibökte nem volt rossz , persze miuttán beleolvastam a telójába de tagadta .
aztán egyik nap fura napom volt gondoltam havert kifaggatom erre írja reggel volt nálunk mondom (kamuzva) tudom erre mondja betolta picit de többet nem engedett a párom.
fasza erre kérdezem a párom mi volt volt itt haver betolta erre mondta nem mondom tuti , válasz nem erre mondom pedig itt volt
erre dehogy mondom ok de láttam kamerán na erre kiakadt máasnap dugás 11 k
| 2021-06-14 22:02:16 | Válasz | Jelentés | #3
[quote=talánigen]Sziasztok ! Igen sajnos ez fontos téma , még sajnos nálam is volt ez az ha érdekel leírom, hogy smint volt a dolog[/quote] igen érdekel én is leírom
Írta talánigen:Sziasztok !
Igen sajnos ez fontos téma , még sajnos nálam is volt ez az ha érdekel leírom, hogy smint volt a dolog

igen érdekel én is leírom
| 2021-06-13 17:20:41 | Válasz | Jelentés | #2
[quote=talánigen]Sziasztok ! Igen sajnos ez fontos téma , még sajnos nálam is volt ez az ha érdekel leírom, hogy smint volt a dolog[/quote] Jöhet várom!
Írta talánigen:Sziasztok !
Igen sajnos ez fontos téma , még sajnos nálam is volt ez az ha érdekel leírom, hogy smint volt a dolog

Jöhet várom!
| 2021-06-10 15:50:53 | Válasz | Jelentés | #1
Sziasztok ! Igen sajnos ez fontos téma , még sajnos nálam is volt ez az ha érdekel leírom, hogy smint volt a dolog
Sziasztok !
Igen sajnos ez fontos téma , még sajnos nálam is volt ez az ha érdekel leírom, hogy smint volt a dolog
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska