Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> Adatlap, avagy arcunk a virtuális térben....
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2017-01-01 15:04:54 | Válasz | Jelentés | #7
Ez mind ok..de valós adatokat adjunk meg :))
Ez mind ok..de valós adatokat adjunk meg :))
| 2013-06-07 16:04:17 | Válasz | Jelentés | #6
Aki,akik komoly szándékkal keresnek valós partnert és találkozni is mernek,szeretnének, azok maradéktalanul kitöltik az adatlapjukat! A kíváncsiskodók,képkéregetők,nézegetők csak részben vagy egyáltalán nem töltik ki az adatlapot!
Aki,akik komoly szándékkal keresnek valós partnert és találkozni is mernek,szeretnének, azok maradéktalanul kitöltik az adatlapjukat!
A kíváncsiskodók,képkéregetők,nézegetők csak részben vagy egyáltalán nem töltik ki az adatlapot!
| 2013-06-07 16:03:17 | Válasz | Jelentés | #5
Természetesen a saját magáról adott információ függhet a szándékától, amit egyértelműen meg tud osztani másokkal még akkor is, ha csak böngészni, kikapcsolódni akar. Ha nem keres senkit és ezt egyértelműen jelzi is, akkor megkönnyíti más keresgélők dolgát, és nincs félreértés. Szerintem, ha valaki tudja, hogy mit (kit) szeretne találni, akkor nem jelenthet problémát az adatlap kitöltése, hisz saját magáról, a vágyairól van szó. Nem kell önéletrajzot megadni, elég, ha felkelti mások érdeklődését, ez már fél siker. A többit meg lehet beszélni privát üzenetben, és ott fog eldőlni, hogy aktuális a dolog vagy nem. Az adatlap szerkezete éppen elég lehetőséget nyújt. Mindenkinek más lehet az érdekes. Nulla információval, fotó nélkül (vagy kamu információval) nem mindig egyenlők az esélyek azokkal szemben, akik egyértelmű információt adnak magukról.
Természetesen a saját magáról adott információ függhet a szándékától, amit egyértelműen meg tud osztani másokkal még akkor is, ha csak böngészni, kikapcsolódni akar. Ha nem keres senkit és ezt egyértelműen jelzi is, akkor megkönnyíti más keresgélők dolgát, és nincs félreértés. Szerintem, ha valaki tudja, hogy mit (kit) szeretne találni, akkor nem jelenthet problémát az adatlap kitöltése, hisz saját magáról, a vágyairól van szó. Nem kell önéletrajzot megadni, elég, ha felkelti mások érdeklődését, ez már fél siker. A többit meg lehet beszélni privát üzenetben, és ott fog eldőlni, hogy aktuális a dolog vagy nem. Az adatlap szerkezete éppen elég lehetőséget nyújt. Mindenkinek más lehet az érdekes. Nulla információval, fotó nélkül (vagy kamu információval) nem mindig egyenlők az esélyek azokkal szemben, akik egyértelmű információt adnak magukról.
| 2013-05-21 19:46:45 | Válasz | Jelentés | #4
Johnny! Teljes mértékben egyetértek, az legyen a minimum, hogy a "nemét" adja meg, ha már fotókkal nem vállalja fel magát!
Johnny! Teljes mértékben egyetértek, az legyen a minimum, hogy a "nemét" adja meg, ha már fotókkal nem vállalja fel magát!
| 2013-05-21 19:43:47 | Válasz | Jelentés | #3
Nem kell litániát irni,de az alapokat legalább!!!Nem nehéz kitölteni!!:)
Nem kell litániát irni,de az alapokat legalább!!!Nem nehéz kitölteni!!:)
| 2013-05-21 19:36:07 | Válasz | Jelentés | #2
Az adatlap kitöltése, szerintem egyszerű és mégis sokan kihagyják, sokszor még a "nem" sincs megadva. Ez nézelődésre valóban alkalmas, de ha valakivel beszélgetésbe kezd, a beszélgető partner először azt sem tudja hogy férfi vagy nő akivel beszél. Ez szerintem egy minimum lenne amit meg kellene adni.
Az adatlap kitöltése, szerintem egyszerű és mégis sokan kihagyják, sokszor még a "nem" sincs megadva. Ez nézelődésre valóban alkalmas, de ha valakivel beszélgetésbe kezd, a beszélgető partner először azt sem tudja hogy férfi vagy nő akivel beszél. Ez szerintem egy minimum lenne amit meg kellene adni.
| 2013-05-21 19:34:16 | Válasz | Jelentés | #1
Kitöltése elengedhetetlen?Szükségtelen?Ha már kitöltjük, jól és a valóságot üzenje... Ehhez milyen adattípusok fontosak vagy lényegtelenek s mi az amit semmiképpen sem írnátok rá? Egy jó fotó okozhat csalódást is vagy mégsem? Van aki "pina vagy farokfotóval" mutatkozik be, más az alakját vállalja de az arcát nem, megint mások akár az arcukat is vállalják. MI a jobb? Érvek és ellenérvek. Bemutatkozó szöveg....egy kis szelet a lélekből, vágyakból, szándékból, de csak őszintén érdemes. Kell ennél több?
Kitöltése elengedhetetlen?Szükségtelen?Ha már kitöltjük, jól és a valóságot üzenje...
Ehhez milyen adattípusok fontosak vagy lényegtelenek s mi az amit semmiképpen sem írnátok rá?
Egy jó fotó okozhat csalódást is vagy mégsem?
Van aki "pina vagy farokfotóval" mutatkozik be, más az alakját vállalja de az arcát nem, megint mások akár az arcukat is vállalják.
MI a jobb? Érvek és ellenérvek.
Bemutatkozó szöveg....egy kis szelet a lélekből, vágyakból, szándékból, de csak őszintén érdemes.
Kell ennél több?
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska