Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> tera fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2007-11-21 19:51:30 | Válasz | Jelentés | #42
Nagyon jó pina csodás segg, szívesen betömném öket.
Nagyon jó pina csodás segg, szívesen betömném öket.
| 2007-11-18 16:05:03 | Válasz | Jelentés | #41
szia Édes gyönyörü a tested szívesen felderíteném a barlagodat és a dombjaidat és meghódítanám õket mert ez még az én számomra felderítetlen terület szívesen megfejteném a titkaidat, és a vágyaidat teljesíteném ha te is úgy gondolod
szia Édes gyönyörü a tested szívesen felderíteném a barlagodat
és a dombjaidat és meghódítanám õket mert ez még az én számomra felderítetlen terület szívesen megfejteném a titkaidat, és a vágyaidat teljesíteném ha te is úgy gondolod
| 2007-11-14 19:21:53 | Válasz | Jelentés | #40
törölt felhasználó
Szia Tera! Még mindig a legcsodálatosabb popsi a Tiéd.
Szia Tera!
Még mindig a legcsodálatosabb popsi a Tiéd.
| 2007-11-07 07:06:09 | Válasz | Jelentés | #39
Gyönyörû tested van! Élvezet nézni a formáid. Megtanulok kínaiul! De csak veled :-)
Gyönyörû tested van! Élvezet nézni a formáid. Megtanulok kínaiul! De csak veled :-)
| 2007-11-05 21:05:54 | Válasz | Jelentés | #38
Szia Tera Nagyon szép vagy popóstúl, mindenestõl csoda szép
Szia Tera
Nagyon szép vagy popóstúl, mindenestõl csoda szép
| 2007-11-05 17:08:16 | Válasz | Jelentés | #37
Szia Pannácska. Izgató képek, csinos a hölgy nagyon. Ment az 5*pont az összes képre !!! üdv. kedvesfiu
Szia Pannácska.

Izgató képek, csinos a hölgy nagyon.

Ment az 5*pont az összes képre !!!


üdv. kedvesfiu
| 2007-11-01 09:27:40 | Válasz | Jelentés | #36
törölt felhasználó
Szia Még mindig a legcsodálatosabb popsi,nem tudok betelni vele. Üdv. joco (macilaci)
Szia

Még mindig a legcsodálatosabb popsi,nem tudok betelni vele.
Üdv. joco (macilaci)
| 2007-10-29 11:41:17 | Válasz | Jelentés | #35
Szia Tera! Már nagyon várom az új képeidet!!! A Te posid a legszebb még mindig egy felüdülés a képeidet nézni!!!
Szia Tera!
Már nagyon várom az új képeidet!!!
A Te posid a legszebb még mindig egy felüdülés a képeidet nézni!!!
| 2007-10-27 13:48:45 | Válasz | Jelentés | #34
törölt felhasználó
Szia még mindig a legszebb popsi a tied macilaci
Szia
még mindig a legszebb popsi a tied
macilaci
| 2007-10-25 17:31:10 | Válasz | Jelentés | #33
lesznek képek igérem! Már nem kell sokat várni:)
lesznek képek igérem!
Már nem kell sokat várni:)
| 2007-10-25 10:35:55 | Válasz | Jelentés | #32
kívánatós vagy Tera.szívesen ízlelnélek
kívánatós vagy Tera.szívesen ízlelnélek
| 2007-10-24 17:04:37 | Válasz | Jelentés | #31
Szia Tera!Igértél még képeket,ne csigázz!Izgatottan várjuk...
Szia Tera!Igértél még képeket,ne csigázz!Izgatottan várjuk...
| 2007-10-24 16:27:57 | Válasz | Jelentés | #30
Örülök, hogy másnak is teccem:) Egyébként imádom a popómat:)
Örülök, hogy másnak is teccem:)
Egyébként imádom a popómat:)
| 2007-10-22 19:33:33 | Válasz | Jelentés | #29
szia tera! idetaláltam, és látom, jól tettem!
szia tera! idetaláltam, és látom, jól tettem!
| 2007-10-22 16:16:57 | Válasz | Jelentés | #28
Szia Tera!Gyönyörü a popsid!Nagyon birnám...:)
Szia Tera!Gyönyörü a popsid!Nagyon birnám...:)
| 2007-10-22 14:44:02 | Válasz | Jelentés | #27
törölt felhasználó
imádnivaló kerek popsi
imádnivaló kerek popsi
| 2007-10-21 11:22:51 | Válasz | Jelentés | #26
törölt felhasználó
még mindig ez a legeslegszebb popsi
még mindig ez a legeslegszebb popsi
| 2007-10-18 21:20:41 | Válasz | Jelentés | #25
Szia tera!!Nagyon dögösek a képek.Rendesen beindultam.Nagyon jó a popod.Kipróbálnám szivesen.
Szia tera!!Nagyon dögösek a képek.Rendesen beindultam.Nagyon jó a popod.Kipróbálnám szivesen.
| 2007-10-18 15:08:47 | Válasz | Jelentés | #24
Köszike Joco:)
Köszike Joco:)
| 2007-10-18 14:36:27 | Válasz | Jelentés | #23
törölt felhasználó
még mindig a legszebb popsi nekem
még mindig a legszebb popsi nekem
| 2007-09-29 17:14:23 | Válasz | Jelentés | #22
Egyszerûen gyönyörû a tested!
Egyszerûen gyönyörû a tested!
| 2007-09-29 16:45:47 | Válasz | Jelentés | #21
Hello Mindenki! Sana a 7 végi fotók elmaradnak:(, de hamarosan potolni fogom, addig is pusszantás nektek.
Hello Mindenki!

Sana a 7 végi fotók elmaradnak:(, de hamarosan potolni fogom, addig is pusszantás nektek.
| 2007-09-27 09:29:16 | Válasz | Jelentés | #20
Szia Tera! Már nagyon várom az újabb képeket rólad!!! Kész vagyok teljesen a látványtól. Csók
Szia Tera!

Már nagyon várom az újabb képeket rólad!!!
Kész vagyok teljesen a látványtól.

Csók
| 2007-09-26 18:26:53 | Válasz | Jelentés | #19
Igen lesznek fotók! A hét végén !
Igen lesznek fotók!
A hét végén !
| 2007-09-26 14:54:41 | Válasz | Jelentés | #18
SZia Tera, Istennõ vagy!!! Teljesen készen vagyok! Le kell rendeznem magam. Lesznek még fotók? Puszi :-))
SZia Tera,

Istennõ vagy!!! Teljesen készen vagyok! Le kell rendeznem magam.

Lesznek még fotók?

Puszi :-))
| 2007-09-25 00:56:52 | Válasz | Jelentés | #17
törölt felhasználó
Nagyon sexi vagy Tera!!! Akárhonnan nézem engem lázba hoztál mindegyik képeddel!!!:)
Nagyon sexi vagy Tera!!! Akárhonnan nézem engem lázba hoztál mindegyik képeddel!!!:)
| 2007-09-22 17:38:12 | Válasz | Jelentés | #16
törölt felhasználó
csodás formás idomok
csodás formás idomok
| 2007-09-17 19:23:01 | Válasz | Jelentés | #15
[quote=csanad09]imádom a képeid! nagyon jól sikerültek. nagyon jó testtell áldottak meg. [/quote]Köszönöm a pozitív megjegyzéseket, igazán jót tesz az önbizalmamnak!
Írta csanad09:imádom a képeid! nagyon jól sikerültek. nagyon jó testtell áldottak meg.
Köszönöm a pozitív megjegyzéseket, igazán jót tesz az önbizalmamnak!
| 2007-09-17 15:14:52 | Válasz | Jelentés | #14
imádom a képeid! nagyon jól sikerültek. nagyon jó testtell áldottak meg.
imádom a képeid! nagyon jól sikerültek. nagyon jó testtell áldottak meg.
| 2007-09-17 14:20:06 | Válasz | Jelentés | #13
Szia! Szép puncid van, igazán nyalni- és kefélnivaló.
Szia! Szép puncid van, igazán nyalni- és kefélnivaló.
1 2 3
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2026-06-26 15:50:19
szilagyiimi: faszt szopnék.....
2026-06-25 12:43:41
Sabi011: Hölgyel ismerkednék.........
2026-06-25 07:42:25
Mókuska: Sziasztok ! Szép napot mindenkinek ! ;)
2026-06-25 05:37:04
invader: ;)
2026-06-25 04:41:53
szotyi01: Szolnok környékén keresek nyalható hölgyet
2026-06-23 09:43:22
cserkész55: Helló ! nyalható hölgyet keresek
2026-06-23 07:54:17
Glob: Sziasztok ! Nyalható hölgyet keresek Tata környékén. Kor nem számít csak ápolt legyél,és csupasz . ;
2026-06-22 15:25:21
zolga72: látszik hogy vén vagy nem látsz rendesen, látod valahol hogy hölgyet keresek te majom
2026-06-22 14:37:30
07jedi: zolga72 addig terjed magadnak amíg meg nem tanulsz viselkedni,normális nő nem fog vállalkozni:redface:
2026-06-22 13:50:37
zolga72: nincs itt senki aki jól leszopna?megint verjem ki magamnak?
2026-06-22 09:52:59
cserkész55: Helló ! nyalható hölgyet keresek
2026-06-22 09:09:15
Mókuska: Sziasztok ! Szép napot mindenkinek ! ;)
2026-06-21 20:58:39
cserkész55: Helló ! nyalható hölgyet keresek
2026-06-21 16:06:38
axion930: Tatabánya környékén hölgyet keresek akár anyagiakért cserébe
2026-06-21 15:38:50
cserkész55: Helló ! nyalható hölgyet keresek