Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> upsz fóruma
| Oldal: 1 2 3 ... 6 7 8 9 10 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2014-05-24 18:36:37 | Válasz | Jelentés | #110
imádom hogy ekkora kis ribanc vagy az én faszom is kemény mindig amikor olvaslak, most is keményen áll és verem a faszomat hiányzik a formás kis pinád úgy beledugnám a forró faszomat és keményen megbasználak vele hátulról közben a seggeded ujjaznám vadul. Már a gondolattól is lüktet a faszom amikor érezném hogy közel vagyok a megfordítanálak ráparancsolnék hogy nyisd ki a szád nyújtsd ki a nyelved és verd rá a gecimet a kezeddel. Éreznéd ahogy ráspriccel a forró gecim a nyelvedre még az arcodra is jutna. Most pedig szopd tisztára te ribanc!. Utána még biztos jó keményen élvezetig ujjaznám a pinádat. meg a seggedet :) De kemény most a faszom ezt írva neked.
imádom hogy ekkora kis ribanc vagy az én faszom is kemény mindig amikor olvaslak, most is keményen áll és verem a faszomat hiányzik a formás kis pinád úgy beledugnám a forró faszomat és keményen megbasználak vele hátulról közben a seggeded ujjaznám vadul. Már a gondolattól is lüktet a faszom amikor érezném hogy közel vagyok a megfordítanálak ráparancsolnék hogy nyisd ki a szád nyújtsd ki a nyelved és verd rá a gecimet a kezeddel. Éreznéd ahogy ráspriccel a forró gecim a nyelvedre még az arcodra is jutna. Most pedig szopd tisztára te ribanc!. Utána még biztos jó keményen élvezetig ujjaznám a pinádat. meg a seggedet :) De kemény most a faszom ezt írva neked.
| 2014-05-20 21:15:45 | Válasz | Jelentés | #109
törölt felhasználó
[quote=kovfer]imádom ezeket a képeket most is a képeidet nézem és verem a faszomat, nagyon jó, legszívesebben rágeciznék a pinádra te meg az ujjaiddal beledolgozhatnád a pinádba a gecimet aztán keményre szopnád a faszomat és beleülnél a feszes kis seggeddel. de jó szűk csak úgy feszül a fitymám!miközben seggbebaszlak valamit bedughatnál a pinádba is hogy kiegyél töltve teljesen. A folytatást rábízom:)[/quote]amiket irsz aattol nem lehet szárazon maradni...mire elolvastam éreztm ahogy lassan fojni kezd a puncikám,és elkezdtem szét dörzsölni ahogy irtad...az ujammat be dodosom tágulo forro pinámba mintha a spermád tologatnám fel...uhh olyan jo erre gondolni...bekapom az ujjaim szopom ahogy irtad mintha a farkad lenne,közben be be jár a popsiba is az ujjam...uhhhazt hiszem a párom ha haza jön leszopom,és közben dugatom mindkét kitágult lucskos lukam egyszerre...ohhhez az...
Írta kovfer:imádom ezeket a képeket most is a képeidet nézem és verem a faszomat, nagyon jó, legszívesebben rágeciznék a pinádra te meg az ujjaiddal beledolgozhatnád a pinádba a gecimet aztán keményre szopnád a faszomat és beleülnél a feszes kis seggeddel. de jó szűk csak úgy feszül a fitymám!miközben seggbebaszlak valamit bedughatnál a pinádba is hogy kiegyél töltve teljesen. A folytatást rábízom:)
amiket irsz aattol nem lehet szárazon maradni...mire elolvastam éreztm ahogy lassan fojni kezd a puncikám,és elkezdtem szét dörzsölni ahogy irtad...az ujammat be dodosom tágulo forro pinámba mintha a spermád tologatnám fel...uhh olyan jo erre gondolni...bekapom az ujjaim szopom ahogy irtad mintha a farkad lenne,közben be be jár a popsiba is az ujjam...uhhhazt hiszem a párom ha haza jön leszopom,és közben dugatom mindkét kitágult lucskos lukam egyszerre...ohhhez az...
| 2014-05-19 21:06:42 | Válasz | Jelentés | #108
imádom ezeket a képeket most is a képeidet nézem és verem a faszomat, nagyon jó, legszívesebben rágeciznék a pinádra te meg az ujjaiddal beledolgozhatnád a pinádba a gecimet aztán keményre szopnád a faszomat és beleülnél a feszes kis seggeddel. de jó szűk csak úgy feszül a fitymám!miközben seggbebaszlak valamit bedughatnál a pinádba is hogy kiegyél töltve teljesen. A folytatást rábízom:)
imádom ezeket a képeket most is a képeidet nézem és verem a faszomat, nagyon jó, legszívesebben rágeciznék a pinádra te meg az ujjaiddal beledolgozhatnád a pinádba a gecimet aztán keményre szopnád a faszomat és beleülnél a feszes kis seggeddel. de jó szűk csak úgy feszül a fitymám!miközben seggbebaszlak valamit bedughatnál a pinádba is hogy kiegyél töltve teljesen. A folytatást rábízom:)
| 2014-05-19 13:06:33 | Válasz | Jelentés | #107
igen hasalj és húzd szét amennyire csak tudod a segged mag a pinád! én hátul fölötted állok és verem a faszomat érzed ahogy egy kis előnedv csöppen ki a farkamból rá a popsidra és folyik le a pinádra dolgozd bele a puncidra. nem bírok magammal meg ragadoma bugyidat és lehúzom rólad az orromhoz emelem beleszippantok egy nagyot jó lucskos és ohhhhh igen most húzdszét amennyire csak tudod jövök letérdelek és ráspriccelek a popsidra és a puncidra az első sugár jó erősen egyenesen a puncidat találja el aztán több kisebb spriccel még a popsira meg a kezedre is jut. érzed ahogy a puncidon folyik végig a forró gecim megfognám a bugyidat és szépen letörölgetném vele aztán a kezedbe adnám hogy tegyél vele amit akarsz. de bedurrant most ettől a faszom imádom rád verni most is kinagyítottam a http://www.amatoralbum.hu/album/2631#67001 képedet és keményen verem egyik kezemmel írok neked a másikban a faszom. írj még nekem a faszom kemény
igen hasalj és húzd szét amennyire csak tudod a segged mag a pinád! én hátul fölötted állok és verem a faszomat érzed ahogy egy kis előnedv csöppen ki a farkamból rá a popsidra és folyik le a pinádra dolgozd bele a puncidra. nem bírok magammal meg ragadoma bugyidat és lehúzom rólad az orromhoz emelem beleszippantok egy nagyot jó lucskos és ohhhhh igen most húzdszét amennyire csak tudod jövök letérdelek és ráspriccelek a popsidra és a puncidra az első sugár jó erősen egyenesen a puncidat találja el aztán több kisebb spriccel még a popsira meg a kezedre is jut. érzed ahogy a puncidon folyik végig a forró gecim megfognám a bugyidat és szépen letörölgetném vele aztán a kezedbe adnám hogy tegyél vele amit akarsz. de bedurrant most ettől a faszom imádom rád verni most is kinagyítottam a http://www.amatoralbum.hu/album/2631#67001 képedet és keményen verem egyik kezemmel írok neked a másikban a faszom. írj még nekem a faszom kemény
| 2014-05-18 10:03:03 | Válasz | Jelentés | #106
törölt felhasználó
[quote=kovfer]nagyon faszállítóak a képedi imádom nézni a széthúzott pinád és verni rá a farkam. jól megtömném a pinám miközben a szádban a lucskos bugyid van, aztán kivenném a szádból és beleélveznék a bugyidba és úgy vissza szádba. Már a gondolattó is csupa elő nedv a farkam. írj nekem henny és válaszolok. Álló fasszal várom.[/quote]huuuuuuu
Írta kovfer:nagyon faszállítóak a képedi imádom nézni a széthúzott pinád és verni rá a farkam. jól megtömném a pinám miközben a szádban a lucskos bugyid van, aztán kivenném a szádból és beleélveznék a bugyidba és úgy vissza szádba. Már a gondolattó is csupa elő nedv a farkam. írj nekem henny és válaszolok. Álló fasszal várom.
huuuuuuu
| 2014-05-16 13:22:13 | Válasz | Jelentés | #105
nagyon faszállítóak a képedi imádom nézni a széthúzott pinád és verni rá a farkam. jól megtömném a pinám miközben a szádban a lucskos bugyid van, aztán kivenném a szádból és beleélveznék a bugyidba és úgy vissza szádba. Már a gondolattó is csupa elő nedv a farkam. írj nekem henny és válaszolok. Álló fasszal várom.
nagyon faszállítóak a képedi imádom nézni a széthúzott pinád és verni rá a farkam. jól megtömném a pinám miközben a szádban a lucskos bugyid van, aztán kivenném a szádból és beleélveznék a bugyidba és úgy vissza szádba. Már a gondolattó is csupa elő nedv a farkam. írj nekem henny és válaszolok. Álló fasszal várom.
| 2014-05-07 21:19:40 | Válasz | Jelentés | #104
törölt felhasználó
[quote=henny][quote=falat]Nekem nagyon tetszik a nedves puncid és a szép popsid! Szivesen összespriccelném! [quote=henny][quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote]hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????[/quote][/quote]ohhhh végre valaki akinek beindult rám a fantáziaja...már azt hittem nem izgatok fel senkit....igy nem nedvesedem be és nem élvezek egy oltárit...[/quote]pedig rendesen fel kell magam huzni és jol kitágitani minden tüzes nyilásom mert a párom nem egyedül jön haza és addigra lucskos tág kivánatosnak kell lennem kiterülve szét tett lábakkal fekete tangában kell várnom.......azt igérték beszagolnak,nyalogatnak,négy kéz masziroz,majd minden hová bedugják amig birom....uhhhh,már nedvesedek....
Írta henny:
Írta falat:Nekem nagyon tetszik a nedves puncid és a szép popsid! Szivesen összespriccelném!
Írta henny:
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????
ohhhh végre valaki akinek beindult rám a fantáziaja...már azt hittem nem izgatok fel senkit....igy nem nedvesedem be és nem élvezek egy oltárit...
pedig rendesen fel kell magam huzni és jol kitágitani minden tüzes nyilásom mert a párom nem egyedül jön haza és addigra lucskos tág kivánatosnak kell lennem kiterülve szét tett lábakkal fekete tangában kell várnom.......azt igérték beszagolnak,nyalogatnak,négy kéz masziroz,majd minden hová bedugják amig birom....uhhhh,már nedvesedek....
| 2014-05-07 21:11:53 | Válasz | Jelentés | #103
törölt felhasználó
[quote=falat]Nekem nagyon tetszik a nedves puncid és a szép popsid! Szivesen összespriccelném! [quote=henny][quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote]hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????[/quote][/quote]ohhhh végre valaki akinek beindult rám a fantáziaja...már azt hittem nem izgatok fel senkit....igy nem nedvesedem be és nem élvezek egy oltárit...
Írta falat:Nekem nagyon tetszik a nedves puncid és a szép popsid! Szivesen összespriccelném!
Írta henny:
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????
ohhhh végre valaki akinek beindult rám a fantáziaja...már azt hittem nem izgatok fel senkit....igy nem nedvesedem be és nem élvezek egy oltárit...
| 2014-05-07 17:10:43 | Válasz | Jelentés | #102
törölt felhasználó
Nekem nagyon tetszik a nedves puncid és a szép popsid! Szivesen összespriccelném! [quote=henny][quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote]hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????[/quote]
Nekem nagyon tetszik a nedves puncid és a szép popsid! Szivesen összespriccelném!
Írta henny:
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????
| 2014-05-07 16:57:47 | Válasz | Jelentés | #101
törölt felhasználó
[quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote]hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
hahooooo elhanyagoltok fiucskák:)senki nem gyönyörködik széttárult lucskos lukaimon,hogy nem irtok????
| 2014-04-19 21:49:08 | Válasz | Jelentés | #100
törölt felhasználó
[quote=henny][quote=gzoli@]Formás popsi![/quote]köszike jo hallani ezt is és .......[/quote]imádok ide felnézni,mindig bizsereg ha a képeket lapozgatom és az irásokst olvasom...a puncikám pici tangámban lassan betüzesedig és teljesen eláztatja mire jön a párom és mélyen beszagol a lábam közé amitöl begerjed és megdolgozza minden forro lucskos lukam a bugyikámat félrehuzva...uhhhh imádom:)de van h nem birom ki addig még haza ér....már most is mire leirtam be kell nyuljak a lábam közé.....
Írta henny:
Írta gzoli@:Formás popsi!
köszike jo hallani ezt is és .......
imádok ide felnézni,mindig bizsereg ha a képeket lapozgatom és az irásokst olvasom...a puncikám pici tangámban lassan betüzesedig és teljesen eláztatja mire jön a párom és mélyen beszagol a lábam közé amitöl begerjed és megdolgozza minden forro lucskos lukam a bugyikámat félrehuzva...uhhhh imádom:)de van h nem birom ki addig még haza ér....már most is mire leirtam be kell nyuljak a lábam közé.....
| 2014-03-25 10:04:36 | Válasz | Jelentés | #99
törölt felhasználó
[quote=gzoli@]Formás popsi![/quote]köszike jo hallani ezt is és .......
Írta gzoli@:Formás popsi!
köszike jo hallani ezt is és .......
| 2014-03-24 09:25:43 | Válasz | Jelentés | #98
törölt felhasználó
Formás popsi!
Formás popsi!
| 2014-03-23 21:27:38 | Válasz | Jelentés | #97
törölt felhasználó
[quote=m.ronin]Szendvicsbe való vagy drága:)[/quote]jok a képeid,tetszik amit látok..örülök,hogy jo husinak tartassz aki szendvicsbe valo...ha ilyet olvasok beindul a fantáziám és elkezdek nedvesedni,ha arra gondolok a párom farkán lovagolok és egy másik pedig belém hatol ájulásig,vagy ahogy kefélnek közben tele a szám és szivom vadul....
Írta m.ronin:Szendvicsbe való vagy drága:)
jok a képeid,tetszik amit látok..örülök,hogy jo husinak tartassz aki szendvicsbe valo...ha ilyet olvasok beindul a fantáziám és elkezdek nedvesedni,ha arra gondolok a párom farkán lovagolok és egy másik pedig belém hatol ájulásig,vagy ahogy kefélnek közben tele a szám és szivom vadul....
| 2014-03-22 11:15:30 | Válasz | Jelentés | #96
Szendvicsbe való vagy drága:)
Szendvicsbe való vagy drága:)
| 2014-02-12 09:50:25 | Válasz | Jelentés | #95
törölt felhasználó
[quote=Bandika34]istennőm[/quote]köszi....jolesik hallani,irj még izgatót....milyen volt a lucskos tátongo kitárult lukaimra ráverni?csináld még....
Írta Bandika34:istennőm
köszi....jolesik hallani,irj még izgatót....milyen volt a lucskos tátongo kitárult lukaimra ráverni?csináld még....
| 2014-02-11 23:07:59 | Válasz | Jelentés | #94
istennőm
istennőm
| 2014-01-23 15:43:11 | Válasz | Jelentés | #93
törölt felhasználó
[quote=frankie1975][quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote] dehogynem tetszik... csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)[/quote]ezt örömmel olvasom,ha ijet hallok rögtön benedvesedem,lucskos lessz a bugyikám és bizsereg a forro pinácskám.....ilyenkor mindig elkezdem simogatni falatka tangámon keresztül,nedves csiklomat,majd félre huzom gugyikám és mindent belém.......irj még ha rámverted,hagy élvezzek....
Írta frankie1975:
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
dehogynem tetszik... csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)
ezt örömmel olvasom,ha ijet hallok rögtön benedvesedem,lucskos lessz a bugyikám és bizsereg a forro pinácskám.....ilyenkor mindig elkezdem simogatni falatka tangámon keresztül,nedves csiklomat,majd félre huzom gugyikám és mindent belém.......irj még ha rámverted,hagy élvezzek....
| 2014-01-20 09:54:34 | Válasz | Jelentés | #92
[quote=henny]senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?[/quote] dehogynem tetszik... csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)
Írta henny:senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?

dehogynem tetszik...
csak nem tudok írni, mert állandóan áll a farkam, amikor a képeid nézem, és muszáj kivernem, mert felrobbanna ha nem... :)
| 2013-12-07 22:59:54 | Válasz | Jelentés | #91
törölt felhasználó
senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
senkinek nem tetszenek a kitárulkozos puncis képeim,hogy nem irtok?
| 2013-11-23 00:28:26 | Válasz | Jelentés | #90
törölt felhasználó
[quote=joe]Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.[/quote]jo olvasni,hogy felizgatnak képeim,ettöl bizsereg a nunim és elkezdek nedvesedni!minél tovább olvasom az ábrándokat lukaimrol annál jobban lucskosodik a pinácskám és eláztatja falatka fehér tangám......már simogatom puncikám .....
Írta joe:Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.
jo olvasni,hogy felizgatnak képeim,ettöl bizsereg a nunim és elkezdek nedvesedni!minél tovább olvasom az ábrándokat lukaimrol annál jobban lucskosodik a pinácskám és eláztatja falatka fehér tangám......már simogatom puncikám .....
| 2013-11-22 04:46:50 | Válasz | Jelentés | #89
joe
Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.
Nagyon szép, formás a bugyis segged is, de a puncid, posilukad nagyon vadít. Keményen feáll.Nagyon kinyalnám a lukaid, majd keményen megbasznám mindkettőt.
| 2013-11-20 22:48:22 | Válasz | Jelentés | #88
törölt felhasználó
ugy látom nincs nagy mozgás,a párom dolgozik,na megyek mert nedves a bugyim....
ugy látom nincs nagy mozgás,a párom dolgozik,na megyek mert nedves a bugyim....
| 2013-02-17 23:36:41 | Válasz | Jelentés | #87
Szia! Nagyon a csúcsig nyalnálak többször is amíg csak remegsz az orgazmustól!!! Majd hátulra a popódba betenném és rendesen teletölteném!!! Csak hogy nehogy elhanyagolva érezd magadat!!! Csók lentre Zoli
Szia!
Nagyon a csúcsig nyalnálak többször is amíg csak remegsz az orgazmustól!!!
Majd hátulra a popódba betenném és rendesen teletölteném!!!
Csak hogy nehogy elhanyagolva érezd magadat!!!
Csók lentre Zoli
| 2012-11-14 01:38:43 | Válasz | Jelentés | #86
Szeretnék hosszan órákig benned lenni.Nagyon mélyen benyomnám a farkamat a puncidba édes! Nyalnám a fenekedet és basználak hátulról is! Szeretném ha szopnád a farkamat. Én meg nyalnálak közben. Érezném a nyelvedet a makkomon édes! Jó volna hallani amikor hangosan élvezed ahogy a vastag farkam mozog benned. puszik:Laci
Szeretnék hosszan órákig benned lenni.Nagyon mélyen benyomnám a farkamat a puncidba édes! Nyalnám a fenekedet és basználak hátulról is! Szeretném ha szopnád a farkamat. Én meg nyalnálak közben. Érezném a nyelvedet a makkomon édes! Jó volna hallani amikor hangosan élvezed ahogy a vastag farkam mozog benned.
puszik:Laci
| 2012-10-19 09:41:43 | Válasz | Jelentés | #85
Ohh drága ki nyalnám a nedvet a pinádbol meg a pisit is és a segged pinád szét nyalnám szopnám jól! Aztán rongyosra basznám mind két lukad keményen vadul neked most! :)
Ohh drága ki nyalnám a nedvet a pinádbol meg a pisit is és a segged pinád szét nyalnám szopnám jól! Aztán rongyosra basznám mind két lukad keményen vadul neked most! :)
| 2012-10-19 06:56:32 | Válasz | Jelentés | #84
törölt felhasználó
már teljesen elázott kéjnedvemtöl a bugyim,most lehuzom....ráülök két vaskos gyertyára uhhhhh ez becsuszott,kéjesen mozgok előre-hátra közben nézlek titeket.ohhh becsorgatok egy kis pisikét,a lucskos tangám betömöm a számba...és két ujjal dörzsölöm,huzogatom mind két mellbimbomat uhhhhh,anyira jooooo
már teljesen elázott kéjnedvemtöl a bugyim,most lehuzom....ráülök két vaskos gyertyára uhhhhh ez becsuszott,kéjesen mozgok előre-hátra közben nézlek titeket.ohhh becsorgatok egy kis pisikét,a lucskos tangám betömöm a számba...és két ujjal dörzsölöm,huzogatom mind két mellbimbomat uhhhhh,anyira jooooo
| 2012-10-19 06:42:14 | Válasz | Jelentés | #83
törölt felhasználó
beindultam,bizsereg kéjes puncikám,dörzsölgetem mindenem pici tangámon keresztül mig teljesen lucskos lessz,majd félre huzom,hogy minden nedves kitágult lukamba bedugjak valami vastag keményet....masztizok egy nagyot rátok...ohhh
beindultam,bizsereg kéjes puncikám,dörzsölgetem mindenem pici tangámon keresztül mig teljesen lucskos lessz,majd félre huzom,hogy minden nedves kitágult lukamba bedugjak valami vastag keményet....masztizok egy nagyot rátok...ohhh
| 2012-10-10 14:52:12 | Válasz | Jelentés | #82
elolvasva amiket írtál nekem, újra nézegettem a képeidet, amitől újra hatalmas erekcióm lett... nem is tétlenkedtem sokat... elkezdtem verni, miközben gondolatban a puncid és a popid nyalogattam, amitől zihálva, remegve hatalmas orgazmusod lett... majd a nagy faszom szépen megkefélt, miközben csak úgy csurgott a puncid nedve, amitől annyira felizgultam, hogy elélveztem, a nyakadig spriccelve a spermámat, amit az ujjaddal a nyelvedre kentél és kéjesen nyalogattad...
elolvasva amiket írtál nekem, újra nézegettem a képeidet, amitől újra hatalmas erekcióm lett...
nem is tétlenkedtem sokat... elkezdtem verni, miközben gondolatban a puncid és a popid nyalogattam, amitől zihálva, remegve hatalmas orgazmusod lett...
majd a nagy faszom szépen megkefélt, miközben csak úgy csurgott a puncid nedve, amitől annyira felizgultam, hogy elélveztem, a nyakadig spriccelve a spermámat, amit az ujjaddal a nyelvedre kentél és kéjesen nyalogattad...
| 2012-10-08 09:31:41 | Válasz | Jelentés | #81
Ohh te bidös kurva rongyosra basznám most a lukaid és tele vernélek jól. A faszom kö kemény és nagyon szét basználak most téged vele. Jó lenne a pisis pinád nyalni szopni édes akarlak nagyon téged édes most. :)
Ohh te bidös kurva rongyosra basznám most a lukaid és tele vernélek jól. A faszom kö kemény és nagyon szét basználak most téged vele. Jó lenne a pisis pinád nyalni szopni édes akarlak nagyon téged édes most. :)
1 2 3 ... 6 7 8 9 10
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-19 16:10:41
kalandor79: Sziasztok
2024-04-19 15:32:43
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-19 14:13:48
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki cumizna 20ezerért? privizz
2024-04-19 14:02:05
invader: ;)
2024-04-19 08:05:28
ChrisFatDick: Sziasztok! Kire verjem a farkamat? :D
2024-04-19 06:32:04
Neo45: Jó reggelt!
2024-04-18 07:34:40
Glob: Sziasztok.
2024-04-18 00:04:48
TheGreatGatsby: :twisted:
2024-04-18 00:04:43
TheGreatGatsby: Ú de nagyon bírom azért az ilyet
2024-04-18 00:04:21
TheGreatGatsby: https://www.freeporn8.com/videos/63570/sucking-on-drunk-daddy-s-cock-while-he-sleeping-blowjob-fucki
2024-04-17 05:26:17
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-15 16:30:31
isti34: Van komarom megyei hölgy aki ismerkedne?
2024-04-15 08:55:19
Csajszi29: Fiatal párkènt csajszit keresünk harmadiknak. ;)
2024-04-15 08:20:18
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki cumizna 20ezerért? privizz
2024-04-15 07:44:15
Kopasz67: én is biszexelnék,