Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> MACHÁLY fóruma
| Oldal: 1 2 3 ... 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2011-12-16 15:33:57 | Válasz | Jelentés | #188
Szia Macné!Szép cicik!Megfoghatom?
Szia Macné!Szép cicik!Megfoghatom?
| 2011-12-16 15:33:57 | Válasz | Jelentés | #187
Szia Macné!Szép cicik!Megfoghatom?
Szia Macné!Szép cicik!Megfoghatom?
| 2011-12-16 15:32:04 | Válasz | Jelentés | #186
Szia Macné!Szép cicik!Megfoghatom?
Szia Macné!Szép cicik!Megfoghatom?
| 2011-12-09 03:16:26 | Válasz | Jelentés | #185
igazán nyerő kis kukid van, ezt szeretem, tövig be lehet venni :) de a szajszinak is nagyon szépek a cickói, a puncija meg rendkívül kívánatos, hát ha még az ízét is érezhetném ...
igazán nyerő kis kukid van, ezt szeretem, tövig be lehet venni :) de a szajszinak is nagyon szépek a cickói, a puncija meg rendkívül kívánatos, hát ha még az ízét is érezhetném ...
| 2011-12-07 23:36:13 | Válasz | Jelentés | #184
köszi, ti is jól néztek ki :) Imádja ha az aracára,szájába élveznek
köszi, ti is jól néztek ki :) Imádja ha az aracára,szájába élveznek
| 2011-12-05 12:12:59 | Válasz | Jelentés | #183
törölt felhasználó
sziasztok drága Macné az én méretem kb 17/4 de nem válaszoltál az ajánlatunkra puszi arra a kivánatos puncikádra
sziasztok drága Macné az én méretem kb 17/4 de nem válaszoltál az ajánlatunkra puszi arra a kivánatos puncikádra
| 2011-12-05 11:24:29 | Válasz | Jelentés | #182
Szia Macné! Én nem kaptam választ :( am az én méretem 19/5 cm! Összehozunk vmit? :)
Szia Macné! Én nem kaptam választ :( am az én méretem 19/5 cm! Összehozunk vmit? :)
| 2011-12-04 16:09:15 | Válasz | Jelentés | #181
[quote=lizaeugen]na látod még egy ok hogy összehozzunk egy négyes szexbulit akkor én repitenélek elöször így a menyországba most jut eszembe mindjárt szilveszter a lenne a nagy durranás mi már ugy is régen tervezzük egy négyest de még nem találtuk meg a megfelelő párt puszi. Ja az én combom természetesen kivül van[/quote] Ezen elgondolkozom,..de mekkora is az a kulcs?
Írta lizaeugen:na látod még egy ok hogy összehozzunk egy négyes szexbulit akkor én repitenélek elöször így a menyországba most jut eszembe mindjárt szilveszter a lenne a nagy durranás mi már ugy is régen tervezzük egy négyest de még nem találtuk meg a megfelelő párt puszi. Ja az én combom természetesen kivül van

Ezen elgondolkozom,..de mekkora is az a kulcs?
| 2011-12-04 16:00:46 | Válasz | Jelentés | #180
[quote=Lazsoka]Sziasztok.25/7[/quote] Kösz. Csodálatos méret! Grandiózus! Gratulálok. Puszi a hegyére. Macné
Írta Lazsoka:Sziasztok.25/7

Kösz.
Csodálatos méret! Grandiózus!
Gratulálok. Puszi a hegyére. Macné
| 2011-12-04 14:54:28 | Válasz | Jelentés | #179
törölt felhasználó
na látod még egy ok hogy összehozzunk egy négyes szexbulit akkor én repitenélek elöször így a menyországba most jut eszembe mindjárt szilveszter a lenne a nagy durranás mi már ugy is régen tervezzük egy négyest de még nem találtuk meg a megfelelő párt puszi. Ja az én combom természetesen kivül van
na látod még egy ok hogy összehozzunk egy négyes szexbulit akkor én repitenélek elöször így a menyországba most jut eszembe mindjárt szilveszter a lenne a nagy durranás mi már ugy is régen tervezzük egy négyest de még nem találtuk meg a megfelelő párt puszi. Ja az én combom természetesen kivül van
| 2011-12-04 14:41:58 | Válasz | Jelentés | #178
[quote=lizaeugen]sziasztok. Kedves macné képzeld el hogy hason fekszel enyhén széttett lábakkal rád fekszem és ugy keféllek igy már biztos csináltad én megfüszerezem még azzal hogy nem veszem ki a faszomat a pinádból ugy gugolok fel jó mélyen be lehet igy hatolni a nejem nagyon élvezi biztos te is szeretnéd össze kéne jönni négyesben akkor megtudnád milyen addig is próbáljátok ki.puszi[/quote] Szia ! Persze, a férjem hátulról hasonfeke is rendszeresen kefél, de, hogy közben felguggoljon, olyan még nem volt. Csábító az ajánlatod. Köszi az instrukciót, ez lesz a férjem házifeladata! Puszi: Macné
Írta lizaeugen:sziasztok. Kedves macné képzeld el hogy hason fekszel enyhén széttett lábakkal rád fekszem és ugy keféllek igy már biztos csináltad én megfüszerezem még azzal hogy nem veszem ki a faszomat a pinádból ugy gugolok fel jó mélyen be lehet igy hatolni a nejem nagyon élvezi biztos te is szeretnéd össze kéne jönni négyesben akkor megtudnád milyen addig is próbáljátok ki.puszi

Szia !
Persze, a férjem hátulról hasonfeke is rendszeresen kefél, de, hogy közben felguggoljon, olyan még nem volt. Csábító az ajánlatod.
Köszi az instrukciót, ez lesz a férjem házifeladata!
Puszi: Macné
| 2011-12-03 13:10:13 | Válasz | Jelentés | #177
törölt felhasználó
sziasztok. Kedves macné képzeld el hogy hason fekszel enyhén széttett lábakkal rád fekszem és ugy keféllek igy már biztos csináltad én megfüszerezem még azzal hogy nem veszem ki a faszomat a pinádból ugy gugolok fel jó mélyen be lehet igy hatolni a nejem nagyon élvezi biztos te is szeretnéd össze kéne jönni négyesben akkor megtudnád milyen addig is próbáljátok ki.puszi
sziasztok. Kedves macné képzeld el hogy hason fekszel enyhén széttett lábakkal rád fekszem és ugy keféllek igy már biztos csináltad én megfüszerezem még azzal hogy nem veszem ki a faszomat a pinádból ugy gugolok fel jó mélyen be lehet igy hatolni a nejem nagyon élvezi biztos te is szeretnéd össze kéne jönni négyesben akkor megtudnád milyen addig is próbáljátok ki.puszi
| 2011-12-03 12:37:48 | Válasz | Jelentés | #176
Sziasztok.25/7
Sziasztok.25/7
| 2011-12-03 03:57:51 | Válasz | Jelentés | #175
[quote=lizaeugen]szia macné az én farkam átlagos méretü hngy mit tudnák veled kezdeni? Elöször a nyelvemmel izgatnálak játszadoznák a melleddel utánna a szép pináddal addig nyalnám és szivnám a csiklódat mig ájultan elélveznél utánna hátulról dugnálak ugy hogy hason feküdnél és én gugolva tolnám beléd a faszom tövig ettöl olyan orgazmusod lenne amilyet azelőtt még sosem éreztél.űdv eugen[/quote] Bravó! Végre egy ötletes ffi., akinek van elképzelése. Köszi ..., jól hangzik! Macné
Írta lizaeugen:szia macné az én farkam átlagos méretü hngy mit tudnák veled kezdeni? Elöször a nyelvemmel izgatnálak játszadoznák a melleddel utánna a szép pináddal addig nyalnám és szivnám a csiklódat mig ájultan elélveznél utánna hátulról dugnálak ugy hogy hason feküdnél és én gugolva tolnám beléd a faszom tövig ettöl olyan orgazmusod lenne amilyet azelőtt még sosem éreztél.űdv eugen

Bravó!
Végre egy ötletes ffi., akinek van elképzelése.
Köszi ..., jól hangzik!
Macné
| 2011-12-03 02:41:09 | Válasz | Jelentés | #174
[quote=19cm_boy]Sziasztok! A hölgy örömére bármilyen kívánságot teljesítek, gondoljátok meg... Email-ben küldök teljes alakos képet és bármi egyéb mást is amit szeretnétek, mindent megtudunk beszélni. :) Várom válaszotokat...[/quote] Kösz, kedves vagy. 19 centi, nem semmi. Kissebb karóba huzás?! Pusz. Macné
Írta 19cm_boy:Sziasztok!

A hölgy örömére bármilyen kívánságot teljesítek, gondoljátok meg... Email-ben küldök teljes alakos képet és bármi egyéb mást is amit szeretnétek, mindent megtudunk beszélni. :)

Várom válaszotokat...

Kösz, kedves vagy.
19 centi, nem semmi. Kissebb karóba huzás?!
Pusz. Macné
| 2011-12-03 02:34:22 | Válasz | Jelentés | #173
[quote=3com]sziasztok! lenne kedvetek ismerkedni? Én egy szoló pasi vagyok bp élek! mit szoltok? 18/6 os mérettel! pusz[/quote] Jó vaskos, jó a vastagsága... kellemes lehet. Macné
Írta 3com:sziasztok! lenne kedvetek ismerkedni? Én egy szoló pasi vagyok bp élek! mit szoltok? 18/6 os mérettel! pusz

Jó vaskos, jó a vastagsága... kellemes lehet.
Macné
| 2011-11-22 22:55:42 | Válasz | Jelentés | #172
Szia nézd meg a fórumomat mert válaszoltam oda neked!! Puszika
Szia nézd meg a fórumomat mert válaszoltam oda neked!!

Puszika
| 2011-11-20 15:57:27 | Válasz | Jelentés | #171
törölt felhasználó
szia macné az én farkam átlagos méretü hngy mit tudnák veled kezdeni? Elöször a nyelvemmel izgatnálak játszadoznák a melleddel utánna a szép pináddal addig nyalnám és szivnám a csiklódat mig ájultan elélveznél utánna hátulról dugnálak ugy hogy hason feküdnél és én gugolva tolnám beléd a faszom tövig ettöl olyan orgazmusod lenne amilyet azelőtt még sosem éreztél.űdv eugen
szia macné az én farkam átlagos méretü hngy mit tudnák veled kezdeni? Elöször a nyelvemmel izgatnálak játszadoznák a melleddel utánna a szép pináddal addig nyalnám és szivnám a csiklódat mig ájultan elélveznél utánna hátulról dugnálak ugy hogy hason feküdnél és én gugolva tolnám beléd a faszom tövig ettöl olyan orgazmusod lenne amilyet azelőtt még sosem éreztél.űdv eugen
| 2011-11-18 19:16:54 | Válasz | Jelentés | #170
Machn! Hahó UJ kpeket tettem fel. Egszsgedre! :)
Machn! Hahó
UJ kpeket tettem fel.
Egszsgedre!
:)
| 2011-11-18 10:03:27 | Válasz | Jelentés | #169
törölt felhasználó
Szia!Kérésedre.
Szia!Kérésedre.
| 2011-11-15 12:49:48 | Válasz | Jelentés | #168
Sziasztok! A hölgy örömére bármilyen kívánságot teljesítek, gondoljátok meg... Email-ben küldök teljes alakos képet és bármi egyéb mást is amit szeretnétek, mindent megtudunk beszélni. :) Várom válaszotokat...
Sziasztok!

A hölgy örömére bármilyen kívánságot teljesítek, gondoljátok meg... Email-ben küldök teljes alakos képet és bármi egyéb mást is amit szeretnétek, mindent megtudunk beszélni. :)

Várom válaszotokat...
| 2011-11-15 07:23:44 | Válasz | Jelentés | #167
törölt felhasználó
sziasztok! lenne kedvetek ismerkedni? Én egy szoló pasi vagyok bp élek! mit szoltok? 18/6 os mérettel! pusz
sziasztok! lenne kedvetek ismerkedni? Én egy szoló pasi vagyok bp élek! mit szoltok? 18/6 os mérettel! pusz
| 2011-11-10 17:04:24 | Válasz | Jelentés | #166
Szia Macné! Köszi van rá esély ha szeretnéd! ;)
Szia Macné! Köszi van rá esély ha szeretnéd! ;)
| 2011-11-09 11:44:47 | Válasz | Jelentés | #165
[quote=frankie1975][quote=MACH� LY][quote=frankie1975] inkább mérd le te magad... :) ;)[/quote] Már irigy és titkolózó is vagy! :) Hümm... Hogy szeretnéd a méretvételt: kézzel, szájal, hüvellyel, vagy netán centivel ??! :) Azért is: puszi a makkodra! Macné[/quote] Ebben a sorrendben mehet... :):):) Imádlak!!! ;)[/quote] Belátom a válaszod megfelelő, mely nagyfokú bölcsességre vall! :) Tehát már BÖLCS is vagy, s ráadásul imádsz! Ez jó! Bölcs makkjával még nem volt dolgom, :) újabb indok a puszira. Pussz, Macné
Írta frankie1975:
Írta MACH� LY:
Írta frankie1975:
inkább mérd le te magad... :) ;)

Már irigy és titkolózó is vagy! :)
Hümm...
Hogy szeretnéd a méretvételt: kézzel, szájal, hüvellyel, vagy netán centivel ??! :)
Azért is: puszi a makkodra!
Macné

Ebben a sorrendben mehet... :):):)
Imádlak!!! ;)

Belátom a válaszod megfelelő, mely nagyfokú bölcsességre vall! :)
Tehát már BÖLCS is vagy, s ráadásul imádsz! Ez jó!
Bölcs makkjával még nem volt dolgom, :) újabb indok a puszira. Pussz, Macné
| 2011-11-07 21:20:50 | Válasz | Jelentés | #164
[quote=frankie1975][quote=MACH� LY]Szia frankie! Te, kis kóstolgató ! Kardfarkú, élveztető ! :) Igazi barát vagy!! Köszi a pontokat, s a véleményed. Mikor mutatsz újabb fotót arról a szép 18-hosszú faszodról, és sosem tudom meg a vastagságát? :) Puszi a makkodra, Macné[/quote] inkább mérd le te magad... :) ;)[/quote] Már irigy és titkolózó is vagy! :) Hümm... Hogy szeretnéd a méretvételt: kézzel, szájal, hüvellyel, vagy netán centivel ??! :) Azért is: puszi a makkodra! Macné
Írta frankie1975:
Írta MACH� LY:Szia frankie!
Te, kis kóstolgató ! Kardfarkú, élveztető ! :)
Igazi barát vagy!! Köszi a pontokat, s a véleményed.
Mikor mutatsz újabb fotót arról a szép 18-hosszú faszodról, és sosem tudom meg a vastagságát? :)
Puszi a makkodra, Macné

inkább mérd le te magad... :) ;)

Már irigy és titkolózó is vagy! :)
Hümm...
Hogy szeretnéd a méretvételt: kézzel, szájal, hüvellyel, vagy netán centivel ??! :)
Azért is: puszi a makkodra!
Macné
| 2011-11-07 06:53:03 | Válasz | Jelentés | #163
[quote=eewarth]Kedves Macné! Köszönöm a kedves szavaid. Igen rád ha nézegetem a gyönyörű puncid mindíg megmerevedik a farkam tegnap sem bírtam sokáig és kivertem,hatalmas mennyiségű vitamint löveltem ki,testileg és lelkileg is felfrissűltem a munka előtt ezáltal. Olvasgatom a fórumotokat is és valami nem tiszta mégpedig a 17/4-es méretre azt írod ha jól veszem ki szavaidból,hogy neked nagy lenne? Szerintem ez egy médium méret nem kicsi és nem nagy valahol hazabeszélek hiszen nekem is pont ekkora. Szerintem ez a gyönörű forró lyukacskád pont be tudná fogadni ezt a méretet és hatalmasakat élveznél tőle,ki kellene próbálnod. Visszatérve a kiverésre amit írtál a fórumomra megtörtént de volt már rá példa,hogy itt lévő hölgyeknek messengeren camba is vertem ki azt jobban élveztem. Neked is nagyon szívesen megtenném ha úgy döntessz,hogy szeretnéd látni camon keresztűl is a farkamat. pusz:Attila.[/quote] Jó érzés, hogy annyira begerjesztelek,hogy muszály segítened magadon. Ne tartsd vissza a fantáziád, merészen, bármit elképzelhetsz velem kapcsolatban.- aztán írd meg mit vizionáltál rárántáskor. A 17-hoszz nekem már sok, az már a nagyok csopotjába tartozik. Macné
Írta eewarth:Kedves Macné!
Köszönöm a kedves szavaid.
Igen rád ha nézegetem a gyönyörű puncid mindíg megmerevedik a farkam tegnap sem bírtam sokáig és kivertem,hatalmas mennyiségű vitamint löveltem ki,testileg és lelkileg is felfrissűltem a munka előtt ezáltal.
Olvasgatom a fórumotokat is és valami nem tiszta mégpedig a 17/4-es méretre azt írod ha jól veszem ki szavaidból,hogy neked nagy lenne?
Szerintem ez egy médium méret nem kicsi és nem nagy valahol hazabeszélek hiszen nekem is pont ekkora.
Szerintem ez a gyönörű forró lyukacskád pont be tudná fogadni ezt a méretet és hatalmasakat élveznél tőle,ki kellene próbálnod.
Visszatérve a kiverésre amit írtál a fórumomra megtörtént de volt már rá példa,hogy itt lévő hölgyeknek messengeren camba is vertem ki azt jobban élveztem.
Neked is nagyon szívesen megtenném ha úgy döntessz,hogy szeretnéd látni camon keresztűl is a farkamat.
pusz:Attila.

Jó érzés, hogy annyira begerjesztelek,hogy muszály segítened magadon.
Ne tartsd vissza a fantáziád, merészen, bármit elképzelhetsz velem kapcsolatban.- aztán írd meg mit vizionáltál rárántáskor.
A 17-hoszz nekem már sok, az már a nagyok csopotjába tartozik.
Macné
| 2011-11-07 06:45:05 | Válasz | Jelentés | #162
[quote=lizaeugen]sziasztok kösz hogy írtatok gyönyörü a pinád macné mit tudnál kezdeni a farkammal? Mi egy négyesben is benne lennénk és akkor megtudnád hogy tudok vele bánni amugy nem jelöltetek barátnak de írhattok emailt is puszi a puncikádra.[/quote] Örűlök ha tetszem. A farkaddal?- tudnám élvezni, mert feltételezem jól bánsz vele. Mondjuk,ha a párommal partiba vágnátok! Bocsi de nem négyesezem, azt szeretem ha a figyelem csak rám irányul. :) Pusz Macné
Írta lizaeugen:sziasztok kösz hogy írtatok gyönyörü a pinád macné mit tudnál kezdeni a farkammal? Mi egy négyesben is benne lennénk és akkor megtudnád hogy tudok vele bánni amugy nem jelöltetek barátnak de írhattok emailt is puszi a puncikádra.

Örűlök ha tetszem. A farkaddal?- tudnám élvezni, mert feltételezem jól bánsz vele. Mondjuk,ha a párommal partiba vágnátok! Bocsi de nem négyesezem, azt szeretem ha a figyelem csak rám irányul. :)
Pusz Macné
| 2011-11-07 06:30:30 | Válasz | Jelentés | #161
[quote=frankie1975]Szia! Kaptál 5-öst mind a 4 legújabb cicis képre... Nagyon fincsik!!! Puszi![/quote] Köszi, te kis kóstolgató. Igazi barát vagy!
Írta frankie1975:Szia!
Kaptál 5-öst mind a 4 legújabb cicis képre...
Nagyon fincsik!!!
Puszi!

Köszi, te kis kóstolgató.
Igazi barát vagy!
| 2011-11-06 13:41:46 | Válasz | Jelentés | #160
Szia! Kaptál 5-öst mind a 4 legújabb cicis képre... Nagyon fincsik!!! Puszi!
Szia!
Kaptál 5-öst mind a 4 legújabb cicis képre...
Nagyon fincsik!!!
Puszi!
| 2011-11-06 11:57:22 | Válasz | Jelentés | #159
törölt felhasználó
sziasztok kösz hogy írtatok gyönyörü a pinád macné mit tudnál kezdeni a farkammal? Mi egy négyesben is benne lennénk és akkor megtudnád hogy tudok vele bánni amugy nem jelöltetek barátnak de írhattok emailt is puszi a puncikádra.
sziasztok kösz hogy írtatok gyönyörü a pinád macné mit tudnál kezdeni a farkammal? Mi egy négyesben is benne lennénk és akkor megtudnád hogy tudok vele bánni amugy nem jelöltetek barátnak de írhattok emailt is puszi a puncikádra.
1 2 3 ... 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska
2024-05-14 08:08:33
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-05-12 17:20:08
syler22: Van itt olyan hölgy aki szigetszentmiklós és környékén anyagiakért cserébe vállal dolgokat?
2024-05-12 12:18:44
hektorproasd: Balatonboglár környékén nő aki cumizna 20ezerért? Privizz