Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> Mi számít megcsalásnak?
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2010-12-15 19:04:13 | Válasz | Jelentés | #9
[quote=gyuri0926][quote=lánytvagypárt]Papagáj mert nyit egy új témát? "Gyászoló" körmök csak akkor lennének, ha olyan bűn ronda a nőm, lenne, mint akiről képeket felraksz, hogy a cápa is sírva kóstolná meg :D Ha nem tetszik a téma akkor ne olvasd Drágám, mintha fegyvert tartanának a fejedhez és kötelező lenne! Egyből nem fog zavarni hidd el :)[/quote] Drágám a gyászoló körmök nem a Te képeidre vonatkozott , a Te képeid tök rendben vannak ! FÉLRE ÉRTESZ ÉS KÖTÖZKÖDSZ ! ARRA SZERETTEM VOLNA R� VIL� G� TANI , DE L� TOM , TÖK FELESLEGES , HOGY EZ A TÉMA KÖRÜL � R� S NÉLKÜL , AZAZ A MEGCSAL� S KÖRÉNEK ÉS MIKÉNTJÉNEK MEGHAT� ROZ� SA NÉLKÜL "HALOTT" TÉMA , MINT A RENGETEG V� LASZT ADÓ IS MUTATJA. A PAPG� J ARRA VONATKOZOTT , HOGY KÉRDEZTEM ÉS A KÉRDÉSEMRE , ÚGY V� LASZOLT� L , HOGY LE� RTAD , AMIT ÉN � RTAM NEKED ÉN MEG NEM B� NTOTTAM A N� DET , TE SE BNTSD AZ ÉN KURV� MAT , HA KÉRHETEM. TÖBBET NEM � ROK ERR� L A T� M� RÓL , EZ ÚGYIS MAG� TÓL IS BEDÖGLIK , A NAGY ÉRDEKL� DÉSRE VALÓ TEKINTETTEL.[/quote] Ne is írj többet, ha már úgyis halott téma....okoskodj máshol :D
Írta gyuri0926:
Írta lánytvagypárt:Papagáj mert nyit egy új témát?
"Gyászoló" körmök csak akkor lennének, ha olyan bűn ronda a nőm, lenne, mint akiről képeket felraksz, hogy a cápa is sírva kóstolná meg :D
Ha nem tetszik a téma akkor ne olvasd Drágám, mintha fegyvert tartanának a fejedhez és kötelező lenne!
Egyből nem fog zavarni hidd el :)

Drágám a gyászoló körmök nem a Te képeidre vonatkozott , a Te képeid tök rendben vannak !

FÉLRE ÉRTESZ ÉS KÖTÖZKÖDSZ ! ARRA SZERETTEM VOLNA R� VIL� G� TANI , DE L� TOM , TÖK FELESLEGES , HOGY EZ A TÉMA KÖRÜL � R� S NÉLKÜL , AZAZ A MEGCSAL� S KÖRÉNEK ÉS MIKÉNTJÉNEK MEGHAT� ROZ� SA NÉLKÜL "HALOTT" TÉMA , MINT A RENGETEG V� LASZT ADÓ IS MUTATJA.

A PAPG� J ARRA VONATKOZOTT , HOGY KÉRDEZTEM ÉS A KÉRDÉSEMRE , ÚGY V� LASZOLT� L , HOGY LE� RTAD , AMIT ÉN � RTAM NEKED

ÉN MEG NEM B� NTOTTAM A N� DET , TE SE BNTSD AZ ÉN KURV� MAT , HA KÉRHETEM.

TÖBBET NEM � ROK ERR� L A T� M� RÓL , EZ ÚGYIS MAG� TÓL IS BEDÖGLIK , A NAGY ÉRDEKL� DÉSRE VALÓ TEKINTETTEL.

Ne is írj többet, ha már úgyis halott téma....okoskodj máshol :D
| 2010-12-15 07:05:01 | Válasz | Jelentés | #8
[quote=lánytvagypárt]Papagáj mert nyit egy új témát? "Gyászoló" körmök csak akkor lennének, ha olyan bűn ronda a nőm, lenne, mint akiről képeket felraksz, hogy a cápa is sírva kóstolná meg :D Ha nem tetszik a téma akkor ne olvasd Drágám, mintha fegyvert tartanának a fejedhez és kötelező lenne! Egyből nem fog zavarni hidd el :)[/quote] Drágám a gyászoló körmök nem a Te képeidre vonatkozott , a Te képeid tök rendben vannak ! FÉLRE ÉRTESZ ÉS KÖTÖZKÖDSZ ! ARRA SZERETTEM VOLNA R
Írta lánytvagypárt:Papagáj mert nyit egy új témát?
"Gyászoló" körmök csak akkor lennének, ha olyan bűn ronda a nőm, lenne, mint akiről képeket felraksz, hogy a cápa is sírva kóstolná meg :D
Ha nem tetszik a téma akkor ne olvasd Drágám, mintha fegyvert tartanának a fejedhez és kötelező lenne!
Egyből nem fog zavarni hidd el :)

Drágám a gyászoló körmök nem a Te képeidre vonatkozott , a Te képeid tök rendben vannak !

FÉLRE ÉRTESZ ÉS KÖTÖZKÖDSZ ! ARRA SZERETTEM VOLNA R
| 2010-12-14 16:25:00 | Válasz | Jelentés | #7
Papagáj mert nyit egy új témát? "Gyászoló" körmök csak akkor lennének, ha olyan bűn ronda a nőm, lenne, mint akiről képeket felraksz, hogy a cápa is sírva kóstolná meg :D Ha nem tetszik a téma akkor ne olvasd Drágám, mintha fegyvert tartanának a fejedhez és kötelező lenne! Egyből nem fog zavarni hidd el :)
Papagáj mert nyit egy új témát?
"Gyászoló" körmök csak akkor lennének, ha olyan bűn ronda a nőm, lenne, mint akiről képeket felraksz, hogy a cápa is sírva kóstolná meg :D
Ha nem tetszik a téma akkor ne olvasd Drágám, mintha fegyvert tartanának a fejedhez és kötelező lenne!
Egyből nem fog zavarni hidd el :)
| 2010-12-14 07:30:29 | Válasz | Jelentés | #6
[quote=lánytvagypárt][quote=gyuri0926][quote=lánytvagypárt] Ez is egy válasz :D[/quote] Hát persze mert nem tisztáztad ,ilyen magcsalásról és kik közöttiről beszéljünk . Megcsalás lehet : 1.családon belül 2.barátok között 3.házastársak és élettársak között 4. szexpartnerek között Hírtelen több nem jut az eszembe, és akkor milyen megcsalásról beszélnénk , még ezt is tisztázni kellene .[/quote] Akkor csak a vén gyuribá' kedvéért - Mi számít megcsalásnak : 1.családon belül 2.barátok között 3.házastársak és élettársak között 4. szexpartnerek között Hirtelen (helyesen rövid i-vel!!!) több nem jut eszembe[/quote] Drágám papagáj vagy , vagy csak egyszerűen nincs ötleted ? Bedobsz valamit aztán a nagy érdeklődésre való tekintettel el kezdesz magyar tanárt játszani , amúgy igazad van tényleg "i"-vel kell írni . Bár engem személyszerint jobban zavar ezen oldalon , amikor "gyászoló " körmöket látok.
Írta lánytvagypárt:
Írta gyuri0926:
Írta lánytvagypárt:
Ez is egy válasz :D

Hát persze mert nem tisztáztad ,ilyen magcsalásról és kik közöttiről beszéljünk .
Megcsalás lehet :
1.családon belül
2.barátok között
3.házastársak és élettársak között
4. szexpartnerek között

Hírtelen több nem jut az eszembe, és akkor milyen megcsalásról beszélnénk , még ezt is tisztázni kellene .

Akkor csak a vén gyuribá' kedvéért - Mi számít megcsalásnak :
1.családon belül
2.barátok között
3.házastársak és élettársak között
4. szexpartnerek között
Hirtelen (helyesen rövid i-vel!!!) több nem jut eszembe

Drágám papagáj vagy , vagy csak egyszerűen nincs ötleted ? Bedobsz valamit aztán a nagy érdeklődésre való tekintettel el kezdesz magyar tanárt játszani , amúgy igazad van tényleg "i"-vel kell írni .
Bár engem személyszerint jobban zavar ezen oldalon , amikor "gyászoló " körmöket látok.
| 2010-12-13 19:28:52 | Válasz | Jelentés | #5
[quote=gyuri0926][quote=lánytvagypárt][quote=gyuri0926]Baromi izgalmas kérdés[/quote] Ez is egy válasz :D[/quote] Hát persze mert nem tisztáztad ,ilyen magcsalásról és kik közöttiről beszéljünk . Megcsalás lehet : 1.családon belül 2.barátok között 3.házastársak és élettársak között 4. szexpartnerek között Hírtelen több nem jut az eszembe, és akkor milyen megcsalásról beszélnénk , még ezt is tisztázni kellene .[/quote] Akkor csak a vén gyuribá' kedvéért - Mi számít megcsalásnak : 1.családon belül 2.barátok között 3.házastársak és élettársak között 4. szexpartnerek között Hirtelen (helyesen rövid i-vel!!!) több nem jut eszembe
Írta gyuri0926:
Írta lánytvagypárt:
Írta gyuri0926:Baromi izgalmas kérdés

Ez is egy válasz :D

Hát persze mert nem tisztáztad ,ilyen magcsalásról és kik közöttiről beszéljünk .
Megcsalás lehet :
1.családon belül
2.barátok között
3.házastársak és élettársak között
4. szexpartnerek között

Hírtelen több nem jut az eszembe, és akkor milyen megcsalásról beszélnénk , még ezt is tisztázni kellene .

Akkor csak a vén gyuribá' kedvéért - Mi számít megcsalásnak :
1.családon belül
2.barátok között
3.házastársak és élettársak között
4. szexpartnerek között
Hirtelen (helyesen rövid i-vel!!!) több nem jut eszembe
| 2010-12-13 09:46:05 | Válasz | Jelentés | #4
[quote=lánytvagypárt][quote=gyuri0926]Baromi izgalmas kérdés[/quote] Ez is egy válasz :D[/quote] Hát persze mert nem tisztáztad ,ilyen magcsalásról és kik közöttiről beszéljünk . Megcsalás lehet : 1.családon belül 2.barátok között 3.házastársak és élettársak között 4. szexpartnerek között Hírtelen több nem jut az eszembe, és akkor milyen megcsalásról beszélnénk , még ezt is tisztázni kellene .
Írta lánytvagypárt:
Írta gyuri0926:Baromi izgalmas kérdés

Ez is egy válasz :D

Hát persze mert nem tisztáztad ,ilyen magcsalásról és kik közöttiről beszéljünk .
Megcsalás lehet :
1.családon belül
2.barátok között
3.házastársak és élettársak között
4. szexpartnerek között

Hírtelen több nem jut az eszembe, és akkor milyen megcsalásról beszélnénk , még ezt is tisztázni kellene .
| 2010-12-11 22:21:30 | Válasz | Jelentés | #3
[quote=gyuri0926]Baromi izgalmas kérdés[/quote] Ez is egy válasz :D
Írta gyuri0926:Baromi izgalmas kérdés

Ez is egy válasz :D
| 2010-12-11 21:52:42 | Válasz | Jelentés | #2
Baromi izgalmas kérdés
Baromi izgalmas kérdés
| 2010-12-11 17:38:06 | Válasz | Jelentés | #1
Érdekelne a véleményetek a kérdésről, hogy kinek mi számít megcsalásnak?
Érdekelne a véleményetek a kérdésről, hogy kinek mi számít megcsalásnak?
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska