Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> Nevessünk és élvezzünk!
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2013-09-23 19:53:27 | Válasz | Jelentés | #67
Superman meséli: - Te Batman, képzeld, ahogy repülök, meglátom a Macskanőt egy tetőn, amint széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy matracon, és kéjesen vonaglik. Annyira megkívántam, hogy odarepültem, s durr bele... - És nagyon meglepődött a Macskanő? - Hát igen... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember!!!! :D
Superman meséli:
- Te Batman, képzeld, ahogy repülök, meglátom a Macskanőt egy tetőn, amint
széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy matracon, és kéjesen vonaglik.
Annyira megkívántam, hogy odarepültem, s durr bele...
- És nagyon meglepődött a Macskanő?
- Hát igen... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember!!!! :D
| 2013-09-23 19:51:18 | Válasz | Jelentés | #66
A férj 65 éves, a feleség 30, a nászéjszaka után a feleség remegő lábakkal jön le a lépcsőn. A portás megkérdi: -- Valami baleset érte? -- Nem, csak amikor az öreg azt mondta, 15 éve spórol, én hülye azt hittem, a pénzre gondol.
A férj 65 éves, a feleség 30, a nászéjszaka után a feleség remegő
lábakkal jön le a lépcsőn.
A portás megkérdi:
-- Valami baleset érte?
-- Nem, csak amikor az öreg azt mondta, 15 éve spórol, én hülye azt
hittem, a pénzre gondol.
| 2013-06-08 02:08:24 | Válasz | Jelentés | #65
Szinoníma szótár férfimódra: -tetszem?=önarckép egy faszról -baráti szexkapcsolat=ingyenkurva azonnalra -szponzorált állandó=leszophatsz az autómban -szeretsz kirándulni?=dughatunk erdőben -gyertyafényes vacsi=én adom a tüzet hozzá -kíváncsi hetero=kipróbálnám,kipróbáltam és jó volt -biszex=nő otthon is van -igényes=öltözködni tudok,írni már nem annyira -nyaláscentrikus vagyok=kicsi a farkam -szexcentrikus vagyok=hónapok óta nem voltam nővel,szóval most azonnal kell és mindennap ezután -megbízható vagyok=nincs olyan amit ne tudnék megígérni -elsősorban komoly kapcsolatot keresek=kamerázhatnánk?nagyon tele vagyok
Szinoníma szótár férfimódra:

-tetszem?=önarckép egy faszról
-baráti szexkapcsolat=ingyenkurva azonnalra
-szponzorált állandó=leszophatsz az autómban
-szeretsz kirándulni?=dughatunk erdőben
-gyertyafényes vacsi=én adom a tüzet hozzá
-kíváncsi hetero=kipróbálnám,kipróbáltam és jó volt
-biszex=nő otthon is van
-igényes=öltözködni tudok,írni már nem annyira
-nyaláscentrikus vagyok=kicsi a farkam
-szexcentrikus vagyok=hónapok óta nem voltam nővel,szóval most azonnal kell és mindennap ezután
-megbízható vagyok=nincs olyan amit ne tudnék megígérni
-elsősorban komoly kapcsolatot keresek=kamerázhatnánk?nagyon tele vagyok
| 2013-03-24 17:41:00 | Válasz | Jelentés | #64
- Apu! Hogy néz ki a lányok puncija? - Tudod kisfiam, szex előtt az olyan, mint egy éppen nyíló, harmatos, rózsaszín virág. - Aha! És szex után milyen? - Hát, nem is tudom, hogy mondjam... Láttál már bulldogot majonézt enni?
- Apu! Hogy néz ki a lányok puncija?
- Tudod kisfiam, szex előtt az olyan, mint egy éppen nyíló, harmatos, rózsaszín virág.
- Aha! És szex után milyen?
- Hát, nem is tudom, hogy mondjam... Láttál már bulldogot majonézt enni?
| 2013-03-24 17:40:13 | Válasz | Jelentés | #63
Egy rendőr megállít egy piros lámpán áthajtó hölgyvezetőt. Nézegeti a papírjait: - Mi a foglalkozása? - Tanítónő. A rendőr arcán üdvözült mosoly jelenik meg. - Végre! ... Most pedig leírja ötszázszor, hogy "nem hajtok át a piroson"! :D
Egy rendőr megállít egy piros lámpán áthajtó hölgyvezetőt. Nézegeti a papírjait:
- Mi a foglalkozása?
- Tanítónő.
A rendőr arcán üdvözült mosoly jelenik meg.
- Végre! ... Most pedig leírja ötszázszor, hogy "nem hajtok át a piroson"! :D
| 2013-03-24 17:39:14 | Válasz | Jelentés | #62
Fickó elmegy az orvoshoz: - Doktor úr, annyit beszélnek arról, hogy a nők meg a férfiak egyszerre élvezzenek el, de nekünk az asszonnyal még sose sikerült. - Van pisztolya? - Igen, van. - Akkor tegye be a párna alá, és amikor elélvezne, lőjön vele a levegőbe. Így a felesége összerándul és ő is elélvez. Este csörög a telefon az orvosnál: - Bassza meg az ötleteit, doktor úr! Kipróbáltam, a levegőbe lőttem amikor élvezni kezdtem. - És mi történt? - A feleségem a szemembe fosott és megharapta a farkamat, ráadásul a szekrényből föltartott kézzel előjött egy pucér hapsi! :D
Fickó elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr, annyit beszélnek arról, hogy a nők meg a férfiak egyszerre élvezzenek el,
de nekünk az asszonnyal még sose sikerült.
- Van pisztolya?
- Igen, van.
- Akkor tegye be a párna alá, és amikor elélvezne, lőjön vele a levegőbe.
Így a felesége összerándul és ő is elélvez.
Este csörög a telefon az orvosnál:
- Bassza meg az ötleteit, doktor úr! Kipróbáltam, a levegőbe lőttem amikor élvezni kezdtem.
- És mi történt?
- A feleségem a szemembe fosott és megharapta a farkamat, ráadásul a szekrényből föltartott kézzel előjött egy pucér hapsi! :D
| 2013-03-24 16:57:36 | Válasz | Jelentés | #61
A székely paraszt bácsi befog a szekérbe, mert készül a szomszéd faluba rokonlátogatóba. A felesége is nagyon szeretne vele menni, ezért elkezd rimánkodni: - Édes uram, hadd menjek már veled én is! - Nem lehet, asszony! - Légy szíves, ne hagyj itthon egyedül! Elleszek én hátul a saroglyán is. A paraszt bácsi azonban nem enged, egyedül vág neki az útnak. Útközben kitör a vihar, és egy villám belecsap hátul a saroglyába. A székely hátrafordul, és így morfondírozik: - Ej, pedig hogy könyörgött
A székely paraszt bácsi befog a szekérbe, mert készül a szomszéd faluba rokonlátogatóba. A felesége is nagyon szeretne vele menni, ezért elkezd rimánkodni:
- Édes uram, hadd menjek már veled én is!
- Nem lehet, asszony!
- Légy szíves, ne hagyj itthon egyedül! Elleszek én hátul a saroglyán is.
A paraszt bácsi azonban nem enged, egyedül vág neki az útnak. Útközben kitör a vihar, és egy villám belecsap hátul a saroglyába. A székely hátrafordul, és így morfondírozik:
- Ej, pedig hogy könyörgött
| 2013-03-24 16:56:05 | Válasz | Jelentés | #60
A melltartó odaszól a bugyihoz: - Kikapcsolódásra vágyom.... - Nemááá, tegnap is miattad toltak le!!
A melltartó odaszól a bugyihoz:

- Kikapcsolódásra vágyom....
- Nemááá, tegnap is miattad toltak le!!
| 2013-03-08 15:18:06 | Válasz | Jelentés | #59
A normális ember kihúzza a dugót. Szeretne egy ágyat az ablak közelében?
A normális ember kihúzza a dugót.
Szeretne egy ágyat az ablak közelében?
| 2013-03-08 15:17:38 | Válasz | Jelentés | #58
Fürdőkád teszt Egy elmegyógyintézet látogatása során megkérdeztem az igazgatót, hogyan állapítja meg, hogy a beteget intézményesíteni kell? Nos, mondta az igazgató. Feltöltünk egy kádat vízzel, és mellé rakunk egy poharat, kis kanalat és egy vödröt, majd meg kérjük a beteget hogy ürítse ki a kádat. Ó értem, mondtam. Egy normális ember a vödröt fogja használni, mert az nagyobb mint a kanál vagy a pohár Nem,feleli az igazgató. A normális
Fürdőkád teszt
Egy elmegyógyintézet látogatása során megkérdeztem az igazgatót, hogyan állapítja meg, hogy a beteget intézményesíteni kell?
Nos, mondta az igazgató.
Feltöltünk egy kádat vízzel, és mellé rakunk egy poharat, kis kanalat és egy vödröt, majd meg kérjük a beteget hogy ürítse ki a kádat.
Ó értem, mondtam.
Egy normális ember a vödröt fogja használni, mert az nagyobb mint a kanál vagy a pohár
Nem,feleli az igazgató.
A normális
| 2013-03-08 15:17:04 | Válasz | Jelentés | #57
Hazafelé megy a pap. Az út mellett egy örömlány várja a klienseket, a pap elmegy mellette, és odaszól neki: - Leányom, imádkozni fogok érted. - Nem szükséges, atyám, ötezerért megkaphat
Hazafelé megy a pap. Az út mellett egy örömlány várja a klienseket, a pap elmegy mellette, és odaszól neki:
- Leányom, imádkozni fogok érted.
- Nem szükséges, atyám, ötezerért megkaphat
| 2013-03-08 15:16:22 | Válasz | Jelentés | #56
Mit kell tenni,hogy a férj ordítson szeretkezés közben? -??? - Fel kell hívni telefonon. :-D
Mit kell tenni,hogy a férj ordítson szeretkezés közben?
-???
- Fel kell hívni telefonon. :-D
| 2013-03-08 15:15:16 | Válasz | Jelentés | #55
Az autóbusz elindul a megállóból. Rohan utána egy asszony, hangosan kiáltozva: - Állítsák meg a buszt, mert elkések a munkából! Az utasok megkérik a sofőrt, hogy álljon meg. Az asszony felszáll és megkönnyebülten mondja: - Sikerült...na, jegyeket, bérleteket kérem!
Az autóbusz elindul a megállóból. Rohan utána egy asszony, hangosan kiáltozva:
- Állítsák meg a buszt, mert elkések a munkából!
Az utasok megkérik a sofőrt, hogy álljon meg.
Az asszony felszáll és megkönnyebülten mondja:
- Sikerült...na, jegyeket, bérleteket kérem!
| 2010-12-07 17:51:49 | Válasz | Jelentés | #54
- Mi a hasonló a nőben és a parkolóhelyben? - ??? - Mindegyik normális foglalt. Ha találsz egy szabadot, az vagy fizetős, vagy rokkant.
- Mi a hasonló a nőben és a parkolóhelyben?
- ???
- Mindegyik normális foglalt. Ha találsz egy szabadot, az vagy fizetős, vagy rokkant.
| 2010-12-07 16:22:08 | Válasz | Jelentés | #53
- Melyik az az étel amitől a nőknek 70%-kal csökken a szexuális étvágyuk? - ??? - AZ ESKÜV
- Melyik az az étel amitől a nőknek 70%-kal csökken a szexuális étvágyuk?
- ???
- AZ ESKÜV
| 2010-12-07 16:20:52 | Válasz | Jelentés | #52
- Hogy hívják azt a férfit, aki minden este tudja, hogy hol a felesége? - ??? - Özvegy... --------------------------------------------------------------------------------- - Mi a különbség a nő és a tyúk között? - ??? - Hogy a tyúk 10 tojáson is megül, de a nő már kettőn ugrál...
- Hogy hívják azt a férfit, aki minden este tudja, hogy hol a felesége?
- ???
- Özvegy...

---------------------------------------------------------------------------------

- Mi a különbség a nő és a tyúk között?
- ???
- Hogy a tyúk 10 tojáson is megül, de a nő már kettőn ugrál...
| 2010-12-07 16:18:28 | Válasz | Jelentés | #51
- Hogy fejlődik egy férfi? - ??? - Erszényes emlős, gyűrűsféreg, papucsállatka... ------------------------------------------------------------------ - Mi az? Kicsi, piros golyó. - ??? - Egy elb*szott nagy, kék kocka. ------------------------------------------------------------------
- Hogy fejlődik egy férfi?
- ???
- Erszényes emlős, gyűrűsféreg, papucsállatka...

------------------------------------------------------------------
- Mi az? Kicsi, piros golyó.
- ???
- Egy elb*szott nagy, kék kocka.

------------------------------------------------------------------
| 2010-12-07 16:13:44 | Válasz | Jelentés | #50
- Melyik a legszerencsétlenebb állat?? - ??? - A borjú, mert az anyja egy tehén, az apja meg 1 barom.
- Melyik a legszerencsétlenebb állat??
- ???
- A borjú, mert az anyja egy tehén, az apja meg 1 barom.
| 2010-12-07 16:11:15 | Válasz | Jelentés | #49
- Miért hívják Magyarországot állatkertnek? - ??? - Mert a lánchídon van két oroszlán, előtte egy zebra, a zebrán átmegy egy jaguár, a jaguárból kiszáll egy ürge, az ürge találkozik egy pipivel, majd jön a disznólkodás..., és megjött a gólya.
- Miért hívják Magyarországot állatkertnek?
- ???
- Mert a lánchídon van két oroszlán, előtte egy zebra, a zebrán átmegy egy jaguár, a jaguárból kiszáll egy ürge, az ürge találkozik egy pipivel, majd jön a disznólkodás..., és megjött a gólya.
| 2010-12-06 16:28:56 | Válasz | Jelentés | #48
Kisgyerek az apjához: -Apu, apu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, anyu is fehér és én néger vagyok? -Hú, kisfiam erről inkább anyádat kérdezd! Odamegy a gyerek az anyjához: -Anyu, Anyu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, apu is fehér és én néger vagyok? -Hú, kisfiam olyan buli volt, hogy örülj, hogy nem ugatsz!!!
Kisgyerek az apjához:
-Apu, apu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, anyu is fehér és én néger vagyok?
-Hú, kisfiam erről inkább anyádat kérdezd!
Odamegy a gyerek az anyjához:
-Anyu, Anyu! Miért van az, hogy te is fehér vagy, apu is fehér és én néger vagyok?
-Hú, kisfiam olyan buli volt, hogy örülj, hogy nem ugatsz!!!
| 2010-12-06 15:58:06 | Válasz | Jelentés | #47
- Mitől áll el egy nő lélegzete? - ??? - A f*sztól a szájában...
- Mitől áll el egy nő lélegzete?
- ???
- A f*sztól a szájában...
| 2010-12-06 15:51:22 | Válasz | Jelentés | #46
Férfi üzleti útra megy, és a felesége a lelkére köti, hogy hozzon neki valamit. A férfi nem lát más üzletet a környéken, csak egy állatkereskedést. Bemegy hát. Ahogy belép a kereskedő már is a szeme elé visz egy állatot. - Mi ez? - kérdezi meglepetten a férfi. - Uram ez egy Mexikói Szopós béka. - És ez mire jó? - Vigye hátra a függöny mögé, és hagyja, hogy tegye a dolgát... Eltelik egy kis idő. A férfi kijön kivirult arccal: - MEGVESZEM!!! - Rendben van uram. A férfi kifizeti, és elindul haza felé. Otthon az asszony már nagyon várja, hogy vajon mit hozott neki az ura. - Na mit hoztál nekem drágám? - kérdezi az asszony. - Tessék szívem, itt van. - Mi ez? - Ez egy Mexikói Szopós béka.. - És mi a francot kezdjek én ezzel? - Tanítsd meg főzni, aztán húzz a francba!
Férfi üzleti útra megy, és a felesége a lelkére köti, hogy hozzon neki valamit. A férfi nem lát más üzletet a környéken, csak egy állatkereskedést. Bemegy hát. Ahogy belép a kereskedő már is a szeme elé visz egy állatot.
- Mi ez? - kérdezi meglepetten a férfi.
- Uram ez egy Mexikói Szopós béka.
- És ez mire jó?
- Vigye hátra a függöny mögé, és hagyja, hogy tegye a dolgát... Eltelik egy kis idő. A férfi kijön kivirult arccal:
- MEGVESZEM!!!
- Rendben van uram.
A férfi kifizeti, és elindul haza felé. Otthon az asszony már nagyon várja, hogy vajon mit hozott neki az ura.
- Na mit hoztál nekem drágám? - kérdezi az asszony.
- Tessék szívem, itt van.
- Mi ez?
- Ez egy Mexikói Szopós béka..
- És mi a francot kezdjek én ezzel?
- Tanítsd meg főzni, aztán húzz a francba!
| 2010-12-06 15:46:48 | Válasz | Jelentés | #45
Közvélemény kutatás: Szokott-e ön maszturbálni? a: Igen b: Ha nem, miért tagadja?
Közvélemény kutatás:

Szokott-e ön maszturbálni?
a: Igen
b: Ha nem, miért tagadja?
| 2010-12-06 15:37:53 | Válasz | Jelentés | #44
Pista ül a kocsma asztalnál nagy vigyorogva. Jenő odamegy hozzá és megkérdi tőle: - Te meg mire vagy olyan büszke? - Nem fogod elhinni mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot, amikor egy csodaszép szőke nő odajön, hogy kivinném-e a vízre egy kicsit. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenőkém, nagy csöcsök! Na Kievezek vele egy darabon és mondom neki: - Baszol vagy úszol! Hát nem tudott úszni az istenadta, nem tudott úszni Jenőkém! Másnap Jenő bemegy a kocsmába, Pista ugyanannál az asztalnál ül, de még boldogabb! - Jenő, képzeld mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot és egy bombajó vörös nő, megkérdi, hogy kivinném-e a tóra. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenőkém, nagy csöcsök! Na kievezek vele, már majdnem félúton vagyunk, és mondom neki: - Baszol vagy úszol! Hát ez sem tudott úszni, Jenőkém, egy tempót sem tudott úszni! A harmadik nap Pista zokog az asztalnál. Jenő nagy kíváncsian megkérdi, hogy mi történt. - Nagyban takarítom a csónakot ma reggel. A világ legszebb fekete hajú nője elém áll, hogy vigyem ki a tóra. Hatalmas teremtés, óriási csöcsök, Jenőkém, gyönyörű csöcsök! Kiérünk a tó közepére és odaszólok neki: Baszol vagy úszol! Erre ez az istennő feláll, letépi magáról a ruháját és nagyobb fasza volt, mint az evező nyele! Én meg nem tudok úszni Jenőkém, egy tempót sem tudok úszni...
Pista ül a kocsma asztalnál nagy vigyorogva. Jenő odamegy hozzá és megkérdi tőle:
- Te meg mire vagy olyan büszke?
- Nem fogod elhinni mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot, amikor egy csodaszép szőke nő odajön, hogy kivinném-e a vízre egy kicsit. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenőkém, nagy csöcsök! Na Kievezek vele egy darabon és mondom neki: - Baszol vagy úszol! Hát nem tudott úszni az istenadta, nem tudott úszni Jenőkém!
Másnap Jenő bemegy a kocsmába, Pista ugyanannál az asztalnál ül, de még boldogabb!
- Jenő, képzeld mi történt ma reggel! Takarítom a csónakot és egy bombajó vörös nő, megkérdi, hogy kivinném-e a tóra. Hatalmas, hegyes csöcsök! Nagy csöcsök, Jenőkém, nagy csöcsök! Na kievezek vele, már majdnem félúton vagyunk, és mondom neki:
- Baszol vagy úszol! Hát ez sem tudott úszni, Jenőkém, egy tempót sem tudott úszni!
A harmadik nap Pista zokog az asztalnál. Jenő nagy kíváncsian megkérdi, hogy mi történt.
- Nagyban takarítom a csónakot ma reggel. A világ legszebb fekete hajú nője elém áll, hogy vigyem ki a tóra. Hatalmas teremtés, óriási csöcsök, Jenőkém, gyönyörű csöcsök! Kiérünk a tó közepére és odaszólok neki: Baszol vagy úszol! Erre ez az istennő feláll, letépi magáról a ruháját és nagyobb fasza volt, mint az evező nyele! Én meg nem tudok úszni Jenőkém, egy tempót sem tudok úszni...
| 2010-12-06 14:11:54 | Válasz | Jelentés | #43
Egy asszony együtt van a szeretőjével, mikor hallja, hogy nyílik az ajtó és hazajön a férje. - Gyorsan, menj a sarokba! - kapkodva befújja a szeretőt babaolajjal és púdert fúj rá. - Meg ne mozdulj, amíg nem szólok - súgta neki - csinálj úgy, mintha szobor lennél. - Ó kedvesem - szól a férj, mikor belép a hálószobába. Mi ez itt? - Egy új szobor - vágta rá rögtön a feleség. Szabóék is vettek egyet a hálószobájukba. Olyan remeknek találtam az ötletet, hogy én is vettem egyet. A férj megelégedett a válasszal és fáradtan lefeküdtek. Hajnalban két óra felé felkel a férj, kimegy a konyhába, csinál egy szendvicset, hozzá egy pohár tejet és visszamegy a hálószobába. - Tessék - mondja a szobornak, - egyél valamit. Én három napig álldogáltam a Szabóék hálószobájában, mint egy hülye és nem kínáltak meg semmivel.
Egy asszony együtt van a szeretőjével, mikor hallja, hogy nyílik az ajtó és hazajön a férje.
- Gyorsan, menj a sarokba! - kapkodva befújja a szeretőt babaolajjal és púdert fúj rá.
- Meg ne mozdulj, amíg nem szólok - súgta neki - csinálj úgy, mintha szobor lennél.
- Ó kedvesem - szól a férj, mikor belép a hálószobába. Mi ez itt?
- Egy új szobor - vágta rá rögtön a feleség. Szabóék is vettek egyet a hálószobájukba.
Olyan remeknek találtam az ötletet, hogy én is vettem egyet.
A férj megelégedett a válasszal és fáradtan lefeküdtek.
Hajnalban két óra felé felkel a férj, kimegy a konyhába, csinál egy szendvicset, hozzá egy pohár tejet és visszamegy a hálószobába.
- Tessék - mondja a szobornak, - egyél valamit. Én három napig álldogáltam a Szabóék hálószobájában, mint egy hülye és nem kínáltak meg semmivel.
| 2010-12-06 14:09:58 | Válasz | Jelentés | #42
Férfi és nő megbeszélik, hogy aznap este orálisan csinálják. A férfi megmondja a nőnek, hogy ha a szájában tartja a gecit, azt kap karácsonyra, amit csak kér. Megtörténik a dolog, és a nő szája tele van gecivel. A férfi csak ennyit mond: - Nyeld le szépen drágám. Mire a nő teli szájjal rázza a fejét. Mire a férfi: - Akkor mit is kérsz karácsonyra? Erre a nő már nyel is és csak ennyit mond: - Bundát!
Férfi és nő megbeszélik, hogy aznap este orálisan csinálják. A férfi megmondja a nőnek, hogy ha a szájában tartja a gecit, azt kap karácsonyra, amit csak kér. Megtörténik a dolog, és a nő szája tele van gecivel. A férfi csak ennyit mond:
- Nyeld le szépen drágám.
Mire a nő teli szájjal rázza a fejét. Mire a férfi:
- Akkor mit is kérsz karácsonyra?
Erre a nő már nyel is és csak ennyit mond:
- Bundát!
| 2010-12-06 14:05:07 | Válasz | Jelentés | #41
Jóképű férfi bemegy a bárba és a bárpultnál leül egy csinos nő mellé. Szemügyre veszi a nőt, majd az órájára néz. Megint a nőre, megint az órájára. A nő nem bírja tovább, és megkérdezi: - Mondja, uram, miért nézi az óráját annyira? - Tudja hölgyem - jön a válasz - Ez egy telepatikus óra, és most éppen azt mutatta, hogy magán nincs bugyi. - No, de uram! - háborodik fel a hölgy - rajtam igenis van bugyi. - Akkor úgy látszik, siet egy órát...
Jóképű férfi bemegy a bárba és a bárpultnál leül egy csinos nő mellé. Szemügyre veszi a nőt, majd az órájára néz. Megint a nőre, megint az órájára. A nő nem bírja tovább, és megkérdezi:
- Mondja, uram, miért nézi az óráját annyira?
- Tudja hölgyem - jön a válasz - Ez egy telepatikus óra, és most éppen azt mutatta, hogy magán nincs bugyi.
- No, de uram! - háborodik fel a hölgy - rajtam igenis van bugyi.
- Akkor úgy látszik, siet egy órát...
| 2010-12-06 14:03:39 | Válasz | Jelentés | #40
Erőszakos nemi közösülés a vád. A bíró megkérdezi a panaszos nőtől: - Nem értem, hogy egy ilyen mélynövésű férfi hogyan tudott megerőszakolni egy ilyen magas lányt, mint ön? Megmagyarázná? - Hogyne, bíró úr... Egy kicsit leguggoltam...
Erőszakos nemi közösülés a vád. A bíró megkérdezi a panaszos nőtől:
- Nem értem, hogy egy ilyen mélynövésű férfi hogyan tudott megerőszakolni egy ilyen magas lányt, mint ön? Megmagyarázná?
- Hogyne, bíró úr... Egy kicsit leguggoltam...
| 2010-12-06 14:01:52 | Válasz | Jelentés | #39
Fiatalok gyónnak a nagy ünnep előtt. Bejön egy fiú, sorolja a bűneit és közéjük illeszti: - Hegedültem. A pap nem érti, de nem szól közbe. Amikor végzett, elégtételt szab ki, feloldozást ad, elbocsátja. Jön a következő fiú, és ő is említi a "hegedülést". Ez így megy tovább, mikor betérdel ötödiknek egy lány is: - Atyám, meghegedültek. A pap kilép a gyóntatófülkéből: - Vonósnégyes, vissza!
Fiatalok gyónnak a nagy ünnep előtt. Bejön egy fiú, sorolja a bűneit és közéjük illeszti:
- Hegedültem.
A pap nem érti, de nem szól közbe. Amikor végzett, elégtételt szab ki, feloldozást ad, elbocsátja. Jön a következő fiú, és ő is említi a "hegedülést". Ez így megy tovább, mikor betérdel ötödiknek egy lány is:
- Atyám, meghegedültek.
A pap kilép a gyóntatófülkéből:
- Vonósnégyes, vissza!
| 2010-12-06 14:00:39 | Válasz | Jelentés | #38
A jóképű katona sok ital után elkapja egy fordulóra a csúf kis kantinosnét. A beteljesülés után a kantinosné a katona fülébe súgja: - Ugye, szívem, azért bennem is van valami szép? - Igen - feleli a katona -, de mindjárt kiveszem.
A jóképű katona sok ital után elkapja egy fordulóra a csúf kis kantinosnét.
A beteljesülés után a kantinosné a katona fülébe súgja:
- Ugye, szívem, azért bennem is van valami szép?
- Igen - feleli a katona -, de mindjárt kiveszem.
1 2 3
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska