Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> MIÉRT ÉLVEZNÉD HA MEGDUGNÁK A PÁROD?
| Oldal: 1 2 3 ... 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2015-02-10 17:32:07 | Válasz | Jelentés | #202
Én még mindig szeretném ha más baszná velem együtt az asszonyt! De sajna 1 éve hiába gyöszködöm! De nem adaom fel!
Én még mindig szeretném ha más baszná velem együtt az asszonyt!
De sajna 1 éve hiába gyöszködöm!
De nem adaom fel!
| 2014-11-15 07:30:26 | Válasz | Jelentés | #201
törölt felhasználó
Sziasztok én sem vinnyognánk, ha valaki előttem dugná, szopatná a párom...,de a nők kiismerhetetlenek...
Sziasztok én sem vinnyognánk, ha valaki előttem dugná, szopatná a párom...,de a nők kiismerhetetlenek...
| 2014-11-14 10:06:48 | Válasz | Jelentés | #200
[quote=ded73]Sziasztok! Tegnap én is végre végignéztem ahogy a párom kefél mással előttem Nagyon izgató volt látni ahogyan kinyalja a srác fazonra nyírt pináját és ujjazta közben Ő kézzel segítette keményre a srácnak a farkát Mikor kellőképpen felizgultak,először előröl aztán lovaglóban keféltek Egy idő után a nejem leszállt a srácról és legnagyobb meglepetésemre megkérte hogy bassza meg a száját Pedig aszt mondta hogy ő nem szopja más faszát Dehogy nem sőt még a srác gecijét is az arcára kérte Én ez alatt 2x élveztem el[/quote] ---------------------------- Evés közben jön meg az étvágy!! :) :)
Írta ded73:Sziasztok!

Tegnap én is végre végignéztem ahogy a párom kefél mással előttem
Nagyon izgató volt látni ahogyan kinyalja a srác fazonra nyírt pináját és ujjazta közben
Ő kézzel segítette keményre a srácnak a farkát
Mikor kellőképpen felizgultak,először előröl aztán lovaglóban keféltek
Egy idő után a nejem leszállt a srácról és legnagyobb meglepetésemre megkérte hogy bassza meg a száját
Pedig aszt mondta hogy ő nem szopja más faszát
Dehogy nem sőt még a srác gecijét is az arcára kérte
Én ez alatt 2x élveztem el


----------------------------

Evés közben jön meg az étvágy!! :) :)
| 2014-11-14 10:04:18 | Válasz | Jelentés | #199
[quote=THQ]Én is kipróbálnám hogy bnőmet 2 en toljuk vagy 4 esben legyünk,már úgy gondolkoztunk rajta,csak tartunk tőle hogy megromlik kettőnk közt a kapcsolat.Elég perverzek vagyuk :)[/quote] ----------------------------- Az ilyen szexcsata, amikor kettőnél többen Vagytok, csak akkor lehet élvezetes és sikeres, ha a féltékenységet távolról sem Ismeritek és a másik öröme Számotokra is öröm és gyönyör forrás!! Nálunk ezért működik a többes!!
Írta THQ:Én is kipróbálnám hogy bnőmet 2 en toljuk vagy 4 esben legyünk,már úgy gondolkoztunk rajta,csak tartunk tőle hogy megromlik kettőnk közt a kapcsolat.Elég perverzek vagyuk :)

-----------------------------

Az ilyen szexcsata, amikor kettőnél többen Vagytok, csak akkor lehet élvezetes és sikeres, ha a féltékenységet távolról sem Ismeritek és a másik öröme Számotokra is öröm és gyönyör forrás!!
Nálunk ezért működik a többes!!
| 2014-09-20 07:45:27 | Válasz | Jelentés | #198
törölt felhasználó
Itt mindenki hirdet és elnéz a jelentkezök mellett? Szeretnék párokhoz csatlakozni,elötted, vagy veled kényeztetni a nőt! tuzesszex69@mailbox.hu NO SZKÁJP!!!
Itt mindenki hirdet és elnéz a jelentkezök mellett? Szeretnék párokhoz csatlakozni,elötted, vagy veled kényeztetni a nőt! tuzesszex69@mailbox.hu NO SZKÁJP!!!
| 2014-08-28 20:55:20 | Válasz | Jelentés | #197
[quote=henrietta197924@]énis kiprodálnák egy ijet ,szeret ném tubni,hogy mijen hehet ha keten vanak denem[/quote]szia , én is kiprobálnám veled ;)
Írta henrietta197924@:énis kiprodálnák egy ijet ,szeret ném tubni,hogy mijen hehet ha keten vanak denem
szia , én is kiprobálnám veled ;)
| 2014-07-27 16:17:00 | Válasz | Jelentés | #196
Nemtudom h ez perverzio vagy nem,mert ami elfogadott nembiztos h az az erkolcsos,vagy nem perverz.a mi kulturankban ez nem elfogadott,vannak kulturak ahol ez nem perverzio hanem megszokott dolog,nekem nagyon bejon latni h baszik a feleségem mással es nagyot elveznék rá!
Nemtudom h ez perverzio vagy nem,mert ami elfogadott nembiztos h az az erkolcsos,vagy nem perverz.a mi kulturankban ez nem elfogadott,vannak kulturak ahol ez nem perverzio hanem megszokott dolog,nekem nagyon bejon latni h baszik a feleségem mással es nagyot elveznék rá!
| 2014-06-18 15:40:57 | Válasz | Jelentés | #195
törölt felhasználó
Mi már kipróbáltuk a feleségemmel a hármast.A legizgatóbb az volt,amikor ketten egyszerre voltunk a puncijában és úgy dugtuk.Párom nagyon élvezte és mi is!
Mi már kipróbáltuk a feleségemmel a hármast.A legizgatóbb az volt,amikor ketten egyszerre voltunk a puncijában és úgy dugtuk.Párom nagyon élvezte és mi is!
| 2014-06-14 05:22:19 | Válasz | Jelentés | #194
énis kiprodálnák egy ijet ,szeret ném tubni,hogy mijen hehet ha keten vanak denem
énis kiprodálnák egy ijet ,szeret ném tubni,hogy mijen hehet ha keten vanak denem
| 2014-06-10 19:51:14 | Válasz | Jelentés | #193
THQ
THQ
Én is kipróbálnám hogy bnőmet 2 en toljuk vagy 4 esben legyünk,már úgy gondolkoztunk rajta,csak tartunk tőle hogy megromlik kettőnk közt a kapcsolat.Elég perverzek vagyuk :)
Én is kipróbálnám hogy bnőmet 2 en toljuk vagy 4 esben legyünk,már úgy gondolkoztunk rajta,csak tartunk tőle hogy megromlik kettőnk közt a kapcsolat.Elég perverzek vagyuk :)
| 2014-05-14 22:41:12 | Válasz | Jelentés | #192
Sziasztok Fiatal hazasok voltunk mikor szeretkezes kozben felvetetem asszonynak, hogy szeretkezzen valakivel elotem. Ezmindketonknel foleg nala hatalmas elvezetet nyujtot.
Sziasztok
Fiatal hazasok voltunk mikor szeretkezes kozben felvetetem asszonynak, hogy szeretkezzen valakivel elotem. Ezmindketonknel foleg nala hatalmas elvezetet nyujtot.
| 2014-03-29 14:28:16 | Válasz | Jelentés | #191
Sziasztok! Tegnap én is végre végignéztem ahogy a párom kefél mással előttem Nagyon izgató volt látni ahogyan kinyalja a srác fazonra nyírt pináját és ujjazta közben Ő kézzel segítette keményre a srácnak a farkát Mikor kellőképpen felizgultak,először előröl aztán lovaglóban keféltek Egy idő után a nejem leszállt a srácról és legnagyobb meglepetésemre megkérte hogy bassza meg a száját Pedig aszt mondta hogy ő nem szopja más faszát Dehogy nem sőt még a srác gecijét is az arcára kérte Én ez alatt 2x élveztem el
Sziasztok!

Tegnap én is végre végignéztem ahogy a párom kefél mással előttem
Nagyon izgató volt látni ahogyan kinyalja a srác fazonra nyírt pináját és ujjazta közben
Ő kézzel segítette keményre a srácnak a farkát
Mikor kellőképpen felizgultak,először előröl aztán lovaglóban keféltek
Egy idő után a nejem leszállt a srácról és legnagyobb meglepetésemre megkérte hogy bassza meg a száját
Pedig aszt mondta hogy ő nem szopja más faszát
Dehogy nem sőt még a srác gecijét is az arcára kérte
Én ez alatt 2x élveztem el
| 2014-03-23 15:30:00 | Válasz | Jelentés | #190
sziasztok! olyan barátnőt keresek akivel kilehetne probálni (és ha jo utána rendszeresen) a 3 as sexet (ugy h keresnénk + fiut mivel sosem voltam igy ) tehát olyan barátnöt keresek akit 2 vagy 3 an lehetne .. 18-37 éves korig keresek ilyen nöt komoly kapcsolat céljából email zoliegom@hotmail.hu
sziasztok!
olyan barátnőt keresek akivel kilehetne probálni (és ha jo utána rendszeresen) a 3 as sexet (ugy h keresnénk + fiut mivel sosem voltam igy )
tehát olyan barátnöt keresek akit 2 vagy 3 an lehetne ..
18-37 éves korig keresek ilyen nöt komoly kapcsolat céljából
email zoliegom@hotmail.hu
| 2013-08-11 20:32:10 | Válasz | Jelentés | #189
Szinte ugyan abban a pillanatban élveztünk el ,egymást nézve háton az ágyhoz szegezve ,mindketten. Mind a négyen kimentünk a nappaliba csak úgy meztelenen ünnepeltünk tovább. Elmeséltem páromnak , hogy mi már hármasban voltunk együtt kétszer mikor ő kórházban volt. Azóta évente egy kétszer összejövünk, amiben van egy hét Balaton és nagyokat élvezünk a szex normális keretén belül. Hát, én így csináltam lehet valakinek durva, ez így sikerült.
Szinte ugyan abban a pillanatban élveztünk el ,egymást nézve háton az ágyhoz szegezve ,mindketten. Mind a négyen kimentünk a nappaliba csak úgy meztelenen ünnepeltünk tovább. Elmeséltem páromnak , hogy mi már hármasban voltunk együtt kétszer mikor ő kórházban volt. Azóta évente egy kétszer összejövünk, amiben van egy hét Balaton és nagyokat élvezünk a szex normális keretén belül. Hát, én így csináltam lehet valakinek durva, ez így sikerült.
| 2013-08-11 20:31:38 | Válasz | Jelentés | #188
ami nekem is jó kezdett lenni, mert párom újra szájába vette kicsit lankadó faszom. Ekkorra már a haver is szabaddá vált és kikötötte párom bekötött szemét , aki az élvezettől lihegte –hát ti vagytok – picivel később kezét is kiszabadította. A szabaddá tett kezével elkezdte simogatni duzzadó farkát. Közben felesége feljuttatta a csúcsra mitől az egész teste remegett. Leszálltam a melléről éreztem kifáradt egy kicsit, barátom felesége mellé feküdt és elkezdte simogatni izzadt homlokát. Az arca kipirult ragyogott, sugárzott róla a kielégültség.
ami nekem is jó kezdett lenni, mert párom újra szájába vette kicsit lankadó faszom. Ekkorra már a haver is szabaddá vált és kikötötte párom bekötött szemét , aki az élvezettől lihegte –hát ti vagytok – picivel később kezét is kiszabadította. A szabaddá tett kezével elkezdte simogatni duzzadó farkát. Közben felesége feljuttatta a csúcsra mitől az egész teste remegett. Leszálltam a melléről éreztem kifáradt egy kicsit, barátom felesége mellé feküdt és elkezdte simogatni izzadt homlokát. Az arca kipirult ragyogott, sugárzott róla a kielégültség.
| 2013-08-11 20:29:36 | Válasz | Jelentés | #187
Szülinapjára leptem meg a páromat. Barátomat és feleségét beszerveztem mi már előzően kétszer szexeltünk hármasban a feleségem tudta nélkül. Eljött az este, párom beöltözött szokásos farok állító szerelésébe. Iszogattunk és kölcsönösen kényeztettük egymást. Mikor éreztem, hogy itt az idő kikötöztem feleségem kezeit az ágyhoz és szemét bekötöttem hisz izgatja az ilyen fajta szex. A megbeszélt időre megérkezett barátom és felesége, kikkel előre lebeszéltem mindent. Halkan besurrantak a szobánkba hol én éppen az asszony mellém ültem ő meg vadul szopta a farkam. A barátom felesége nem tétovázott feljött az ágyra és máris nyalta a párom pináját. Aztán most kezdődött amire számítottam kivan itt, mit csinálsz, nem akarom, őrült fasz, stb… közben barátom segített a feleséggének, hogy a rúgásoktól megvédje. Ügyes nyelvének köszönhetően hamar alább hagyott a harag és átváltott élvezetté ami nek
Szülinapjára leptem meg a páromat.
Barátomat és feleségét beszerveztem mi már előzően kétszer szexeltünk hármasban a feleségem tudta nélkül. Eljött az este, párom beöltözött szokásos farok állító szerelésébe. Iszogattunk és kölcsönösen kényeztettük egymást. Mikor éreztem, hogy itt az idő kikötöztem feleségem kezeit az ágyhoz és szemét bekötöttem hisz izgatja az ilyen fajta szex. A megbeszélt időre megérkezett barátom és felesége, kikkel előre lebeszéltem mindent. Halkan besurrantak a szobánkba hol én éppen az asszony mellém ültem ő meg vadul szopta a farkam. A barátom felesége nem tétovázott feljött az ágyra és máris nyalta a párom pináját. Aztán most kezdődött amire számítottam kivan itt, mit csinálsz, nem akarom, őrült fasz, stb… közben barátom segített a feleséggének, hogy a rúgásoktól megvédje. Ügyes nyelvének köszönhetően hamar alább hagyott a harag és átváltott élvezetté ami nek
| 2013-08-11 10:13:52 | Válasz | Jelentés | #186
Sziasztok. Segìtséget szeretnék kérni tapasztaltabbaktòl nagyon szeretném ha a felségem más pasival is szeretkezne de hallani sem akar az ötletről pedig neki is vannak szerintem vágyai szerintetek,hogy tudnám ezt elindítani meggyőzni.
Sziasztok.
Segìtséget szeretnék kérni tapasztaltabbaktòl nagyon szeretném ha a felségem más pasival is szeretkezne de hallani sem akar az ötletről pedig neki is vannak szerintem vágyai szerintetek,hogy tudnám ezt elindítani meggyőzni.
| 2013-06-30 12:58:31 | Válasz | Jelentés | #185
Sziasztok.nekunk sikerult,mondhatninem is szamitottunk ra,es mondhatom nagyon izgato volt
Sziasztok.nekunk sikerult,mondhatninem is szamitottunk ra,es mondhatom nagyon izgato volt
| 2013-06-21 08:11:25 | Válasz | Jelentés | #184
[quote=feric]Persze ha tudnék róla előre....az még jobb lenne...[/quote] Az a biztos mert akkor később nem merül fel, hogy ki miről tudott vagy mit engedett.
Írta feric:Persze ha tudnék róla előre....az még jobb lenne...


Az a biztos mert akkor később nem merül fel, hogy ki miről tudott vagy mit engedett.
| 2013-06-18 16:28:20 | Válasz | Jelentés | #183
törölt felhasználó
Tényleg senki?
Tényleg senki?
| 2013-06-17 15:58:02 | Válasz | Jelentés | #182
törölt felhasználó
Senki?
Senki?
| 2013-03-27 14:52:17 | Válasz | Jelentés | #181
Nagyon izgatna ha elötem elélveztetné valaki a nejemet!Szívesen olvasnák olyanoktól akiknek ez már sikerült hogy hogyan kezdjem!
Nagyon izgatna ha elötem elélveztetné valaki a nejemet!Szívesen olvasnák olyanoktól akiknek ez már sikerült hogy hogyan kezdjem!
| 2013-03-22 14:32:40 | Válasz | Jelentés | #180
törölt felhasználó
Persze ha tudnék róla előre....az még jobb lenne...
Persze ha tudnék róla előre....az még jobb lenne...
| 2013-03-22 13:20:18 | Válasz | Jelentés | #179
törölt felhasználó
Régi vágyam hogy valaki elcsábítsa a párom.Azt sem bánnám ha nem tudnék róla.Egyszerűen felizgat ha erre gondolok.Természetesen Ő hallani sem akar róla,de az biztos hogy valamilyen szinten Őt is foglalkoztatja a dolog.......Imádom ha más is gyönyörködik benne.Szeretném ha megismerné milyen mással nem csak velem.... Nem tudom mit lehetne tenni ez ügyben.Fiúk,lányok,párok a segítségeteket előre is köszönöm!
Régi vágyam hogy valaki elcsábítsa a párom.Azt sem bánnám ha nem tudnék róla.Egyszerűen felizgat ha erre gondolok.Természetesen Ő hallani sem akar róla,de az biztos hogy valamilyen szinten Őt is foglalkoztatja a dolog.......Imádom ha más is gyönyörködik benne.Szeretném ha megismerné milyen mással nem csak velem....
Nem tudom mit lehetne tenni ez ügyben.Fiúk,lányok,párok a segítségeteket előre is köszönöm!
| 2013-01-26 23:25:05 | Válasz | Jelentés | #178
helló tits! hasonló cipőben járunk, de mi előrébb pár lépéssel. sokáig mi is így voltunk(bár ritka a kivétel, így marad a net) mi belevágtunk és kész... :) összejövetel, alkohol(módjával).. keresni kell az alkalmat és nem kell a pároddal feltétlenűl átbeszélni 100X, mert a nők mindig sokat agyalnak! :) csak alkalmat keress és meglátod sikerülni fog, ha te is valóban akarod. bár utána úgyis csak a fantáziálás marad, mert állandóan "ezt" csinálni
helló tits! hasonló cipőben járunk, de mi előrébb pár lépéssel. sokáig mi is így voltunk(bár ritka a kivétel, így marad a net) mi belevágtunk és kész... :) összejövetel, alkohol(módjával).. keresni kell az alkalmat és nem kell a pároddal feltétlenűl átbeszélni 100X, mert a nők mindig sokat agyalnak! :) csak alkalmat keress és meglátod sikerülni fog, ha te is valóban akarod. bár utána úgyis csak a fantáziálás marad, mert állandóan "ezt" csinálni
| 2013-01-22 21:16:25 | Válasz | Jelentés | #177
folyatás: ***Esetleg valakinek valami bevált ötlete, hogy hogy tudnám elérni, hogy egy másik pasi is örömét lelje benne?
folyatás:
***Esetleg valakinek valami bevált ötlete, hogy hogy tudnám elérni, hogy egy másik pasi is örömét lelje benne?
| 2013-01-22 21:14:33 | Válasz | Jelentés | #176
Azt nem tudom, hogy miért élvezném, de nagyon izgat a téma. Már azt is nagyon élvezem, ha csak itt nézitek a képeit. Nagyon izgalmas lenne számomra, ha valaki egyszer legalább jól megtapizná, látná/fényképezné meztelen testét. Nem is beszélve komolyabb dolgokról. De sajnos ő elzárkózik ezektől. Úgyhogy egyenlőre be kell érnem a fantáziálással, és a kép mutogatással. Esetleg valakinek valami bevált ötlete, hogy hogy tudnám elérni, hogy egy másik öröm
Azt nem tudom, hogy miért élvezném, de nagyon izgat a téma. Már azt is nagyon élvezem, ha csak itt nézitek a képeit. Nagyon izgalmas lenne számomra, ha valaki egyszer legalább jól megtapizná, látná/fényképezné meztelen testét. Nem is beszélve komolyabb dolgokról.
De sajnos ő elzárkózik ezektől. Úgyhogy egyenlőre be kell érnem a fantáziálással, és a kép mutogatással.
Esetleg valakinek valami bevált ötlete, hogy hogy tudnám elérni, hogy egy másik öröm
| 2012-10-03 12:43:31 | Válasz | Jelentés | #175
[quote=farkas72]az a lényeg nem szabad fel adni,én majd egy évig fűztem mire rá állt de azóta be látta meg érte.[/quote] SAjna még én is itt tartok!Mármint,hogy nem adtam fel! Nem sikerült olyan PÁRT találni akikkel belevethetném az asszonyt a többesbe. Nálunk fontos lenne ,hogy kialakuljon egyfajta "baráti"viszony.A fokozatosság sem egy utolsó. Még mindíg Maglód és környékéről szeretnék találni párt!
Írta farkas72:az a lényeg nem szabad fel adni,én majd egy évig fűztem mire rá állt de azóta be látta meg érte.

SAjna még én is itt tartok!Mármint,hogy nem adtam fel!
Nem sikerült olyan PÁRT találni akikkel belevethetném az asszonyt a többesbe.
Nálunk fontos lenne ,hogy kialakuljon egyfajta "baráti"viszony.A fokozatosság sem egy utolsó.
Még mindíg Maglód és környékéről szeretnék találni párt!
| 2012-10-01 20:26:10 | Válasz | Jelentés | #174
törölt felhasználó
Csak pár szót!Ha van valakinek annyi szexkultúrája hogy 3.személynek beszálljon az rendelkezik annyi toleranciával,hogy nem fog vele kérkedni.Ha csak egy két lábon járó faszt keresett valaki és a partnerről semmit nem tud az meg ne csodálkozzon semmin.Szerintem.
Csak pár szót!Ha van valakinek annyi szexkultúrája hogy 3.személynek beszálljon az rendelkezik annyi toleranciával,hogy nem fog vele kérkedni.Ha csak egy két lábon járó faszt keresett valaki és a partnerről semmit nem tud az meg ne csodálkozzon semmin.Szerintem.
| 2011-09-15 22:24:54 | Válasz | Jelentés | #173
hát igen minden lehetséges,de semmire sincs garancia,tudni kell dönteni vállaljuk e ezt vagy sem.de rizíkó nélkül nincs lehetősség semmire sem.
hát igen minden lehetséges,de semmire sincs garancia,tudni kell dönteni vállaljuk e ezt vagy sem.de rizíkó nélkül nincs lehetősség semmire sem.
1 2 3 ... 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-22 14:40:01
invader: Oké, értem
2024-04-22 14:29:38
invader: :roll:
2024-04-22 14:29:30
invader: Te is láthattál, amíg nem sztornóztál a barátaid közül. :lol:
2024-04-22 14:28:32
invader: Azt gondolom nem rám célzol, mivel én csak beszélgetni vagyok itt, és akik barátaim, láthatnak is, .
2024-04-22 12:28:45
Johnyhard: Sziasztok. Borsodból pár vagy lány?
2024-04-22 11:42:06
invader: Rozika
2024-04-22 11:41:53
invader: Rózsika, kire gondolsz?