Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> upsz fóruma
| Oldal: 1 2 3 ... 7 8 9 10 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2012-10-08 09:23:41 | Válasz | Jelentés | #80
törölt felhasználó
[quote=upsz][quote=ZSÉ28]Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)[/quote]pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi
Írta upsz:
Írta ZSÉ28:Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi
| 2012-10-08 09:19:23 | Válasz | Jelentés | #79
törölt felhasználó
[quote=ZSÉ28]Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)[/quote]pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi,teljesen lu
Írta ZSÉ28:Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
pont jokor,épp egy oriásit masztizok,amiket irtál teljesen fröcsög a pinám,ömlik belöllem e nedü,ugrálok a két üvegen,betömtem a számba falatnyi,teljesen lu
| 2012-10-08 09:04:45 | Válasz | Jelentés | #78
Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
Szia jó a pinád popod édes nagyon le tépném a lucskos bugyid a szádba tömném és szét nyalnám szopnám a pinád popod és nagyon meg bassználak téged édes! Nagyon vadul kurnám a pinád popod és tele vernélek és tisztára szopatnám a faszom utána drága veled. Jó vagy édes igy továb. :)
| 2012-10-08 07:39:25 | Válasz | Jelentés | #77
törölt felhasználó
most épp a puncim lucskátol átnedvesedett tangámban ülök a gép előtt és kényeztetem magam..ohhh félre húzom bugyikám finoman dörzsölgetem csiklomat uhhhh,majd miden lukamba bedugok valamit és addig döfködöm puncim,popom mig egy hatalmasat élvezek,mintha felváltva hatolnátok kéjes faszállito lukaimbba,ohhhhh
most épp a puncim lucskátol átnedvesedett tangámban ülök a gép előtt és kényeztetem magam..ohhh félre húzom bugyikám finoman dörzsölgetem csiklomat uhhhh,majd miden lukamba bedugok valamit és addig döfködöm puncim,popom mig egy hatalmasat élvezek,mintha felváltva hatolnátok kéjes faszállito lukaimbba,ohhhhh
| 2012-10-07 07:40:42 | Válasz | Jelentés | #76
A farkam kéne oda a lucskos puncida. Meg még nyalogatnám küldhetek képeket a farkamrol a email edre.irj
A farkam kéne oda a lucskos puncida. Meg még nyalogatnám küldhetek képeket a farkamrol a email edre.irj
| 2012-10-06 15:19:33 | Válasz | Jelentés | #75
törölt felhasználó
[quote=Gohán]Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.[/quote]olyan jó turkálni a bugyimba,a lucskos puncimat dörzsölgetni,dugdosni,a popomat szitén...utánna jól leápoltatni,teljesen ájulásig döfetni minden farok állito lukam,hogy a végén megkapjam jutalmam....
Írta Gohán:Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.
olyan jó turkálni a bugyimba,a lucskos puncimat dörzsölgetni,dugdosni,a popomat szitén...utánna jól leápoltatni,teljesen ájulásig döfetni minden farok állito lukam,hogy a végén megkapjam jutalmam....
| 2012-10-06 14:37:01 | Válasz | Jelentés | #74
Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.
Csak a én farkamon hintáznál ugy minta azon. Tanumányoználak mélyre hatol va is még a puncidat is.
| 2012-10-06 13:33:37 | Válasz | Jelentés | #73
törölt felhasználó
falatnyi fekete csipke tangában,ami egyre jobban átnedvesedik a puncimbol patakokban csordogáló nedveimmel,és feszes melltartoban ülök a gép előtt és egyre jobban begerjedek....a pinámtol már fojik a lucsok feszes popsimfelé uhhh,most félre huzom tangám és ráülök egy vastag,és egy véknyabb gyertyára...vonaglok a széken előre-hátra mintha lovagolnék azon a löcsön amit épp nézegetek ohhhhh most nyaldosom bimboimat felváltva......már nagyon várom a páromat,hogy fol
falatnyi fekete csipke tangában,ami egyre jobban átnedvesedik a puncimbol patakokban csordogáló nedveimmel,és feszes melltartoban ülök a gép előtt és egyre jobban begerjedek....a pinámtol már fojik a lucsok feszes popsimfelé uhhh,most félre huzom tangám és ráülök egy vastag,és egy véknyabb gyertyára...vonaglok a széken előre-hátra mintha lovagolnék azon a löcsön amit épp nézegetek ohhhhh most nyaldosom bimboimat felváltva......már nagyon várom a páromat,hogy fol
| 2012-10-05 22:08:09 | Válasz | Jelentés | #72
törölt felhasználó
[quote=joco]szia.formás popsi. én kivertem :-)[/quote]forro lüktetö farkad rángatása,képeim nézegetése közben mi járt a fejedben?forró pinám kivánci...irj
Írta joco:szia.formás popsi. én kivertem :-)
forro lüktetö farkad rángatása,képeim nézegetése közben mi járt a fejedben?forró pinám kivánci...irj
| 2012-10-05 21:50:53 | Válasz | Jelentés | #71
törölt felhasználó
most fogom szétkúratni magam a párommal,amiket irtatok elsoroltam és most végig csinálja,hmmmmmm már kezdi benyalt tövig,dugja a seggem......majd még irok most már máshová kell a kezem.......ohhhhhhhhh
most fogom szétkúratni magam a párommal,amiket irtatok elsoroltam és most végig csinálja,hmmmmmm már kezdi benyalt tövig,dugja a seggem......majd még irok most már máshová kell a kezem.......ohhhhhhhhh
| 2012-10-05 21:47:25 | Válasz | Jelentés | #70
törölt felhasználó
[quote=11baba11]hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is[/quote]forro nyelved érzem lábaim közt mikor olvaslak,ugy fel izgatsz,hogy rögtön be kell nyulni a bugyimba,fel-le,körbe-körbe dörzsölni kel pinácskám a lucsokba megforgatni mindent emi befér,ohhhhhhhh élvezni számtalan sokszor,közben elképzelem fer
Írta 11baba11:hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is
forro nyelved érzem lábaim közt mikor olvaslak,ugy fel izgatsz,hogy rögtön be kell nyulni a bugyimba,fel-le,körbe-körbe dörzsölni kel pinácskám a lucsokba megforgatni mindent emi befér,ohhhhhhhh élvezni számtalan sokszor,közben elképzelem fer
| 2012-10-05 21:33:22 | Válasz | Jelentés | #69
törölt felhasználó
[quote=frankie1975]képeidet, puncidat nézve kivertem... hatalmasat élveztem... :)[/quote]kukidat nézegetve,bizsereg a puncikám rögtön benyulok a bugyikámba körbe-körbe izgatom csiklomat segglukamat,majd betolatok a párommal mindent mindenhová,hogy még több lucsok fojjon szana szét a puncimbol,a farka leve pedig arcomon számon terüljön szét...........ohhhhhhhhhhhh.irj még hagy élvezzek rád...
Írta frankie1975:képeidet, puncidat nézve kivertem... hatalmasat élveztem... :)
kukidat nézegetve,bizsereg a puncikám rögtön benyulok a bugyikámba körbe-körbe izgatom csiklomat segglukamat,majd betolatok a párommal mindent mindenhová,hogy még több lucsok fojjon szana szét a puncimbol,a farka leve pedig arcomon számon terüljön szét...........ohhhhhhhhhhhh.irj még hagy élvezzek rád...
| 2012-10-05 21:26:43 | Válasz | Jelentés | #68
törölt felhasználó
[quote=11baba11]hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is[/quote]a pinám tocsog a kéjnedvembe,annyira szétfojok hogy a bugyimbol csavarni lehet a nedüt,fröcsköl a puncim ha hevesen verem bele ami a kezemügyébe kerül,tajtékzik minden lukam mikor olvasom sovárgo irásotok,ohhhhhhhhhhhh irjatok még.....élvezek,m
Írta 11baba11:hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is
a pinám tocsog a kéjnedvembe,annyira szétfojok hogy a bugyimbol csavarni lehet a nedüt,fröcsköl a puncim ha hevesen verem bele ami a kezemügyébe kerül,tajtékzik minden lukam mikor olvasom sovárgo irásotok,ohhhhhhhhhhhh irjatok még.....élvezek,m
| 2012-10-03 20:38:32 | Válasz | Jelentés | #67
törölt felhasználó
[quote=joco]szia.formás popsi. én kivertem :-)[/quote]mire gondoltál ird meg......
Írta joco:szia.formás popsi. én kivertem :-)
mire gondoltál ird meg......
| 2012-10-03 20:36:13 | Válasz | Jelentés | #66
törölt felhasználó
[quote=upsz][quote=frankie1975]először hosszasan és érzékien kényeztetnélek a nyelvemmel, nyalogatnám, szívogatnám, simogatnám a puncid, a csiklód, körbe-körbe, fel-le... innám a puncid nedűjét, ahogy meg-meg áradna, majd a sokadik orgazmusod után amit a nyelvem okozna hirtelen karóba húználak és hatalmasat kefélnénk! levezetésképp kényeztetném a popidat is, ott is jól megdugnálak és beleélveznék a szűk kis ánuszodba! puszi!!![/quote]anyira szépet irtál,hogy
Írta upsz:
Írta frankie1975:először hosszasan és érzékien kényeztetnélek a nyelvemmel, nyalogatnám, szívogatnám, simogatnám a puncid, a csiklód, körbe-körbe, fel-le... innám a puncid nedűjét, ahogy meg-meg áradna, majd a sokadik orgazmusod után amit a nyelvem okozna hirtelen karóba húználak és hatalmasat kefélnénk! levezetésképp kényeztetném a popidat is, ott is jól megdugnálak és beleélveznék a szűk kis ánuszodba! puszi!!!
anyira szépet irtál,hogy
| 2012-10-03 20:31:23 | Válasz | Jelentés | #65
törölt felhasználó
[quote=11baba11]hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is[/quote]teljesen beindultam,a lukaimo érzem nyelved,már csatakokban a puncikám,félre huzom bugyikám lassan betolok egy flakont,a popsiba meg gyertyát,és váltogatva kurom lukaim ahogy te is képzelted,verd ki te is......irj még mit teél kéjnedves yilásaim
Írta 11baba11:hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is
teljesen beindultam,a lukaimo érzem nyelved,már csatakokban a puncikám,félre huzom bugyikám lassan betolok egy flakont,a popsiba meg gyertyát,és váltogatva kurom lukaim ahogy te is képzelted,verd ki te is......irj még mit teél kéjnedves yilásaim
| 2012-10-02 17:48:06 | Válasz | Jelentés | #64
hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is
hosszas franciázás tán nyakamba venném a lábaid majd lassan tövig nyomnám lucskos pinádba a faszom. felváltva basznám a segged és a pinád egész nap imádom a szőrös segged szivesen néznélek szemből is
| 2012-10-02 16:38:58 | Válasz | Jelentés | #63
törölt felhasználó
[quote=frankie1975]először hosszasan és érzékien kényeztetnélek a nyelvemmel, nyalogatnám, szívogatnám, simogatnám a puncid, a csiklód, körbe-körbe, fel-le... innám a puncid nedűjét, ahogy meg-meg áradna, majd a sokadik orgazmusod után amit a nyelvem okozna hirtelen karóba húználak és hatalmasat kefélnénk! levezetésképp kényeztetném a popidat is, ott is jól megdugnálak és beleélveznék a szűk kis ánuszodba! puszi!!![/quote]anyira szépet irtál,hogy azonnal elf
Írta frankie1975:először hosszasan és érzékien kényeztetnélek a nyelvemmel, nyalogatnám, szívogatnám, simogatnám a puncid, a csiklód, körbe-körbe, fel-le... innám a puncid nedűjét, ahogy meg-meg áradna, majd a sokadik orgazmusod után amit a nyelvem okozna hirtelen karóba húználak és hatalmasat kefélnénk! levezetésképp kényeztetném a popidat is, ott is jól megdugnálak és beleélveznék a szűk kis ánuszodba! puszi!!!
anyira szépet irtál,hogy azonnal elf
| 2012-10-02 14:31:20 | Válasz | Jelentés | #62
először hosszasan és érzékien kényeztetnélek a nyelvemmel, nyalogatnám, szívogatnám, simogatnám a puncid, a csiklód, körbe-körbe, fel-le... innám a puncid nedűjét, ahogy meg-meg áradna, majd a sokadik orgazmusod után amit a nyelvem okozna hirtelen karóba húználak és hatalmasat kefélnénk! levezetésképp kényeztetném a popidat is, ott is jól megdugnálak és beleélveznék a szűk kis ánuszodba! puszi!!!
először hosszasan és érzékien kényeztetnélek a nyelvemmel, nyalogatnám, szívogatnám, simogatnám a puncid, a csiklód, körbe-körbe, fel-le...
innám a puncid nedűjét, ahogy meg-meg áradna, majd a sokadik orgazmusod után amit a nyelvem okozna hirtelen karóba húználak és hatalmasat kefélnénk!
levezetésképp kényeztetném a popidat is, ott is jól megdugnálak és beleélveznék a szűk kis ánuszodba!
puszi!!!
| 2012-10-02 14:25:29 | Válasz | Jelentés | #61
képeidet, puncidat nézve kivertem... hatalmasat élveztem... :)
képeidet, puncidat nézve kivertem...
hatalmasat élveztem... :)
| 2012-10-01 20:39:26 | Válasz | Jelentés | #60
törölt felhasználó
szia.formás popsi. én kivertem :-)
szia.formás popsi. én kivertem :-)
| 2012-10-01 09:02:24 | Válasz | Jelentés | #59
Szét basznám a pinád segged nagyon keményen vadul és tele verném aztán a szád basznám meg keményen. Jó segged pinád van édes! :)
Szét basznám a pinád segged nagyon keményen vadul és tele verném aztán a szád basznám meg keményen. Jó segged pinád van édes! :)
| 2012-10-01 08:46:48 | Válasz | Jelentés | #58
Szét dunám a lucskos puncidat a állo farkam a tes seged bedugnám még jol benyalnék odais a puncidba benülnék belül is simogatnám. Utána rá utetnélek a farkamra és lovagolnál én közbe a melledet szopogatnám. Te meg utána a én farkamat szopogatnád adig amedig elnem él vezek a szádba utána a puncidat jol meg dugnám.
Szét dunám a lucskos puncidat a állo farkam a tes seged bedugnám még jol benyalnék odais a puncidba benülnék belül is simogatnám. Utána rá utetnélek a farkamra és lovagolnál én közbe a melledet szopogatnám. Te meg utána a én farkamat szopogatnád adig amedig elnem él vezek a szádba utána a puncidat jol meg dugnám.
| 2012-10-01 01:57:03 | Válasz | Jelentés | #57
törölt felhasználó
[quote=upsz]lucskos pucim turkálom a bugyimban,most fogok bedugni a pinámba egy dezodoros flakont,a popomba egy gyertyát miközbe nézlek olvaslak titeket...hmmm.irjatok még[/quote]most bujok be a takaro alá bekapom a párom farkát tövig hogy a torkomban érezzem,ö meg a pinámba dug egy boros üveget,a popomba egy másikat,ohhhhh mindjárt csétszakadok,de nagyon joooo.sikitva olvasom ki mit csinálna velem és ö meg csinálja hmmmmmm nagyon izgató,mindjárt elélvezönk.ö a fejemre,
Írta upsz:lucskos pucim turkálom a bugyimban,most fogok bedugni a pinámba egy dezodoros flakont,a popomba egy gyertyát miközbe nézlek olvaslak titeket...hmmm.irjatok még
most bujok be a takaro alá bekapom a párom farkát tövig hogy a torkomban érezzem,ö meg a pinámba dug egy boros üveget,a popomba egy másikat,ohhhhh mindjárt csétszakadok,de nagyon joooo.sikitva olvasom ki mit csinálna velem és ö meg csinálja hmmmmmm nagyon izgató,mindjárt elélvezönk.ö a fejemre,
| 2012-10-01 01:35:17 | Válasz | Jelentés | #56
törölt felhasználó
[quote=upsz][quote=upsz][quote=upsz]ohhhhh ez sikerült akkorát élveztem,tátonganak kélyes lukaim csorog belőle a kéj nedve.....legközelebb lucskosodom ujra irok mit csinálok,magammal és mit müvelnek kéjes testemmel pusz a farkatokra.....[/quote]megint lucskos lett a puncikám csurog a kéj nedvem ráülök a párom fejére bele dörzsölöm nedves lukaim az arcába közben ö 4 ujját pinámba,2 ujját popsimba döfködi keményen ugy hogy hörgök az élvezettöl,teljese remeg kezem
Írta upsz:
Írta upsz:
Írta upsz:ohhhhh ez sikerült akkorát élveztem,tátonganak kélyes lukaim csorog belőle a kéj nedve.....legközelebb lucskosodom ujra irok mit csinálok,magammal és mit müvelnek kéjes testemmel pusz a farkatokra.....
megint lucskos lett a puncikám csurog a kéj nedvem ráülök a párom fejére bele dörzsölöm nedves lukaim az arcába közben ö 4 ujját pinámba,2 ujját popsimba döfködi keményen ugy hogy hörgök az élvezettöl,teljese remeg kezem
| 2012-10-01 01:24:14 | Válasz | Jelentés | #55
törölt felhasználó
[quote=invader]Ejha,ezt szívesen megnézném közelről!! :)[/quote]szia drága.megnézted közelröl puncikám popom,és remélem ráélveztél,na milyen?irj mire gondoltál te kiéhezett kanocska....
Írta invader:Ejha,ezt szívesen megnézném közelről!! :)
szia drága.megnézted közelröl puncikám popom,és remélem ráélveztél,na milyen?irj mire gondoltál te kiéhezett kanocska....
| 2012-10-01 01:16:36 | Válasz | Jelentés | #54
törölt felhasználó
[quote=upsz][quote=upsz]ohhhhh ez sikerült akkorát élveztem,tátonganak kélyes lukaim csorog belőle a kéj nedve.....legközelebb lucskosodom ujra irok mit csinálok,magammal és mit müvelnek kéjes testemmel pusz a farkatokra.....[/quote]megint lucskos lett a puncikám csurog a kéj nedvem ráülök a párom fejére bele dörzsölöm nedves lukaim az arcába közben ö 4 ujját pinámba,2 ujját popsimba döfködi keményen ugy hogy hörgök az élvezettöl,teljese remeg kezem lábam anny
Írta upsz:
Írta upsz:ohhhhh ez sikerült akkorát élveztem,tátonganak kélyes lukaim csorog belőle a kéj nedve.....legközelebb lucskosodom ujra irok mit csinálok,magammal és mit müvelnek kéjes testemmel pusz a farkatokra.....
megint lucskos lett a puncikám csurog a kéj nedvem ráülök a párom fejére bele dörzsölöm nedves lukaim az arcába közben ö 4 ujját pinámba,2 ujját popsimba döfködi keményen ugy hogy hörgök az élvezettöl,teljese remeg kezem lábam anny
| 2012-09-30 23:37:40 | Válasz | Jelentés | #53
törölt felhasználó
[quote=upsz]ohhhhh ez sikerült akkorát élveztem,tátonganak kélyes lukaim csorog belőle a kéj nedve.....legközelebb lucskosodom ujra irok mit csinálok,magammal és mit müvelnek kéjes testemmel pusz a farkatokra.....[/quote]megint lucskos lett a puncikám csurog a kéj nedvem ráülök a párom fejére bele dörzsölöm nedves lukaim az arcába közben ö 4 ujját pinámba,2 ujját popsimba döfködi keményen ugy hogy hörgök az élvezettöl,teljese remeg kezem lábam annyira élvezek
Írta upsz:ohhhhh ez sikerült akkorát élveztem,tátonganak kélyes lukaim csorog belőle a kéj nedve.....legközelebb lucskosodom ujra irok mit csinálok,magammal és mit müvelnek kéjes testemmel pusz a farkatokra.....
megint lucskos lett a puncikám csurog a kéj nedvem ráülök a párom fejére bele dörzsölöm nedves lukaim az arcába közben ö 4 ujját pinámba,2 ujját popsimba döfködi keményen ugy hogy hörgök az élvezettöl,teljese remeg kezem lábam annyira élvezek
| 2012-09-30 23:17:12 | Válasz | Jelentés | #52
törölt felhasználó
[quote=Gohán]Be dugnám a lucskos puncid ba a farkam a melledet bekapnám. Anyira áll a farkam upsz már csak a te puncid kéne a farkamra. Be nyalnék a puncidba és még jol meg dugnám a puncidat. És a 17 cm farkam a szádba dugnám és a szádba élveznék. Pusz a puncidnak.[/quote]haza jött a párom elolvasta mit csináltam letépte a ruhám szét nyalta a pucim és úgy szét kúrt,közben két ujja a seggembe ohhhhhh hihetetlenül nagyot élveztünk...a végén a számba és a fejemre
Írta Gohán:Be dugnám a lucskos puncid ba a farkam a melledet bekapnám. Anyira áll a farkam upsz már csak a te puncid kéne a farkamra. Be nyalnék a puncidba és még jol meg dugnám a puncidat. És a 17 cm farkam a szádba dugnám és a szádba élveznék. Pusz a puncidnak.
haza jött a párom elolvasta mit csináltam letépte a ruhám szét nyalta a pucim és úgy szét kúrt,közben két ujja a seggembe ohhhhhh hihetetlenül nagyot élveztünk...a végén a számba és a fejemre
| 2012-09-30 11:47:49 | Válasz | Jelentés | #51
Be dugnám a lucskos puncid ba a farkam a melledet bekapnám. Anyira áll a farkam upsz már csak a te puncid kéne a farkamra. Be nyalnék a puncidba és még jol meg dugnám a puncidat. És a 17 cm farkam a szádba dugnám és a szádba élveznék. Pusz a puncidnak.
Be dugnám a lucskos puncid ba a farkam a melledet bekapnám. Anyira áll a farkam upsz már csak a te puncid kéne a farkamra. Be nyalnék a puncidba és még jol meg dugnám a puncidat. És a 17 cm farkam a szádba dugnám és a szádba élveznék. Pusz a puncidnak.
1 2 3 ... 7 8 9 10
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-22 14:40:01
invader: Oké, értem
2024-04-22 14:29:38
invader: :roll: