Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> MIÉRT ÉLVEZNÉD HA MEGDUGNÁK A PÁROD?
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2008-12-10 12:28:54 | Válasz | Jelentés | #112
rutyu én meg is szopatnám!
rutyu én meg is szopatnám!
| 2008-12-05 15:52:36 | Válasz | Jelentés | #111
szia rutyu.az asszonyt én is megdugnám.
szia rutyu.az asszonyt én is megdugnám.
| 2008-12-04 16:52:52 | Válasz | Jelentés | #110
Én rábeszéltem a feleségem,hogy más férfivel is keféljen ennek már 3éve azóta rendszeresen megbaszatom és már le is szopja a pasikat a képeit ti is megnézhetitek irjatok ti is a fórumba rutyu.
Én rábeszéltem a feleségem,hogy más férfivel is keféljen ennek már 3éve azóta rendszeresen megbaszatom és már le is szopja a pasikat a képeit ti is megnézhetitek irjatok ti is a fórumba rutyu.
| 2008-11-24 11:30:30 | Válasz | Jelentés | #109
párok irjatok.ffi vk.miskolc és környéke. email: zagony@citromail.hu
párok irjatok.ffi vk.miskolc és környéke. email: zagony@citromail.hu
| 2008-11-01 20:43:19 | Válasz | Jelentés | #108
az volt !
az volt !
| 2008-10-31 21:39:06 | Válasz | Jelentés | #107
Izgalmas lehetett ez a szaunázás!Az én lelki szemeim előtt le is peregtek a filmkockák, engem biztosan izgalmi állapotba hozott volna a látvány meg a hely!
Izgalmas lehetett ez a szaunázás!Az én lelki szemeim előtt le is peregtek a filmkockák, engem biztosan izgalmi állapotba hozott volna a látvány meg a hely!
| 2008-10-30 14:33:04 | Válasz | Jelentés | #106
de szar ez a fórumrendszer, nem irja ki, hogy holtart az ember az írásban hanyadik karakternél???
de szar ez a fórumrendszer, nem irja ki, hogy holtart az ember az írásban hanyadik karakternél???
| 2008-10-30 14:31:33 | Válasz | Jelentés | #105
Hali mindenki! Majdnem sikerült ,de mégse! A hosszú hétvégét egy Bp.hez közeli város panziójában töltöttük. Nagyon hangulatos kis hely! Volt szauna- jakuzzi is, kihasználtuk amennyire csak a lakótársaktól lehetett! A második nap este 6 óra körül mentünk a feleségemmel szaunázni . Ahogy illik, egy törölközőt csavartunk magunk köré, így ültünk a szaunába. Rendesen végig dörzsölgettük egymást egy kender kesztyűvel. Engem már ilye
Hali mindenki!
Majdnem sikerült ,de mégse!
A hosszú hétvégét egy Bp.hez közeli város panziójában töltöttük.
Nagyon hangulatos kis hely!
Volt szauna- jakuzzi is, kihasználtuk amennyire csak a lakótársaktól lehetett!
A második nap este 6 óra körül mentünk a feleségemmel szaunázni .
Ahogy illik, egy törölközőt csavartunk magunk köré, így ültünk a szaunába.
Rendesen végig dörzsölgettük egymást egy kender kesztyűvel. Engem már ilye
| 2008-10-30 14:31:18 | Válasz | Jelentés | #104
Kisvártatva az egyik lakótárs egy 50 év körüli férfi kéredzkedett be(fürdő gatyába) .Két egymásfellett lévő pad volt a szaunába, mi a felsőn ültünk úgy ,hogy a feleségem a férfi felé fordult mikor dörzsöltem a hátát, a törölközőt le engedte az ölébe. Hogy a derekát is jól megdörzsölhessem lejjebb húztam deréktájon a törölközőt, így szétcsúszott az ölét takaró törölköző , a combjait és a punciját kissé szabaddá téve.
Kisvártatva az egyik lakótárs egy 50 év körüli férfi kéredzkedett be(fürdő gatyába) .Két egymásfellett lévő pad volt a szaunába, mi a felsőn ültünk úgy ,hogy a feleségem a férfi felé fordult mikor dörzsöltem a hátát, a törölközőt le engedte az ölébe. Hogy a derekát is jól megdörzsölhessem lejjebb húztam deréktájon a törölközőt, így szétcsúszott az ölét takaró törölköző , a combjait és a punciját kissé szabaddá téve.
| 2008-10-30 14:30:32 | Válasz | Jelentés | #103
Őt nem zavarta mivel ha lehet mindig így ruhátlanul ,lepedőben ,törölközőben, vagy anélkül szaunázunk. A férfi oda oda pillantott a páromra(kábaközé) Ahogy dörzsölgettem a párom derekát észrevettem, hogy neki is tetszik a férfi leskelődése. A fülébe súgtam, tedd szét picit jobban a lábad. Ő széttette kissé, így teljesen szabad betekintést engedett a férfitekintetének. Nekem igen csak kezdett meredezni a farkam, és kezdet felizgatni, hogy egy i
Őt nem zavarta mivel ha lehet mindig így ruhátlanul ,lepedőben ,törölközőben, vagy anélkül szaunázunk.
A férfi oda oda pillantott a páromra(kábaközé)
Ahogy dörzsölgettem a párom derekát észrevettem, hogy neki is tetszik a férfi leskelődése. A fülébe súgtam, tedd szét picit jobban a lábad.
Ő széttette kissé, így teljesen szabad betekintést engedett a férfitekintetének.
Nekem igen csak kezdett meredezni a farkam, és kezdet felizgatni, hogy egy i
| 2008-10-30 14:29:52 | Válasz | Jelentés | #102
Annyira felizgultam, hogy megkértem a párom egy kis kézimunkára. Kissé ódzkodott de mivel kezdett bemelegedni és a délután folyamán kissé alkoholosan hangolódtunk az estére belement a játékba. Olyannyira, hogy egykét húzogatás után ráhajolta farkamra és elkezdte szopni. A férfi ekkor hirtelen felugrott és kiment a szaunából! Feleségem pedig befejezte amit elkezdett! Ha férfi bátrabb másképp is alakulhatott volna!
Annyira felizgultam, hogy megkértem a párom egy kis kézimunkára. Kissé ódzkodott de mivel kezdett bemelegedni és a délután folyamán kissé alkoholosan hangolódtunk az estére belement a játékba. Olyannyira, hogy egykét húzogatás után ráhajolta farkamra és elkezdte szopni.
A férfi ekkor hirtelen felugrott és kiment a szaunából!
Feleségem pedig befejezte amit elkezdett!
Ha férfi bátrabb másképp is alakulhatott volna!
| 2008-10-30 14:29:32 | Válasz | Jelentés | #101
A szobában beszélgettünk a történtekről! Kérdeztem a párom, mi lett volna ha a férfi nem megy ki és esetleg hozzányúlt volna? Azt válaszolta nem tudom, akkor eszembe se jutott! Aszem jó úton haladunk afelé, hogy hamarosan megtudhatom milyen az ha mással szeretkezik a feleségem!
A szobában beszélgettünk a történtekről!
Kérdeztem a párom, mi lett volna ha a férfi nem megy ki és esetleg hozzányúlt volna?
Azt válaszolta nem tudom, akkor eszembe se jutott!
Aszem jó úton haladunk afelé, hogy hamarosan megtudhatom milyen az ha mással szeretkezik a feleségem!
| 2008-10-26 18:03:46 | Válasz | Jelentés | #100
Szia!35-évesek vagyunk. Buli volt nálunk és észrevettem,hogy a párom és egyik barátom szemezgetnek egymással.A buli után,mikor hármasban maradtunk elkeztem csókolgatni,simogatni és óvatosan vetkőztetni a párom.mikor már nem volt rajta sok ruha és kellően felizgult,szép óvatosan oda toltam a sráchoz.Innentől minden ment zökkenőmentesen.A feleségem hatalmasakat élvezett,azóta nagyon szereti a többest.
Szia!35-évesek vagyunk. Buli volt nálunk és észrevettem,hogy a párom és egyik barátom szemezgetnek egymással.A buli után,mikor hármasban maradtunk elkeztem csókolgatni,simogatni és óvatosan vetkőztetni a párom.mikor már nem volt rajta sok ruha és kellően felizgult,szép óvatosan oda toltam a sráchoz.Innentől minden ment zökkenőmentesen.A feleségem hatalmasakat élvezett,azóta nagyon szereti a többest.
| 2008-10-26 15:32:28 | Válasz | Jelentés | #99
olac...mennyi idősek vagytok?..hogy vetted rá?
olac...mennyi idősek vagytok?..hogy vetted rá?
| 2008-10-25 12:30:23 | Válasz | Jelentés | #98
először az én párom se akarta,de miután kipróbáltuk megtetszett neki,most már nagyon szereti
először az én párom se akarta,de miután kipróbáltuk megtetszett neki,most már nagyon szereti
| 2008-10-11 13:34:35 | Válasz | Jelentés | #97
én tuti nagyon élvezném ha valaki a jelenlétemben dugná a párom... beszéltünk már róla párszor de nem mer belemenni, pedig látszik rajta hogy nagyon élvezné...
én tuti nagyon élvezném ha valaki a jelenlétemben dugná a párom...
beszéltünk már róla párszor de nem mer belemenni, pedig látszik rajta hogy nagyon élvezné...
| 2008-10-03 11:43:25 | Válasz | Jelentés | #96
Szerintem minden pasinak több lenne az esélye más csaját ,feleségét megdugni ha párral rendelkezne! Én úgy szeretném mikor a páromat más keféli aktívan részt vennék a játékban de csak úgy ha a pasi nője is ott lenne és beszálna a szexbe!
Szerintem minden pasinak több lenne az esélye más csaját ,feleségét megdugni ha párral rendelkezne!
Én úgy szeretném mikor a páromat más keféli aktívan részt vennék a játékban de csak úgy ha a pasi nője is ott lenne és beszálna a szexbe!
| 2008-10-02 16:45:18 | Válasz | Jelentés | #95
Szivesen beszállnék párokhoz Bp.en.
Szivesen beszállnék párokhoz Bp.en.
| 2008-10-02 09:11:09 | Válasz | Jelentés | #94
Párokhoz társulnék, lehetőleg Budapesten.Profi foktókat is készítek. Sziasztokisti
Párokhoz társulnék, lehetőleg Budapesten.Profi foktókat is készítek.
Sziasztokisti
| 2008-10-02 08:54:57 | Válasz | Jelentés | #93
[quote=goldenboy]Hali!Engem nagyon felpörget ha látom ahogy a feleségemet egy idegen farok dugja! Igazi kefélnivaló kis csaj, érdekel valakit esetleg?[/quote]Sziasztok. Engem érdekelne a dolog.Írjatok merre laktok és hol lehetne kivitelezni a dolgot. Steve
Írta goldenboy:Hali!Engem nagyon felpörget ha látom ahogy a feleségemet egy idegen farok dugja! Igazi kefélnivaló kis csaj, érdekel valakit esetleg?
Sziasztok. Engem érdekelne a dolog.Írjatok merre laktok és hol lehetne kivitelezni a dolgot.
Steve
| 2008-09-20 22:14:29 | Válasz | Jelentés | #92
[quote=Zoli37]Sziasztok. Régota vágyok arra hogy kölcsönös szinpátia esetén, szex társa legyek párnak, maximális diszkréció melett! Ha van olyan pár akit érdekel komolyan a dolog, és még esetleg Pest Megye Déli részéhez jözel van, ismerkedhetnénk. Mindenkinek minden jót és sok szerencsét. (hazibarat3as@citromail.hu)[/quote]A gondolattal mi is eljátszottunk, de még nem léptünk.Egyszer talán!!
Írta Zoli37:Sziasztok.
Régota vágyok arra hogy kölcsönös szinpátia esetén, szex társa legyek párnak, maximális diszkréció melett! Ha van olyan pár akit érdekel komolyan a dolog, és még esetleg Pest Megye Déli részéhez jözel van, ismerkedhetnénk.
Mindenkinek minden jót és sok szerencsét. (hazibarat3as@citromail.hu)
A gondolattal mi is eljátszottunk, de még nem léptünk.Egyszer talán!!
| 2008-08-29 08:28:12 | Válasz | Jelentés | #91
Szivesen csatlakoznék párhoz a hölgy örömére sokáig voltam egy pár barátja.Szolnok és környéke.
Szivesen csatlakoznék párhoz a hölgy örömére sokáig voltam egy pár barátja.Szolnok és környéke.
| 2008-08-28 17:45:55 | Válasz | Jelentés | #90
Sziasztok. Régota vágyok arra hogy kölcsönös szinpátia esetén, szex társa legyek párnak, maximális diszkréció melett! Ha van olyan pár akit érdekel komolyan a dolog, és még esetleg Pest Megye Déli részéhez jözel van, ismerkedhetnénk. Mindenkinek minden jót és sok szerencsét. (hazibarat3as@citromail.hu)
Sziasztok.
Régota vágyok arra hogy kölcsönös szinpátia esetén, szex társa legyek párnak, maximális diszkréció melett! Ha van olyan pár akit érdekel komolyan a dolog, és még esetleg Pest Megye Déli részéhez jözel van, ismerkedhetnénk.
Mindenkinek minden jót és sok szerencsét. (hazibarat3as@citromail.hu)
| 2008-08-14 22:36:29 | Válasz | Jelentés | #89
147
Sziasztok! az en feleségem is csak a gondolatal játszik! Nem merünk a tetek mezejére lépni!!!! Sajnos! Különben meg jó az oldal! Grat hozzá!
Sziasztok! az en feleségem is csak a gondolatal játszik! Nem merünk a tetek mezejére lépni!!!! Sajnos! Különben meg jó az oldal! Grat hozzá!
| 2008-08-07 11:31:38 | Válasz | Jelentés | #88
megadom az én emilem: frencsc@gmail.com. ezen írhatsz
megadom az én emilem: frencsc@gmail.com. ezen írhatsz
| 2008-08-07 11:26:17 | Válasz | Jelentés | #87
kapi56. gratulálok!! mondj egy emilt és küldök
kapi56. gratulálok!! mondj egy emilt és küldök
| 2008-07-31 11:52:34 | Válasz | Jelentés | #86
Meg történt Páromat megdugták a mult pénteken . Csupa gyönyör volt és élvezet. cofe fotód van?
Meg történt Páromat megdugták a mult pénteken . Csupa gyönyör volt és élvezet. cofe fotód van?
| 2008-06-09 00:09:53 | Válasz | Jelentés | #85
[quote=kapi56][quote=asszony mutogato]Azért mert egy kispöcsü impotens fasz vagyok??? [/quote] Nen biztos . Én is szeretném má párom megbaszatni , de eddig nem sok sikerrel. Pedig hidetünk aswingersben is. Monor körynyékén keresnénk 40 feletti férfi.Mondjuk lenne egy 23 évee fiú kin gondolkodunk õ is monori[/quote]egy 36 éves bármikor készen áll nem messze monortól:-)
Írta kapi56:
Írta asszony mutogato:Azért mert egy kispöcsü impotens fasz vagyok???

Nen biztos . Én is szeretném má párom megbaszatni , de eddig nem sok sikerrel. Pedig hidetünk aswingersben is. Monor körynyékén keresnénk 40 feletti férfi.Mondjuk lenne egy 23 évee fiú kin gondolkodunk õ is monori
egy 36 éves bármikor készen áll nem messze monortól:-)
| 2008-06-08 08:57:39 | Válasz | Jelentés | #84
[quote=asszony mutogato]Azért mert egy kispöcsü impotens fasz vagyok??? [/quote] Nen biztos . Én is szeretném má párom megbaszatni , de eddig nem sok sikerrel. Pedig hidetünk aswingersben is. Monor körynyékén keresnénk 40 feletti férfi.Mondjuk lenne egy 23 évee fiú kin gondolkodunk õ is monori
Írta asszony mutogato:Azért mert egy kispöcsü impotens fasz vagyok???

Nen biztos . Én is szeretném má párom megbaszatni , de eddig nem sok sikerrel. Pedig hidetünk aswingersben is. Monor körynyékén keresnénk 40 feletti férfi.Mondjuk lenne egy 23 évee fiú kin gondolkodunk õ is monori
| 2008-06-07 16:52:31 | Válasz | Jelentés | #83
törölt felhasználó
Azért mert egy kispöcsü impotens fasz vagyok???
Azért mert egy kispöcsü impotens fasz vagyok???
1 2 3 4 5 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-22 14:40:01
invader: Oké, értem
2024-04-22 14:29:38
invader: :roll:
2024-04-22 14:29:30
invader: Te is láthattál, amíg nem sztornóztál a barátaid közül. :lol:
2024-04-22 14:28:32
invader: Azt gondolom nem rám célzol, mivel én csak beszélgetni vagyok itt, és akik barátaim, láthatnak is, .