Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> eniwife fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2022-12-09 09:51:40 | Válasz | Jelentés | #110
ismét itt vagy drága szopatnivalóságom. Régen voltam nálad, de pótoljuk
ismét itt vagy drága szopatnivalóságom. Régen voltam nálad, de pótoljuk
| 2022-12-09 09:49:07 | Válasz | Jelentés | #109
[quote=Tamásbátyja]köszi Drága, hogy ismét itt vagy. Gondolom a sok levéltől már besokalltál azért tűntél el. Külön köszönet, hogy a Zsoltéival készült fotóinkat raktad fel elsőként. Csodás fotózás volt, imádnivaló a melled és a puncid. Az meg csodás volt, hogy fotózás után megcsöcsörészhettünk :-)[/quote] lökött vagy. Persze, hogy csöcsörésztetek, annyira be voltatok indulva. Egyébként tényleg jó fotózás volt, jó fiúk voltatok :-)
Írta Tamásbátyja:köszi Drága, hogy ismét itt vagy. Gondolom a sok levéltől már besokalltál azért tűntél el. Külön köszönet, hogy a Zsoltéival készült fotóinkat raktad fel elsőként.
Csodás fotózás volt, imádnivaló a melled és a puncid. Az meg csodás volt, hogy fotózás után megcsöcsörészhettünk :-)


lökött vagy. Persze, hogy csöcsörésztetek, annyira be voltatok indulva. Egyébként tényleg jó fotózás volt, jó fiúk voltatok :-)
| 2022-12-09 09:49:07 | Válasz | Jelentés | #108
[quote=Tamásbátyja]köszi Drága, hogy ismét itt vagy. Gondolom a sok levéltől már besokalltál azért tűntél el. Külön köszönet, hogy a Zsoltéival készült fotóinkat raktad fel elsőként. Csodás fotózás volt, imádnivaló a melled és a puncid. Az meg csodás volt, hogy fotózás után megcsöcsörészhettünk :-)[/quote] lökött vagy. Persze, hogy csöcsörésztetek, annyira be voltatok indulva. Egyébként tényleg jó fotózás volt, jó fiúk voltatok :-)
Írta Tamásbátyja:köszi Drága, hogy ismét itt vagy. Gondolom a sok levéltől már besokalltál azért tűntél el. Külön köszönet, hogy a Zsoltéival készült fotóinkat raktad fel elsőként.
Csodás fotózás volt, imádnivaló a melled és a puncid. Az meg csodás volt, hogy fotózás után megcsöcsörészhettünk :-)


lökött vagy. Persze, hogy csöcsörésztetek, annyira be voltatok indulva. Egyébként tényleg jó fotózás volt, jó fiúk voltatok :-)
| 2022-12-09 09:32:10 | Válasz | Jelentés | #107
köszi Drága, hogy ismét itt vagy. Gondolom a sok levéltől már besokalltál azért tűntél el. Külön köszönet, hogy a Zsoltéival készült fotóinkat raktad fel elsőként. Csodás fotózás volt, imádnivaló a melled és a puncid. Az meg csodás volt, hogy fotózás után megcsöcsörészhettünk :-)
köszi Drága, hogy ismét itt vagy. Gondolom a sok levéltől már besokalltál azért tűntél el. Külön köszönet, hogy a Zsoltéival készült fotóinkat raktad fel elsőként.
Csodás fotózás volt, imádnivaló a melled és a puncid. Az meg csodás volt, hogy fotózás után megcsöcsörészhettünk :-)
| 2022-08-10 16:00:45 | Válasz | Jelentés | #106
Csodaszép a nunija
Csodaszép a nunija
| 2022-08-10 15:58:05 | Válasz | Jelentés | #105
[quote=Norbika7]Én 6 éve kefélem Enikőt. Egy kicsit meghízott, de a mellei, pinája, segge még mindig fenomenális. Legjobban a gecit szeretem a szájába verni :-) meg a melleire és szétkenni rajta :-)[/quote] Szia Norbi. Felfér neki tövig a farkad? Nekem olyan hosszú hogy beledugom a köldökömbe.18cm csövet pont végigérem belül,van amikor vérzett a nő. Van olyan feleség akit ezért mindig nyalnom kell
Írta Norbika7:Én 6 éve kefélem Enikőt. Egy kicsit meghízott, de a mellei, pinája, segge még mindig fenomenális. Legjobban a gecit szeretem a szájába verni :-) meg a melleire és szétkenni rajta :-)

