Fórum

Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2022-02-18 11:13:40 | Válasz | Jelentés | #20
törölt felhasználó
Az én édesem is imádja szopni élvezésig a farkam. És le is nyeli a spermát
Az én édesem is imádja szopni élvezésig a farkam. És le is nyeli a spermát
| 2022-02-14 12:15:21 | Válasz | Jelentés | #19
Kriszti én is felkeresem azokat a helyeket csak nem tudom hol van! [quote=krisztinagh]Mindig is imádtam a spermát,az első perctől,hogy a számba élvezett egy disco wécéjében két fiú, Utána sok éven át engedtem szinte bárkinek a discokban,de azóta is imádom és járok is olyan helyekre ahol idegeneket tudok kielégíteni anélkül,hogy kíváncsiak lennének akár a nevemre :)[/quote]
Kriszti én is felkeresem azokat a helyeket csak nem tudom hol van!
Írta krisztinagh:Mindig is imádtam a spermát,az első perctől,hogy a számba élvezett egy disco wécéjében két fiú, Utána sok éven át engedtem szinte bárkinek a discokban,de azóta is imádom és járok is olyan helyekre ahol idegeneket tudok kielégíteni anélkül,hogy kíváncsiak lennének akár a nevemre :)
| 2022-02-12 16:52:47 | Válasz | Jelentés | #18
Mindig is imádtam a spermát,az első perctől,hogy a számba élvezett egy disco wécéjében két fiú, Utána sok éven át engedtem szinte bárkinek a discokban,de azóta is imádom és járok is olyan helyekre ahol idegeneket tudok kielégíteni anélkül,hogy kíváncsiak lennének akár a nevemre :)
Mindig is imádtam a spermát,az első perctől,hogy a számba élvezett egy disco wécéjében két fiú, Utána sok éven át engedtem szinte bárkinek a discokban,de azóta is imádom és járok is olyan helyekre ahol idegeneket tudok kielégíteni anélkül,hogy kíváncsiak lennének akár a nevemre :)
| 2021-06-13 11:29:06 | Válasz | Jelentés | #17
törölt felhasználó
De örülnék egy olyan reggelnek hogy én is arra ébrednék, hogy szopják a faszom. Csak persze ne a szopó fantom legyen :D Szuper feleséged van barátom ;) Irigyellek :P engem is leszophatna :) [quote=Warcab]Az én drága feleségem egyszerűen imádja a spermát nyelni :) Nincs olyan nap, szájába ne vegye az ő kincsét, vagyis a farkam. Van úgy hogy ő már ébren van, de én még mondjuk alszok. Arra kelek fel, hogy már szopja a farkam. Valami csodálatos érzés így ébredni. Ez amúgy teljesen saját magától jöt, hogy ilyen örömmel keltsen. De amúgy nagyon szeretünk 69et játszani is. Én is örömmel nyalom élvezésig azt a csodás denevér punciját ;)[/quote]
De örülnék egy olyan reggelnek hogy én is arra ébrednék, hogy szopják a faszom. Csak persze ne a szopó fantom legyen :D
Szuper feleséged van barátom ;)
Irigyellek :P engem is leszophatna :)



Írta Warcab:Az én drága feleségem egyszerűen imádja a spermát nyelni :)
Nincs olyan nap, szájába ne vegye az ő kincsét, vagyis a farkam. Van úgy hogy ő már ébren van, de én még mondjuk alszok.
Arra kelek fel, hogy már szopja a farkam. Valami csodálatos érzés így ébredni. Ez amúgy teljesen saját magától jöt, hogy ilyen örömmel keltsen. De amúgy nagyon szeretünk 69et játszani is. Én is örömmel nyalom élvezésig azt a csodás denevér punciját ;)
| 2021-06-13 06:28:11 | Válasz | Jelentés | #16
[quote=Furiguy]Valaki kóstolta már a kávét tej helyett gecivel?[/quote] Mi az hogy......fel is vettem videóra. Nagyon izgató volt belemártani a faszom aztán beleélvezni.
Írta Furiguy:Valaki kóstolta már a kávét tej helyett gecivel?


Mi az hogy......fel is vettem videóra.
Nagyon izgató volt belemártani a faszom aztán beleélvezni.
| 2021-06-04 07:12:54 | Válasz | Jelentés | #15
törölt felhasználó
Az én drága feleségem egyszerűen imádja a spermát nyelni :) Nincs olyan nap, szájába ne vegye az ő kincsét, vagyis a farkam. Van úgy hogy ő már ébren van, de én még mondjuk alszok. Arra kelek fel, hogy már szopja a farkam. Valami csodálatos érzés így ébredni. Ez amúgy teljesen saját magától jöt, hogy ilyen örömmel keltsen. De amúgy nagyon szeretünk 69et játszani is. Én is örömmel nyalom élvezésig azt a csodás denevér punciját ;)
Az én drága feleségem egyszerűen imádja a spermát nyelni :)
Nincs olyan nap, szájába ne vegye az ő kincsét, vagyis a farkam. Van úgy hogy ő már ébren van, de én még mondjuk alszok.
Arra kelek fel, hogy már szopja a farkam. Valami csodálatos érzés így ébredni. Ez amúgy teljesen saját magától jöt, hogy ilyen örömmel keltsen. De amúgy nagyon szeretünk 69et játszani is. Én is örömmel nyalom élvezésig azt a csodás denevér punciját ;)
| 2021-05-31 13:28:00 | Válasz | Jelentés | #14
[quote=Furiguy]Valaki kóstolta már a kávét tej helyett gecivel?[/quote] Igen.A kávét...is.
Írta Furiguy:Valaki kóstolta már a kávét tej helyett gecivel?


Igen.A kávét...is.
| 2021-05-31 12:07:16 | Válasz | Jelentés | #13
Valaki kóstolta már a kávét tej helyett gecivel?
Valaki kóstolta már a kávét tej helyett gecivel?
| 2015-04-12 21:36:51 | Válasz | Jelentés | #12
Nekem az első ilyen élményem, bár már nagyon rég volt, az arról szólt, hogy egy négyes BDSM buli alkalmával az egyik Ffi. hátulról, a másik a számban, a Feleségek meg élvezkedtek a látványtól. Nos akkor, aki a számban akciózott elsült! Lenyeltem, de semmi rossz emlék nem maradt bennem. Sőt, talán még élveztem is egy kicsit,mikor a spricc után remegni kezdett a számban a f.......!!! Érdekes eset volt. Azóta akkor szoktam élvezni az ilyet, ha látom az örömöt, a gyönyört az illető és a jelenlévők arcán!! A Nejem kifejezetten élvezi az ilyen látványt!!
Nekem az első ilyen élményem, bár már nagyon rég volt, az arról szólt, hogy egy négyes BDSM buli alkalmával az egyik Ffi. hátulról, a másik a számban, a Feleségek meg élvezkedtek a látványtól. Nos akkor, aki a számban akciózott elsült!
Lenyeltem, de semmi rossz emlék nem maradt bennem. Sőt, talán még élveztem is egy kicsit,mikor a spricc után remegni kezdett a számban a f.......!!!
Érdekes eset volt. Azóta akkor szoktam élvezni az ilyet, ha látom az örömöt, a gyönyört az illető és a jelenlévők arcán!!
A Nejem kifejezetten élvezi az ilyen látványt!!
| 2014-12-15 09:54:16 | Válasz | Jelentés | #11
[quote=alexander62][quote=duci32]mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez[/quote] Érdekes dolog. A párom ha egy órát húzom is ritkán megy el közösüléssel. De ha én elélveztem akkor nyelvemtől egy két perc. Úgy szereti hogy ráül a számra. Na és ilyenkor folyik rendesen kifelé ami előtte bement. Először furcsa volt az íze de most már szinte szeretem :)[/quote] volt olyan barátom aki kifejezetten szeretett úgy csókolózni, hogy előtte a számba élvezett
Írta alexander62:
Írta duci32:mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá
az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez


Érdekes dolog. A párom ha egy órát húzom is ritkán megy el közösüléssel. De ha én elélveztem akkor nyelvemtől egy két perc. Úgy szereti hogy ráül a számra. Na és ilyenkor folyik rendesen kifelé ami előtte bement. Először furcsa volt az íze de most már szinte szeretem :)


volt olyan barátom aki kifejezetten szeretett úgy csókolózni, hogy előtte a számba élvezett
| 2014-12-14 15:09:33 | Válasz | Jelentés | #10
[quote=duci32]mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez[/quote] Érdekes dolog. A párom ha egy órát húzom is ritkán megy el közösüléssel. De ha én elélveztem akkor nyelvemtől egy két perc. Úgy szereti hogy ráül a számra. Na és ilyenkor folyik rendesen kifelé ami előtte bement. Először furcsa volt az íze de most már szinte szeretem :)
Írta duci32:mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá
az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez


Érdekes dolog. A párom ha egy órát húzom is ritkán megy el közösüléssel. De ha én elélveztem akkor nyelvemtől egy két perc. Úgy szereti hogy ráül a számra. Na és ilyenkor folyik rendesen kifelé ami előtte bement. Először furcsa volt az íze de most már szinte szeretem :)
| 2014-10-22 21:22:21 | Válasz | Jelentés | #9
THQ
THQ
Nekem exem tán 1X ha lenyelte,nem nagyon emlékszem rá azaz inkább fisszaköpte a faszomra,ámbár ez is izzgató volt.Új bnőm legelsőnek mikor lenyelte annyira élvezetes volt hogy ki sem akartam nyitni a szemem annyira csodálatos volt,még be is könnyeztem és megőrültem a boldogságtól.
Nekem exem tán 1X ha lenyelte,nem nagyon emlékszem rá azaz inkább fisszaköpte a faszomra,ámbár ez is izzgató volt.Új bnőm legelsőnek mikor lenyelte annyira élvezetes volt hogy ki sem akartam nyitni a szemem annyira csodálatos volt,még be is könnyeztem és megőrültem a boldogságtól.
| 2014-10-18 22:18:11 | Válasz | Jelentés | #8
törölt felhasználó
Az exemet én is megcsókoltam utána! Söt! Ha teleélveztem,utánamég élvezésig nyaltam újra! Sajnos ö már a múlt! Van még jövvő? Jelentkező NŐ? tuzesszex69mailbox.hu
Az exemet én is megcsókoltam utána! Söt! Ha teleélveztem,utánamég élvezésig nyaltam újra! Sajnos ö már a múlt! Van még jövvő? Jelentkező NŐ? tuzesszex69mailbox.hu
| 2014-10-18 20:30:38 | Válasz | Jelentés | #7
Én egy ilyen után a Páromat szájon szoktam csókolni köszönetből!! Ő nem undorodik tőlem, én miért undorodjak magamtól??
Én egy ilyen után a Páromat szájon szoktam csókolni köszönetből!! Ő nem undorodik tőlem, én miért undorodjak magamtól??
| 2014-08-04 10:40:56 | Válasz | Jelentés | #6
sziasztok!én kifejezetten szeretem a spermát lenyelni.Már az első orális élményemnél is lenyeltem,és fantasztikus érzés volt.Azóta meg nagyon rákattantam az ízére!!!
sziasztok!én kifejezetten szeretem a spermát lenyelni.Már az első orális élményemnél is lenyeltem,és fantasztikus érzés volt.Azóta meg nagyon rákattantam az ízére!!!
| 2013-06-28 00:53:08 | Válasz | Jelentés | #5
imádom a spermát, megőrülök mindig ha jol az arcomra vagy a torkomba spriccelnek!
imádom a spermát, megőrülök mindig ha jol az arcomra vagy a torkomba spriccelnek!
| 2013-04-14 17:37:36 | Válasz | Jelentés | #4
Én szeretek beleélvezni a párom szájába és utána csokolozni vele. Olyan izgató.
Én szeretek beleélvezni a párom szájába és utána csokolozni vele. Olyan izgató.
| 2013-02-04 09:09:30 | Válasz | Jelentés | #3
törölt felhasználó
[quote=duci32]mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez[/quote] Persze, abban egyet értünk, hogy ha a nő nem akarja, akkor az nem az igazi! Úgy a jó, ha látom az arcán, hogy neki is izgalmas és élvezetes a dolog. Én meg szoktam kérdezni, volt olyan, hogy elzárk
Írta duci32:mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá
az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez


Persze, abban egyet értünk, hogy ha a nő nem akarja, akkor az nem az igazi! Úgy a jó, ha látom az arcán, hogy neki is izgalmas és élvezetes a dolog.
Én meg szoktam kérdezni, volt olyan, hogy elzárk
| 2013-02-04 06:06:23 | Válasz | Jelentés | #2
mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez
mint bármi más ezsem olyan dolog, amit erőltetni lehet, vagy természetes része a szeretkezésnek, először a nőnekis vágynikellrá
az első váratlanul ért majdnem elhánytam magam, mostmeg ígyszeretem befejezni, hogy apartner a számba élvez
| 2013-01-31 11:48:41 | Válasz | Jelentés | #1
törölt felhasználó
Tudjuk, hogy nekünk pasiknak izgató és "plusz élményt" jelent, ha a pertnerünk lenyeli a spermánkat. Kiváncsi vagyok, nektek (Hölgyeknek, Uraknak egyaránt) mi erről a véleményetek, illetve milyen ehhez kapcsolódó élményeitek voltak?
Tudjuk, hogy nekünk pasiknak izgató és "plusz élményt" jelent, ha a pertnerünk lenyeli a spermánkat.
Kiváncsi vagyok, nektek (Hölgyeknek, Uraknak egyaránt) mi erről a véleményetek, illetve milyen ehhez kapcsolódó élményeitek voltak?
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-22 14:40:01
invader: Oké, értem