Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> Akik egy kicsit másképpen szeretik!
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2015-08-16 06:11:36 | Válasz | Jelentés | #20
A napokban egy négyes bulit sikerült összehozni!! Kanfasztikus volt!! Szex + Bi. + BDSM!! Óóóóóó!! :D :D
A napokban egy négyes bulit sikerült összehozni!!

Kanfasztikus volt!!
Szex + Bi. + BDSM!!

Óóóóóó!! :D :D
| 2015-08-16 06:08:26 | Válasz | Jelentés | #19
[quote=DominaReniMrMazo][quote=pipacs2000][quote=DominaReniMrMazo][quote=DominaReniMrMazo]Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!![/quote] Köszi a történetet!! Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)[/quote] szia Reni szivesen mesélek neked. én imádom a fenekelést kapni. a feleségem nagyon megértő és egy kissé élvezem is. természetesen meztelenre vetkőzök, vagy bedőlve vagy hasra fekve kapom a fenekelést. a fájdalo amit nagyon élvezek hangokat csal ki belőlem, hogy ne jajgatás legyen, hangosan számolom az ütéseket. van egy 15 ágú ostorunk, nádpálcánk és fűzfa vesszőnk. legutóbb, néhény napja 200-at kaptam az ostorral, majd 10-05 perc múlva újabb 100-at. a fenekem a szivárvány minden szinében pompázott. általában a feleségem megérzi,hogy meddig birom tartani és akkor hagyja abba. nagyon hálás vagyok, hogy fenekel, van néhány hasonszőrű ismerősöm, akik kissé i
Írta DominaReniMrMazo:
Írta pipacs2000:
Írta DominaReniMrMazo:
Írta DominaReniMrMazo:Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!!


Köszi a történetet!!
Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)
szia Reni szivesen mesélek neked. én imádom a fenekelést kapni. a feleségem nagyon megértő és egy kissé élvezem is. természetesen meztelenre vetkőzök, vagy bedőlve vagy hasra fekve kapom a fenekelést. a fájdalo amit nagyon élvezek hangokat csal ki belőlem, hogy ne jajgatás legyen, hangosan számolom az ütéseket. van egy 15 ágú ostorunk, nádpálcánk és fűzfa vesszőnk. legutóbb, néhény napja 200-at kaptam az ostorral, majd 10-05 perc múlva újabb 100-at. a fenekem a szivárvány minden szinében pompázott. általában a feleségem megérzi,hogy meddig birom tartani és akkor hagyja abba. nagyon hálás vagyok, hogy fenekel, van néhány hasonszőrű ismerősöm, akik kissé i
| 2015-04-01 23:24:39 | Válasz | Jelentés | #18
[quote=kriszti-laci][quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti[/quote] :) :) :)
Írta kriszti-laci:
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti


:) :) :)
| 2015-04-01 23:21:17 | Válasz | Jelentés | #17
[quote=Inka18]18. születésnapomra kaptam egy teljes latex ruhát egy nagyon kedves barátomtól. Top,bugyi, comfix, és mellé egy cédulát, Boldog Születésnapot Hercegnő! Felszálltunk a Váci vonatra, 23:30... bementem a wc-re, és átvettem mindent ruhát. Kimentem, és azt ar arckifejezést amit láttam Danin, azt le se tudnám írni. De az amit én éreztem, az leírhatatlan. Lebukunk vajon? felszáll-e valaki? Azért csak egy travi vagyok, még jól meg is vernek. A 40perces utat üvöltve végig basztuk (szó szerint)[/quote] Izgalmas lehetett!! Köszi a történetet!!
Írta Inka18:18. születésnapomra kaptam egy teljes latex ruhát egy nagyon kedves barátomtól. Top,bugyi, comfix, és mellé egy cédulát, Boldog Születésnapot Hercegnő! Felszálltunk a Váci vonatra, 23:30... bementem a wc-re, és átvettem mindent ruhát. Kimentem, és azt ar arckifejezést amit láttam Danin, azt le se tudnám írni. De az amit én éreztem, az leírhatatlan. Lebukunk vajon? felszáll-e valaki? Azért csak egy travi vagyok, még jól meg is vernek.
A 40perces utat üvöltve végig basztuk (szó szerint)

Izgalmas lehetett!!
Köszi a történetet!!
| 2015-04-01 23:18:49 | Válasz | Jelentés | #16
[quote=pipacs2000][quote=DominaReniMrMazo][quote=DominaReniMrMazo]Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!![/quote] Köszi a történetet!! Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)[/quote] szia Reni szivesen mesélek neked. én imádom a fenekelést kapni. a feleségem nagyon megértő és egy kissé élvezem is. természetesen meztelenre vetkőzök, vagy bedőlve vagy hasra fekve kapom a fenekelést. a fájdalo amit nagyon élvezek hangokat csal ki belőlem, hogy ne jajgatás legyen, hangosan számolom az ütéseket. van egy 15 ágú ostorunk, nádpálcánk és fűzfa vesszőnk. legutóbb, néhény napja 200-at kaptam az ostorral, majd 10-05 perc múlva újabb 100-at. a fenekem a szivárvány minden szinében pompázott. általában a feleségem megérzi,hogy meddig birom tartani és akkor hagyja abba. nagyon hálás vagyok, hogy fenekel, van néhány hasonszőrű ismerősöm, akik kissé irígykednek, hogy ilyen
Írta pipacs2000:
Írta DominaReniMrMazo:
Írta DominaReniMrMazo:Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!!


Köszi a történetet!!
Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)
szia Reni szivesen mesélek neked. én imádom a fenekelést kapni. a feleségem nagyon megértő és egy kissé élvezem is. természetesen meztelenre vetkőzök, vagy bedőlve vagy hasra fekve kapom a fenekelést. a fájdalo amit nagyon élvezek hangokat csal ki belőlem, hogy ne jajgatás legyen, hangosan számolom az ütéseket. van egy 15 ágú ostorunk, nádpálcánk és fűzfa vesszőnk. legutóbb, néhény napja 200-at kaptam az ostorral, majd 10-05 perc múlva újabb 100-at. a fenekem a szivárvány minden szinében pompázott. általában a feleségem megérzi,hogy meddig birom tartani és akkor hagyja abba. nagyon hálás vagyok, hogy fenekel, van néhány hasonszőrű ismerősöm, akik kissé irígykednek, hogy ilyen
| 2015-03-31 19:16:33 | Válasz | Jelentés | #15
[quote=DominaReniMrMazo][quote=DominaReniMrMazo]Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!![/quote] Köszi a történetet!! Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)[/quote] szia Reni szivesen mesélek neked. én imádom a fenekelést kapni. a feleségem nagyon megértő és egy kissé élvezem is. természetesen meztelenre vetkőzök, vagy bedőlve vagy hasra fekve kapom a fenekelést. a fájdalo amit nagyon élvezek hangokat csal ki belőlem, hogy ne jajgatás legyen, hangosan számolom az ütéseket. van egy 15 ágú ostorunk, nádpálcánk és fűzfa vesszőnk. legutóbb, néhény napja 200-at kaptam az ostorral, majd 10-05 perc múlva újabb 100-at. a fenekem a szivárvány minden szinében pompázott. általában a feleségem megérzi,hogy meddig birom tartani és akkor hagyja abba. nagyon hálás vagyok, hogy fenekel, van néhány hasonszőrű ismerősöm, akik kissé irígykednek, hogy ilyen rendes feleségem
Írta DominaReniMrMazo:
Írta DominaReniMrMazo:Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!!


Köszi a történetet!!
Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)
szia Reni szivesen mesélek neked. én imádom a fenekelést kapni. a feleségem nagyon megértő és egy kissé élvezem is. természetesen meztelenre vetkőzök, vagy bedőlve vagy hasra fekve kapom a fenekelést. a fájdalo amit nagyon élvezek hangokat csal ki belőlem, hogy ne jajgatás legyen, hangosan számolom az ütéseket. van egy 15 ágú ostorunk, nádpálcánk és fűzfa vesszőnk. legutóbb, néhény napja 200-at kaptam az ostorral, majd 10-05 perc múlva újabb 100-at. a fenekem a szivárvány minden szinében pompázott. általában a feleségem megérzi,hogy meddig birom tartani és akkor hagyja abba. nagyon hálás vagyok, hogy fenekel, van néhány hasonszőrű ismerősöm, akik kissé irígykednek, hogy ilyen rendes feleségem
| 2015-03-31 11:56:56 | Válasz | Jelentés | #14
[quote=kriszti-laci][quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti[/quote] Köszi a Hozzászólásodat!! Sajnos ritka az a Hölgy vagy Pár, aki ezt a vágyát be meri ismerni!! Egy Élményedet is elmesélnéd??
Írta kriszti-laci:
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti

Köszi a Hozzászólásodat!!
Sajnos ritka az a Hölgy vagy Pár, aki ezt a vágyát be meri ismerni!!
Egy Élményedet is elmesélnéd??
| 2015-03-31 11:54:27 | Válasz | Jelentés | #13
[quote=DominaReniMrMazo]Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!![/quote] Köszi a történetet!! Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)
Írta DominaReniMrMazo:Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!!


Köszi a történetet!!
Valóban érdekes és izgalmas lehetett!! :)
| 2015-01-24 15:44:03 | Válasz | Jelentés | #12
18. születésnapomra kaptam egy teljes latex ruhát egy nagyon kedves barátomtól. Top,bugyi, comfix, és mellé egy cédulát, Boldog Születésnapot Hercegnő! Felszálltunk a Váci vonatra, 23:30... bementem a wc-re, és átvettem mindent ruhát. Kimentem, és azt ar arckifejezést amit láttam Danin, azt le se tudnám írni. De az amit én éreztem, az leírhatatlan. Lebukunk vajon? felszáll-e valaki? Azért csak egy travi vagyok, még jól meg is vernek. A 40perces utat üvöltve végig basztuk (szó szerint)
18. születésnapomra kaptam egy teljes latex ruhát egy nagyon kedves barátomtól. Top,bugyi, comfix, és mellé egy cédulát, Boldog Születésnapot Hercegnő! Felszálltunk a Váci vonatra, 23:30... bementem a wc-re, és átvettem mindent ruhát. Kimentem, és azt ar arckifejezést amit láttam Danin, azt le se tudnám írni. De az amit én éreztem, az leírhatatlan. Lebukunk vajon? felszáll-e valaki? Azért csak egy travi vagyok, még jól meg is vernek.
A 40perces utat üvöltve végig basztuk (szó szerint)
| 2014-10-25 12:32:44 | Válasz | Jelentés | #11
Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!!
Szívesen vennénk, ha valaki/k elmesélné/k a legizgalmasabb perverz, esetleg BDSM élményét!!
| 2014-10-25 12:30:13 | Válasz | Jelentés | #10
[quote=kriszti-laci][quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti[/quote] Nálunk a Férjem a mazo!! Nagyon jó, mert szinte bármit enged és ki is szoktunk próbálni rajta sok rafináltságot!! Élvezem és általában MINDEN résztvevő élvezni szokta az ilyen bulikat!! Sajnos csak ritkán jön össze megfelelő partnerpár!!! Sokaknak túl kemény amit mi csinálunk.
Írta kriszti-laci:
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti


Nálunk a Férjem a mazo!! Nagyon jó, mert szinte bármit enged és ki is szoktunk próbálni rajta sok rafináltságot!!

Élvezem és általában MINDEN résztvevő élvezni szokta az ilyen bulikat!!

Sajnos csak ritkán jön össze megfelelő partnerpár!!!

Sokaknak túl kemény amit mi csinálunk.
| 2014-10-25 12:26:51 | Válasz | Jelentés | #9
Sziasztok!! Bocsi a hosszú szünetért!! Két héttel ezelőtt hétvégén volt itt nálunk egy négyes BDSM buli!! Tuti jó volt!! Megpróbálunk a következőnél fotókat, videót is csinálni!!
Sziasztok!!

Bocsi a hosszú szünetért!!

Két héttel ezelőtt hétvégén volt itt nálunk egy négyes BDSM buli!!
Tuti jó volt!!
Megpróbálunk a következőnél fotókat, videót is csinálni!!
| 2013-09-16 13:44:03 | Válasz | Jelentés | #8
[quote=kriszti-laci][quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti[/quote] ____________________________________ Köszi, hogy Elmondtad a Véleményedet! Engem is izgat, amikor nézik, hogy mit csinál velem a Nejem!! :D :D :) :) :)
Írta kriszti-laci:
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti

____________________________________

Köszi, hogy Elmondtad a Véleményedet!
Engem is izgat, amikor nézik, hogy mit csinál velem a Nejem!! :D :D
:) :) :)
| 2013-06-09 13:56:07 | Válasz | Jelentés | #7
[quote=kriszti-laci][quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti[/quote]Én is úgy gondolom!! :D Szerntemis sokkal izgatóbb, ha van közönség és szurkolnak, tanácsot adnak a Nejemnek, vagy megrökönyödnek!! Nagyon izgató tud lenni egy ilyen "közös műsor"!!! :) :)
Írta kriszti-laci:
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti
Én is úgy gondolom!! :D
Szerntemis sokkal izgatóbb, ha van közönség és szurkolnak, tanácsot adnak a Nejemnek, vagy megrökönyödnek!! Nagyon izgató tud lenni egy ilyen "közös műsor"!!! :) :)
| 2013-06-09 13:53:11 | Válasz | Jelentés | #6
[quote=srek65]engem érdekel a szerep csere[/quote]:D :D
Írta srek65:engem érdekel a szerep csere
:D :D
| 2013-05-25 14:30:14 | Válasz | Jelentés | #5
engem érdekel a szerep csere
engem érdekel a szerep csere
| 2013-02-21 07:27:44 | Válasz | Jelentés | #4
[quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

szia örülök az oldalnak van mikor igen el kap a vágy a sex ben sex szolgaság élvezem ha használnak kérdezés bele 1 ezés nélkül be kötöt szemmel váratlan érzések fájdalmak de bocsi be vallom föként urnöket kedvelem élvezem izgato mikopr párom barátom végig nézi vagy b nöm miket élhetek át nincs is annál szebélmény ha néznek kriszti
| 2013-01-11 13:34:28 | Válasz | Jelentés | #3
[quote=invader]Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)[/quote] Köszi!! Az jó, mert már Te mint első, érdekelt Lehetsz itt a témában!! :) :) Reméljük lesz több érdeklődő is!!!
Írta invader:Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)

Köszi!!
Az jó, mert már Te mint első, érdekelt Lehetsz itt a témában!! :) :)
Reméljük lesz több érdeklődő is!!!
| 2013-01-03 20:40:35 | Válasz | Jelentés | #2
Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)
Megérint a téma..:) Szép estét nektek! :)
| 2012-09-26 07:28:00 | Válasz | Jelentés | #1
Extrém, perverz Véleményeiteket, Vágyaitokat, Ötleteiteket itt Leírhatjátok, Közölhetitek, ill. Válaszolhattok a bejegyzésekre!! Egy a lényeg: - Beszéljünk róla!!!!
Extrém, perverz Véleményeiteket, Vágyaitokat, Ötleteiteket itt Leírhatjátok, Közölhetitek, ill. Válaszolhattok a bejegyzésekre!!
Egy a lényeg: - Beszéljünk róla!!!!
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-26 10:59:08
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek