Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> Puncicsátok fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2021-04-22 22:30:16 | Válasz | Jelentés | #6
Na hogy tetszett? Ezt csinálnám veled. Puszi a puncidra cicidre popsidra. Szia
Na hogy tetszett?
Ezt csinálnám veled.
Puszi a puncidra cicidre popsidra.
Szia
| 2021-04-22 22:28:44 | Válasz | Jelentés | #5
Aztán szinte egyszerre élvezünk el. Remegve nyögve fekszel a párom pináján én meg mögötted bele élvezve a pinádba. Mi lihegünk. A feleségem meg gecit akar. Kinyalja a pinádat meg szopja a pinás gecis faszomat. Felváltva nyal téged és szop engem. Aztán mig téged nyal őt is hátulról kezdem megbaszni. Dugom lököm közben téged nyal. Ö is hamar elélvez mert nagyon fel volt izgulva. Hamar el szokott élvezni ha közben pinát nyalhat. Aztán még baszni szeretnék és a seggét gondoltam... De nem engedi. Azt mondja hogy basszalak téged seggbe és hanyatt fekve felhúzza a lábadat hogy a seggedhez férjek. Jól belenyalok aztán a faszomat lassan beléd dugom. Szépen tágul a popód és dugni kezdem. Te élvezed és dörzsölöd közben a pinádat. Basszad seggbe. Biztat a párom. Baszom de szűk és beléd élvezek megint. Lihegek és fekszek melletetek ti meg simogatjátok egymást. Cicit puncit. Nézlek titeket.
Aztán szinte egyszerre élvezünk el. Remegve nyögve fekszel a párom pináján én meg mögötted bele élvezve a pinádba. Mi lihegünk. A feleségem meg gecit akar. Kinyalja a pinádat meg szopja a pinás gecis faszomat. Felváltva nyal téged és szop engem. Aztán mig téged nyal őt is hátulról kezdem megbaszni. Dugom lököm közben téged nyal. Ö is hamar elélvez mert nagyon fel volt izgulva. Hamar el szokott élvezni ha közben pinát nyalhat. Aztán még baszni szeretnék és a seggét gondoltam...
De nem engedi. Azt mondja hogy basszalak téged seggbe és hanyatt fekve felhúzza a lábadat hogy a seggedhez férjek. Jól belenyalok aztán a faszomat lassan beléd dugom. Szépen tágul a popód és dugni kezdem. Te élvezed és dörzsölöd közben a pinádat. Basszad seggbe. Biztat a párom. Baszom de szűk és beléd élvezek megint. Lihegek és fekszek melletetek ti meg simogatjátok egymást. Cicit puncit. Nézlek titeket.
| 2021-04-22 22:13:04 | Válasz | Jelentés | #4
Szia. Nekem nagyon tetszi az amit mutattál magadból. Hogy én mit csinálnák veled? Ezt! A feleségemmel együtt fogadnánl és ő egyből leveszi rólad a felsődet és elém térdeltet hogy szopni tudjál. A szádba teszi a faszomat és nézi ahogy leszopsz. De nem tétlenkedik hanem levetkőzik és az ágyra fekve meztelenül masztizik és néz minket ahogy szopsz. Én közben markolom a melledet. De szeretném kinyalni a popódat hát a feleségem pinájához térdeltetlek hogy simogasd és nyaljad ki. Én lehúzom az alsódat és a bugyidat . Te meg pucsítasz hogy kinyalhassam a seggedet. Széthúzom és mélyen belenyalol meg alúlról simogatom a csiklódat. A feleségem meg nyőg és sóhajt. Nagyon élvezi ahogy nyalod. Sikoltozva miztat engem. Azt mondja hogy bazd meg ezt a kis ribancot. Basszad meg a pináját! Én meg mögéd térdelek és lassan a pinádba dugom a faszomat. Felnyögsz és te is biztatsz hogy dugjalak meg. Baszlak ütemesen. Aztán lassan. Megint ü
Szia.
Nekem nagyon tetszi az amit mutattál magadból.
Hogy én mit csinálnák veled? Ezt!
A feleségemmel együtt fogadnánl és ő egyből leveszi rólad a felsődet és elém térdeltet hogy szopni tudjál. A szádba teszi a faszomat és nézi ahogy leszopsz. De nem tétlenkedik hanem levetkőzik és az ágyra fekve meztelenül masztizik és néz minket ahogy szopsz. Én közben markolom a melledet. De szeretném kinyalni a popódat hát a feleségem pinájához térdeltetlek hogy simogasd és nyaljad ki. Én lehúzom az alsódat és a bugyidat . Te meg pucsítasz hogy kinyalhassam a seggedet. Széthúzom és mélyen belenyalol meg alúlról simogatom a csiklódat. A feleségem meg nyőg és sóhajt. Nagyon élvezi ahogy nyalod. Sikoltozva miztat engem. Azt mondja hogy bazd meg ezt a kis ribancot. Basszad meg a pináját!
Én meg mögéd térdelek és lassan a pinádba dugom a faszomat. Felnyögsz és te is biztatsz hogy dugjalak meg. Baszlak ütemesen. Aztán lassan. Megint ü
| 2021-04-21 11:19:05 | Válasz | Jelentés | #3
törölt felhasználó
Milyen csábító punci, meg test, te agyatlan birka. Egy rózsaszín tangát látunk semmi többet. Mellesleg az is netről leszedett kép :D
Milyen csábító punci, meg test, te agyatlan birka. Egy rózsaszín tangát látunk semmi többet. Mellesleg az is netről leszedett kép :D
| 2021-04-21 06:25:53 | Válasz | Jelentés | #2
törölt felhasználó
Hmmmm..kiverném rà...
Hmmmm..kiverném rà...
| 2021-04-20 19:13:36 | Válasz | Jelentés | #1
törölt felhasználó
Puncicsátok fóruma. Ide várjuk a véleményeket a képeiről.
Puncicsátok fóruma. Ide várjuk a véleményeket a képeiről.
1 2
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-07 07:14:55
Neo45: Jó reggelt! Bp lányok?
2024-05-06 18:41:35
Branko: Szfvár környéki hölgy??
2024-05-06 16:44:00
ágica68: :roll:
2024-05-06 16:37:38
Geri71: Sziasztok...Balatonlelle?:)
2024-05-06 15:56:09
Pisti123: Helló mindenki ;)
2024-05-06 12:50:31
Mókuska: Sziasztok ! Szép napot mindenkinek ! ;)
2024-05-06 08:39:14
Marci82: Üdv. Dunaújváros ès környékén hölgy alkalmi partnerem keresem
2024-05-06 04:26:53
invader: :D
2024-05-06 02:12:25
Geri71: Sziasztok :D
2024-05-05 21:45:42
invader: ;)
2024-05-05 10:10:35
Kecs gabor: Sziasztok. Egyedülálló férfiként keresek Kecskemét és környékén hölgyeket, párokat.
2024-05-05 06:26:30
Pisti123: Sziasztok jó reggelt szép napot mindenkinek ;)
2024-05-04 21:55:57
ronin3: Nagyfater
2024-05-02 21:24:11
invader: :roll:
2024-05-02 08:26:52
ágica68: :roll: