Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> upsz fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2014-04-19 21:49:08 | Válasz | Jelentés | #101
[quote=henny][quote=gzoli@]Formás popsi![/quote]köszike jo hallani ezt is és .......[/quote]imádok ide felnézni,mindig bizsereg ha a képeket lapozgatom és az irásokst olvasom...a puncikám pici tangámban lassan betüzesedig és teljesen eláztatja mire jön a párom és mélyen beszagol a lábam közé amitöl begerjed és megdolgozza minden forro lucskos lukam a bugyikámat félrehuzva...uhhhh imádom:)de van h nem birom ki addig még haza ér....már most is mire leirtam be kell nyuljak a lábam közé.....
Írta henny:
Írta gzoli@:Formás popsi!
köszike jo hallani ezt is és .......
imádok ide felnézni,mindig bizsereg ha a képeket lapozgatom és az irásokst olvasom...a puncikám pici tangámban lassan betüzesedig és teljesen eláztatja mire jön a párom és mélyen beszagol a lábam közé amitöl begerjed és megdolgozza minden forro lucskos lukam a bugyikámat félrehuzva...uhhhh imádom:)de van h nem birom ki addig még haza ér....már most is mire leirtam be kell nyuljak a lábam közé.....
| 2014-03-25 10:04:36 | Válasz | Jelentés | #100
[quote=gzoli@]Formás popsi![/quote]köszike jo hallani ezt is és .......
Írta gzoli@:Formás popsi!
köszike jo hallani ezt is és .......
| 2014-03-24 09:25:43 | Válasz | Jelentés | #99
Formás popsi!
Formás popsi!
| 2014-03-23 21:27:38 | Válasz | Jelentés | #98
[quote=m.ronin]Szendvicsbe való vagy drága:)[/quote]jok a képeid,tetszik amit látok..örülök,hogy jo husinak tartassz aki szendvicsbe valo...ha ilyet olvasok beindul a fantáziám és elkezdek nedvesedni,ha arra gondolok a párom farkán lovagolok és egy másik pedig belém hatol ájulásig,vagy ahogy kefélnek közben tele a szám és szivom vadul....
Írta m.ronin:Szendvicsbe való vagy drága:)
jok a képeid,tetszik amit látok..örülök,hogy jo husinak tartassz aki szendvicsbe valo...ha ilyet olvasok beindul a fantáziám és elkezdek nedvesedni,ha arra gondolok a párom farkán lovagolok és egy másik pedig belém hatol ájulásig,vagy ahogy kefélnek közben tele a szám és szivom vadul....
| 2014-03-22 11:15:30 | Válasz | Jelentés | #97
Szendvicsbe való vagy drága:)
Szendvicsbe való vagy drága:)
| 2014-02-12 09:50:25 | Válasz | Jelentés | #96
[quote=Bandika34]istennőm[/quote]köszi....jolesik hallani,irj még izgatót....milyen volt a lucskos tátongo kitárult lukaimra ráverni?csináld még....
Írta Bandika34:istennőm
köszi....jolesik hallani,irj még izgatót....milyen volt a lucskos tátongo kitárult lukaimra ráverni?csináld még....
| 2014-02-11 23:07:59 | Válasz | Jelentés | #95
istennőm
istennőm
| 2014-01-23 15:43:11 | Válasz | Jelentés | #94
[quote=frankie1975][quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote] dehogynem tetszik... csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)[/quote]ezt örömmel olvasom,ha ijet hallok rögtön benedvesedem,lucskos lessz a bugyikám és bizsereg a forro pinácskám.....ilyenkor mindig elkezdem simogatni falatka tangámon keresztül,nedves csiklomat,majd félre huzom gugyikám és mindent belém.......irj még ha rámverted,hagy élvezzek....
Írta frankie1975:
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
dehogynem tetszik... csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)
ezt örömmel olvasom,ha ijet hallok rögtön benedvesedem,lucskos lessz a bugyikám és bizsereg a forro pinácskám.....ilyenkor mindig elkezdem simogatni falatka tangámon keresztül,nedves csiklomat,majd félre huzom gugyikám és mindent belém.......irj még ha rámverted,hagy élvezzek....
| 2014-01-20 09:54:34 | Válasz | Jelentés | #93
[quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote] dehogynem tetszik... csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?

dehogynem tetszik...
csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)
| 2013-12-07 22:59:54 | Válasz | Jelentés | #92
senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
| 2013-11-23 00:28:26 | Válasz | Jelentés | #91
[quote=joe]Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.[/quote]jo olvasni,hogy felizgatnak képeim,ettöl bizsereg a nunim és elkezdek nedvesedni!minél tovább olvasom az ábrándokat lukaimrol annál jobban lucskosodik a pinácskám és eláztatja falatka fehér tangám......már simogatom puncikám .....
Írta joe:Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.
jo olvasni,hogy felizgatnak képeim,ettöl bizsereg a nunim és elkezdek nedvesedni!minél tovább olvasom az ábrándokat lukaimrol annál jobban lucskosodik a pinácskám és eláztatja falatka fehér tangám......már simogatom puncikám .....
| 2013-11-22 04:46:50 | Válasz | Jelentés | #90
joe
joe
Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.
Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.
| 2013-11-20 22:48:22 | Válasz | Jelentés | #89
ugy látom nincs nagy mozgás,a párom dolgozik,na megyek mert nedves a bugyim....
ugy látom nincs nagy mozgás,a párom dolgozik,na megyek mert nedves a bugyim....
| 2013-02-17 23:36:41 | Válasz | Jelentés | #88
Szia! Nagyon a csúcsig nyalnálak többször is amíg csak remegsz az orgazmustól!!! Majd hátulra a popódba betenném és rendesen teletölteném!!! Csak hogy nehogy elhanyagolva érezd magadat!!! Csók lentre Zoli
Szia!
Nagyon a csúcsig nyalnálak többször is amíg csak remegsz az orgazmustól!!!
Majd hátulra a popódba betenném és rendesen teletölteném!!!
Csak hogy nehogy elhanyagolva érezd magadat!!!
Csók lentre Zoli
| 2012-11-14 01:38:43 | Válasz | Jelentés | #87
Szeretnék hosszan órákig benned lenni.Nagyon mélyen benyomnám a farkamat a puncidba édes! Nyalnám a fenekedet és basználak hátulról is! Szeretném ha szopnád a farkamat. Én meg nyalnálak közben. Érezném a nyelvedet a makkomon édes! Jó volna hallani amikor hangosan élvezed ahogy a vastag farkam mozog benned. puszik:Laci
Szeretnék hosszan órákig benned lenni.Nagyon mélyen benyomnám a farkamat a puncidba édes! Nyalnám a fenekedet és basználak hátulról is! Szeretném ha szopnád a farkamat. Én meg nyalnálak közben. Érezném a nyelvedet a makkomon édes! Jó volna hallani amikor hangosan élvezed ahogy a vastag farkam mozog benned.
puszik:Laci
| 2012-10-19 09:41:43 | Válasz | Jelentés | #86
Ohh drága ki nyalnám a nedvet a pinádbol meg a pisit is és a segged pinád szét nyalnám szopnám jól! Aztán rongyosra basznám mind két lukad keményen vadul neked most! :)
Ohh drága ki nyalnám a nedvet a pinádbol meg a pisit is és a segged pinád szét nyalnám szopnám jól! Aztán rongyosra basznám mind két lukad keményen vadul neked most! :)
| 2012-10-19 06:56:32 | Válasz | Jelentés | #85
már teljesen elázott kéjnedvemtöl a bugyim,most lehuzom....ráülök két vaskos gyertyára uhhhhh ez becsuszott,kéjesen mozgok előre-hátra közben nézlek titeket.ohhh becsorgatok egy kis pisikét,a lucskos tangám betömöm a számba...és két ujjal dörzsölöm,huzogatom mind két mellbimbomat uhhhhh,anyira jooooo
már teljesen elázott kéjnedvemtöl a bugyim,most lehuzom....ráülök két vaskos gyertyára uhhhhh ez becsuszott,kéjesen mozgok előre-hátra közben nézlek titeket.ohhh becsorgatok egy kis pisikét,a lucskos tangám betömöm a számba...és két ujjal dörzsölöm,huzogatom mind két mellbimbomat uhhhhh,anyira jooooo
| 2012-10-19 06:42:14 | Válasz | Jelentés | #84
beindultam,bizsereg kéjes puncikám,dörzsölgetem mindenem pici tangámon keresztül mig teljesen lucskos lessz,majd félre huzom,hogy minden nedves kitágult lukamba bedugjak valami vastag keményet....masztizok egy nagyot rátok...ohhh
beindultam,bizsereg kéjes puncikám,dörzsölgetem mindenem pici tangámon keresztül mig teljesen lucskos lessz,majd félre huzom,hogy minden nedves kitágult lukamba bedugjak valami vastag keményet....masztizok egy nagyot rátok...ohhh
| 2012-10-19 06:35:18 | Válasz | Jelentés | #83
[quote=frankie1975]elolvasva amiket írtál nekem, újra nézegettem a képeidet, amitől újra hatalmas erekcióm lett... nem is tétlenkedtem sokat... elkezdtem verni, miközben gondolatban a puncid és a popid nyalogattam, amitől zihálva, remegve hatalmas orgazmusod lett... majd a nagy faszom szépen megkefélt, miközben csak úgy csurgott a puncid nedve, amitől annyira felizgultam, hogy elélveztem, a nyakadig spriccelve a spermámat, amit az ujjaddal a nyelvedre kentél és kéjesen nya
Írta frankie1975:elolvasva amiket írtál nekem, újra nézegettem a képeidet, amitől újra hatalmas erekcióm lett... nem is tétlenkedtem sokat... elkezdtem verni, miközben gondolatban a puncid és a popid nyalogattam, amitől zihálva, remegve hatalmas orgazmusod lett... majd a nagy faszom szépen megkefélt, miközben csak úgy csurgott a puncid nedve, amitől annyira felizgultam, hogy elélveztem, a nyakadig spriccelve a spermámat, amit az ujjaddal a nyelvedre kentél és kéjesen nya
| 2012-10-10 14:52:12 | Válasz | Jelentés | #82
elolvasva amiket írtál nekem, újra nézegettem a képeidet, amitől újra hatalmas erekcióm lett... nem is tétlenkedtem sokat... elkezdtem verni, miközben gondolatban a puncid és a popid nyalogattam, amitől zihálva, remegve hatalmas orgazmusod lett... majd a nagy faszom szépen megkefélt, miközben csak úgy csurgott a puncid nedve, amitől annyira felizgultam, hogy elélveztem, a nyakadig spriccelve a spermámat, amit az ujjaddal a nyelvedre kentél és kéjesen nyalogattad...
elolvasva amiket írtál nekem, újra nézegettem a képeidet, amitől újra hatalmas erekcióm lett...
nem is tétlenkedtem sokat... elkezdtem verni, miközben gondolatban a puncid és a popid nyalogattam, amitől zihálva, remegve hatalmas orgazmusod lett...
majd a nagy faszom szépen megkefélt, miközben csak úgy csurgott a puncid nedve, amitől annyira felizgultam, hogy elélveztem, a nyakadig spriccelve a spermámat, amit az ujjaddal a nyelvedre kentél és kéjesen nyalogattad...
| 2012-10-08 09:31:41 | Válasz | Jelentés | #81
Ohh te bidös kurva rongyosra basznám most a lukaid és tele vernélek jól. A faszom kö kemény és nagyon szét basználak most téged vele. Jó lenne a pisis pinád nyalni szopni édes akarlak nagyon téged édes most. :)
Ohh te bidös kurva rongyosra basznám most a lukaid és tele vernélek jól. A faszom kö kemény és nagyon szét basználak most téged vele. Jó lenne a pisis pinád nyalni szopni édes akarlak nagyon téged édes most. :)
| 2012-10-08 09:23:41 | Válasz | Jelentés | #80
[quote=upsz][quote=ZSÉ28]Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)[/quote]pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi
Írta upsz:
Írta ZSÉ28:Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi
| 2012-10-08 09:19:23 | Válasz | Jelentés | #79
[quote=ZSÉ28]Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)[/quote]pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi,teljesen lu
Írta ZSÉ28:Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi,teljesen lu
| 2012-10-08 09:04:45 | Válasz | Jelentés | #78
Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
| 2012-10-08 07:39:25 | Válasz | Jelentés | #77
most épp a puncim lucskátol átnedvesedett tangámban ülök a gép előtt és kényeztetem magam..ohhh félre húzom bugyikám finoman dörzsölgetem csiklomat uhhhh,majd miden lukamba bedugok valamit és addig döfködöm puncim,popom mig egy hatalmasat élvezek,mintha felváltva hatolnátok kéjes faszállito lukaimbba,ohhhhh
most épp a puncim lucskátol átnedvesedett tangámban ülök a gép előtt és kényeztetem magam..ohhh félre húzom bugyikám finoman dörzsölgetem csiklomat uhhhh,majd miden lukamba bedugok valamit és addig döfködöm puncim,popom mig egy hatalmasat élvezek,mintha felváltva hatolnátok kéjes faszállito lukaimbba,ohhhhh
| 2012-10-07 07:40:42 | Válasz | Jelentés | #76
A farkam kéne oda a lucskos puncida. Meg még nyalogatnám küldhetek képeket a farkamrol a email edre.irj
A farkam kéne oda a lucskos puncida. Meg még nyalogatnám küldhetek képeket a farkamrol a email edre.irj
| 2012-10-06 15:19:33 | Válasz | Jelentés | #75
[quote=Gohán]Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.[/quote]olyan jó turkálni a bugyimba,a lucskos puncimat dörzsölgetni,dugdosni,a popomat szitén...utánna jól leápoltatni,teljesen ájulásig döfetni minden farok állito lukam,hogy a végén megkapjam jutalmam....