Szia Norbi.
Felfér neki tövig a farkad?
Nekem olyan hosszú hogy beledugom a köldökömbe.18cm csövet pont végigérem belül,van amikor vérzett a nő.
Van olyan feleség akit ezért mindig nyalnom kell
| 2022-08-06 06:18:36 | Válasz | Jelentés | #104
MÉG EGYSZER! PUNCI ÉS POPSI SZEX NEM LESZ. ALUL FEL LESZEK ÖLTÖZVE.CSAK SZOPIZÁS ÉS SPERMANYELÉS A FOTÓSOK KEDVÉÉRT. AZÉRT ÉLVEZETEK A MELLEIMRE, ARCOMRA IS, A JOBB FOTÓK ÉRDEKÉBEN :*)
MÉG EGYSZER! PUNCI ÉS POPSI SZEX NEM LESZ. ALUL FEL LESZEK ÖLTÖZVE.CSAK SZOPIZÁS ÉS SPERMANYELÉS A FOTÓSOK KEDVÉÉRT. AZÉRT ÉLVEZETEK A MELLEIMRE, ARCOMRA IS, A JOBB FOTÓK ÉRDEKÉBEN :*)
| 2022-08-06 05:47:28 | Válasz | Jelentés | #103
A SZEPTEMBERI SPRICCPARTI BETELT! 46-AN JELENTKEZTETEK, AMINEK ÖRÜLÖK, DE ENYYI FAROKKAL NEM FOGOK ELBÍRNI :-) TEHÁT SZEPTEMBER 7 SRICCPARTI. NEM LESZ DUGIKA, CSAK SZOPIZTATÁS. MEG RENGTEG FOTÓZÁS. DÉLUTÁN 4-KOR KEZDJÜK, ÉS TARTA AMÍG TART, AMÍG EL NEM ÉVEZ MINDEN FAROK :-) LENYELEM AMIT TUDOK, DE INKÁBB ÉLVEZZETEK AZ ARCOMRA, MELLMERE STB. KÖSZIKE
A SZEPTEMBERI SPRICCPARTI BETELT! 46-AN JELENTKEZTETEK, AMINEK ÖRÜLÖK, DE ENYYI FAROKKAL NEM FOGOK ELBÍRNI :-) TEHÁT SZEPTEMBER 7 SRICCPARTI. NEM LESZ DUGIKA, CSAK SZOPIZTATÁS. MEG RENGTEG FOTÓZÁS. DÉLUTÁN 4-KOR KEZDJÜK, ÉS TARTA AMÍG TART, AMÍG EL NEM ÉVEZ MINDEN FAROK :-) LENYELEM AMIT TUDOK, DE INKÁBB ÉLVEZZETEK AZ ARCOMRA, MELLMERE STB. KÖSZIKE
| 2022-08-06 05:40:04 | Válasz | Jelentés | #102
[quote=lacupapa][quote=eniwife][quote=lacupapa]én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .[/quote] Gyere Drága. Szopass meg :-)[/quote] megfoglak :-))) Kár, hogy a pinádba nem engeded. Megbasznám.[/quote] Nem engedem, mert nagyon sokan beleélveztek múltkor. Az nem túl jó. NA gyere Te hülye és leszoplak.. . . .
Írta lacupapa:
Írta eniwife:
Írta lacupapa:én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .


Gyere Drága. Szopass meg :-)


megfoglak :-))) Kár, hogy a pinádba nem engeded. Megbasznám.


Nem engedem, mert nagyon sokan beleélveztek múltkor. Az nem túl jó. NA gyere Te hülye és leszoplak.. . . .
| 2022-08-06 05:37:36 | Válasz | Jelentés | #101
[quote=eniwife][quote=lacupapa]én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .[/quote] Gyere Drága. Szopass meg :-)[/quote] megfoglak :-))) Kár, hogy a pinádba nem engeded. Megbasznám.
Írta eniwife:
Írta lacupapa:én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .


Gyere Drága. Szopass meg :-)


megfoglak :-))) Kár, hogy a pinádba nem engeded. Megbasznám.
| 2022-08-06 05:14:10 | Válasz | Jelentés | #100
[quote=lacupapa]én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .[/quote] Gyere Drága. Szopass meg :-)
Írta lacupapa:én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .


Gyere Drága. Szopass meg :-)
| 2022-08-06 05:12:57 | Válasz | Jelentés | #99
én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .
én is ott lehetek? A szádba meg a melleidre geciznék. . . .
| 2022-08-06 04:18:29 | Válasz | Jelentés | #98
[quote=Tamásbátyja]Akkor olyan lesz mint télen. A gecit lenyeled csak előtte egyél valamit, mert hányingered lesz :-) 29 fotós lesz megint? Az durva. Emlékszem a múltkorira. A fotósokat is leszoptad.. . .[/quote] Most nem szopom le :-)
Írta Tamásbátyja:Akkor olyan lesz mint télen. A gecit lenyeled csak előtte egyél valamit, mert hányingered lesz :-) 29 fotós lesz megint? Az durva. Emlékszem a múltkorira. A fotósokat is leszoptad.. . .


Most nem szopom le :-)
| 2022-08-06 04:14:11 | Válasz | Jelentés | #97
Akkor olyan lesz mint télen. A gecit lenyeled csak előtte egyél valamit, mert hányingered lesz :-) 29 fotós lesz megint? Az durva. Emlékszem a múltkorira. A fotósokat is leszoptad.. . .
Akkor olyan lesz mint télen. A gecit lenyeled csak előtte egyél valamit, mert hányingered lesz :-) 29 fotós lesz megint? Az durva. Emlékszem a múltkorira. A fotósokat is leszoptad.. . .
| 2022-08-06 03:59:59 | Válasz | Jelentés | #96
NEM! NEM NEM! Ez csak spriccparti lesz, vagyis leszopom a vendégeket. Már húszan vagytok, de nem baj. Egy mini szoknya lesz rajtam, azt le venni is tilos. A forgatókönyv mint januárban. Sorban leszopizlak titeket, aztán ha bírom lenyelem a spermátokat. Sok fotós lesz ott, erre készüljetek!
NEM! NEM NEM!
Ez csak spriccparti lesz, vagyis leszopom a vendégeket. Már húszan vagytok, de nem baj. Egy mini szoknya lesz rajtam, azt le venni is tilos. A forgatókönyv mint januárban. Sorban leszopizlak titeket, aztán ha bírom lenyelem a spermátokat. Sok fotós lesz ott, erre készüljetek!
| 2022-08-06 03:52:43 | Válasz | Jelentés | #95
[quote=eniwife]Következő spriccparti! Szeptember 7. Jelentkezni nálam. Max 15 fő. Nem nyelem le mindenkinek, nem ígérem :-) De igyekszem :-)[/quote] Megint lesz? Ott a helyem!!! Be kell jelentkezni Nálad? Egyébkét dugni is lehet közben? Pinádba élvezés? Seggbe?
Írta eniwife:Következő spriccparti! Szeptember 7. Jelentkezni nálam. Max 15 fő. Nem nyelem le mindenkinek, nem ígérem :-) De igyekszem :-)


Megint lesz? Ott a helyem!!! Be kell jelentkezni Nálad? Egyébkét dugni is lehet közben? Pinádba élvezés? Seggbe?
| 2022-08-06 03:13:01 | Válasz | Jelentés | #94
Következő spriccparti! Szeptember 7. Jelentkezni nálam. Max 15 fő. Nem nyelem le mindenkinek, nem ígérem :-) De igyekszem :-)
Következő spriccparti! Szeptember 7. Jelentkezni nálam. Max 15 fő. Nem nyelem le mindenkinek, nem ígérem :-) De igyekszem :-)
| 2022-08-05 19:33:33 | Válasz | Jelentés | #93
Enikőt megéri baszni, mert a legjobb kurva akit ismerek, pedig voltam párnál. ..
Enikőt megéri baszni, mert a legjobb kurva akit ismerek, pedig voltam párnál. ..
| 2022-08-05 16:29:35 | Válasz | Jelentés | #92
[quote=Norbika7]Nem tudok priváton írni. Jövő héten ráérsz, hét közepe felé? Remélem még lenyeled a gecit?[/quote] Ha honorálod lenyelem. Be vagyok táblázva, de szerintem szerda este jó
Írta Norbika7:Nem tudok priváton írni. Jövő héten ráérsz, hét közepe felé? Remélem még lenyeled a gecit?


Ha honorálod lenyelem. Be vagyok táblázva, de szerintem szerda este jó
| 2022-08-05 16:28:08 | Válasz | Jelentés | #91
Nem tudok priváton írni. Jövő héten ráérsz, hét közepe felé? Remélem még lenyeled a gecit?
Nem tudok priváton írni. Jövő héten ráérsz, hét közepe felé? Remélem még lenyeled a gecit?
| 2022-08-05 16:05:39 | Válasz | Jelentés | #90
[quote=édeshusi]Szia kedves jó lenne ha szétnyalhatnám a pinádat menni a tarifa[/quote] Szia Drága. Inkább levet írj. Puszika
Írta édeshusi:Szia kedves jó lenne ha szétnyalhatnám a pinádat menni a tarifa


Szia Drága. Inkább levet írj. Puszika
| 2022-08-05 15:59:43 | Válasz | Jelentés | #89
Szia kedves jó lenne ha szétnyalhatnám a pinádat menni a tarifa
Szia kedves jó lenne ha szétnyalhatnám a pinádat menni a tarifa
| 2022-08-05 15:58:45 | Válasz | Jelentés | #88
[quote=lacupapa]Enikő. A tarifáid ugyan azok. Haverommal mennénk, két fasz gondolom drágább, bár már régen baszlak, ezt is figyelembe vehetnéd. Én mindenképpen seggbe dugnálak ha nem gond.[/quote] Igen azok. Gyertek, a többit privátban. . . .
Írta lacupapa:Enikő. A tarifáid ugyan azok. Haverommal mennénk, két fasz gondolom drágább, bár már régen baszlak, ezt is figyelembe vehetnéd. Én mindenképpen seggbe dugnálak ha nem gond.


Igen azok. Gyertek, a többit privátban. . . .
| 2022-08-05 15:57:39 | Válasz | Jelentés | #87
Enikő. A tarifáid ugyan azok. Haverommal mennénk, két fasz gondolom drágább, bár már régen baszlak, ezt is figyelembe vehetnéd. Én mindenképpen seggbe dugnálak ha nem gond.
Enikő. A tarifáid ugyan azok. Haverommal mennénk, két fasz gondolom drágább, bár már régen baszlak, ezt is figyelembe vehetnéd. Én mindenképpen seggbe dugnálak ha nem gond.
| 2022-08-01 11:59:39 | Válasz | Jelentés | #86
Én 6 éve kefélem Enikőt. Egy kicsit meghízott, de a mellei, pinája, segge még mindig fenomenális. Legjobban a gecit szeretem a szájába verni :-) meg a melleire és szétkenni rajta :-)
Én 6 éve kefélem Enikőt. Egy kicsit meghízott, de a mellei, pinája, segge még mindig fenomenális. Legjobban a gecit szeretem a szájába verni :-) meg a melleire és szétkenni rajta :-)
| 2022-08-01 10:02:40 | Válasz | Jelentés | #85
Na na, azért még szúk vagyok, ezt minden vendégem alá tudja a támasztani. Nyilván sokan felnyúlnak a puncimba s ez nem szűkíti.
Na na, azért még szúk vagyok, ezt minden vendégem alá tudja a támasztani. Nyilván sokan felnyúlnak a puncimba s ez nem szűkíti.
| 2022-08-01 09:59:59 | Válasz | Jelentés | #84
[quote=Norbika7][quote=lacupapa][quote=Tamásbátyja]Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)[/quote] Csaóka. Engem is meglep, hogy annyi fasz után hogy tud ilyen szűk lenni. Az én dákóm is már megjárta jópárszor a szűk seggét. Mondjuk a pinája már nem olyan szúk mint régen, azért az érezhető, hogy öklözik a muffját. Ettől függetlenül még jól tapad a faszra.[/quote] Sziasztok. Igen, már nem olyan szűk, de fasz kérdése. Ha kicsi akkor barlang lesz, ha méretes akkor szűk :-) Nekem rátapadt a pinája a a farkamra, a segge főleg. Végülis mindegy, úgyis a szájába verik legtöbben. Nekem azt mondta Enikő, hogy egy éve engedi az ökölszexet, azóta szinte mindenki kéri. Ezért nyilván tágult a pi
Írta Norbika7:
Írta lacupapa:
Írta Tamásbátyja:Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)


Csaóka. Engem is meglep, hogy annyi fasz után hogy tud ilyen szűk lenni. Az én dákóm is már megjárta jópárszor a szűk seggét. Mondjuk a pinája már nem olyan szúk mint régen, azért az érezhető, hogy öklözik a muffját. Ettől függetlenül még jól tapad a faszra.


Sziasztok. Igen, már nem olyan szűk, de fasz kérdése. Ha kicsi akkor barlang lesz, ha méretes akkor szűk :-) Nekem rátapadt a pinája a a farkamra, a segge főleg. Végülis mindegy, úgyis a szájába verik legtöbben. Nekem azt mondta Enikő, hogy egy éve engedi az ökölszexet, azóta szinte mindenki kéri. Ezért nyilván tágult a pi
| 2022-08-01 06:50:48 | Válasz | Jelentés | #83
[quote=lacupapa][quote=Tamásbátyja]Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)[/quote] Csaóka. Engem is meglep, hogy annyi fasz után hogy tud ilyen szűk lenni. Az én dákóm is már megjárta jópárszor a szűk seggét. Mondjuk a pinája már nem olyan szúk mint régen, azért az érezhető, hogy öklözik a muffját. Ettől függetlenül még jól tapad a faszra.[/quote] Sziasztok. Igen, már nem olyan szűk, de fasz kérdése. Ha kicsi akkor barlang lesz, ha méretes akkor szűk :-) Nekem rátapadt a pinája a a farkamra, a segge főleg. Végülis mindegy, úgyis a szájába verik legtöbben. Nekem azt mondta Enikő, hogy egy éve engedi az ökölszexet, azóta szinte mindenki kéri. Ezért nyilván tágult a pinája. . .
Írta lacupapa:
Írta Tamásbátyja:Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)


Csaóka. Engem is meglep, hogy annyi fasz után hogy tud ilyen szűk lenni. Az én dákóm is már megjárta jópárszor a szűk seggét. Mondjuk a pinája már nem olyan szúk mint régen, azért az érezhető, hogy öklözik a muffját. Ettől függetlenül még jól tapad a faszra.


Sziasztok. Igen, már nem olyan szűk, de fasz kérdése. Ha kicsi akkor barlang lesz, ha méretes akkor szűk :-) Nekem rátapadt a pinája a a farkamra, a segge főleg. Végülis mindegy, úgyis a szájába verik legtöbben. Nekem azt mondta Enikő, hogy egy éve engedi az ökölszexet, azóta szinte mindenki kéri. Ezért nyilván tágult a pinája. . .
| 2022-08-01 06:44:21 | Válasz | Jelentés | #82
[quote=Tamásbátyja]Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)[/quote] Csaóka. Engem is meglep, hogy annyi fasz után hogy tud ilyen szűk lenni. Az én dákóm is már megjárta jópárszor a szűk seggét. Mondjuk a pinája már nem olyan szúk mint régen, azért az érezhető, hogy öklözik a muffját. Ettől függetlenül még jól tapad a faszra.
Írta Tamásbátyja:Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)


Csaóka. Engem is meglep, hogy annyi fasz után hogy tud ilyen szűk lenni. Az én dákóm is már megjárta jópárszor a szűk seggét. Mondjuk a pinája már nem olyan szúk mint régen, azért az érezhető, hogy öklözik a muffját. Ettől függetlenül még jól tapad a faszra.
| 2022-08-01 05:00:59 | Válasz | Jelentés | #81
Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)
Jó kurva Enikő, hibátlan nem fogsz benne csalódni, csak ne menj délután, akkor már fáradt és unottan szopja a faszt. Természetes pina, nem az az a szilikonos, felpumpált kurva. Fotózhatod is ha akarod, nem érdekli. Jó szűk pina és segg, ami meglepő ennyi baszás után :-)
1 2 3 4 5
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-19 06:29:31
Pisti123: Sziasztok jó reggelt ;)
2024-05-19 03:59:04
invader: :roll:
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz