Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> Sperminátor fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2013-05-31 13:28:24 | Válasz | Jelentés | #28
juj de jóóóóóóóóóóóóóóóóó
juj de jóóóóóóóóóóóóóóóóó
| 2013-05-25 13:48:00 | Válasz | Jelentés | #27
szép formás farkinca
szép formás farkinca
| 2013-05-25 07:48:05 | Válasz | Jelentés | #26
szüper a farkad ismerkedhetünk?
szüper a farkad ismerkedhetünk?
| 2013-04-01 08:54:48 | Válasz | Jelentés | #25
Szívesen leápolnám neked a farkad :P :D csókjaim küldöm
Szívesen leápolnám neked a farkad :P :D csókjaim küldöm
| 2013-03-29 22:27:13 | Válasz | Jelentés | #24
*5-ös, az új képeid is! :P És egy egész napos sz....,szupi ötlet!
*5-ös, az új képeid is! :P És egy egész napos sz....,szupi ötlet!
| 2013-01-13 23:26:08 | Válasz | Jelentés | #23
ÉS REGGEL MEDDIG ÁLL IGY????:d
ÉS REGGEL MEDDIG ÁLL IGY????:d
| 2013-01-05 19:59:36 | Válasz | Jelentés | #22
Szép darab még mindig a hancur léced, és még hozzá az a felső szőrös test hmmmm :P! Izgató nagyon!
Szép darab még mindig a hancur léced, és még hozzá az a felső szőrös test hmmmm :P! Izgató nagyon!
| 2013-01-04 10:47:47 | Válasz | Jelentés | #21
nagyon szép a farkad. szivesen kiverném.
nagyon szép a farkad. szivesen kiverném.
| 2013-01-02 17:49:04 | Válasz | Jelentés | #20
[quote=biborka40]Gratula formás farkad van!!:)[/quote] Köszönöm szépen,kedves vagy!:)
Írta biborka40:Gratula formás farkad van!!:)

Köszönöm szépen,kedves vagy!:)
| 2013-01-01 20:12:55 | Válasz | Jelentés | #19
Gratula formás farkad van!!:)
Gratula formás farkad van!!:)
| 2013-01-01 15:01:10 | Válasz | Jelentés | #18
nagyon bejönne....
nagyon bejönne....
| 2013-01-01 15:01:06 | Válasz | Jelentés | #17
nagyon bejönne....
nagyon bejönne....
| 2013-01-01 14:04:44 | Válasz | Jelentés | #16
[quote=barnababa]Szép darab a hancur léced grat hozzá![/quote] Szia!Köszönöm a bókot,nagyon kedves Tőled igazán!:)
Írta barnababa:Szép darab a hancur léced grat hozzá!

Szia!Köszönöm a bókot,nagyon kedves Tőled igazán!:)
| 2012-12-31 19:10:33 | Válasz | Jelentés | #15
Szép darab a hancur léced grat hozzá!
Szép darab a hancur léced grat hozzá!
| 2012-02-29 15:02:48 | Válasz | Jelentés | #14
jelentkezz E-mail-ban ha szeretnéd megdugni a ...
jelentkezz E-mail-ban ha szeretnéd megdugni a ...
| 2012-02-21 18:54:19 | Válasz | Jelentés | #13
Neked írtam,azon fantáziáltam,hogy dugnálak meg.:)Nagyon tetszik a csodás puncid,szívesen megdugnám,és jó alaposan kinyalnálak.:)Puszi
Neked írtam,azon fantáziáltam,hogy dugnálak meg.:)Nagyon tetszik a csodás puncid,szívesen megdugnám,és jó alaposan kinyalnálak.:)Puszi
| 2012-02-21 17:21:43 | Válasz | Jelentés | #12
törölt felhasználó
Szia! Hát ez nagyon izgis, ahogy elképzeltem. De kinek írtad? Puszi Ildikó
Szia!
Hát ez nagyon izgis, ahogy elképzeltem.
De kinek írtad?
Puszi
Ildikó
| 2012-02-21 16:15:38 | Válasz | Jelentés | #11
Fejem szétfeszített combjaid közé fúrva nyelvem mélyen a puncidba nyomom, majd a csiklódat kezdem nyalni. Egyre erősebben nyallak, nyelvemet, ajkamat a csiklódhoz szorítva, ujjaimat a puncidba nyomom. Mind keményebb farkamon nyalakodsz, kicsit mélyebbre hajolok, megnedvesítem nyelvemmel a popsidat, majd megujjazom. Ütemesen kefélem ujjaimmal a pinád, a segged, erősen nyalom a csiklód, csípőd mozgása követi kezem, szám ritmusát. Farkam betölti a szád, fojtott nyögéseid és lucskos puncid jelzik, élvezed nagyon.Kihúzom farkam a szádból, megfordulok, rádfekszem és hirtelen mozdulattal tövig nyomom a pinádba a kőkemény faszom. Erősen, gyorsan baszlak, szinte teljesen kihúzom, majd újra tövig nyomom a farkam. Minden lökésnél nagyot nyögsz, ahogy altestem a szeméremcsontodnak lökődik.Tested megfeszül, ahogy kemény szerszámom a fenekedbe hatol, majd ellazulsz, várod a folytatást. Lassan egyre mélyebbre nyomom a farkam, majd gyorsuló lendülettel baszni kezdem a segged. Egyik kezemmel erősen megmarkolom a melled, gyűröm, csavarom, szorongatom, belekapaszkodom, másik kezemmel ujjazni kezdem a pinád. Négy ujjamat kitágult, lucskos puncidba nyomom, hüvelykujjammal a csiklódat masszírozom, miközben keményen kefélem a segged. Tested vonalglik, bőrödön libabőr fut át, majd megrándulsz, ahogy elönti tested az orgazmus első hulláma. Még lökök egy párat, majd farkamat tövig nyomva a fenekedben, ujjaim a pinádban megállok, nézem, ahogy hullámzik a tested a gyönyörtől. Egy utolsót rándulsz, aztán elenyedsz az orgazmus után. Lassan kihúzom a farkam, lejjebb csúszom és ismét nyalni kezdem a puncid.Kéjesen szürcsölöm gyönyöröd nedveit, lenyelem, majd nyaldosom még egy kicsit a csiklód, míg teljesen el nem ernyed a tested. Akkor újra rád fekszem és még mindig lucskos puncidba nyomom a farkam. Lassan, érzékien duglak, hozzád dörzsölődve, közben számba veszem az egyik mellbimbódat, megnyalom, beszívom, megharapdálom.Majd kitátod a szád, abban a pillanatban elsülök. Az első adag az álladra, ajkaidra spriccel, kinyújtott nyelvvel próbálsz felfogni belőle. A második sugár egyenesen a szádba, nyelvedre lő. Elengedem a melleidet, farkam marokra fogva irányítom a többi adagot az arcodra, melledre. Elkenem a kispriccelt ondót a melleden, majd az arcodon.Csók:)
Fejem szétfeszített combjaid közé fúrva nyelvem mélyen a puncidba nyomom, majd a csiklódat kezdem nyalni. Egyre erősebben nyallak, nyelvemet, ajkamat a csiklódhoz szorítva, ujjaimat a puncidba nyomom. Mind keményebb farkamon nyalakodsz, kicsit mélyebbre hajolok, megnedvesítem nyelvemmel a popsidat, majd megujjazom. Ütemesen kefélem ujjaimmal a pinád, a segged, erősen nyalom a csiklód, csípőd mozgása követi kezem, szám ritmusát. Farkam betölti a szád, fojtott nyögéseid és lucskos puncid jelzik, élvezed nagyon.Kihúzom farkam a szádból, megfordulok, rádfekszem és hirtelen mozdulattal tövig nyomom a pinádba a kőkemény faszom. Erősen, gyorsan baszlak, szinte teljesen kihúzom, majd újra tövig nyomom a farkam. Minden lökésnél nagyot nyögsz, ahogy altestem a szeméremcsontodnak lökődik.Tested megfeszül, ahogy kemény szerszámom a fenekedbe hatol, majd ellazulsz, várod a folytatást. Lassan egyre mélyebbre nyomom a farkam, majd gyorsuló lendülettel baszni kezdem a segged. Egyik kezemmel erősen megmarkolom a melled, gyűröm, csavarom, szorongatom, belekapaszkodom, másik kezemmel ujjazni kezdem a pinád. Négy ujjamat kitágult, lucskos puncidba nyomom, hüvelykujjammal a csiklódat masszírozom, miközben keményen kefélem a segged. Tested vonalglik, bőrödön libabőr fut át, majd megrándulsz, ahogy elönti tested az orgazmus első hulláma. Még lökök egy párat, majd farkamat tövig nyomva a fenekedben, ujjaim a pinádban megállok, nézem, ahogy hullámzik a tested a gyönyörtől. Egy utolsót rándulsz, aztán elenyedsz az orgazmus után. Lassan kihúzom a farkam, lejjebb csúszom és ismét nyalni kezdem a puncid.Kéjesen szürcsölöm gyönyöröd nedveit, lenyelem, majd nyaldosom még egy kicsit a csiklód, míg teljesen el nem ernyed a tested. Akkor újra rád fekszem és még mindig lucskos puncidba nyomom a farkam. Lassan, érzékien duglak, hozzád dörzsölődve, közben számba veszem az egyik mellbimbódat, megnyalom, beszívom, megharapdálom.Majd kitátod a szád, abban a pillanatban elsülök. Az első adag az álladra, ajkaidra spriccel, kinyújtott nyelvvel próbálsz felfogni belőle. A második sugár egyenesen a szádba, nyelvedre lő. Elengedem a melleidet, farkam marokra fogva irányítom a többi adagot az arcodra, melledre. Elkenem a kispriccelt ondót a melleden, majd az arcodon.Csók:)
| 2012-02-20 22:13:48 | Válasz | Jelentés | #10
törölt felhasználó
Beleűlnék a kardodba, és csak a hüvelyem össze-össehúzásával kicsavarnálak. Utána bepucsítanék Neked, csinálj amiben kedved leled. ........ Puszi
Beleűlnék a kardodba, és csak a hüvelyem össze-össehúzásával kicsavarnálak. Utána bepucsítanék Neked, csinálj amiben kedved leled.
........
Puszi
| 2012-02-20 22:07:04 | Válasz | Jelentés | #9
törölt felhasználó
Szia! Midez elött bekapnám azt a gyönyörű szép farkadat, szopnám, szívnám, nyalogatnám, a tojásaidat is, néha benyalnék a fenekedbe is. Közben a kezem sem tétlenkedne. Simogatnám a heréidet, markolnám a kardodat. Utána egy kis bort csorgatnék le a hasamon, és Te nyalnád a puncimból, miközben felnyúlnál a popsimba. ........
Szia!
Midez elött bekapnám azt a gyönyörű szép farkadat, szopnám, szívnám, nyalogatnám, a tojásaidat is, néha benyalnék a fenekedbe is.
Közben a kezem sem tétlenkedne. Simogatnám a heréidet, markolnám a kardodat.
Utána egy kis bort csorgatnék le a hasamon, és Te nyalnád a puncimból, miközben felnyúlnál a popsimba. ........
| 2012-02-20 19:22:06 | Válasz | Jelentés | #8
Szia Ildikó!Gyönyörű puncid van,nagyon szétbasználak,de előtte jó alaposan kinyalnám a csodás puncidat,a popódal együtt,aztán tövig nyomnám a farkam,a forró szűk puncidba,dugattyúként járna a farkam Benned,ha szeretnéd akkor a popódat is szétkefélném:-)A végén kinyitnád szádat én pedig oda spriccelném meleg gecim,majd szétkenném a farkammal az arcodon,és lesmárolnának.:)
Szia Ildikó!Gyönyörű puncid van,nagyon szétbasználak,de előtte jó alaposan kinyalnám a csodás puncidat,a popódal együtt,aztán tövig nyomnám a farkam,a forró szűk puncidba,dugattyúként járna a farkam Benned,ha szeretnéd akkor a popódat is szétkefélném:-)A végén kinyitnád szádat én pedig oda spriccelném meleg gecim,majd szétkenném a farkammal az arcodon,és lesmárolnának.:)
| 2012-02-20 18:35:42 | Válasz | Jelentés | #7
törölt felhasználó
Bocs elírtam. Javítok. Szétbaszhatnál.
Bocs elírtam.
Javítok.
Szétbaszhatnál.
| 2012-02-20 18:31:07 | Válasz | Jelentés | #6
törölt felhasználó
szia! Tetszenek az új képek. Dobtam rá egy pár ötöst. Jó ez a szöveg.
szia!
Tetszenek az új képek. Dobtam rá egy pár ötöst.
Jó ez a szöveg.
| 2012-02-20 18:18:35 | Válasz | Jelentés | #5
Köszönöm szépen,aranyos vagy!:)Négykézláb helyezkedsz,szétteszed a lábad,én odatérdepelek mögéd,fogom a kemény faszomat és odavezetem a seggedhez.Először csak a végét dugom be,aztán egy erőteljes lökéssel benyomom az egész faszt.Sikítasz egyet,először a kis fájdalomtól,aztán egyre jobban élvezed.Ütemesen mozgok benned,lassan ki-be húzogatom a faszomat,rád hajolok,masszírozom a melleidet,odanyúlok a pinádhoz,ami még mindig gecis,tocsog a nedvességtől és bedugom az ujjamat,mozgatom,mintha basználak.Én már nem bírom tovább,a szűk seggedtől hamar beléd élvezek,telenyomom a seggedet a gecimmel.Te még nem élveztél el,az ujjam a pinádban mozog,nézem ahogy egyre gyorsabban mozog a segged,a geci már folyik ki a lyukadból,bedugom a másik kezem,egyszerre ujjazom mindkét lyukadat addig,amíg remegve el nem élvezel..:)
Köszönöm szépen,aranyos vagy!:)Négykézláb helyezkedsz,szétteszed a lábad,én odatérdepelek mögéd,fogom a kemény faszomat és odavezetem a seggedhez.Először csak a végét dugom be,aztán egy erőteljes lökéssel benyomom az egész faszt.Sikítasz egyet,először a kis fájdalomtól,aztán egyre jobban élvezed.Ütemesen mozgok benned,lassan ki-be húzogatom a faszomat,rád hajolok,masszírozom a melleidet,odanyúlok a pinádhoz,ami még mindig gecis,tocsog a nedvességtől és bedugom az ujjamat,mozgatom,mintha basználak.Én már nem bírom tovább,a szűk seggedtől hamar beléd élvezek,telenyomom a seggedet a gecimmel.Te még nem élveztél el,az ujjam a pinádban mozog,nézem ahogy egyre gyorsabban mozog a segged,a geci már folyik ki a lyukadból,bedugom a másik kezem,egyszerre ujjazom mindkét lyukadat addig,amíg remegve el nem élvezel..:)
| 2012-02-20 16:55:02 | Válasz | Jelentés | #4
Nagyon jó képek a popsimba is élvezhetné szívesen játszadoznék a farkincáddal :) N Honé
Nagyon jó képek a popsimba is élvezhetné szívesen játszadoznék a farkincáddal :) N Honé
| 2012-02-18 17:42:26 | Válasz | Jelentés | #3
Köszönöm szépen,kedves vagy!:)
Köszönöm szépen,kedves vagy!:)
| 2012-02-18 15:54:54 | Válasz | Jelentés | #2
törölt felhasználó
Izgató képek. Jegné
Izgató képek.
Jegné
| 2012-02-18 13:58:00 | Válasz | Jelentés | #1
Sperminátor fóruma. Ide várjuk a véleményeket a képeirõl.
Sperminátor fóruma. Ide várjuk a véleményeket a képeirõl.
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska
2024-05-14 08:08:33
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-05-12 17:20:08
syler22: Van itt olyan hölgy aki szigetszentmiklós és környékén anyagiakért cserébe vállal dolgokat?
2024-05-12 12:18:44
hektorproasd: Balatonboglár környékén nő aki cumizna 20ezerért? Privizz
2024-05-12 09:00:11
Pisti123: Sziasztok szép napot mindenkinek ;)
2024-05-12 09:00:11
Pisti123: Sziasztok szép napot mindenkinek ;)
2024-05-12 08:18:41
sextra: Sziasztok. Csodás napot nektek erotikával fűszerezve !
2024-05-11 07:10:40
123456szoki: nagyon sok szák hösök vannak itt kegyetlen