Írta Gohán:Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.
olyan jó turkálni a bugyimba,a lucskos puncimat dörzsölgetni,dugdosni,a popomat szitén...utánna jól leápoltatni,teljesen ájulásig döfetni minden farok állito lukam,hogy a végén megkapjam jutalmam....
| 2012-10-06 14:37:01 | Válasz | Jelentés | #74
Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.
Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.
| 2012-10-06 13:33:37 | Válasz | Jelentés | #73
falatnyi fekete csipke tangában,ami egyre jobban átnedvesedik a puncimbol patakokban csordogáló nedveimmel,és feszes melltartoban ülök a gép előtt és egyre jobban begerjedek....a pinámtol már fojik a lucsok feszes popsimfelé uhhh,most félre huzom tangám és ráülök egy vastag,és egy véknyabb gyertyára...vonaglok a széken előre-hátra mintha lovagolnék azon a löcsön amit épp nézegetek ohhhhh most nyaldosom bimboimat felváltva......már nagyon várom a páromat,hogy fol
falatnyi fekete csipke tangában,ami egyre jobban átnedvesedik a puncimbol patakokban csordogáló nedveimmel,és feszes melltartoban ülök a gép előtt és egyre jobban begerjedek....a pinámtol már fojik a lucsok feszes popsimfelé uhhh,most félre huzom tangám és ráülök egy vastag,és egy véknyabb gyertyára...vonaglok a széken előre-hátra mintha lovagolnék azon a löcsön amit épp nézegetek ohhhhh most nyaldosom bimboimat felváltva......már nagyon várom a páromat,hogy fol
| 2012-10-05 22:08:09 | Válasz | Jelentés | #72
[quote=joco]szia.formás popsi. én kivertem :-)[/quote]forro lüktetö farkad rángatása,képeim nézegetése közben mi járt a fejedben?forró pinám kivánci...irj
Írta joco:szia.formás popsi. én kivertem :-)
forro lüktetö farkad rángatása,képeim nézegetése közben mi járt a fejedben?forró pinám kivánci...irj
1 2 3 4
búvóhely
http://www.sexshopbudapest.hu/banners/budapestsexshop120x240.jpg http://www.tenga.hu/banners/tenga-banner120x240-2.jpg http://www.potenciatabletta.hu/banners/pot120x120.gif http://www.potenciatabletta.hu/banners/pot120x240.gif http://www.keslelteto.hu/banners/keslelteto120x240-2.gif
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2014-04-23 06:59:36
kg83: hölgyek! itt vagyok :)
2014-04-23 06:57:34
kg83: nincsenek online lányok?
2014-04-22 23:24:05
Jozso: Orchidea23 velem is kiprobálod??
2014-04-22 19:01:55
krekec: valaki skype?
2014-04-22 17:30:13
Orchidea23: Zsuzsajoco igenis jól néznek ki, remélem kipróbálhatom velük a szexet! Akinem nem tetszik, ne nézze.
2014-04-22 16:25:45
Nyelvészlaja: GYURI.Pont annyi mint egy mosdatlan faszon.:lol::lol:
2014-04-22 10:15:59
plip: gyuri, a szabályzat értelmében meg is teszem a következő alkalommal
2014-04-22 07:38:58
cserkész51: Franciára keresek Hölgyet Bács Pest megye
2014-04-22 07:25:31
gyuri0926: plip szerinted egy szőrős pinában mennyi lapos fér el ?
2014-04-22 07:24:45
gyuri0926: Amúgy , ha nem tetszik , Tied az oldal tilts ki innen !!!!!!!
2014-04-22 07:24:26
gyuri0926: plip mitől is kell megsértődni ? A gusztustalanul hájas , az nem husika und so weiter .
2014-04-21 22:44:12
DINAMIC: valaki skype?
2014-04-21 22:07:28
THQ: kinek mi jön be Te pöcs
2014-04-21 22:03:20
monikaa: http://www.imagefap.com/pictures/1782375/Nice-blond-hairy-pussy
2014-04-21 22:02:50
monikaa: Sziasztok!Saját képeket rakjatok fel!:)
http://www.tenga.hu/banners/tenga-banner120x240-2.jpg http://diamondsexshop.hu/banners/diamondsexs_orig2.gif http://www.sexshopbudapest.hu/banners/budapestsexshop120x240.jpg