Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> MACHÁLY fóruma
| Oldal: 1 2 3 ... 5 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2011-06-30 19:48:36 | Válasz | Jelentés | #68
törölt felhasználó
írhatnál valami elérhetőséget msn cím ? Mail ?
írhatnál valami elérhetőséget msn cím ? Mail ?
| 2011-06-30 18:24:35 | Válasz | Jelentés | #67
[quote=Stocke][quote=MACH� LY][quote=Stocke] Van fent képem , csak néha ha kilépek kikapcsolom de most hagyom. Kérlek nézd meg !?[/quote] Köszi stocke, megnéztem, így joban el zudom képzelni. Ha nem kapcsolnád ki, megnézném újra.[/quote] Édes kis pinádban szivesen raknám be farkamat izgatnám faszommal a csiklód és közben szopnád párod farkát. Majd cserélnénk és te venéd a szádba farkamat, miközben párod dugná a puncidat. Mikor már érezném a kéj mámorát melleid bimbóira lövelném farkam neddüjét ! Csók a puncidra ![/quote] Ha a bimbóimra élveznél..-szétkenném a melleimen, szeretem mikor rászárad. Jó gondolat, köszi. Szia.
Írta Stocke:
Írta MACH� LY:
Írta Stocke:
Van fent képem , csak néha ha kilépek kikapcsolom de most hagyom. Kérlek nézd meg !?

Köszi stocke, megnéztem, így joban el zudom képzelni. Ha nem kapcsolnád ki, megnézném újra.

Édes kis pinádban szivesen raknám be farkamat izgatnám faszommal a csiklód és közben szopnád párod farkát. Majd cserélnénk és te venéd a szádba farkamat, miközben párod dugná a puncidat.
Mikor már érezném a kéj mámorát melleid bimbóira lövelném farkam neddüjét !
Csók a puncidra !

Ha a bimbóimra élveznél..-szétkenném a melleimen, szeretem mikor rászárad. Jó gondolat, köszi. Szia.
| 2011-06-30 18:17:09 | Válasz | Jelentés | #66
[quote=melacxxx]Sziaszok! Beszálhatnék hozzátok? Debreceni vagyok de böszörmény nánás derecske , vagy ami közel van . Úgy tudom ti is e vidékről vagytok. Csá![/quote] A képeid jók. Mi a méreted, mert én valóban igen szük vagyok, bár tágulok de gondolom vannak határok. Vanaz ötleted, a férjemmel közösen mit tennél velem?! Szia.
Írta melacxxx:Sziaszok!
Beszálhatnék hozzátok?
Debreceni vagyok de böszörmény nánás derecske , vagy ami közel van .
Úgy tudom ti is e vidékről vagytok.
Csá!

A képeid jók. Mi a méreted, mert én valóban igen szük vagyok, bár tágulok de gondolom vannak határok.
Vanaz ötleted, a férjemmel közösen mit tennél velem?! Szia.
| 2011-06-30 18:01:20 | Válasz | Jelentés | #65
[quote=manuel]A hölgy fehérneműs képei nagyon jók!! 5 pontosak! Ha ismerkedni szeretnétek manuell@indamail.hu elértek. Üdv[/quote] Köszi. Kedves vagy, és jól nézel ki! üdv.
Írta manuel:A hölgy fehérneműs képei nagyon jók!! 5 pontosak! Ha ismerkedni szeretnétek manuell@indamail.hu elértek. Üdv

Köszi. Kedves vagy, és jól nézel ki! üdv.
| 2011-06-30 09:10:22 | Válasz | Jelentés | #64
Sziaszok! Beszálhatnék hozzátok? Debreceni vagyok de böszörmény nánás derecske , vagy ami közel van . Úgy tudom ti is e vidékről vagytok. Csá!
Sziaszok!
Beszálhatnék hozzátok?
Debreceni vagyok de böszörmény nánás derecske , vagy ami közel van .
Úgy tudom ti is e vidékről vagytok.
Csá!
| 2011-06-29 19:33:56 | Válasz | Jelentés | #63
A hölgy fehérneműs képei nagyon jók!! 5 pontosak! Ha ismerkedni szeretnétek manuell@indamail.hu elértek. Üdv
A hölgy fehérneműs képei nagyon jók!! 5 pontosak! Ha ismerkedni szeretnétek manuell@indamail.hu elértek. Üdv
| 2011-06-29 07:11:57 | Válasz | Jelentés | #62
[quote=hege86]Sziasztok!Nagyon jók a képek!!!Várjuk a következő adagot!!!:-)[/quote] Kösz a véleményed. Lesznek fotók. Üdv.
Írta hege86:Sziasztok!Nagyon jók a képek!!!Várjuk a következő adagot!!!:-)

