Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> eniwife fóruma
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2022-08-01 03:19:01 | Válasz | Jelentés | #80
[quote=eniwife][quote=eniwife]ja én is osztályzom: szopásból csillagos ötös. A pinája szintúgy. A segge is, bár azt valóban nem annyira szereti ha basszák. Ami nekem jól jött volna, ha csupasz a pinája, de nem hajlandó teljesen leborotválni, mert a kuncsaftok így szeretik. Extra amit csináltam vele, az ökölszex a pinájába. Nagyon izgi volt[/quote] EZT GYURIKUKI PRIVÁTBAN KÜLDTED NEKEM, DE SZERINTEM IDE AKARTAD ÍRNI[/quote] Igen, bocsika Te Ribancom :-)
Írta eniwife:
Írta eniwife:ja én is osztályzom:
szopásból csillagos ötös. A pinája szintúgy. A segge is, bár azt valóban nem annyira szereti ha basszák.
Ami nekem jól jött volna, ha csupasz a pinája, de nem hajlandó teljesen leborotválni, mert a kuncsaftok így szeretik.
Extra amit csináltam vele, az ökölszex a pinájába. Nagyon izgi volt


EZT GYURIKUKI PRIVÁTBAN KÜLDTED NEKEM, DE SZERINTEM IDE AKARTAD ÍRNI


Igen, bocsika Te Ribancom :-)
| 2022-08-01 03:18:10 | Válasz | Jelentés | #79
[quote=eniwife]ja én is osztályzom: szopásból csillagos ötös. A pinája szintúgy. A segge is, bár azt valóban nem annyira szereti ha basszák. Ami nekem jól jött volna, ha csupasz a pinája, de nem hajlandó teljesen leborotválni, mert a kuncsaftok így szeretik. Extra amit csináltam vele, az ökölszex a pinájába. Nagyon izgi volt[/quote] EZT GYURIKUKI PRIVÁTBAN KÜLDTED NEKEM, DE SZERINTEM IDE AKARTAD ÍRNI
Írta eniwife:ja én is osztályzom:
szopásból csillagos ötös. A pinája szintúgy. A segge is, bár azt valóban nem annyira szereti ha basszák.
Ami nekem jól jött volna, ha csupasz a pinája, de nem hajlandó teljesen leborotválni, mert a kuncsaftok így szeretik.
Extra amit csináltam vele, az ökölszex a pinájába. Nagyon izgi volt


EZT GYURIKUKI PRIVÁTBAN KÜLDTED NEKEM, DE SZERINTEM IDE AKARTAD ÍRNI
| 2022-08-01 03:16:18 | Válasz | Jelentés | #78
ja én is osztályzom: szopásból csillagos ötös. A pinája szintúgy. A segge is, bár azt valóban nem annyira szereti ha basszák. Ami nekem jól jött volna, ha csupasz a pinája, de nem hajlandó teljesen leborotválni, mert a kuncsaftok így szeretik. Extra amit csináltam vele, az ökölszex a pinájába. Nagyon izgi volt
ja én is osztályzom:
szopásból csillagos ötös. A pinája szintúgy. A segge is, bár azt valóban nem annyira szereti ha basszák.
Ami nekem jól jött volna, ha csupasz a pinája, de nem hajlandó teljesen leborotválni, mert a kuncsaftok így szeretik.
Extra amit csináltam vele, az ökölszex a pinájába. Nagyon izgi volt
| 2022-08-01 03:07:09 | Válasz | Jelentés | #77
Szóval A srác aki várt rá, csak szopatni jött így azt azt Enikő gyorsan letudta. Aztán jöttem én, nagyon megbasztam és végül leszopattam. Nem láttam még ribit aki ennyire szereti a gecit nyelni. Még megyek hozzá. Nem olcsó ribanc, de nagyon megéri!!!
Szóval A srác aki várt rá, csak szopatni jött így azt azt Enikő gyorsan letudta. Aztán jöttem én, nagyon megbasztam és végül leszopattam. Nem láttam még ribit aki ennyire szereti a gecit nyelni. Még megyek hozzá. Nem olcsó ribanc, de nagyon megéri!!!
| 2022-08-01 03:02:42 | Válasz | Jelentés | #76
Norbival egyet értek, bár én csak most voltam Enikőnél harmadjára. Annyit kiemelnék, hogy nagyon értelmes, okos nő!!! A lakás ahol fogadja a vendégeit már izgató, tele van a fal a képeivel, ahol basszák vagy csak pucérkodik. Mindenképpen privátba menjetek, illetve béreljétek ki Enikőt fél napra, megéri. Én elsőre úgy mentem, hogy várnom kellet rá, mert éppen szopott valakit. Szóval egymásnak adtuk a kilincset. Mint egy váróterem olyan volt, nagyon durva. Négyen vártunk rá. Mikor beengedett, megkérte, hogy vetkőzzünk pucérra és várjunk. Mikor leszopta az ipsét kijött gecis arccal, hogy valaki akarja így vagy zuhanyozzon le. Ketten akarták, úgyhogy azok bementek hozzá és megbaszták rendesen. Nekünk akik ketten maradtunk, mondta, hogy bemehetünk és nézhetjük, fotózhatjuk stb. Végignéztük, ahogy a két faszi megbassza, leszopatja. Aztán elmentek, Enikő meg lezuhanyzott. A srác aki várt rá, csak szopatni jött így azt ar?
Norbival egyet értek, bár én csak most voltam Enikőnél harmadjára. Annyit kiemelnék, hogy nagyon értelmes, okos nő!!!

