Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> Nevessünk és élvezzünk!
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2010-09-25 16:05:15 | Válasz | Jelentés | #7
EROTIKUS VICCEK 2 : Egy dögös kis csaj bemegy a bárba, és letelepszik az egyik bárszékre, majd hangos koppanással lerak a bárpultra egy vibrátort. A csapos pókerarccal megkérdezi: - Mit adhatok? - Nekem egy Vodka-narancsot, a barátomnak meg négy ceruzaelemet. - Mikor jött rá Pinokkio, hogy fából van? - Amikor maszturbálás közben kigyulladt! Alszik a család, felkel az apa látja, hogy a tehén megdöglött. Fogja a vadászpuskát fejbe lövi magát. Felkel az anya, látja, hogy a tehén döglött, az ura lelőtte magát, fogja a kötelet s felköti magát. Felkel a legnagyobb, fiú látja a tragédiát, megy a folyóhoz, hogy belevesse magát, de jön egy tündér és azt mondja neki: - Ha 10-szer magadévá teszel, visszacsinálok mindent, élni fog apád, anyád és a vagyont érő tehén is. Próbálkozik, de nem sikerül tízszer, hát megy a habokba. A középső fiú ugyanígy jár. Felkel a legkisebb, látja hogy mi történt, megy a folyóhoz. Újból jön a tündér, s azt mondja neki: - Ha 10-szer magadévá teszel, visszacsinálok mindent: élni fog apád, anyád, a bátyáid és a tehén is. - Nem lehetne 20-szor? - kérdezi a fiú. - Dehogynem. - És 30-szor? - Dehogynem, csak csináld már! - De nem fogsz te is megdögleni tőle, mint a tehén? 17 éves fiú boldogan újságolja apjának: - Ma elvesztettem a szüzességemet! - Ez igen, fiam! Gyere ülj le, igyunk meg egy pohárral! - A bor jöhet, de leülni még nemigen tudok... A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és a piromániás üldögélnek a pszichiátria kertjében, és szörnyen unatkoznak. Egyszer csak megszólal a zoofil: - Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát? Erre a szadista: -Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg. A gyilkos közbeszól: - Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg! A nekrofil lelkesen: - Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, aztán dugjuk meg mégegyszer! A piromániás is beszól: -Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg még egyszer, aztán gyújtsuk fel! Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd megkérdik: - És te nem szólsz semmit? - MIAÚÚÚÚ... Két haver utazik repülővel a Bahama-szigetekre. Azt mondja a stewardess: - Attention, attention! No smoking please! -Mit mond? -Azt mondta,hogy könnyű ruhában kell menni,mert baromi meleg van a szigeteken. Mennek tovább, majd megint szól a stewardess:-Attention, attention! -Mit mond? -Mindjárt jön a kaja, három fogást hoznak. Megy tovább a röpcsi,majd megint szól a stewardess: -Attention, attention! A szigetek lakosságának 70%-a AIDS-es, 30%-a asztmás. -Mit mond? -Aki köhög, meg lehet dugni. Szőke nő a nőgyógyásznál: - Doktor úr, nekem ott alul mindig bélyegek potyognak ki. Mire az orvos: - De hát az nem lehet. Vetkőzzön! Alaposabban megnézem. Vizsgálja, egyszer csak elkezd röhögni. - Na de doktor úr! Mit nevet? - Drága hölgyem, ezek nem bélyegek, ezek a matricák a banánról. Mi a panasza? -kérdi az orvos a nőbetegétől. - Doktor úr, én szexuális gyengeségben szenvedek. - És ez miben jut kifejezésre? - Egyetlen férfinak sem vagyok képes nemet mondani Jancsi és Juliska sétálnak az erdőben. - Te Juliska, szeretnélek megdugni. - Nem lehet Jancsi. - Miért nem? - Két oka van. Az egyik, hogy még szűz vagyok. A másik, hogy ha kefélek, akkor fáj a derekam Anyu, vegyél nekem fagyit!!! - Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak szólítanod! - Akkor hogy szólítsalak??? - Normálisan, mondd, hogy Józsi!
EROTIKUS VICCEK 2 :

Egy dögös kis csaj bemegy a bárba, és letelepszik az egyik bárszékre, majd hangos koppanással lerak a bárpultra egy vibrátort. A csapos pókerarccal megkérdezi:
- Mit adhatok?
- Nekem egy Vodka-narancsot, a barátomnak meg négy ceruzaelemet.

- Mikor jött rá Pinokkio, hogy fából van?
- Amikor maszturbálás közben kigyulladt!

Alszik a család, felkel az apa látja, hogy a tehén megdöglött. Fogja a vadászpuskát fejbe lövi magát.
Felkel az anya, látja, hogy a tehén döglött, az ura lelőtte magát, fogja a kötelet s felköti magát.
Felkel a legnagyobb, fiú látja a tragédiát, megy a folyóhoz, hogy belevesse magát, de jön egy tündér és azt mondja neki:
- Ha 10-szer magadévá teszel, visszacsinálok mindent, élni fog apád, anyád és a vagyont érő tehén is.
Próbálkozik, de nem sikerül tízszer, hát megy a habokba. A középső fiú ugyanígy jár.
Felkel a legkisebb, látja hogy mi történt, megy a folyóhoz. Újból jön a tündér, s azt mondja neki:
- Ha 10-szer magadévá teszel, visszacsinálok mindent: élni fog apád, anyád, a bátyáid és a tehén is.
- Nem lehetne 20-szor? - kérdezi a fiú.
- Dehogynem.
- És 30-szor?
- Dehogynem, csak csináld már!
- De nem fogsz te is megdögleni tőle, mint a tehén?

17 éves fiú boldogan újságolja apjának:
- Ma elvesztettem a szüzességemet!
- Ez igen, fiam! Gyere ülj le, igyunk meg egy pohárral!
- A bor jöhet, de leülni még nemigen tudok...

A szadista, a mazochista, a gyilkos, a nekrofil, a zoofil és a piromániás üldögélnek a pszichiátria kertjében, és szörnyen unatkoznak.
Egyszer csak megszólal a zoofil:
- Mi lenne, ha megdugnánk egy macskát?
Erre a szadista:
-Igen, dugjuk meg, aztán jól kínozzuk meg.
A gyilkos közbeszól:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg jól, aztán öljük meg!
A nekrofil lelkesen:
- Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, aztán dugjuk meg mégegyszer!
A piromániás is beszól:
-Dugjuk meg, kínozzuk meg, öljük meg, dugjuk meg még egyszer, aztán gyújtsuk fel!
Rövid csend, mindenki a mazochistára mered, majd megkérdik:
- És te nem szólsz semmit?
- MIAÚÚÚÚ...

Két haver utazik repülővel a Bahama-szigetekre. Azt mondja a stewardess: - Attention, attention! No smoking please!
-Mit mond?
-Azt mondta,hogy könnyű ruhában kell menni,mert baromi meleg van a szigeteken.
Mennek tovább, majd megint szól a stewardess:-Attention, attention!
-Mit mond?
-Mindjárt jön a kaja, három fogást hoznak.
Megy tovább a röpcsi,majd megint szól a stewardess: -Attention, attention! A szigetek lakosságának 70%-a AIDS-es, 30%-a asztmás.
-Mit mond?
-Aki köhög, meg lehet dugni.

Szőke nő a nőgyógyásznál:
- Doktor úr, nekem ott alul mindig bélyegek potyognak ki.
Mire az orvos:
- De hát az nem lehet. Vetkőzzön! Alaposabban megnézem. Vizsgálja, egyszer csak elkezd röhögni.
- Na de doktor úr! Mit nevet? - Drága hölgyem, ezek nem bélyegek, ezek a matricák a banánról.

Mi a panasza? -kérdi az orvos a nőbetegétől.
- Doktor úr, én szexuális gyengeségben szenvedek.
- És ez miben jut kifejezésre?
- Egyetlen férfinak sem vagyok képes nemet mondani

Jancsi és Juliska sétálnak az erdőben.
- Te Juliska, szeretnélek megdugni.
- Nem lehet Jancsi.
- Miért nem?
- Két oka van. Az egyik, hogy még szűz vagyok. A másik, hogy ha kefélek, akkor fáj a derekam

Anyu, vegyél nekem fagyit!!!
- Aranyom, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak
szólítanod!
- Akkor hogy szólítsalak???
- Normálisan, mondd, hogy Józsi!
| 2010-09-25 15:52:19 | Válasz | Jelentés | #6
EROTIKUS VICCEK: - Apu, képzeld, egy bácsi megszólított az iskola mellett, hogy kapok egy pár cipőt, ha a számba veszem a fütyülőjét. - Micsoda? Milyen cipőt? - Hát, ezt... Apám - panaszkodik otthon a fiatalember -, megerőszakoltak a buzik! - Úristen, fiam... De hát miért nem szaladtál el? - Ebben a tűsarkú cipőben? - Mi az a két szó amit nem akarsz hallani szeretkezés közben? - ??? - Drágám hazajöttem. Megkérdeznek 3 nőt, hogy mi a foglalkozásuk. Az első: - Én kertésznő vagyok, melegágyból melegágyba vándorolok. A második: - Én matematikus vagyok, összeadom magam a főnökömmel, négyzetre emelem a szoknyámat és kivonom magam a forgalomból. A harmadik: - Na jó, ne szépítsük, én is kurva vagyok! Fiatal párocska megy be rendelésre. Panasz a következő: a lánynak három hónapja késik a havija, gyakori hányinger, szédülés, hangulatingadozás, gömbölyödő pocak. Teszt: a lány bezony, bezony terhes. A doki megosztotta a hírt a párocskával, és megkérdezte, hogy milyen gyakran élnek nemi életet. Töredelmesen bevallották, hogy ők bizony még csak egyszer feküdtek le, hiszen mélyen vallásosak, és nem hisznek a házasságon kívüli szexben, de már nem bírtak magukkal. Következő kérdés: védekeztek valahogyan? Srác: Igen, igen! Én bevettem a gumit az eset előtt. Doki: Bevette? Srác: Igen. Doki: Úgy érti, kibontotta, a szájába vette és lenyelte? i Fagyi Férfi odalép egy fagyizó nőhöz: - Nem szeretném, ha félreértene, de nyalhatnék egyet? Nő nyújtja a fagyit... A férfi felsóhajt: - Félreértett. Mi a különbség a hűtő és a nő között? - A hűtő nem cuppan, mikor kiveszed a húst... Három kis törpe lakik egy erdei, egyszobás lakban. Egyik este megszólal a legidősebb: - Fiúk, nem tudnátok elmenni itthonról? Várok estére egy nőt. A többiek elmennek, majd reggel kérdezik az otthon maradót: - Na, hogy sikerült a randi? - Én elmentem egyszer a nő meg kétszer. Este a középső jelenti be, hogy vár egy nőt. Reggel kérdezik a többiek, hogy mi volt. - Én elmentem egyszer, a nő is egyszer. Este a legkisebb: - Fiúk ma én várok egy nőt. Többiek el, reggel kérdezik a kicsit, hogy mi történt. - Én elmentem kétszer, de a nő az el se jött. A szexboltban: - Uram! Megfelelő volt a feleségének a múltkor vásárolt vibrátor? - Nem igazán. Már az első nap kirázta az összes fog tömése! Először megy fel a lány az udvarló lakására. - Azt mondta anyukám, ha bármivel próbálkoznál, mindenre mondjak nemet! - mondja a lány. - Aha... És nem bánnád, ha lefeküdnénk egymással? Anyu, vegyél nekem fagyit! - Kicsim, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak szólítanod! - Akkor hogy szólítsalak??? - Normálisan, ahogy a többiek is. Mondd, hogy Tibi! Egy férfi megszólít egy nőt az utcán: - Mondja, hölgyem, lefeküdne velem egymillió dollárért? - Egymillió dollárért? Le. - És húsz dollárért? - Na de uram, mit gondol, mi vagyok én? -Hogy ön micsoda, azt már megbeszéltük. Most már csak az áron vitatkozunk Kérem, asszonyom, én telefonáltam délután az albérleti hirdetése miatt. - Jöjjön be, kérem, nézzen körül és válasszon a szobák közül. - Ó, kedves asszonyom, nekem egy szűk lyuk is megteszi. - Kislányom, gyere be, az úr téged keres! A kamasz srác elviszi a húgát az állatkertbe, ahol látnak két majmot szexelni. A kislány megkérdezi a bátyját, hogy mit csinálnak azok ott, mire a fiú elvörösödve feleli: - Tortát sütnek. Másnap reggel a kislány a bátyjához somfordál és odasúgja neki: - Apu és anyu tegnap éjjel tortát sütöttek. - Honnan tudod? - Onnan, hogy lenyaltam a cukormázat a kanapéról. - Nagymama, te ültél már trojkán? - Az mi? - Orosz fa szán. - Orosz faszán? Igen, 1945-ben.
EROTIKUS VICCEK:



- Apu, képzeld, egy bácsi megszólított az iskola mellett, hogy kapok egy pár cipőt, ha a számba veszem a fütyülőjét.
- Micsoda? Milyen cipőt?
- Hát, ezt...

Apám - panaszkodik otthon a fiatalember -, megerőszakoltak a buzik!
- Úristen, fiam... De hát miért nem szaladtál el?
- Ebben a tűsarkú cipőben?

- Mi az a két szó amit nem akarsz hallani szeretkezés közben?
- ??? - Drágám hazajöttem.

Megkérdeznek 3 nőt, hogy mi a foglalkozásuk.
Az első:
- Én kertésznő vagyok, melegágyból melegágyba vándorolok.
A második:
- Én matematikus vagyok, összeadom magam a főnökömmel, négyzetre emelem a szoknyámat és kivonom magam a forgalomból.
A harmadik:
- Na jó, ne szépítsük, én is kurva vagyok!

Fiatal párocska megy be rendelésre. Panasz a következő: a lánynak három hónapja késik a havija, gyakori hányinger, szédülés, hangulatingadozás, gömbölyödő pocak. Teszt: a lány bezony, bezony terhes. A doki megosztotta a hírt a párocskával, és megkérdezte, hogy milyen gyakran élnek nemi életet. Töredelmesen bevallották, hogy ők bizony még csak egyszer feküdtek le, hiszen mélyen vallásosak, és nem hisznek a házasságon kívüli szexben, de már nem bírtak magukkal. Következő kérdés: védekeztek valahogyan?
Srác: Igen, igen! Én bevettem a gumit az eset előtt.
Doki: Bevette?
Srác: Igen.
Doki: Úgy érti, kibontotta, a szájába vette és lenyelte?

i
Fagyi

Férfi odalép egy fagyizó nőhöz:
- Nem szeretném, ha félreértene, de nyalhatnék egyet?
Nő nyújtja a fagyit... A férfi felsóhajt:
- Félreértett.

Mi a különbség a hűtő és a nő között?
- A hűtő nem cuppan, mikor kiveszed a húst...

Három kis törpe lakik egy erdei, egyszobás lakban. Egyik este megszólal a legidősebb:
- Fiúk, nem tudnátok elmenni itthonról? Várok estére egy nőt.
A többiek elmennek, majd reggel kérdezik az otthon maradót:
- Na, hogy sikerült a randi?
- Én elmentem egyszer a nő meg kétszer.
Este a középső jelenti be, hogy vár egy nőt. Reggel kérdezik a többiek, hogy mi volt.
- Én elmentem egyszer, a nő is egyszer.
Este a legkisebb:
- Fiúk ma én várok egy nőt.
Többiek el, reggel kérdezik a kicsit, hogy mi történt.
- Én elmentem kétszer, de a nő az el se jött.


A szexboltban:
- Uram! Megfelelő volt a feleségének a múltkor vásárolt vibrátor?
- Nem igazán. Már az első nap kirázta az összes fog tömése!

Először megy fel a lány az udvarló lakására.
- Azt mondta anyukám, ha bármivel próbálkoznál, mindenre mondjak nemet! - mondja a lány.
- Aha... És nem bánnád, ha lefeküdnénk egymással?

Anyu, vegyél nekem fagyit!
- Kicsim, azért mert lefekszem az apáddal, még nem kell anyunak szólítanod!
- Akkor hogy szólítsalak???
- Normálisan, ahogy a többiek is. Mondd, hogy Tibi!


Egy férfi megszólít egy nőt az utcán:
- Mondja, hölgyem, lefeküdne velem egymillió dollárért?
- Egymillió dollárért? Le.
- És húsz dollárért?
- Na de uram, mit gondol, mi vagyok én?
-Hogy ön micsoda, azt már megbeszéltük. Most már csak az áron vitatkozunk

Kérem, asszonyom, én telefonáltam délután az albérleti hirdetése miatt.
- Jöjjön be, kérem, nézzen körül és válasszon a szobák közül.
- Ó, kedves asszonyom, nekem egy szűk lyuk is megteszi.
- Kislányom, gyere be, az úr téged keres!

A kamasz srác elviszi a húgát az állatkertbe, ahol látnak két majmot szexelni. A kislány megkérdezi a bátyját, hogy mit csinálnak azok ott, mire a fiú elvörösödve feleli:
- Tortát sütnek.
Másnap reggel a kislány a bátyjához somfordál és odasúgja neki:
- Apu és anyu tegnap éjjel tortát sütöttek.
- Honnan tudod?
- Onnan, hogy lenyaltam a cukormázat a kanapéról.


- Nagymama, te ültél már trojkán?
- Az mi?
- Orosz fa szán.
- Orosz faszán? Igen, 1945-ben.
| 2010-09-25 12:33:27 | Válasz | Jelentés | #5
FÉRFIAKRÓL: A férfi olyan,mint a hal... Feje is van, de a farka irányítja... Az erősségem a feleségem, de a gyöngém a többi nő! Hogyan élvez egy filmrendező? Ah! Oh! Ennyi! Néhány mondat, amit egy férfi szájából nem igazán hallani: - Sör helyett inkább gyümölcslevet kérek! - Gyere Drágám, kezdődik a kedvenc sorozatod, nézzük együtt! - Megint igazad van! - Nincs kedvem a haverokkal sörözni menni, inkább veled maradok! - Még sosem gondoltam rá, hogy milyen lehet hármasban... - Nem hívjuk át anyukádat! Olyan rég volt már nálunk! A bolond és az okos jó barátok voltak. Érettségire került a sor és az okos nem akarta, hogy megbukjon a bolond, ezért ő ment be először...Kérdezték tőle: - Mi kattog? - Az óra. - Mi van a cipőben? - Cipőfűző. - Hány csillag van az égen? - Azt még a csillagászok sem állapították meg. - Ön átment a vizsgán. KÖVETKEZ
FÉRFIAKRÓL:

A férfi olyan,mint a hal...
Feje is van, de a farka irányítja...

Az erősségem a feleségem, de a gyöngém a többi nő!

Hogyan élvez egy filmrendező?
Ah! Oh! Ennyi!

Néhány mondat, amit egy férfi szájából nem igazán hallani:

- Sör helyett inkább gyümölcslevet kérek!
- Gyere Drágám, kezdődik a kedvenc sorozatod, nézzük együtt!
- Megint igazad van!
- Nincs kedvem a haverokkal sörözni menni, inkább veled maradok!
- Még sosem gondoltam rá, hogy milyen lehet hármasban...
- Nem hívjuk át anyukádat! Olyan rég volt már nálunk!

A bolond és az okos jó barátok voltak. Érettségire került a sor és az okos nem akarta, hogy megbukjon a bolond, ezért ő ment be először...Kérdezték tőle:
- Mi kattog?
- Az óra.
- Mi van a cipőben?
- Cipőfűző.
- Hány csillag van az égen?
- Azt még a csillagászok sem állapították meg.
- Ön átment a vizsgán.
KÖVETKEZ
| 2010-09-25 11:55:26 | Válasz | Jelentés | #4
H
H
| 2010-09-25 11:45:19 | Válasz | Jelentés | #3
- Mi az, fehér, és megzavar evés közben? - ??? - Lavina... A szöszi fürdőszobájából: - 95, 96, 97, 98, 99...Seggíííttsssééggg!!! Százlábú... A betörő belép egy üresnek hitt házba, már a második szobánál tart amikor ezt hallja: - Jézus figyel téged. Nagyon megijed, de mivel nem hallja többször, folytatja a rámolást. Kis idő elteltével ismét hallja: - Jézus figyel téged. Észreveszi, hogy a sarokban van egy papagáj. Odamegy hozzá és megkérdezi: - Te mondtad, hogy Jézus figyel engem ? - Igen, én. - És téged hogy hívnak ? - Clarence. - Micsoda hülye név egy papagájnak. Ki volt az az idióta, aki így nevezett el téged? - Ugyanaz, aki a rottweilert, Jézusnak. Nyuszika talál egy hatlövetű coltot az erdőben. Rögtön eszébe jut minden sérelme, amit a medvétől szenvedett el. Megy is elégtételt venni és közben lövöldözik: DURR, DURR - Medve gyere csak ide! DURR, DURR - Látod azt a kupac szart! DURR, DURR - Most azonnal megeszed, különben... KATT, KATT - ... én eszem meg ... Az igazgató dühösen így szól a titkárnőjéhez: - Jucika, ki mondta magának, hogy azért mert a karácsonyi partin meg akartam csókolni, elhanyagolhatja a munkáját? - Az ügyvédem. Két szőke beszélget: - Terhességi tesztet csináltam. - Nehezek voltak a kérdések? Két szőke nő beszélget az előző napi áramszünetről. Egyik: - Képzeld, tegnap órára beragadtam a liftbe! Másik: - Az semmi, én 2 órát álltam a mozgólépcsőn!!! A parasztgazda feleségének valami baleset következtében nagyon megsérül az arca. A menyecske sopánkodva áll a tükör előtt. - Jaj nekem, jaj nekem, hogy én milyen csúnya vagyok. A gazda bólogat egy ideig, majd így szól: - Ne sajnáltassad már magad, Bözsi, hiszen te csak akkor látod magad, ha a tükörbe nézel. De mit szóljak én, aki egész nap látlak?! A Windows egy sikertelen kísérlet a homokóra emulálására.
- Mi az, fehér, és megzavar evés közben?
- ???
- Lavina...

A szöszi fürdőszobájából:
- 95, 96, 97, 98, 99...Seggíííttsssééggg!!! Százlábú...

A betörő belép egy üresnek hitt házba, már a második szobánál tart
amikor ezt hallja: - Jézus figyel téged.
Nagyon megijed, de mivel nem hallja többször, folytatja a rámolást.
Kis idő elteltével ismét hallja: - Jézus figyel téged.
Észreveszi, hogy a sarokban van egy papagáj.
Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Te mondtad, hogy Jézus figyel engem ?
- Igen, én.
- És téged hogy hívnak ?
- Clarence.
- Micsoda hülye név egy papagájnak. Ki volt az az idióta, aki így
nevezett el téged?
- Ugyanaz, aki a rottweilert, Jézusnak.

Nyuszika talál egy hatlövetű coltot az erdőben. Rögtön eszébe jut minden sérelme, amit a medvétől szenvedett el.
Megy is elégtételt venni és közben lövöldözik:
DURR, DURR - Medve gyere csak ide!
DURR, DURR - Látod azt a kupac szart!
DURR, DURR - Most azonnal megeszed, különben...
KATT, KATT - ... én eszem meg ...

Az igazgató dühösen így szól a titkárnőjéhez:
- Jucika, ki mondta magának, hogy azért mert a karácsonyi partin meg akartam csókolni, elhanyagolhatja a munkáját?
- Az ügyvédem.

Két szőke beszélget:
- Terhességi tesztet csináltam.
- Nehezek voltak a kérdések?

Két szőke nő beszélget az előző napi áramszünetről.
Egyik: - Képzeld, tegnap órára beragadtam a liftbe!
Másik: - Az semmi, én 2 órát álltam a mozgólépcsőn!!!

A parasztgazda feleségének valami baleset következtében nagyon megsérül az arca. A menyecske sopánkodva áll a tükör előtt.
- Jaj nekem, jaj nekem, hogy én milyen csúnya vagyok.
A gazda bólogat egy ideig, majd így szól:
- Ne sajnáltassad már magad, Bözsi, hiszen te csak akkor látod magad, ha a tükörbe nézel. De mit szóljak én, aki egész nap látlak?!

A Windows egy sikertelen kísérlet a homokóra emulálására.
| 2010-09-25 11:41:06 | Válasz | Jelentés | #2
- Azt hiszem, nagyon boldoggá foglak tenni. - Miért, máris elmész? - Kérsz egy italt? - Komolyan gondolod, hogy a kapcsolatunk ennyire hosszú lesz? - Megadnád a telefonszámod? - Azt nem, de a körzetszámot szívesen. - Mit szólnál hozzá, ha megkérném a kezed? - Semmit. Nem tudok egyszerre beszélni és nevetni - Volt már dolgod valódi férfiakkal? - Nem. és neked? - Elvigyelek? - Nem olyannak nézel ki, mint aki elbírna.
- Azt hiszem, nagyon boldoggá foglak tenni.
- Miért, máris elmész?


- Kérsz egy italt?
- Komolyan gondolod, hogy a kapcsolatunk ennyire hosszú lesz?


- Megadnád a telefonszámod?
- Azt nem, de a körzetszámot szívesen.

- Mit szólnál hozzá, ha megkérném a kezed?
- Semmit. Nem tudok egyszerre beszélni és nevetni


- Volt már dolgod valódi férfiakkal?
- Nem. és neked?


- Elvigyelek?
- Nem olyannak nézel ki, mint aki elbírna.
| 2010-09-25 11:39:55 | Válasz | Jelentés | #1
A világ humoros oldala! Olvassatok, és írjatok bátran ti is! :)
A világ humoros oldala! Olvassatok, és írjatok bátran ti is! :)
1 2 3
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-14 12:48:22
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-05-14 08:20:08
123456szoki: sziasztok Mókuska