Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> Puncicsátok fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2022-03-07 18:08:19 | Válasz | Jelentés | #36
Szia. Kivertem a rojtos puncidra nagyot élveztem nagyon izgstó
Szia. Kivertem a rojtos puncidra nagyot élveztem nagyon izgstó
| 2022-03-05 15:21:02 | Válasz | Jelentés | #35
Szia! Saburo néven küldtem mailt neked.. ????
Szia! Saburo néven küldtem mailt neked.. ????
| 2022-02-20 05:06:41 | Válasz | Jelentés | #34
törölt felhasználó
[quote=07jedi]Rojtosra nyalnám a PINÁDAT,bár sejtem,hogy KURVA vagy ...[/quote]ennél rojtosabra? Hmmmmm az fincsi...naggggyon élvezem hogy kurva vagyok és izgató hogy mindenki akarja a pinám...
Írta 07jedi:Rojtosra nyalnám a PINÁDAT,bár sejtem,hogy KURVA vagy ...
ennél rojtosabra? Hmmmmm az fincsi...naggggyon élvezem hogy kurva vagyok és izgató hogy mindenki akarja a pinám...
| 2022-02-19 11:41:23 | Válasz | Jelentés | #33
Rojtosra nyalnám a PINÁDAT,bár sejtem,hogy KURVA vagy ...
Rojtosra nyalnám a PINÁDAT,bár sejtem,hogy KURVA vagy ...
| 2022-02-05 19:25:20 | Válasz | Jelentés | #32
Szia! Isteni puncid van, megindult a nyálelválasztásom. Szóval én leginkább a szájammal kényeztetnélek, a melleidet, a csiklód és a puncidat is. A hátadra fektetnélek, a lábad a nyakadba hajtanám, hogy teljesen kitárulj. Előbb csak finoman nyalogatnám a kis- és nagyajkakat, majd rátérnék a klitoriszodra, gyengéden szívogatva, nyalogatva, miközben ujjazom a puncid. Majd a vaginád bejárata következne szépen, óvatosan, egyre mélyebbre hatolva, ameddig csak beér a nyelvem, egészen tövig, megkeresve a G pontodat és addig nyalnám, míg sikongatva el nem élvezel, miközben szinte megkúrod az arcomat a kis pináddal.
Szia!

Isteni puncid van, megindult a nyálelválasztásom. Szóval én leginkább a szájammal kényeztetnélek, a melleidet, a csiklód és a puncidat is. A hátadra fektetnélek, a lábad a nyakadba hajtanám, hogy teljesen kitárulj. Előbb csak finoman nyalogatnám a kis- és nagyajkakat, majd rátérnék a klitoriszodra, gyengéden szívogatva, nyalogatva, miközben ujjazom a puncid. Majd a vaginád bejárata következne szépen, óvatosan, egyre mélyebbre hatolva, ameddig csak beér a nyelvem, egészen tövig, megkeresve a G pontodat és addig nyalnám, míg sikongatva el nem élvezel, miközben szinte megkúrod az arcomat a kis pináddal.
| 2021-12-31 18:26:34 | Válasz | Jelentés | #31
Kezdeném azzal, hogy kényelmes pózba helyeznélek. Szalagokkal, kötéllel a felvett pózba tartanálak. Nem, mintha kellene de bekapnék egy viagrát a kettőből. Hatásra várva kitapasztalnám a tested mitől gerjed igazán. Majd mindaddig kényesztetném a tested amíg eszméleténél vagy.
Kezdeném azzal, hogy kényelmes pózba helyeznélek. Szalagokkal, kötéllel a felvett pózba tartanálak. Nem, mintha kellene de bekapnék egy viagrát a kettőből. Hatásra várva kitapasztalnám a tested mitől gerjed igazán. Majd mindaddig kényesztetném a tested amíg eszméleténél vagy.
| 2021-12-30 15:51:49 | Válasz | Jelentés | #30
Gyönyörű izgató puncid és popsid van!
Gyönyörű izgató puncid és popsid van!
| 2021-12-30 14:46:39 | Válasz | Jelentés | #29
törölt felhasználó
[quote=st4lk3r]1[/quote]Szia kedves. Ez mit jelent????
Írta st4lk3r:1
Szia kedves. Ez mit jelent????
| 2021-12-30 10:34:20 | Válasz | Jelentés | #28
törölt felhasználó
[quote=faszverő]Szia! Sok fasz, sok gecit spriccel rád, nem is véletlenül. :) Szívesen látnád ezeket, de a tribute képeket, videókat hova kéred?[/quote]...naggggyon szívesen látnám már az összes képeimre....jöhetnek ide az oldalra vagy a puncicska@gmail.hu ra várom naggggyon
Írta faszverő:Szia! Sok fasz, sok gecit spriccel rád, nem is véletlenül. :) Szívesen látnád ezeket, de a tribute képeket, videókat hova kéred?
...naggggyon szívesen látnám már az összes képeimre....jöhetnek ide az oldalra vagy a puncicska@gmail.hu ra várom naggggyon
| 2021-12-29 20:55:10 | Válasz | Jelentés | #27
törölt felhasználó
Szia! Sok fasz, sok gecit spriccel rád, nem is véletlenül. :) Szívesen látnád ezeket, de a tribute képeket, videókat hova kéred?
Szia! Sok fasz, sok gecit spriccel rád, nem is véletlenül. :) Szívesen látnád ezeket, de a tribute képeket, videókat hova kéred?
| 2021-12-25 15:18:18 | Válasz | Jelentés | #26
Kikötöznélek és ugy nyalnám ki a puncid és a popsid. Mikor már nagyon begerjedsz bedugnám a popsidba a farkam és ájulásig basznám. Majd végeztem veled akkor kinyalatnám az én popsimat is veled s a szádba élveznék miközbe nyalod a golyoimat. Én ezt tenném veled.
Kikötöznélek és ugy nyalnám ki a puncid és a popsid. Mikor már nagyon begerjedsz bedugnám a popsidba a farkam és ájulásig basznám. Majd végeztem veled akkor kinyalatnám az én popsimat is veled s a szádba élveznék miközbe nyalod a golyoimat.
Én ezt tenném veled.
| 2021-12-11 13:23:42 | Válasz | Jelentés | #25
törölt felhasználó
Köszike édesek vagytok.... Naggggyon izgató ilyen véleményeket olvasni...mindig bizsereg a pinusom ilyenkor...
Köszike édesek vagytok.... Naggggyon izgató ilyen véleményeket olvasni...mindig bizsereg a pinusom ilyenkor...
| 2021-12-07 11:36:53 | Válasz | Jelentés | #24
Nyerő a puncid! Megkóstolnálak! ????????
Nyerő a puncid! Megkóstolnálak! ????????
| 2021-11-30 14:27:12 | Válasz | Jelentés | #23
Nagyon szép, de ciciket is kaphatink?
Nagyon szép, de ciciket is kaphatink?
| 2021-11-08 07:11:36 | Válasz | Jelentés | #22
törölt felhasználó
[quote=Kedves pasi]Szia kivertem a puncidra.Fincsi.[/quote]uhhhhhhhh ez nagyon izgató...csináld még....
Írta Kedves pasi:Szia kivertem a puncidra.Fincsi.
uhhhhhhhh ez nagyon izgató...csináld még....
| 2021-11-08 07:06:00 | Válasz | Jelentés | #21
Szia kivertem a puncidra.Fincsi.
Szia kivertem a puncidra.Fincsi.
| 2021-10-27 05:07:18 | Válasz | Jelentés | #20
törölt felhasználó
Köszönöm. Örülök hogy ennyire tetszik......
Köszönöm. Örülök hogy ennyire tetszik......
| 2021-10-22 23:38:27 | Válasz | Jelentés | #19
Szia! Nagyon szexi a puncid. Szép húsos, kívánatos. Kinyalnám neked mielőtt bedugnám a kemény farkamat. Tövig. Aztán addig kurnám a puncid és közban izgatnám a kezemmel a csiklód, amíg hatalmasat nem élveznél nekem. Végül a szádba raknám és lassan szopogatnád, amíg nem szólok. Akkor pedig nagyot élveznék a testedre. u.i: szívesen megnézném a melleidet is
Szia!
Nagyon szexi a puncid. Szép húsos, kívánatos. Kinyalnám neked mielőtt bedugnám a kemény farkamat. Tövig. Aztán addig kurnám a puncid és közban izgatnám a kezemmel a csiklód, amíg hatalmasat nem élveznél nekem. Végül a szádba raknám és lassan szopogatnád, amíg nem szólok. Akkor pedig nagyot élveznék a testedre.
u.i: szívesen megnézném a melleidet is
| 2021-07-30 18:07:33 | Válasz | Jelentés | #18
Igen, nagyon izgató az új képed is :)
Igen, nagyon izgató az új képed is :)
| 2021-07-02 11:52:53 | Válasz | Jelentés | #17
Gyönyörű nagy formás pinád van! Jó lehet kinyalni, baszás előtt. Szopnám a csiklódat is...
Gyönyörű nagy formás pinád van!
Jó lehet kinyalni, baszás előtt. Szopnám a csiklódat is...
| 2021-06-16 18:59:12 | Válasz | Jelentés | #16
törölt felhasználó
[quote=bananfaszu]Mikor meg látom, puncidat, combjaid közt. Meleg vérem farkamban, lüktetve árad széjjel és duzasztja keményre! Hogy lásd, vágyaim duzadva akár a farkam, egyre növekvő indulattal, kívánkozik punikadnak nyalasára, hogy lucskos neved ízét érezve, még jobban vágyam növelje míg nem keményre dagat faszomat, szádba rakom hogy nyalja szopjad! Hogy érezze hogy vágyik lucskos puncid, hogy akarja, hogy makkom aszadban megduzasztva tegyem bele a pinadba... Jujjjjj de jól hangzik.... Naggggyon izgató... [/quote]
Írta bananfaszu:Mikor meg látom, puncidat, combjaid közt.
Meleg vérem farkamban, lüktetve árad széjjel és duzasztja keményre! Hogy lásd, vágyaim duzadva akár a farkam, egyre növekvő indulattal, kívánkozik punikadnak nyalasára, hogy lucskos neved ízét érezve, még jobban vágyam növelje míg nem keményre dagat faszomat, szádba rakom hogy nyalja szopjad! Hogy érezze hogy vágyik lucskos puncid, hogy akarja, hogy makkom aszadban megduzasztva tegyem bele a pinadba... Jujjjjj de jól hangzik.... Naggggyon izgató...
| 2021-06-16 18:58:36 | Válasz | Jelentés | #15
törölt felhasználó
[quote=joey1981]szép kis puncid van. jó lucskosra nyalnám,élvezésig, mielőtt beledugnám a duzzadó farkam.[/quote]örülök hogy ilyen hatással van a puncim látványa...
Írta joey1981:szép kis puncid van. jó lucskosra nyalnám,élvezésig, mielőtt beledugnám a duzzadó farkam.
örülök hogy ilyen hatással van a puncim látványa...
| 2021-06-03 18:48:45 | Válasz | Jelentés | #14
Mikor meg látom, puncidat, combjaid közt. Meleg vérem farkamban, lüktetve árad széjjel és duzasztja keményre! Hogy lásd, vágyaim duzadva akár a farkam, egyre növekvő indulattal, kívánkozik punikadnak nyalasára, hogy lucskos neved ízét érezve, még jobban vágyam növelje míg nem keményre dagat faszomat, szádba rakom hogy nyalja szopjad! Hogy érezze hogy vágyik lucskos puncid, hogy akarja, hogy makkom aszadban megduzasztva tegyem bele a pinadba.
Mikor meg látom, puncidat, combjaid közt.
Meleg vérem farkamban, lüktetve árad széjjel és duzasztja keményre! Hogy lásd, vágyaim duzadva akár a farkam, egyre növekvő indulattal, kívánkozik punikadnak nyalasára, hogy lucskos neved ízét érezve, még jobban vágyam növelje míg nem keményre dagat faszomat, szádba rakom hogy nyalja szopjad! Hogy érezze hogy vágyik lucskos puncid, hogy akarja, hogy makkom aszadban megduzasztva tegyem bele a pinadba.
| 2021-06-02 06:02:28 | Válasz | Jelentés | #13
szép kis puncid van. jó lucskosra nyalnám,élvezésig, mielőtt beledugnám a duzzadó farkam.
szép kis puncid van. jó lucskosra nyalnám,élvezésig, mielőtt beledugnám a duzzadó farkam.
| 2021-06-01 18:28:27 | Válasz | Jelentés | #12
törölt felhasználó
[quote=izéke]Szép punci[/quote]köszönöm örülök hogy tetszik
Írta izéke:Szép punci
köszönöm örülök hogy tetszik
| 2021-06-01 18:13:43 | Válasz | Jelentés | #11
Szép punci
Szép punci
| 2021-05-06 13:14:46 | Válasz | Jelentés | #10
mmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmm
| 2021-05-04 20:15:16 | Válasz | Jelentés | #9
nyalnálak, csak nyalnálak...estétől reggelig csak nyalnálak, aztán nyalnálak reggeltől estig. Közben egy kis Unicum, és unicumos nyelvvel nyalnám tovább az ajkaid, a csiklód, lassan fel a bal melledre, át a jobb melledre, megszívnám a cicid gombját, majd ismét a balt és azt is keményen megszívnám. Kicsit összeharapdálnám őket felválta, gyengéden hasra fordítanálak. A gerincoszlopod mentén le a seggedig, és jó bő nyállal megáztatnám az ánuszodat, majd a nyelvemet bele fúrnám amennyire lehet. beleköpnék, és szép lassan körbe táncoltatnám a nyelvem a seggedben, óvatosan vissza fordítanálak, a nyelvem a seggedből egyenesen a pinádba hatolna, táncolna benn egy nagyot. Végül lassan kicsúszna a vaginádból, a csikódon landolna. Finoman harapdálnám, ajkaimmal cuppogatnám, szopkodnám, körkörösen addig nyalogatnám, míg nem bírnál magaddal tovább és hatalmas orgazmusod közepette arcul pisilnél.Szép lassan csúsznék felfel
nyalnálak, csak nyalnálak...estétől reggelig csak nyalnálak, aztán nyalnálak reggeltől estig. Közben egy kis Unicum, és unicumos nyelvvel nyalnám tovább az ajkaid, a csiklód, lassan fel a bal melledre, át a jobb melledre, megszívnám a cicid gombját, majd ismét a balt és azt is keményen megszívnám. Kicsit összeharapdálnám őket felválta, gyengéden hasra fordítanálak. A gerincoszlopod mentén le a seggedig, és jó bő nyállal megáztatnám az ánuszodat, majd a nyelvemet bele fúrnám amennyire lehet. beleköpnék, és szép lassan körbe táncoltatnám a nyelvem a seggedben, óvatosan vissza fordítanálak, a nyelvem a seggedből egyenesen a pinádba hatolna, táncolna benn egy nagyot. Végül lassan kicsúszna a vaginádból, a csikódon landolna. Finoman harapdálnám, ajkaimmal cuppogatnám, szopkodnám, körkörösen addig nyalogatnám, míg nem bírnál magaddal tovább és hatalmas orgazmusod közepette arcul pisilnél.Szép lassan csúsznék felfel
| 2021-04-23 22:15:34 | Válasz | Jelentés | #8
Örülök hogy tetszett. Szeretek fantáziálni kivel hogyan basznák. Érdekel másfajta szex is? Három pasival? Vagy durván? Esetleg megerőszakolva?
Örülök hogy tetszett. Szeretek fantáziálni kivel hogyan basznák. Érdekel másfajta szex is? Három pasival? Vagy durván? Esetleg megerőszakolva?
| 2021-04-23 16:40:41 | Válasz | Jelentés | #7
törölt felhasználó
[quote=szabzol]Na hogy tetszett? Ezt csinálnám veled. Puszi a puncidra cicidre popsidra. Szia[/quote]naggggyon naggggyon tetszik...izgatnak az ilyen őszinte tartalmas írások...
Írta szabzol:Na hogy tetszett?
Ezt csinálnám veled.
Puszi a puncidra cicidre popsidra.
Szia
naggggyon naggggyon tetszik...izgatnak az ilyen őszinte tartalmas írások...
1 2
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-26 19:25:13
sextra: Ben es Tim nektek is kellemeset , nedveset !
2024-04-26 10:59:08
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!