A lakás ahol fogadja a vendégeit már izgató, tele van a fal a képeivel, ahol basszák vagy csak pucérkodik.
Mindenképpen privátba menjetek, illetve béreljétek ki Enikőt fél napra, megéri. Én elsőre úgy mentem, hogy várnom kellet rá, mert éppen szopott valakit. Szóval egymásnak adtuk a kilincset. Mint egy váróterem olyan volt, nagyon durva. Négyen vártunk rá. Mikor beengedett, megkérte, hogy vetkőzzünk pucérra és várjunk. Mikor leszopta az ipsét kijött gecis arccal, hogy valaki akarja így vagy zuhanyozzon le. Ketten akarták, úgyhogy azok bementek hozzá és megbaszták rendesen. Nekünk akik ketten maradtunk, mondta, hogy bemehetünk és nézhetjük, fotózhatjuk stb. Végignéztük, ahogy a két faszi megbassza, leszopatja. Aztán elmentek, Enikő meg lezuhanyzott. A srác aki várt rá, csak szopatni jött így azt ar?
| 2022-08-01 02:02:13 | Válasz | Jelentés | #75
Többször voltam Enikőnél. Leírom a tapasztalataimat. Nagyon izgató nő, mindent megcsinál amit kérsz. Jobban néz ki élőben mint a képeken, bár ott is jól néz ki. Előnyei: -közvetlen, s nagyon kedves -Szopnivaló mellek -Szűk a segge és a pinája, pedig már jópár fasz volt benne -Nagyon jól tud szopni -lenyeli a gecit -fotózhatod ingyen, ha kúrod is Hátrány: - Kicsit drága kurva (bár szerintem megéri) - A mellei egy kicsikét lógnak, de ez természetes ötven évesen - a seggbekúrást nem nagyon élvezi (az arcából ítélve) - a pinájába nem élvezhetsz (régen engedte, de már nem) - ha fel akarsz nyúlni a pinájába extra költséget kér (bár ez is érthető) Kb. ennyi. Egyébként privátba menjetek hozzá, mert ha csoportosan dugjátok akkor nagyon gépies a dolog. Privátban gyengéd és csak veled foglalkozik. Extrái plusz költséggel: - Ökölszex - Geciivás pohárból - sperma felnyalása asztalról, tányérról s
Többször voltam Enikőnél. Leírom a tapasztalataimat.
Nagyon izgató nő, mindent megcsinál amit kérsz. Jobban néz ki élőben mint a képeken, bár ott is jól néz ki.
Előnyei:
-közvetlen, s nagyon kedves
-Szopnivaló mellek
-Szűk a segge és a pinája, pedig már jópár fasz volt benne
-Nagyon jól tud szopni
-lenyeli a gecit
-fotózhatod ingyen, ha kúrod is

Hátrány:
- Kicsit drága kurva (bár szerintem megéri)
- A mellei egy kicsikét lógnak, de ez természetes ötven évesen
- a seggbekúrást nem nagyon élvezi (az arcából ítélve)
- a pinájába nem élvezhetsz (régen engedte, de már nem)
- ha fel akarsz nyúlni a pinájába extra költséget kér (bár ez is érthető)
Kb. ennyi. Egyébként privátba menjetek hozzá, mert ha csoportosan dugjátok akkor nagyon gépies a dolog. Privátban gyengéd és csak veled foglalkozik.

Extrái plusz költséggel:
- Ökölszex
- Geciivás pohárból
- sperma felnyalása asztalról, tányérról s
| 2022-07-31 20:15:27 | Válasz | Jelentés | #74
[quote=lacupapa]Enikő! Csuklózni még engeded a pinád? Ha igen akkor megyek, bármennyibe kerül is. . . .[/quote] igen, felnyúlhatsz te hülye :-)
Írta lacupapa:Enikő!
Csuklózni még engeded a pinád? Ha igen akkor megyek, bármennyibe kerül is. . . .


igen, felnyúlhatsz te hülye :-)
| 2022-07-31 20:06:16 | Válasz | Jelentés | #73
Enikő! Csuklózni még engeded a pinád? Ha igen akkor megyek, bármennyibe kerül is. . . .
Enikő!
Csuklózni még engeded a pinád? Ha igen akkor megyek, bármennyibe kerül is. . . .
| 2022-07-31 20:04:04 | Válasz | Jelentés | #72
[quote=Zsoltesz][quote=Zsoltesz][quote=eniwife][quote=Zsoltesz][quote=Tomi078]Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.[/quote] Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)[/quote] hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))[/quote] na jó, bocsika. Azért tény hogy a legjobb kurva vagy akit valaha ismertem, s Te is tudod, hogy van az a pénz amiért még a spermát is lenyalod a tányérról :-) Imádlak Te Szajha :-))[/quote] lökött. Jövő héten várlak és kiszívok belőled minden energiát :-) [/quote mármint én belőled, arra gondoltál. Vagy megint melleimet akarod szopni fél órán keresztül :-)))) Egyébként gyere és tényleg nagyon kiszoplak. . . .
Írta Zsoltesz:
Írta Zsoltesz:
Írta eniwife:
Írta Zsoltesz:
Írta Tomi078:Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.

Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)


hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))


na jó, bocsika. Azért tény hogy a legjobb kurva vagy akit valaha ismertem, s Te is tudod, hogy van az a pénz amiért még a spermát is lenyalod a tányérról :-) Imádlak Te Szajha :-))


lökött. Jövő héten várlak és kiszívok belőled minden energiát :-)
[/quote

mármint én belőled, arra gondoltál. Vagy megint melleimet akarod szopni fél órán keresztül :-)))) Egyébként gyere és tényleg nagyon kiszoplak. . . .
| 2022-07-31 20:01:41 | Válasz | Jelentés | #71
[quote=Zsoltesz][quote=eniwife][quote=Zsoltesz][quote=Tomi078]Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.[/quote] Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)[/quote] hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))[/quote] na jó, bocsika. Azért tény hogy a legjobb kurva vagy akit valaha ismertem, s Te is tudod, hogy van az a pénz amiért még a spermát is lenyalod a tányérról :-) Imádlak Te Szajha :-))[/quote] lökött. Jövő héten várlak és kiszívok belőled minden energiát :-)
Írta Zsoltesz:
Írta eniwife:
Írta Zsoltesz:
Írta Tomi078:Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.

Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)


hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))


na jó, bocsika. Azért tény hogy a legjobb kurva vagy akit valaha ismertem, s Te is tudod, hogy van az a pénz amiért még a spermát is lenyalod a tányérról :-) Imádlak Te Szajha :-))


lökött. Jövő héten várlak és kiszívok belőled minden energiát :-)
| 2022-07-31 19:46:10 | Válasz | Jelentés | #70
[quote=eniwife][quote=Zsoltesz][quote=Tomi078]Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.[/quote] Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)[/quote] hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))[/quote] na jó, bocsika. Azért tény hogy a legjobb kurva vagy akit valaha ismertem, s Te is tudod, hogy van az a pénz amiért még a spermát is lenyalod a tányérról :-) Imádlak Te Szajha :-))
Írta eniwife:
Írta Zsoltesz:
Írta Tomi078:Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.

Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)


hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))


na jó, bocsika. Azért tény hogy a legjobb kurva vagy akit valaha ismertem, s Te is tudod, hogy van az a pénz amiért még a spermát is lenyalod a tányérról :-) Imádlak Te Szajha :-))
| 2022-07-31 19:14:52 | Válasz | Jelentés | #69
[quote=Zsoltesz][quote=Tomi078]Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.[/quote] Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)[/quote] hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))
Írta Zsoltesz:
Írta Tomi078:Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.

Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)


hülye vagy. Ezért többet nem szoplak le :-)))
| 2022-07-31 19:10:53 | Válasz | Jelentés | #68
[quote=Tomi078]Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.[/quote] Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)
Írta Tomi078:Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.

Nemcsak Gyönyörű, hanem jó kurva is. A fasszopás királynője :-)
| 2022-07-31 19:07:51 | Válasz | Jelentés | #67
[quote=Tomi078]Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.[/quote] Szia Drága. Köszönöm
Írta Tomi078:Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.


Szia Drága.
Köszönöm
| 2022-07-31 18:48:30 | Válasz | Jelentés | #66
Szia kedves Enikő. Gyönyörű szexi nő vagy.
Szia kedves Enikő.
Gyönyörű szexi nő vagy.
| 2022-07-31 16:22:19 | Válasz | Jelentés | #65
[quote=Zsoltesz][quote=eniwife][quote=Zsoltesz]Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .[/quote] szia Zsolti. Persze, gyere. Priviben megbeszéljük. Tényleg csak szopizást szeretnél? Tudod, így indult múltkor is aztán a végén a fenekembe élveztél. . . .[/quote] Jaj, ne ezt hozd fel nekem. Tudod jól, hogy megállapodtunk, hogy csak félmeztelen leszel. Szoknya stb. Erre full pucéran vártál. Nem tudtam ellenálni a seggednek . . . .[/quote] persze, hogy pucér voltam, mert éppen zuhanyból jöttem ki te lökött. Te meg rögtön leültettél és a számba raktad, aztán a puncimba atán a popimba.
Írta Zsoltesz:
Írta eniwife:
Írta Zsoltesz:Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .


szia Zsolti. Persze, gyere. Priviben megbeszéljük.
Tényleg csak szopizást szeretnél? Tudod, így indult múltkor is aztán a végén a fenekembe élveztél. . . .


Jaj, ne ezt hozd fel nekem. Tudod jól, hogy megállapodtunk, hogy csak félmeztelen leszel. Szoknya stb. Erre full pucéran vártál. Nem tudtam ellenálni a seggednek . . . .


persze, hogy pucér voltam, mert éppen zuhanyból jöttem ki te lökött. Te meg rögtön leültettél és a számba raktad, aztán a puncimba atán a popimba.
| 2022-07-31 16:07:00 | Válasz | Jelentés | #64
[quote=eniwife][quote=Zsoltesz]Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .[/quote] szia Zsolti. Persze, gyere. Priviben megbeszéljük. Tényleg csak szopizást szeretnél? Tudod, így indult múltkor is aztán a végén a fenekembe élveztél. . . .[/quote] Jaj, ne ezt hozd fel nekem. Tudod jól, hogy megállapodtunk, hogy csak félmeztelen leszel. Szoknya stb. Erre full pucéran vártál. Nem tudtam ellenálni a seggednek . . . .
Írta eniwife:
Írta Zsoltesz:Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .


szia Zsolti. Persze, gyere. Priviben megbeszéljük.
Tényleg csak szopizást szeretnél? Tudod, így indult múltkor is aztán a végén a fenekembe élveztél. . . .


Jaj, ne ezt hozd fel nekem. Tudod jól, hogy megállapodtunk, hogy csak félmeztelen leszel. Szoknya stb. Erre full pucéran vártál. Nem tudtam ellenálni a seggednek . . . .
| 2022-07-31 15:59:32 | Válasz | Jelentés | #63
[quote=Zsoltesz]Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .[/quote] szia Zsolti. Persze, gyere. Priviben megbeszéljük. Tényleg csak szopizást szeretnél? Tudod, így indult múltkor is aztán a végén a fenekembe élveztél. . . .
Írta Zsoltesz:Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .


szia Zsolti. Persze, gyere. Priviben megbeszéljük.
Tényleg csak szopizást szeretnél? Tudod, így indult múltkor is aztán a végén a fenekembe élveztél. . . .
| 2022-07-31 15:53:37 | Válasz | Jelentés | #62
Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .
Szia Drágám. Megint itt? Csodás vagy Enikő. Egy szopatás belefér a jövő héten? Nem lennék hálátlan. . . .
| 2022-07-31 15:51:19 | Válasz | Jelentés | #61
[quote=lacupapa][quote=eniwife]Lacupapa Te drága. Azért fogalmazhatnál finomabban :-)[/quote] ne haragudj, nem akartalak megbántani. Imádom a pinád, a szádat és amikor engeded a seggedet is. Emlékszel márciusban a csoportos partira? Húúúúú 7 kemény farok kefélt egyszerre, én végig szopattalak. Aztán a spermaözön az arcodra. . nem volt semmi. Ha jól tudom hárman a pinádba élveztek. Istennő vagy Enikő!!![/quote] olyan hülye vagy Laci. Ezt privátban is írhattad volna. Persze, hogy emlékszem. Arra gondolsz mikor 4-en jelentkeztek aztán 11-en lettek? Nem heten :-) Én nem tudom hányan élveztek belém, meg éppen ki volt az, mert egymás után váltogatták a srácok. Arra emlékszem, hogy a dorongodat folyamatosan szoptam, ha éppen nem más rakta a számba. Annyi spermát nem nyeltem azóta sem :-)
Írta lacupapa:
Írta eniwife:Lacupapa Te drága. Azért fogalmazhatnál finomabban :-)


ne haragudj, nem akartalak megbántani. Imádom a pinád, a szádat és amikor engeded a seggedet is. Emlékszel márciusban a csoportos partira? Húúúúú 7 kemény farok kefélt egyszerre, én végig szopattalak. Aztán a spermaözön az arcodra. . nem volt semmi. Ha jól tudom hárman a pinádba élveztek. Istennő vagy Enikő!!!


olyan hülye vagy Laci. Ezt privátban is írhattad volna. Persze, hogy emlékszem. Arra gondolsz mikor 4-en jelentkeztek aztán 11-en lettek? Nem heten :-) Én nem tudom hányan élveztek belém, meg éppen ki volt az, mert egymás után váltogatták a srácok. Arra emlékszem, hogy a dorongodat folyamatosan szoptam, ha éppen nem más rakta a számba. Annyi spermát nem nyeltem azóta sem :-)
| 2022-07-31 15:39:43 | Válasz | Jelentés | #60
[quote=eniwife]Lacupapa Te drága. Azért fogalmazhatnál finomabban :-)[/quote] ne haragudj, nem akartalak megbántani. Imádom a pinád, a szádat és amikor engeded a seggedet is. Emlékszel márciusban a csoportos partira? Húúúúú 7 kemény farok kefélt egyszerre, én végig szopattalak. Aztán a spermaözön az arcodra. . nem volt semmi. Ha jól tudom hárman a pinádba élveztek. Istennő vagy Enikő!!!
Írta eniwife:Lacupapa Te drága. Azért fogalmazhatnál finomabban :-)


ne haragudj, nem akartalak megbántani. Imádom a pinád, a szádat és amikor engeded a seggedet is. Emlékszel márciusban a csoportos partira? Húúúúú 7 kemény farok kefélt egyszerre, én végig szopattalak. Aztán a spermaözön az arcodra. . nem volt semmi. Ha jól tudom hárman a pinádba élveztek. Istennő vagy Enikő!!!
| 2022-07-31 15:35:33 | Válasz | Jelentés | #59
Lacupapa Te drága. Azért fogalmazhatnál finomabban :-)
Lacupapa Te drága. Azért fogalmazhatnál finomabban :-)
| 2022-07-31 15:15:44 | Válasz | Jelentés | #58
Rendkívül jó kurva Enikő. Ahogy szopja a faszt, az fenomenális. Már évek óta szopatom, minden pénzt megér. A segge is jó szűk, pedig már volt benne jó pár fasz. . . .
Rendkívül jó kurva Enikő. Ahogy szopja a faszt, az fenomenális. Már évek óta szopatom, minden pénzt megér. A segge is jó szűk, pedig már volt benne jó pár fasz. . . .
| 2022-04-28 17:13:35 | Válasz | Jelentés | #57
[quote=Vampir974]Szép punci. Finom íze lehet.[/quot e] eddig még nem volt panasz rá :-)
Írta Vampir974:Szép punci. Finom íze lehet.[/quot
e]
eddig még nem volt panasz rá :-)
| 2022-04-28 17:08:19 | Válasz | Jelentés | #56
Szép punci. Finom íze lehet.
Szép punci. Finom íze lehet.
| 2022-04-28 16:43:24 | Válasz | Jelentés | #55
Szia Drágám. Örülünk, hogy megint itt vagy. Zsuzsi is hiányolta a puncidat, én meg a szopó tehetségedet Enikém. Ezek szerint még csináltok csoportos bulikat? A tavalyit nem feledem, meg az a fotó is megvan, ahol 8an élveztek az arcodra. Nagyon komoly volt a gecifürdő. Majd írj privátban, mert a csoportos bulira elmegyünk Zsuzsival és én meg le is szopatnálak. . .
Szia Drágám. Örülünk, hogy megint itt vagy. Zsuzsi is hiányolta a puncidat, én meg a szopó tehetségedet Enikém. Ezek szerint még csináltok csoportos bulikat? A tavalyit nem feledem, meg az a fotó is megvan, ahol 8an élveztek az arcodra. Nagyon komoly volt a gecifürdő. Majd írj privátban, mert a csoportos bulira elmegyünk Zsuzsival és én meg le is szopatnálak. . .
| 2022-04-28 16:16:30 | Válasz | Jelentés | #54
[quote=Vampir974]De jó, izgató képek.[/quote] köszi, drága vagy
Írta Vampir974:De jó, izgató képek.


köszi, drága vagy
| 2022-04-28 15:55:48 | Válasz | Jelentés | #53
De jó, izgató képek.
De jó, izgató képek.
| 2022-04-28 15:34:48 | Válasz | Jelentés | #52
[quote=doggydick]Etetnélek a faszommal, gecimmel[/quote] köszi.
Írta doggydick:Etetnélek a faszommal, gecimmel


köszi.
| 2022-04-28 14:30:14 | Válasz | Jelentés | #51
Etetnélek a faszommal, gecimmel
Etetnélek a faszommal, gecimmel
1 2 3 4 5
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-05-19 06:29:31
Pisti123: Sziasztok jó reggelt ;)
2024-05-19 03:59:04
invader: :roll:
2024-05-18 20:49:13
kissattidudar: Kiss Atti vagyok Dudarról, egy faszimádó sub köcsög, amit nyilvánosan vállalok az Amatőralbumon!
2024-05-18 17:03:53
ThommyXX: Kukszim
2024-05-18 17:03:43
ThommyXX: https://***.cc/album#3r9uEqxA1sP4
2024-05-18 07:30:10
ftc1: Szevasztok
2024-05-17 14:43:26
Szotyi6: Szevasztok!
2024-05-17 09:24:52
ágica68: Glob:Szia!:D
2024-05-17 09:07:52
Glob: Sziasztok.ágica68 szerintem túl sok van már itt is belőlük.
2024-05-17 07:31:21
Hakylaci: Pároknak 2 èjszaka Siófokon, medence..., csak szex ès más semmi! Írj privát üzenetet...
2024-05-16 22:18:10
hektorproasd: balatonboglár környékén hölgy aki szopna 20ezerért? privizz
2024-05-16 10:57:02
ágica68: gregori20!Az van csak sok!
2024-05-16 08:05:12
Gregori20: Jo sok buzi van itt
2024-05-15 15:49:10
Bobo: Ma éjjel ráérek a farkad rá ha szeretnél 1 - 2-3 szopás gyorsan írj
2024-05-14 19:57:05
hektorproasd: balatonboglár környékén nő aki szopna 20ezerért? privizz