Fórum

Fórum >> Admin >> Kérdések, észrevételek a webmestereknek, és a webmesterek üzenetei
| Oldal: 1 2 3 ... 7 8 9 10 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2009-12-25 19:55:51 | Válasz | Jelentés | #71
Kedves plip! Erre én is gondoltam, éppen ezért szeretnék képeket törölni, de nem sikerül, ha megadnám a képek számát te tudnád törölni, hogy könnyítsünk a betöltésen? Előre is köszönettel! Pali
Kedves plip!
Erre én is gondoltam, éppen ezért szeretnék képeket törölni, de nem sikerül, ha megadnám a képek számát te tudnád törölni, hogy könnyítsünk a betöltésen?
Előre is köszönettel!
Pali
| 2009-12-25 15:23:39 | Válasz | Jelentés | #70
Szia! Nyilván azzal lehet összefüggésben, hogy 362 db képed van fent, és nem tud egyszerre annyit betölteni... Meglátjuk mit tehetünk. üdv, és kellemes Karácsonyt! plip (admin) [quote=pali62]Kellemes Karácsonyt mindnyájatoknak! Webmesteri segitséget kérek: a "KÉPEIM" menüpontot miért nem tudom használni? Nem töltődik be teljesen, aztán kikapcsol! Várom segítséged! Köszi! Pali[/quote]
Szia!
Nyilván azzal lehet összefüggésben, hogy 362 db képed van fent, és nem tud egyszerre annyit betölteni... Meglátjuk mit tehetünk.

üdv, és kellemes Karácsonyt!
plip (admin)

Írta pali62:Kellemes Karácsonyt mindnyájatoknak!
Webmesteri segitséget kérek:
a "KÉPEIM" menüpontot miért nem tudom használni?
Nem töltődik be teljesen, aztán kikapcsol!
Várom segítséged!
Köszi!
Pali
| 2009-12-25 07:46:38 | Válasz | Jelentés | #69
Kellemes Karácsonyt mindnyájatoknak! Webmesteri segitséget kérek: a "KÉPEIM" menüpontot miért nem tudom használni? Nem töltődik be teljesen, aztán kikapcsol! Várom segítséged! Köszi! Pali
Kellemes Karácsonyt mindnyájatoknak!
Webmesteri segitséget kérek:
a "KÉPEIM" menüpontot miért nem tudom használni?
Nem töltődik be teljesen, aztán kikapcsol!
Várom segítséged!
Köszi!
Pali
| 2009-12-19 19:20:17 | Válasz | Jelentés | #68
Helyreraktam őket! :) üdv, plip [quote=gorbesrac]Sziasztok! Csak engem zavar??? A Fiúk Top15-ös listáját 2 olyan sorozat vezeti amiben több punci meg cici van mint farok. Üdv. gorbesrac[/quote]
Helyreraktam őket! :)

üdv, plip

Írta gorbesrac:Sziasztok!

Csak engem zavar??? A Fiúk Top15-ös listáját 2 olyan sorozat vezeti amiben több punci meg cici van mint farok.

Üdv.
gorbesrac
| 2009-12-19 10:11:24 | Válasz | Jelentés | #67
Sziasztok! Csak engem zavar??? A Fiúk Top15-ös listáját 2 olyan sorozat vezeti amiben több punci meg cici van mint farok. Üdv. gorbesrac
Sziasztok!

Csak engem zavar??? A Fiúk Top15-ös listáját 2 olyan sorozat vezeti amiben több punci meg cici van mint farok.

Üdv.
gorbesrac
| 2009-11-30 21:10:25 | Válasz | Jelentés | #66
Szia! Az üzenetek az emailcímedre érkeznek (arra, amivel regisztráltál) A chat-tel mi a gond? Nem látok hibát vele... Kicsit részletesebb hibaleírással többre mennénk ;) [quote=rock]Nem tudom megnézni az üzeneteimet. Azt sem tudom, hogyan kell, ugyanis ilyen rovat nincs, a chat pedig valamiért nem működik.[/quote]
Szia!
Az üzenetek az emailcímedre érkeznek (arra, amivel regisztráltál)

A chat-tel mi a gond? Nem látok hibát vele... Kicsit részletesebb hibaleírással többre mennénk ;)


Írta rock:Nem tudom megnézni az üzeneteimet. Azt sem tudom, hogyan kell, ugyanis ilyen rovat nincs, a chat pedig valamiért nem működik.
| 2009-11-30 16:39:42 | Válasz | Jelentés | #65
Nem tudom megnézni az üzeneteimet. Azt sem tudom, hogyan kell, ugyanis ilyen rovat nincs, a chat pedig valamiért nem működik.
Nem tudom megnézni az üzeneteimet. Azt sem tudom, hogyan kell, ugyanis ilyen rovat nincs, a chat pedig valamiért nem működik.
| 2009-11-05 21:32:35 | Válasz | Jelentés | #64
Szia Johnny! Kösz. hogy szóltál, töröltem a reklámokat és kitiltottam a tagot. üdv, plip (admin) [quote=Johnny]Szia/sztok/! vki pls moderálja a hirdetéseket az üzenőfalról mert tényleg idegesitő és nem oda való. Köszi.[/quote]
Szia Johnny!
Kösz. hogy szóltál, töröltem a reklámokat és kitiltottam a tagot.

üdv, plip (admin)

Írta Johnny:Szia/sztok/!

vki pls moderálja a hirdetéseket az üzenőfalról mert tényleg idegesitő és nem oda való.
Köszi.
| 2009-11-05 21:27:33 | Válasz | Jelentés | #63
Kedves Parbani! Ahogy időm engedi moderálom, de nem mindig olvasom az egész fórumot (tudod, nem főmunkaidőben csinálom). Viszont van ott egy "Jelentés" link minden hozzászólás alatt, használd bátran!!! üdv, plip (admin) [quote=parbani]Hali. Be kukkantottam és csalódtam ismét! Nem moderáljátok a hozzászólásokat a fórumban! Pár köcsög nyomja a reklámjait gátlástalanul. petya8200, ill,, hentes De lehet,hogy csak én gondolom így? Pedig kezdet jól alakulni az oldal! sajnálom[/quote]
Kedves Parbani!

Ahogy időm engedi moderálom, de nem mindig olvasom az egész fórumot (tudod, nem főmunkaidőben csinálom). Viszont van ott egy "Jelentés" link minden hozzászólás alatt, használd bátran!!!

üdv, plip (admin)

Írta parbani:Hali.
Be kukkantottam és csalódtam ismét!
Nem moderáljátok a hozzászólásokat a fórumban!
Pár köcsög nyomja a reklámjait gátlástalanul.

petya8200, ill,, hentes

De lehet,hogy csak én gondolom így?
Pedig kezdet jól alakulni az oldal!
sajnálom
| 2009-11-05 17:59:27 | Válasz | Jelentés | #62
Szia/sztok/! vki pls moderálja a hirdetéseket az üzenőfalról mert tényleg idegesitő és nem oda való. Köszi.
Szia/sztok/!

vki pls moderálja a hirdetéseket az üzenőfalról mert tényleg idegesitő és nem oda való.
Köszi.
| 2009-11-05 14:11:32 | Válasz | Jelentés | #61
Hali. Be kukkantottam és csalódtam ismét! Nem moderáljátok a hozzászólásokat a fórumban! Pár köcsög nyomja a reklámjait gátlástalanul. petya8200, ill,, hentes De lehet,hogy csak én gondolom így? Pedig kezdet jól alakulni az oldal! sajnálom
Hali.
Be kukkantottam és csalódtam ismét!
Nem moderáljátok a hozzászólásokat a fórumban!
Pár köcsög nyomja a reklámjait gátlástalanul.

petya8200, ill,, hentes

De lehet,hogy csak én gondolom így?
Pedig kezdet jól alakulni az oldal!
sajnálom
| 2009-10-19 22:39:41 | Válasz | Jelentés | #60
Azért nincs ott, mert az a "Gyorsüzenő". Viszont ha felül a "Válasz küldése" linkre kattintasz, ott már lesz előnézet! Bocs, hogy ilyen bonyolult, de ez egy készen beépíthető fórum-motor, nem saját fejlesztés, mint a régi, cserébe sokkal többet tud :) [quote=gorbesrac]Márpedig nincs ott. FF és IE alatt sem. ;) Lefényképezem és elküldöm a címedre. [quote=plip]Pedig ott van alul, az "Elküldés" mellett... :)[/quote] [/quote]
Azért nincs ott, mert az a "Gyorsüzenő". Viszont ha felül a "Válasz küldése" linkre kattintasz, ott már lesz előnézet! Bocs, hogy ilyen bonyolult, de ez egy készen beépíthető fórum-motor, nem saját fejlesztés, mint a régi, cserébe sokkal többet tud :)

Írta gorbesrac:Márpedig nincs ott. FF és IE alatt sem. ;) Lefényképezem és elküldöm a címedre.

Írta plip:Pedig ott van alul, az "Elküldés" mellett... :)

| 2009-10-13 19:03:47 | Válasz | Jelentés | #59
Márpedig nincs ott. FF és IE alatt sem. ;) Lefényképezem és elküldöm a címedre. [quote=plip]Pedig ott van alul, az "Elküldés" mellett... :)[/quote]
Márpedig nincs ott. FF és IE alatt sem. ;) Lefényképezem és elküldöm a címedre.

Írta plip:Pedig ott van alul, az "Elküldés" mellett... :)
| 2009-10-13 17:09:29 | Válasz | Jelentés | #58
Pedig ott van alul, az "Elküldés" mellett... :) [quote=gorbesrac]Hiányolom az előnézet gombot amikor nem valakit idézek hanem csak hozzászólok. Mit most is. :)[/quote]
Pedig ott van alul, az "Elküldés" mellett... :)

Írta gorbesrac:Hiányolom az előnézet gombot amikor nem valakit idézek hanem csak hozzászólok. Mit most is. :)
| 2009-10-13 11:07:39 | Válasz | Jelentés | #57
Hiányolom az előnézet gombot amikor nem valakit idézek hanem csak hozzászólok. Mit most is. :)
Hiányolom az előnézet gombot amikor nem valakit idézek hanem csak hozzászólok. Mit most is. :)
| 2009-10-09 19:52:48 | Válasz | Jelentés | #56
Nem rossz ötlet, de akkor hogy találják meg a legújabb képeidet? [quote=Kenobi]Nah még1x :) Bár nem olyan fontos, de azért jó lenne, ha lehetne változtatni a feltöltött képek sorrendjén.[/quote]
Nem rossz ötlet, de akkor hogy találják meg a legújabb képeidet?

Írta Kenobi:Nah még1x :)
Bár nem olyan fontos, de azért jó lenne, ha lehetne változtatni a feltöltött képek sorrendjén.
| 2009-10-09 11:42:46 | Válasz | Jelentés | #55
Nah még1x :) Bár nem olyan fontos, de azért jó lenne, ha lehetne változtatni a feltöltött képek sorrendjén.
Nah még1x :)
Bár nem olyan fontos, de azért jó lenne, ha lehetne változtatni a feltöltött képek sorrendjén.
| 2009-10-07 21:34:51 | Válasz | Jelentés | #54
törölt felhasználó
Nem értem , hogy a párok képeit miért kell szétszedni fiús és lányos képekre ?! Miért nem maradhatnak meg mint párok ? Akkor legyen olyan menü is , hogy párok !!!!
Nem értem , hogy a párok képeit miért kell szétszedni fiús és lányos képekre ?! Miért nem maradhatnak meg mint párok ? Akkor legyen olyan menü is , hogy párok !!!!
| 2009-09-23 15:35:14 | Válasz | Jelentés | #53
Szia! Miért szeretnéd törölni magad? [quote=kapjelhatudsz]Üdv Engem az érdekelne, hogy hogyan tudod törölni magad az oldalról? :)[/quote]
Szia!

Miért szeretnéd törölni magad?

Írta kapjelhatudsz:Üdv

Engem az érdekelne, hogy hogyan tudod törölni magad az oldalról? :)
| 2009-09-22 09:47:59 | Válasz | Jelentés | #52
Üdv Engem az érdekelne, hogy hogyan tudod törölni magad az oldalról? :)
Üdv

Engem az érdekelne, hogy hogyan tudod törölni magad az oldalról? :)
| 2009-08-18 17:08:37 | Válasz | Jelentés | #51
Ha jobban megnézed, akkor ott van minden kiskép alatt a nézettség ;) [quote=bazi]Szia egy kérés ha lehet ... a top-oknál kiírjátok a letöltésszámot esetleg a fotóknál is megoldható lenne?vagy egy nézettségi szám? Csak ennyit szerettem volna kérdezni...:) A választ előre is köszi...:)[/quote]
Ha jobban megnézed, akkor ott van minden kiskép alatt a nézettség ;)

Írta bazi:Szia egy kérés ha lehet ... a top-oknál kiírjátok a letöltésszámot esetleg a fotóknál is megoldható lenne?vagy egy nézettségi szám?
Csak ennyit szerettem volna kérdezni...:)
A választ előre is köszi...:)
| 2009-08-10 18:13:14 | Válasz | Jelentés | #50
Bocsi hülyeséget kérdeztem mint mindíg...:D mert ott van...:)
Bocsi hülyeséget kérdeztem mint mindíg...:D mert ott van...:)
| 2009-08-10 17:47:27 | Válasz | Jelentés | #49
Szia egy kérés ha lehet ... a top-oknál kiírjátok a letöltésszámot esetleg a fotóknál is megoldható lenne?vagy egy nézettségi szám? Csak ennyit szerettem volna kérdezni...:) A választ előre is köszi...:)
Szia egy kérés ha lehet ... a top-oknál kiírjátok a letöltésszámot esetleg a fotóknál is megoldható lenne?vagy egy nézettségi szám?
Csak ennyit szerettem volna kérdezni...:)
A választ előre is köszi...:)
| 2009-08-06 17:28:57 | Válasz | Jelentés | #48
törölt felhasználó
Kedves Tagok! Teszteljétek az oldalt, ha van észrevételetek, akkor írjatok bátran levelet! Persze javaslatokat is szívesen fogadunk. ;)
Kedves Tagok!
Teszteljétek az oldalt, ha van észrevételetek, akkor írjatok bátran levelet!

Persze javaslatokat is szívesen fogadunk. ;)
| 2009-05-26 21:30:19 | Válasz | Jelentés | #47
törölt felhasználó
[quote=webmester]aha, levélben leírtuk. Java lehet a probléma.[/quote]pontosabban JavaScript
Írta webmester:aha, levélben leírtuk. Java lehet a probléma.
pontosabban JavaScript
| 2009-05-26 10:49:52 | Válasz | Jelentés | #46
törölt felhasználó
aha, levélben leírtuk. Java lehet a probléma.
aha, levélben leírtuk. Java lehet a probléma.
| 2009-05-24 09:19:00 | Válasz | Jelentés | #45
Sziasztok, tudna valaki segíteni, hogy miért nem tudom +nyitni a képeket? Csak az indexképeket látom, és a hivatkozás megnyitása nem müxik.Másnak is van hasonló problémája, vagy csak nekem dobta ezt a gép? Már nézték írástudó barátaim, de nem taléáltak beállítási hibát.
Sziasztok, tudna valaki segíteni, hogy miért nem tudom +nyitni a képeket? Csak az indexképeket látom, és a hivatkozás megnyitása nem müxik.Másnak is van hasonló problémája, vagy csak nekem dobta ezt a gép? Már nézték írástudó barátaim, de nem taléáltak beállítási hibát.
| 2009-04-23 10:13:03 | Válasz | Jelentés | #44
[quote=webmester]mi lenne ha emailben írnád?:)[/quote]Rendben, megy az email.
Írta webmester:mi lenne ha emailben írnád?:)
Rendben, megy az email.
| 2009-04-22 23:25:04 | Válasz | Jelentés | #43
törölt felhasználó
[quote=sweetly]Mikorra várható az oldal megújulása? [/quote]Megújulás hamarosan... (néhány hét, nap...) ;)
Írta sweetly:Mikorra várható az oldal megújulása?
Megújulás hamarosan... (néhány hét, nap...) ;)
| 2009-04-22 19:57:30 | Válasz | Jelentés | #42
törölt felhasználó
mi lenne ha emailben írnád?:)
mi lenne ha emailben írnád?:)
1 2 3 ... 7 8 9 10
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-29 06:58:15
piezo19740828: Totál jó reggelt!:D
2024-04-29 04:02:03
invader: :roll:
2024-04-29 04:00:13
Fecoka: Szép napot kívánok mindenkinek o
2024-04-28 05:40:01
Milfpuncit: Jó reggelt ☕
2024-04-27 08:34:34
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-26 19:25:13
sextra: Ben es Tim nektek is kellemeset , nedveset !
2024-04-26 10:59:08
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!