Kösz a véleményed. Lesznek fotók. Üdv.
| 2011-06-29 06:33:23 | Válasz | Jelentés | #61
[quote=eewarth]Kedves Machály! Nem válaszoltatok még amit sajnálok. 39 éves vagyok 177 magas 77kg de már láttátok a képeimet a méretem 17/4-es. Nagyon szeretném kipróbálni veletek hármasban,a kedves feleséged nagyon csinos,szívesen szopatnám és popsiba is dugnám.többről is lehet szó de azt inkább mailban. tikarus@freemail.hu-ra írjatok,hogy felvegyük a kapcsolatot. Üdv:Attila-eewarth.[/quote] Kösz az észrevételt Attila!Nem vagy elfelejtve. Ide leírhatod nyugodtann mit és hogyan szeretnél.
Írta eewarth:Kedves Machály!
Nem válaszoltatok még amit sajnálok.
39 éves vagyok 177 magas 77kg de már láttátok a képeimet a méretem 17/4-es.
Nagyon szeretném kipróbálni veletek hármasban,a kedves feleséged nagyon csinos,szívesen szopatnám és popsiba is dugnám.többről is lehet szó de azt inkább mailban.
tikarus@freemail.hu-ra írjatok,hogy felvegyük a kapcsolatot.
Üdv:Attila-eewarth.

Kösz az észrevételt Attila!Nem vagy elfelejtve. Ide leírhatod nyugodtann mit és hogyan szeretnél.
| 2011-06-29 06:26:32 | Válasz | Jelentés | #60
[quote=Stocke][quote=MACH� LY]Stocke! Frissen borotválva szívesen nyalnál ,dugnál.- szeretem ha basznak. Neked milyen a faszod? -mutass fotót. Nyitott ajtón kopogtatsz mert most készülünk a férjemmel szendvicsezni, keresünk nekem plusz egy ffit. Még nem voltam két fasszal ezért egyáltalán nem mindegy ki lesz a másik. Még kicsit tartok is tőle, de szeretném is, kíváncsi vagyok az össz hatásra. Vonzalom is kell.Érdekel, úgy a ffi. mint falloszának méretei, s egyebek. Lehet itt, de lehet máshol találunk nekem tetsző pasit.Nézelődünk mindenütt, strandon stb. Örülök ha részletezed miket, s hogyan tennél velem. Szeretem elképzelni, ezzel is trenírozom magam a trióhoz. Kösz az eddigi soraidat is. Üdv.[/quote] Van fent képem , csak néha ha kilépek kikapcsolom de most hagyom. Kérlek nézd meg !?[/quote] Köszi stocke, megnéztem, így joban el zudom képzelni. Ha nem kapcsolnád ki, megnézném újra.
Írta Stocke:
Írta MACH� LY:Stocke!
Frissen borotválva szívesen nyalnál ,dugnál.- szeretem ha basznak. Neked milyen a faszod? -mutass fotót.
Nyitott ajtón kopogtatsz mert most készülünk a férjemmel szendvicsezni, keresünk nekem plusz egy ffit. Még nem voltam két fasszal ezért egyáltalán nem mindegy ki lesz a másik. Még kicsit tartok is tőle, de szeretném is, kíváncsi vagyok az össz hatásra. Vonzalom is kell.Érdekel, úgy a ffi. mint falloszának méretei, s egyebek. Lehet itt, de lehet máshol találunk nekem tetsző pasit.Nézelődünk mindenütt, strandon stb. Örülök ha részletezed miket, s hogyan tennél velem. Szeretem elképzelni, ezzel is trenírozom magam a trióhoz.
Kösz az eddigi soraidat is. Üdv.

Van fent képem , csak néha ha kilépek kikapcsolom de most hagyom. Kérlek nézd meg !?

Köszi stocke, megnéztem, így joban el zudom képzelni. Ha nem kapcsolnád ki, megnézném újra.
| 2011-06-28 10:40:39 | Válasz | Jelentés | #59
Sziasztok! Szívesen beszállnék hozzátok harmadiknak!Persze,ha tetszik az én szerszámom!!A puncika tényleg szép nagyon!!!
Sziasztok!

Szívesen beszállnék hozzátok harmadiknak!Persze,ha tetszik az én szerszámom!!A puncika tényleg szép nagyon!!!
| 2011-06-28 09:25:59 | Válasz | Jelentés | #58
Ti is szépek vagytok. Köszönöm.
Ti is szépek vagytok. Köszönöm.
| 2011-06-27 05:51:56 | Válasz | Jelentés | #57
Hali jegó! Kösz az elismerő szavaid. Valóban nagyon jó dugni, szorítós hüvelye van, szinte szív a pinája.
Hali jegó!
Kösz az elismerő szavaid. Valóban nagyon jó dugni, szorítós hüvelye van, szinte szív a pinája.
| 2011-06-26 21:08:17 | Válasz | Jelentés | #56
törölt felhasználó
Nagyon jó képek. A hölgy roppant vonzó, és álomszép pinája van. Irígylésre méltó ember az, aki örömét lelheti e drága szentélyben.
Nagyon jó képek. A hölgy roppant vonzó, és álomszép pinája van.
Irígylésre méltó ember az, aki örömét lelheti e drága szentélyben.
| 2011-06-26 18:52:39 | Válasz | Jelentés | #55
sziaszto.szuperek vagytok mind a ketten.kenyeztethetnenk egymast.szep a punci.
sziaszto.szuperek vagytok mind a ketten.kenyeztethetnenk egymast.szep a punci.
| 2011-06-26 14:47:06 | Válasz | Jelentés | #54
Kedves Machály! Nem válaszoltatok még amit sajnálok. 39 éves vagyok 177 magas 77kg de már láttátok a képeimet a méretem 17/4-es. Nagyon szeretném kipróbálni veletek hármasban,a kedves feleséged nagyon csinos,szívesen szopatnám és popsiba is dugnám.többről is lehet szó de azt inkább mailban. tikarus@freemail.hu-ra írjatok,hogy felvegyük a kapcsolatot. Üdv:Attila-eewarth.
Kedves Machály!
Nem válaszoltatok még amit sajnálok.
39 éves vagyok 177 magas 77kg de már láttátok a képeimet a méretem 17/4-es.
Nagyon szeretném kipróbálni veletek hármasban,a kedves feleséged nagyon csinos,szívesen szopatnám és popsiba is dugnám.többről is lehet szó de azt inkább mailban.
tikarus@freemail.hu-ra írjatok,hogy felvegyük a kapcsolatot.
Üdv:Attila-eewarth.
| 2011-06-26 01:29:28 | Válasz | Jelentés | #53
Stocke! Frissen borotválva szívesen nyalnál ,dugnál.- szeretem ha basznak. Neked milyen a faszod? -mutass fotót. Nyitott ajtón kopogtatsz mert most készülünk a férjemmel szendvicsezni, keresünk nekem plusz egy ffit. Még nem voltam két fasszal ezért egyáltalán nem mindegy ki lesz a másik. Még kicsit tartok is tőle, de szeretném is, kíváncsi vagyok az össz hatásra. Vonzalom is kell.Érdekel, úgy a ffi. mint falloszának méretei, s egyebek. Lehet itt, de lehet máshol találunk nekem tetsző pasit.Nézelődünk mindenütt, strandon stb. Örülök ha részletezed miket, s hogyan tennél velem. Szeretem elképzelni, ezzel is trenírozom magam a trióhoz. Kösz az eddigi soraidat is. Üdv.
Stocke!
Frissen borotválva szívesen nyalnál ,dugnál.- szeretem ha basznak. Neked milyen a faszod? -mutass fotót.
Nyitott ajtón kopogtatsz mert most készülünk a férjemmel szendvicsezni, keresünk nekem plusz egy ffit. Még nem voltam két fasszal ezért egyáltalán nem mindegy ki lesz a másik. Még kicsit tartok is tőle, de szeretném is, kíváncsi vagyok az össz hatásra. Vonzalom is kell.Érdekel, úgy a ffi. mint falloszának méretei, s egyebek. Lehet itt, de lehet máshol találunk nekem tetsző pasit.Nézelődünk mindenütt, strandon stb. Örülök ha részletezed miket, s hogyan tennél velem. Szeretem elképzelni, ezzel is trenírozom magam a trióhoz.
Kösz az eddigi soraidat is. Üdv.
| 2011-06-25 19:22:01 | Válasz | Jelentés | #52
törölt felhasználó
Szép így szörösen is a puncid , de mitszólnál hozzá ha szépen megborotválnám , majd kinyalnám és utánna jól megdugnám !?
Szép így szörösen is a puncid , de mitszólnál hozzá ha szépen megborotválnám , majd kinyalnám és utánna jól megdugnám !?
| 2011-06-25 13:03:38 | Válasz | Jelentés | #51
törölt felhasználó
Sziasztok!Nagyon jók a képek!!!Várjuk a következő adagot!!!:-)
Sziasztok!Nagyon jók a képek!!!Várjuk a következő adagot!!!:-)
| 2011-06-25 12:41:01 | Válasz | Jelentés | #50
MEGKÖSZÖNVE AZ EDDIGI VÉLEMÉNYEKET, UJJABB FOTÓKAT MUTATUNK ! Üdv mindenkinek.
MEGKÖSZÖNVE AZ EDDIGI VÉLEMÉNYEKET, UJJABB FOTÓKAT MUTATUNK !
Üdv mindenkinek.
| 2011-06-24 07:31:26 | Válasz | Jelentés | #49
micsoda gyönyörű punci 5-ös:)
micsoda gyönyörű punci 5-ös:)
| 2011-06-23 09:06:42 | Válasz | Jelentés | #48
Sziasztok! Nem írtatok semmit a talival kapcsolatban,várom a válaszotokat. Attila.
Sziasztok!
Nem írtatok semmit a talival kapcsolatban,várom a válaszotokat.
Attila.
| 2011-06-23 07:37:58 | Válasz | Jelentés | #47
törölt felhasználó
Hármas szexben benne lennétek a hölgy örömére ?
Hármas szexben benne lennétek a hölgy örömére ?
| 2011-06-21 03:46:18 | Válasz | Jelentés | #46
Kösz a megjegyzést frankie . Pompás gondolat! Tartalmas, izgis buli lenne!!!
Kösz a megjegyzést frankie .
Pompás gondolat! Tartalmas, izgis buli lenne!!!
| 2011-06-20 23:55:51 | Válasz | Jelentés | #45
hogy mit tennék veled? amit csak akarsz! :) minden kívánságod teljesíteném a nagy kardommal! :)
hogy mit tennék veled?
amit csak akarsz! :)
minden kívánságod teljesíteném a nagy kardommal! :)
| 2011-06-20 14:55:36 | Válasz | Jelentés | #44
Sziasztok! Jók a képek nagyon!
Sziasztok! Jók a képek nagyon!
| 2011-06-20 12:06:17 | Válasz | Jelentés | #43
Sziasztok TI is szuperek vagytok!! Nagyon jó a csaj!
Sziasztok TI is szuperek vagytok!! Nagyon jó a csaj!
| 2011-06-18 10:33:44 | Válasz | Jelentés | #42
Sziasztok! Köszi a véleményt a fotóimról,a talit azt e-mail-ban kellene megbeszélnünk. Én hármasra gondoltam. tikarus@freemail.hu-ra írjatok és ott mindent megbeszélhetünk. Köszi:Attila.
Sziasztok!
Köszi a véleményt a fotóimról,a talit azt e-mail-ban kellene megbeszélnünk.
Én hármasra gondoltam.
tikarus@freemail.hu-ra írjatok és ott mindent megbeszélhetünk.
Köszi:Attila.
| 2011-06-18 05:45:37 | Válasz | Jelentés | #41
Szia! Köszönöm az elismerő szavakat. A Ti fotóitok is jók, a hölgy csodálatos, szívesen kényeztetném a punciát. Küldjetek képet és e-mail címet. Szia Isti msteve@mailbox.hu
Szia!
Köszönöm az elismerő szavakat. A Ti fotóitok is jók, a hölgy csodálatos, szívesen kényeztetném a punciát. Küldjetek képet és e-mail címet.
Szia Isti
msteve@mailbox.hu
| 2011-06-17 02:50:08 | Válasz | Jelentés | #40
Köszi Stocke! Amit írtál - kellemes a gondolata is! Ez után örömmel fogadjuk a baráti jelölésed. Szívesen megnéznénk, sajna nincs fenn fotó rólad. Baráti üdv.
Köszi Stocke!
Amit írtál - kellemes a gondolata is!
Ez után örömmel fogadjuk a baráti jelölésed.
Szívesen megnéznénk, sajna nincs fenn fotó rólad.
Baráti üdv.
| 2011-06-16 16:35:02 | Válasz | Jelentés | #39
törölt felhasználó
Nagyon szivesen izgatnám a szép puncid a nyelvemmel és amikor már kellő képpeen benedvesedett álló farkam beléd raknám és közben párod farkát meg szopnád ! Majd cserélnénk és én szopatnálak !!
Nagyon szivesen izgatnám a szép puncid a nyelvemmel és amikor már kellő képpeen benedvesedett álló farkam beléd raknám és közben párod farkát meg szopnád ! Majd cserélnénk és én szopatnálak !!
1 2 3 ... 5 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska
2024-05-14 08:08:33
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-05-12 17:20:08
syler22: Van itt olyan hölgy aki szigetszentmiklós és környékén anyagiakért cserébe vállal dolgokat?
2024-05-12 12:18:44
hektorproasd: Balatonboglár környékén nő aki cumizna 20ezerért? Privizz