Fórum

Fórum >> Tagok fóruma >> upsz fóruma
| Oldal: 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 10 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2015-08-04 14:45:21 | Válasz | Jelentés | #140
törölt felhasználó
[quote=ferfi35]Hmmm,de megdugnálak édes!!![/quote]köszke!!
Írta ferfi35:Hmmm,de megdugnálak édes!!!
köszke!!
| 2015-08-03 21:25:49 | Válasz | Jelentés | #139
törölt felhasználó
Hmmm,de megdugnálak édes!!!
Hmmm,de megdugnálak édes!!!
| 2015-08-03 21:11:22 | Válasz | Jelentés | #138
törölt felhasználó
[quote=micimaci67]Az enyèmet is bekaphatnàd,ès addig szopnàd,mig a torkod mèlyère nem èlveznèk!De aztàn mindeggy cseppig kikellene szopnod belöle!!![/quote]édesen izgató vagy!!!igy szoktam csinálni...imádom érezni ahogy torkon spriccel a párom kemény lűktető farka....ahogy rám spriccel ahová kivánom...hmmmmm!nedves lettem!
Írta micimaci67:Az enyèmet is bekaphatnàd,ès addig szopnàd,mig a torkod mèlyère nem èlveznèk!De aztàn mindeggy cseppig kikellene szopnod belöle!!!
édesen izgató vagy!!!igy szoktam csinálni...imádom érezni ahogy torkon spriccel a párom kemény lűktető farka....ahogy rám spriccel ahová kivánom...hmmmmm!nedves lettem!
| 2015-08-03 21:10:56 | Válasz | Jelentés | #137
törölt felhasználó
[quote=micimaci67]Az enyèmet is bekaphatnàd,ès addig szopnàd,mig a torkod mèlyère nem èlveznèk!De aztàn mindeggy cseppig kikellene szopnod belöle!!![/quote]édesen izgató vagy!!!igy szoktam csinálni...imádom érezni ahogy torkon spriccel a párom kemény lűktető farka....ahogy rám spriccel ahová kivánom...hmmmmm!nedves lettem!
Írta micimaci67:Az enyèmet is bekaphatnàd,ès addig szopnàd,mig a torkod mèlyère nem èlveznèk!De aztàn mindeggy cseppig kikellene szopnod belöle!!!
édesen izgató vagy!!!igy szoktam csinálni...imádom érezni ahogy torkon spriccel a párom kemény lűktető farka....ahogy rám spriccel ahová kivánom...hmmmmm!nedves lettem!
| 2015-07-30 13:35:46 | Válasz | Jelentés | #136
Az enyèmet is bekaphatnàd,ès addig szopnàd,mig a torkod mèlyère nem èlveznèk!De aztàn mindeggy cseppig kikellene szopnod belöle!!!
Az enyèmet is bekaphatnàd,ès addig szopnàd,mig a torkod mèlyère nem èlveznèk!De aztàn mindeggy cseppig kikellene szopnod belöle!!!
| 2015-07-30 01:34:15 | Válasz | Jelentés | #135
Nem lehet betelni veled, sokadjára is kőkeményen állok tőled!
Nem lehet betelni veled, sokadjára is kőkeményen állok tőled!
| 2015-07-29 21:05:07 | Válasz | Jelentés | #134
törölt felhasználó
[quote=micimaci67]Szivesen nyalnàm,szopogatnàm gyönyörü pinàdat,ès seeggedet.A nyelvemmel is megnasznàlak!Addig nyalnàlak,mig sikitva elnem èlveznèl,ès könyörögnèl hogy tegyem màr be vègre a faszomat! De elöbb jó kemènyre kellene szopnod! A torkod mèlyèig myomnàm!!Majd jó kemènyen basznàlak!Csak ugy csattogna a pinàd!Vëgül a szàdba èlveznèk!Jo erösen kiszopnàd belöle a gecit,mund egy cseppig!!!Addig szopnàd mig megint kemèny nem lenne,ès seggbe basznàlak vele.Nëgykèzlàb àllnàl,megmarknàm a hajadat,ës ugy hoznàlak rà tövig a faszomra,ès közbenondanàm hogy most belèdëlvezek,kis imàdnivalo ribancom!!! Ès teleèlveznèm a seggedet!![/quote]uhhhhhhh de jo volt e szexi izgató szavakat olvasni!teljesen begerjeszt az ijen szöveg lucskosodik a forró pinácskám,élvezném kell tölle.....bekapom a párom farkát és.....
Írta micimaci67:Szivesen nyalnàm,szopogatnàm gyönyörü pinàdat,ès seeggedet.A nyelvemmel is megnasznàlak!Addig nyalnàlak,mig sikitva elnem èlveznèl,ès könyörögnèl hogy tegyem màr be vègre a faszomat!
De elöbb jó kemènyre kellene szopnod! A torkod mèlyèig myomnàm!!Majd jó kemènyen basznàlak!Csak ugy csattogna a pinàd!Vëgül a szàdba èlveznèk!Jo erösen kiszopnàd belöle a gecit,mund egy cseppig!!!Addig szopnàd mig megint kemèny nem lenne,ès seggbe basznàlak vele.Nëgykèzlàb àllnàl,megmarknàm a hajadat,ës ugy hoznàlak rà tövig a faszomra,ès közbenondanàm hogy most belèdëlvezek,kis imàdnivalo ribancom!!!
Ès teleèlveznèm a seggedet!!
uhhhhhhh de jo volt e szexi izgató szavakat olvasni!teljesen begerjeszt az ijen szöveg lucskosodik a forró pinácskám,élvezném kell tölle.....bekapom a párom farkát és.....
| 2015-07-28 20:26:38 | Válasz | Jelentés | #133
Szivesen nyalnàm,szopogatnàm gyönyörü pinàdat,ès seeggedet.A nyelvemmel is megnasznàlak!Addig nyalnàlak,mig sikitva elnem èlveznèl,ès könyörögnèl hogy tegyem màr be vègre a faszomat! De elöbb jó kemènyre kellene szopnod! A torkod mèlyèig myomnàm!!Majd jó kemènyen basznàlak!Csak ugy csattogna a pinàd!Vëgül a szàdba èlveznèk!Jo erösen kiszopnàd belöle a gecit,mund egy cseppig!!!Addig szopnàd mig megint kemèny nem lenne,ès seggbe basznàlak vele.Nëgykèzlàb àllnàl,megmarknàm a hajadat,ës ugy hoznàlak rà tövig a faszomra,ès közbenondanàm hogy most belèdëlvezek,kis imàdnivalo ribancom!!! Ès teleèlveznèm a seggedet!!
Szivesen nyalnàm,szopogatnàm gyönyörü pinàdat,ès seeggedet.A nyelvemmel is megnasznàlak!Addig nyalnàlak,mig sikitva elnem èlveznèl,ès könyörögnèl hogy tegyem màr be vègre a faszomat!
De elöbb jó kemènyre kellene szopnod! A torkod mèlyèig myomnàm!!Majd jó kemènyen basznàlak!Csak ugy csattogna a pinàd!Vëgül a szàdba èlveznèk!Jo erösen kiszopnàd belöle a gecit,mund egy cseppig!!!Addig szopnàd mig megint kemèny nem lenne,ès seggbe basznàlak vele.Nëgykèzlàb àllnàl,megmarknàm a hajadat,ës ugy hoznàlak rà tövig a faszomra,ès közbenondanàm hogy most belèdëlvezek,kis imàdnivalo ribancom!!!
Ès teleèlveznèm a seggedet!!
| 2015-07-28 16:46:25 | Válasz | Jelentés | #132
törölt felhasználó
Izgató képek,kőkemény a farkam!!!
Izgató képek,kőkemény a farkam!!!
| 2015-07-28 14:18:22 | Válasz | Jelentés | #131
szia nagyon szép fodros a popó lukad is nyami
szia nagyon szép fodros a popó lukad is nyami
| 2015-07-28 05:17:06 | Válasz | Jelentés | #130
törölt felhasználó
Hello nagyon jo képek a farkam akkorát spriccelt szüntelenül lökte magábol az anyagot apuncid látványára
Hello nagyon jo képek a farkam akkorát spriccelt szüntelenül lökte magábol az anyagot apuncid látványára
| 2015-07-27 21:53:57 | Válasz | Jelentés | #129
Nagyon megbasználak édes! A méhedig fölnyomnám!!!
Nagyon megbasználak édes! A méhedig fölnyomnám!!!
| 2015-07-26 20:11:42 | Válasz | Jelentés | #128
Fantasztikus képek, egyből felállt a farkam :)
Fantasztikus képek, egyből felállt a farkam :)
| 2015-07-24 22:20:09 | Válasz | Jelentés | #127
törölt felhasználó
[quote=Tuzes69]Szét nyalnálak és dugnálak én is! Akár a párod közreműködésével is![/quote]köszke ezt vártam...
Írta Tuzes69:Szét nyalnálak és dugnálak én is! Akár a párod közreműködésével is!
köszke ezt vártam...
| 2015-07-23 08:35:02 | Válasz | Jelentés | #126
törölt felhasználó
Szét nyalnálak és dugnálak én is! Akár a párod közreműködésével is!
Szét nyalnálak és dugnálak én is! Akár a párod közreműködésével is!
| 2015-07-23 04:40:33 | Válasz | Jelentés | #125
törölt felhasználó
[quote=henny][quote=henny][quote=ferenc21]Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy[/quote]köszike![/quote]pont ezt akartam elérni hogy aki megnézi az lüktetö farokkal ne tudjon ellenálni a látványomnak és rögtön beinduljon a fantáziája mit tenne velem s forró lucskosodo lukaimmal...[/quote]szia hát nekem volna elképzeelésem mit tennék veled sőt imádom a lucskos puncit fu akkorát spricceltem a fotoidra uszot minden hidd el elképzeltem amint szépen lefejsz a lüktető vagináddal hu na megyek rá rántok még egyszer nem birom ki puszi a puncikádra.
Írta henny:
Írta henny:
Írta ferenc21:Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy
köszike!
pont ezt akartam elérni hogy aki megnézi az lüktetö farokkal ne tudjon ellenálni a látványomnak és rögtön beinduljon a fantáziája mit tenne velem s forró lucskosodo lukaimmal...
szia hát nekem volna elképzeelésem mit tennék veled sőt imádom a lucskos puncit fu akkorát spricceltem a fotoidra uszot minden hidd el elképzeltem amint szépen lefejsz a lüktető vagináddal hu na megyek rá rántok még egyszer nem birom ki puszi a puncikádra.
| 2015-07-22 21:01:57 | Válasz | Jelentés | #124
törölt felhasználó
[quote=henny][quote=ferenc21]Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy[/quote]köszike![/quote]pont ezt akartam elérni hogy aki megnézi az lüktetö farokkal ne tudjon ellenálni a látványomnak és rögtön beinduljon a fantáziája mit tenne velem s forró lucskosodo lukaimmal...
Írta henny:
Írta ferenc21:Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy
köszike!
pont ezt akartam elérni hogy aki megnézi az lüktetö farokkal ne tudjon ellenálni a látványomnak és rögtön beinduljon a fantáziája mit tenne velem s forró lucskosodo lukaimmal...
| 2015-07-22 20:57:19 | Válasz | Jelentés | #123
törölt felhasználó
[quote=ferenc21]Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy[/quote]köszike!
Írta ferenc21:Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy
köszike!
| 2015-07-22 09:44:14 | Válasz | Jelentés | #122
törölt felhasználó
Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy
Szia gyönyörü puncid van röktön fel allt a farkam nagyon izgató vagy
| 2015-07-21 11:34:10 | Válasz | Jelentés | #121
végre itt a puncis képek is! nagyon jók lettek, csak így tovább:)
végre itt a puncis képek is! nagyon jók lettek, csak így tovább:)
| 2015-07-21 06:50:12 | Válasz | Jelentés | #120
Nagyon jó képek! Szívesen megdugnálak!! :) és .......
Nagyon jó képek! Szívesen megdugnálak!! :) és .......
| 2015-02-18 16:07:28 | Válasz | Jelentés | #119
Kívánatos ánusz!!
Kívánatos ánusz!!
| 2014-12-23 14:40:53 | Válasz | Jelentés | #118
azt a segget szívesen felpróbálnám én is :)
azt a segget szívesen felpróbálnám én is :)
| 2014-09-17 10:33:17 | Válasz | Jelentés | #117
Henny, dobj fel alakos képet is! Ne töröld amit már egyszer felraktál. Hármas, szendvics Fotózás mikor?
Henny, dobj fel alakos képet is! Ne töröld amit már egyszer felraktál. Hármas, szendvics Fotózás mikor?
| 2014-09-14 09:51:58 | Válasz | Jelentés | #116
törölt felhasználó
[quote=lll333ccc]Nagyon jó képek! Szívesen megdugnálak!! :)[/quote]örülök,h elnyertem tetszésedet és a kitárulkozott képeim felizgattak,és ilyen hatással van rád,jol esik olvasni...
Írta lll333ccc:Nagyon jó képek! Szívesen megdugnálak!! :)
örülök,h elnyertem tetszésedet és a kitárulkozott képeim felizgattak,és ilyen hatással van rád,jol esik olvasni...
| 2014-09-13 23:38:48 | Válasz | Jelentés | #115
Nagyon jó képek! Szívesen megdugnálak!! :)
Nagyon jó képek! Szívesen megdugnálak!! :)
| 2014-09-12 10:16:10 | Válasz | Jelentés | #114
törölt felhasználó
[quote=Green]Csodálatos képek! :)[/quote]köszi,jol esik olvasni,h elnyerte a tetszésed a kitárulkozos,képeim és olyan hatást kelt amit szerettem volna.....
Írta Green:Csodálatos képek! :)
köszi,jol esik olvasni,h elnyerte a tetszésed a kitárulkozos,képeim és olyan hatást kelt amit szerettem volna.....
| 2014-06-22 18:22:23 | Válasz | Jelentés | #113
Csodálatos képek! :)
Csodálatos képek! :)
| 2014-06-22 17:19:29 | Válasz | Jelentés | #112
törölt felhasználó
hu de szép délutánom van...remélem mindenkinek ilyen kellemesen telik és legalább ilyen élménye lessz.....akkorát masztiztam,itt fekszem kiterülve,lucskosan,bepisilve az élvezettöl,és várom,hogy jöjjön a párom és minden nyilásom tömje meg jol...:)
hu de szép délutánom van...remélem mindenkinek ilyen kellemesen telik és legalább ilyen élménye lessz.....akkorát masztiztam,itt fekszem kiterülve,lucskosan,bepisilve az élvezettöl,és várom,hogy jöjjön a párom és minden nyilásom tömje meg jol...:)
| 2014-05-29 09:16:28 | Válasz | Jelentés | #111
törölt felhasználó
[quote=kovfer]imádom hogy ekkora kis ribanc vagy az én faszom is kemény mindig amikor olvaslak, most is keményen áll és verem a faszomat hiányzik a formás kis pinád úgy beledugnám a forró faszomat és keményen megbasználak vele hátulról közben a seggeded ujjaznám vadul. Már a gondolattól is lüktet a faszom amikor érezném hogy közel vagyok a megfordítanálak ráparancsolnék hogy nyisd ki a szád nyújtsd ki a nyelved és verd rá a gecimet a kezeddel. Éreznéd ahogy ráspriccel a forró gecim a nyelvedre még az arcodra is jutna. Most pedig szopd tisztára te ribanc!. Utána még biztos jó keményen élvezetig ujjaznám a pinádat. meg a seggedet :) De kemény most a faszom ezt írva neked.[/quote]ez szép volt....nem kell több ahoz,hogy elkezdjen lassan áradni a feltüzelt puncikámbol az áztato lucsok....érzem ahogy olvaslak bizsereg lüktet és dagad a pinám,mellem....ugy fel huztál vele,alig várom hogy a párommal megcsináljam szorol szora at amit
Írta kovfer:imádom hogy ekkora kis ribanc vagy az én faszom is kemény mindig amikor olvaslak, most is keményen áll és verem a faszomat hiányzik a formás kis pinád úgy beledugnám a forró faszomat és keményen megbasználak vele hátulról közben a seggeded ujjaznám vadul. Már a gondolattól is lüktet a faszom amikor érezném hogy közel vagyok a megfordítanálak ráparancsolnék hogy nyisd ki a szád nyújtsd ki a nyelved és verd rá a gecimet a kezeddel. Éreznéd ahogy ráspriccel a forró gecim a nyelvedre még az arcodra is jutna. Most pedig szopd tisztára te ribanc!. Utána még biztos jó keményen élvezetig ujjaznám a pinádat. meg a seggedet :) De kemény most a faszom ezt írva neked.
ez szép volt....nem kell több ahoz,hogy elkezdjen lassan áradni a feltüzelt puncikámbol az áztato lucsok....érzem ahogy olvaslak bizsereg lüktet és dagad a pinám,mellem....ugy fel huztál vele,alig várom hogy a párommal megcsináljam szorol szora at amit
1 2 3 ... 5 6 7 8 9 10
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-22 14:40:01
invader: Oké, értem
2024-04-22 14:29:38
invader: :roll: