Fórum

Fórum >> Admin >> 5 éves az AmatőrAlbum - Megújulunk!
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2012-06-11 18:21:53 | Válasz | Jelentés | #25
Jó lett volna, de volt vele egy kis gond. Sokan csak arra használták, hogy a saját képeiket felpontozzák különböző nicknevekről, másokét pedig lepontozzák. így történhetett, hogy a szavazatok 90%-a 1-es és 5-ös. Sok volt a panasz, hogy egyből lepontozzák a képeket, pedig mindent megtettem ez ellen, amit lehet. Ha van ötleted, mit lehet még tenni a sok csaló ellen, ne tartsd magadban! ;) [quote=mayki]Pedig a szavazás jó volt.[/quote]
Jó lett volna, de volt vele egy kis gond. Sokan csak arra használták, hogy a saját képeiket felpontozzák különböző nicknevekről, másokét pedig lepontozzák. így történhetett, hogy a szavazatok 90%-a 1-es és 5-ös. Sok volt a panasz, hogy egyből lepontozzák a képeket, pedig mindent megtettem ez ellen, amit lehet. Ha van ötleted, mit lehet még tenni a sok csaló ellen, ne tartsd magadban! ;)

Írta mayki:Pedig a szavazás jó volt.
| 2012-06-11 17:14:07 | Válasz | Jelentés | #24
Pedig a szavazás jó volt.
Pedig a szavazás jó volt.
| 2012-06-09 18:00:06 | Válasz | Jelentés | #23
[quote=plip]Igen, ez régi probléma. Annyit tudok tenni ellene, hogy egy ip-ről egy szavazatot fogadok el. De pl. ha egy pár két tagja külön-külön regisztrál (ami nincs tiltva), akkor ők már hátrányt szenvednek. Szóval nincs tökéletes megoldás, de várom az ötleteket :) [quote=Johnny]Szia Amíg 1ember 3-4nick névvel fel lép addig nincs értelme mert csak saját magára szavazna.Amint ezt sikerül elhárítani biztos lesz. [quote=jason85]Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia[/quote] [/quote] [/quote] De az egy ip-s szavazás az korrekt
Írta plip:Igen, ez régi probléma. Annyit tudok tenni ellene, hogy egy ip-ről egy szavazatot fogadok el. De pl. ha egy pár két tagja külön-külön regisztrál (ami nincs tiltva), akkor ők már hátrányt szenvednek. Szóval nincs tökéletes megoldás, de várom az ötleteket :)

Írta Johnny:Szia
Amíg 1ember 3-4nick névvel fel lép addig nincs értelme mert csak saját magára szavazna.Amint ezt sikerül elhárítani biztos lesz.


Írta jason85:Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia



De az egy ip-s szavazás az korrekt
| 2012-06-09 15:43:00 | Válasz | Jelentés | #22
Igen, ez régi probléma. Annyit tudok tenni ellene, hogy egy ip-ről egy szavazatot fogadok el. De pl. ha egy pár két tagja külön-külön regisztrál (ami nincs tiltva), akkor ők már hátrányt szenvednek. Szóval nincs tökéletes megoldás, de várom az ötleteket :) [quote=Johnny]Szia Amíg 1ember 3-4nick névvel fel lép addig nincs értelme mert csak saját magára szavazna.Amint ezt sikerül elhárítani biztos lesz. [quote=jason85]Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia[/quote] [/quote]
Igen, ez régi probléma. Annyit tudok tenni ellene, hogy egy ip-ről egy szavazatot fogadok el. De pl. ha egy pár két tagja külön-külön regisztrál (ami nincs tiltva), akkor ők már hátrányt szenvednek. Szóval nincs tökéletes megoldás, de várom az ötleteket :)

Írta Johnny:Szia
Amíg 1ember 3-4nick névvel fel lép addig nincs értelme mert csak saját magára szavazna.Amint ezt sikerül elhárítani biztos lesz.


Írta jason85:Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia

| 2012-06-09 14:03:03 | Válasz | Jelentés | #21
Szia Amíg 1ember 3-4nick névvel fel lép addig nincs értelme mert csak saját magára szavazna.Amint ezt sikerül elhárítani biztos lesz. [quote=jason85]Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia[/quote]
Szia
Amíg 1ember 3-4nick névvel fel lép addig nincs értelme mert csak saját magára szavazna.Amint ezt sikerül elhárítani biztos lesz.


Írta jason85:Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia
| 2012-06-09 13:15:05 | Válasz | Jelentés | #20
Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia
Helló.Nem tudom emlékszel e még de beszéltük hogy lehetne szépségversenyeket is csinálni.(pl:popsi,cici,egészalakos)kategóriákban.Nyeremény lehetne mondjuk bizonyos ideig tartó vip tagság vagy amit gondolsz.Szerintem nem lenne rossz.Szia
| 2012-06-09 12:19:01 | Válasz | Jelentés | #19
És szerinted hogy lehetne ezt elérni...? [quote=eewarth]Szia plip! Szerintem mindenképpen jó ötletek főleg a város megadása de úgy lenni minden az igazi ha lenne képe mindenkinek és amit írna az valóban rá is vonatkozna és nem kamu lenne.[/quote]
És szerinted hogy lehetne ezt elérni...?

Írta eewarth:Szia plip!
Szerintem mindenképpen jó ötletek főleg a város megadása de úgy lenni minden az igazi ha lenne képe mindenkinek és amit írna az valóban rá is vonatkozna és nem kamu lenne.
| 2012-06-08 13:02:40 | Válasz | Jelentés | #18
Szia plip! Szerintem mindenképpen jó ötletek főleg a város megadása de úgy lenni minden az igazi ha lenne képe mindenkinek és amit írna az valóban rá is vonatkozna és nem kamu lenne.
Szia plip!
Szerintem mindenképpen jó ötletek főleg a város megadása de úgy lenni minden az igazi ha lenne képe mindenkinek és amit írna az valóban rá is vonatkozna és nem kamu lenne.
| 2012-06-08 10:09:44 | Válasz | Jelentés | #17
[quote=plip]Milyen privát lapra gondolsz? Chaten? De hová szeretnél képet csatolni? Kifejtenéd bővebben? :) [quote=space870]hali!! a privát lapon lehessen csatolni képeket is.[/quote] [/quote] hali!! a privát beszélgetések közben lehetőség legyen képek küldésére ami csak is a két fél között látható.van egy másik oldal ahol ez műkszik. én erre gondoltam.kicsit bizalmasabb a kapcsolat.a másik dolog a szavazás ,jó lenne ha látható lenne ki hogyan szavaz és hányszor mert sokan több néven is regelnek és a saját képeiket futatják ez nem frankó.és találtam olyan képet is amit nemzetközi oldalon is láttam nem magyar tulajdonosnak feltüntettve.itt meg magyar volt. egyenlőre ennyi!!
Írta plip:Milyen privát lapra gondolsz? Chaten? De hová szeretnél képet csatolni? Kifejtenéd bővebben? :)

Írta space870:hali!!

a privát lapon lehessen csatolni képeket is.


hali!!

a privát beszélgetések közben lehetőség legyen képek küldésére ami csak is a két fél között látható.van egy másik oldal ahol ez műkszik. én erre gondoltam.kicsit bizalmasabb a kapcsolat.a másik dolog a szavazás ,jó lenne ha látható lenne ki hogyan szavaz és hányszor mert sokan több néven is regelnek és a saját képeiket futatják ez nem frankó.és találtam olyan képet is amit nemzetközi oldalon is láttam nem magyar tulajdonosnak feltüntettve.itt meg magyar volt.

egyenlőre ennyi!!
| 2012-06-08 07:51:45 | Válasz | Jelentés | #16
[quote=bohom]videofeltöltés[/quote] Bohom videofeltöltés most is van. :)
Írta bohom:videofeltöltés

Bohom videofeltöltés most is van. :)
| 2012-06-08 05:34:38 | Válasz | Jelentés | #15
videofeltöltés
videofeltöltés
| 2012-06-06 19:06:59 | Válasz | Jelentés | #14
törölt felhasználó
Egyenlőre nincs de még gondolkodom köszi :-)
Egyenlőre nincs de még gondolkodom köszi :-)
| 2012-06-06 13:27:31 | Válasz | Jelentés | #13
Igen, a chat problémáiról tudok, próbálkozom a javításával, de mivel ez nem saját fejlesztés, hanem egy kész chat-motor, ezért túlságosan nem tudok belenyúlni. Személyes dokumentum feltöltését nem tartom jó ötletnek, szerintem lényegesen lecsökkenne a regisztrációk száma. Szóval marad a teljesen anonim regisztráció. A kamusok kiszűrésére viszont van megoldás, vagyis arra, hogy Te bizonyítsd, hogy nem vagy kamus: ott van az "Eredeti kép" opció, csak sajnos viszonylag kevesen élnek vele, illetve sokan félreértik (nem olvassák el) ennek a lényegét. De ha van jobb ötleted, írd meg bátran! ;) [quote=gaborsrac]A chat szobán csak annyit kéne javitani hogy biztosabban és jobban működjön sokszor kidobálja az embert és nem engedi vissza. de ezt te is tapasztaltad sokan jelezték már feléd. A kamusok kiszűrésére megoldás lehet talán személyes dokumentum feltöltése (személyi útlevél) sok helyen működik .Igy csak 1 ember egyszer tud regisztrálni ,és valós adatokkal . Egyenlőre más nem jut eszembe.Köszönettel Gábor .[/quote]
Igen, a chat problémáiról tudok, próbálkozom a javításával, de mivel ez nem saját fejlesztés, hanem egy kész chat-motor, ezért túlságosan nem tudok belenyúlni.

Személyes dokumentum feltöltését nem tartom jó ötletnek, szerintem lényegesen lecsökkenne a regisztrációk száma. Szóval marad a teljesen anonim regisztráció.
A kamusok kiszűrésére viszont van megoldás, vagyis arra, hogy Te bizonyítsd, hogy nem vagy kamus: ott van az "Eredeti kép" opció, csak sajnos viszonylag kevesen élnek vele, illetve sokan félreértik (nem olvassák el) ennek a lényegét.
De ha van jobb ötleted, írd meg bátran! ;)


Írta gaborsrac:A chat szobán csak annyit kéne javitani hogy biztosabban és jobban működjön sokszor kidobálja az embert és nem engedi vissza. de ezt te is tapasztaltad sokan jelezték már feléd. A kamusok kiszűrésére megoldás lehet talán személyes dokumentum feltöltése (személyi útlevél) sok helyen működik .Igy csak 1 ember egyszer tud regisztrálni ,és valós adatokkal . Egyenlőre más nem jut eszembe.Köszönettel Gábor .
| 2012-06-06 09:12:27 | Válasz | Jelentés | #12
törölt felhasználó
A chat szobán csak annyit kéne javitani hogy biztosabban és jobban működjön sokszor kidobálja az embert és nem engedi vissza. de ezt te is tapasztaltad sokan jelezték már feléd. A kamusok kiszűrésére megoldás lehet talán személyes dokumentum feltöltése (személyi útlevél) sok helyen működik .Igy csak 1 ember egyszer tud regisztrálni ,és valós adatokkal . Egyenlőre más nem jut eszembe.Köszönettel Gábor .
A chat szobán csak annyit kéne javitani hogy biztosabban és jobban működjön sokszor kidobálja az embert és nem engedi vissza. de ezt te is tapasztaltad sokan jelezték már feléd. A kamusok kiszűrésére megoldás lehet talán személyes dokumentum feltöltése (személyi útlevél) sok helyen működik .Igy csak 1 ember egyszer tud regisztrálni ,és valós adatokkal . Egyenlőre más nem jut eszembe.Köszönettel Gábor .
| 2012-06-05 22:51:09 | Válasz | Jelentés | #11
Milyen privát lapra gondolsz? Chaten? De hová szeretnél képet csatolni? Kifejtenéd bővebben? :) [quote=space870]hali!! a privát lapon lehessen csatolni képeket is.[/quote]
Milyen privát lapra gondolsz? Chaten? De hová szeretnél képet csatolni? Kifejtenéd bővebben? :)

Írta space870:hali!!

a privát lapon lehessen csatolni képeket is.
| 2012-06-05 20:21:08 | Válasz | Jelentés | #10
hali!! a privát lapon lehessen csatolni képeket is.
hali!!

a privát lapon lehessen csatolni képeket is.
| 2012-06-05 17:48:57 | Válasz | Jelentés | #9
Várom a javaslatokat a kamusok kiszűrésére :) Chat szobával kapcsolatban mire gondolsz, mit kéne javítani? [quote=gaborsrac]A chat szobát is kéne javitani kicsit .Illetve kéne valami megoldás a sok kamus kiszűrésére is. Inkább kevés oroszlán mit sok nyúl....köszi és boldog születésnapot A A!!![/quote]
Várom a javaslatokat a kamusok kiszűrésére :)
Chat szobával kapcsolatban mire gondolsz, mit kéne javítani?

Írta gaborsrac:A chat szobát is kéne javitani kicsit .Illetve kéne valami megoldás a sok kamus kiszűrésére is. Inkább kevés oroszlán mit sok nyúl....köszi és boldog születésnapot A A!!!
| 2012-06-05 15:28:26 | Válasz | Jelentés | #8
törölt felhasználó
A chat szobát is kéne javitani kicsit .Illetve kéne valami megoldás a sok kamus kiszűrésére is. Inkább kevés oroszlán mit sok nyúl....köszi és boldog születésnapot A A!!!
A chat szobát is kéne javitani kicsit .Illetve kéne valami megoldás a sok kamus kiszűrésére is. Inkább kevés oroszlán mit sok nyúl....köszi és boldog születésnapot A A!!!
| 2012-06-05 14:30:34 | Válasz | Jelentés | #7
Köszönjük! :) Remélem innen is fogunk majd játszótársakat találni... :P :D
Köszönjük! :)
Remélem innen is fogunk majd játszótársakat találni... :P :D
| 2012-06-05 07:05:41 | Válasz | Jelentés | #6
törölt felhasználó
örülünk neki h ennyivel is bővíted, köszönjük szépen :)
örülünk neki h ennyivel is bővíted, köszönjük szépen :)
| 2012-06-04 23:57:28 | Válasz | Jelentés | #5
A bővített adatlapon szerepelni fog a város, de akkor lehet beleszerkesztem a megyét is :) [quote=gzoli@]Ha javasolhatnám lehessen feltüntetni megyéket esetleg városokat a könnyebb ismerkedés végett.[/quote]
A bővített adatlapon szerepelni fog a város, de akkor lehet beleszerkesztem a megyét is :)

Írta gzoli@:Ha javasolhatnám lehessen feltüntetni megyéket esetleg városokat a könnyebb ismerkedés végett.
| 2012-06-04 22:05:43 | Válasz | Jelentés | #4
törölt felhasználó
Ha javasolhatnám lehessen feltüntetni megyéket esetleg városokat a könnyebb ismerkedés végett.
Ha javasolhatnám lehessen feltüntetni megyéket esetleg városokat a könnyebb ismerkedés végett.
| 2012-06-04 08:11:06 | Válasz | Jelentés | #3
törölt felhasználó
Szia!Tetszik az újítás ötlete.
Szia!Tetszik az újítás ötlete.
| 2012-06-04 07:57:36 | Válasz | Jelentés | #2
Hmm..asszem nekem tetszeni fognak a változások,főként a levelezés lehetőségét tartom nagyon jó ötletnek!! Happy B.day,Amatoralbum!! :))
Hmm..asszem nekem tetszeni fognak a változások,főként a levelezés lehetőségét tartom nagyon jó ötletnek!! Happy B.day,Amatoralbum!! :))
| 2012-06-04 04:20:57 | Válasz | Jelentés | #1
Sziasztok! Hamarosan 5 évesek leszünk! Ebből az alkalomból megújul oldalunk! [u]Újdonságok:[/u] [b]Albumok:[/b] A képeket albumokba lehet rendezni, albumonként lehet majd megadni a kategóriát, és a láthatóságot. [b]Képnézegető:[/b] jóval gyorsabb lesz a jelenleginél. [b]Szavazás:[/b] ebben a formában megszünik, helyette, csak egy "Tetszik" gomb lesz. [b]Adatlap:[/b] lehetőség lesz rövid bemutatkozásra, plusz adatok megadására (kor, magasság, súly stb), pároknál külön-külön mindkettőnek, továbbá hogy keresel-e valakit. [b]Képfeltöltés:[/b] lehetőség lesz tömeges fájlfeltöltésre, nem kell egyesével töltögetni, ha többet szeretnétek egyszerre. [b]Belső levelezés:[/b] az oldalon belül lehet leveleket írni, és fogadni, emailben csak egy értesítőt fogtok kapni az üzenet érkezéséről. Hirtelen ennyi jut eszembe, várom a véleményeket, ötleteket, milyen funkciókat szeretnétek még! :)
Sziasztok!
Hamarosan 5 évesek leszünk!
Ebből az alkalomból megújul oldalunk!
Újdonságok:
Albumok: A képeket albumokba lehet rendezni, albumonként lehet majd megadni a kategóriát, és a láthatóságot.
Képnézegető: jóval gyorsabb lesz a jelenleginél.
Szavazás: ebben a formában megszünik, helyette, csak egy "Tetszik" gomb lesz.
Adatlap: lehetőség lesz rövid bemutatkozásra, plusz adatok megadására (kor, magasság, súly stb), pároknál külön-külön mindkettőnek, továbbá hogy keresel-e valakit.
Képfeltöltés: lehetőség lesz tömeges fájlfeltöltésre, nem kell egyesével töltögetni, ha többet szeretnétek egyszerre.
Belső levelezés: az oldalon belül lehet leveleket írni, és fogadni, emailben csak egy értesítőt fogtok kapni az üzenet érkezéséről.

Hirtelen ennyi jut eszembe, várom a véleményeket, ötleteket, milyen funkciókat szeretnétek még! :)
1 2
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-02 21:24:11
invader: :roll:
2024-05-02 08:26:52
ágica68: :roll:
2024-05-02 05:48:05
csaszex: Puszi a hölgyeknek
2024-05-02 05:15:41
invader: szőlő
2024-05-02 05:15:26
invader: Szép reggelt! Az önjelölt kritikusokkal nem kell tényleg foglalkozni, van akinek mindig savanyú a sz
2024-05-01 22:40:16
Törpapa 67: ágica68 puszi mindenhova :lol:
2024-05-01 21:14:57
ágica68: :D
2024-05-01 21:03:07
longdongX: Nem szabad gonoszokkal foglalkozni
2024-05-01 17:44:17
Édespár: Ma megtudtam olyan ronda vagyok mint bűn :cry:
2024-05-01 15:59:04
Mókuska: Sziasztok, szép napot mindenkinek ! ;)
2024-05-01 09:33:31
j.56.denise: ágica68:felismerték a terpeszed,ennek örülnöd kéne;)
2024-05-01 08:47:59
ágica68: :roll:
2024-05-01 04:56:26
invader: :roll:
2024-04-30 21:35:34
wayne: Sziasztok!
2024-04-30 21:32:19
édeshusi: Sziasztok szép élvezetes estét kívánok mindenkinek