Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> MIÉRT ÉLVEZNÉD HA MEGDUGNÁK A PÁROD?
| Oldal: 1 2 3 ... 5 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2008-06-05 11:01:32 | Válasz | Jelentés | #82
[quote=marker]Sziasztok! Lehet, hogy rosszúl vagyok összerakva, de én kifejezetten élvezem, ha más dugja a nõmet! Na persze Õ is élvezi, ha két pasi kényezteti, csak olyan nehéz egy normális 40 feletti partnert találni. Aki tud ilyet írjon![/quote]marker, egy megbízható 36-os??
Írta marker:Sziasztok! Lehet, hogy rosszúl vagyok összerakva, de én kifejezetten élvezem, ha más dugja a nõmet! Na persze Õ is élvezi, ha két pasi kényezteti, csak olyan nehéz egy normális 40 feletti partnert találni. Aki tud ilyet írjon!
marker, egy megbízható 36-os??
| 2008-06-01 14:08:16 | Válasz | Jelentés | #81
hali jili 01-08 ig gyulán ill.környékén szívessen taliznánk párokkal!
hali
jili 01-08 ig gyulán ill.környékén szívessen taliznánk párokkal!
| 2008-05-27 09:58:50 | Válasz | Jelentés | #80
törölt felhasználó
akivancsi@vipmail.hu
akivancsi@vipmail.hu
| 2008-05-27 07:29:48 | Válasz | Jelentés | #79
Sziasztok! Lehet, hogy rosszúl vagyok összerakva, de én kifejezetten élvezem, ha más dugja a nõmet! Na persze Õ is élvezi, ha két pasi kényezteti, csak olyan nehéz egy normális 40 feletti partnert találni. Aki tud ilyet írjon!
Sziasztok! Lehet, hogy rosszúl vagyok összerakva, de én kifejezetten élvezem, ha más dugja a nõmet! Na persze Õ is élvezi, ha két pasi kényezteti, csak olyan nehéz egy normális 40 feletti partnert találni. Aki tud ilyet írjon!
| 2008-05-26 19:21:52 | Válasz | Jelentés | #78
[quote=kapi56]sziasztok!én még nem jártam ezen az oldalon,csak a barátom.szeretnénk egy jó pasit harmadiknak. szeretem a popsi sexszet,ha kinyalnak,és ha jól megkefélnek hátulról.[/quote]Hozzunk össze egy talit
Írta kapi56:sziasztok!én még nem jártam ezen az oldalon,csak a barátom.szeretnénk egy jó pasit harmadiknak. szeretem a popsi sexszet,ha kinyalnak,és ha jól megkefélnek hátulról.
Hozzunk össze egy talit
| 2008-05-06 14:42:38 | Válasz | Jelentés | #77
törölt felhasználó
de jó
de jó
| 2008-05-06 12:05:07 | Válasz | Jelentés | #76
[quote=asszony mutogato]Nincs annál jobb ,mint amikor idegen pasik látják a nejemet meztelenül!Az én nejemet már több pasi is látta és nagyon jó volt! Az egyik haverom meg is tapizta a cicijét nyalogatta és egyszer jól ki is nyalta én meg néztem és simán elélveztem! Albertirsárol valaki? akivancsi@vipmail.hu[/quote]Szia asszony mutogató! Ceglédröl nem jó egy srác?
Írta asszony mutogato:Nincs annál jobb ,mint amikor idegen pasik látják a nejemet meztelenül!Az én nejemet már több pasi is látta és nagyon jó volt! Az egyik haverom meg is tapizta a cicijét nyalogatta és egyszer jól ki is nyalta én meg néztem és simán elélveztem! Albertirsárol valaki? akivancsi@vipmail.hu
Szia asszony mutogató! Ceglédröl nem jó egy srác?
| 2008-04-19 09:30:40 | Válasz | Jelentés | #75
[quote=parbani]A honap végén megyünk egy kis pihire Bükfürdõre! Valaki,valakik akik arrrafelé laknak! Tali???[/quote]Sziasztok! Én 31/183/87 vagyok, és a közelben lakom. Szívesen beszállnék 3-iknak, imédom a többest. e-mai: szecs76@citromail.hu csók István
Írta parbani:A honap végén megyünk egy kis pihire Bükfürdõre!
Valaki,valakik akik arrrafelé laknak! Tali???
Sziasztok!
Én 31/183/87 vagyok, és a közelben lakom. Szívesen beszállnék 3-iknak, imédom a többest. e-mai: szecs76@citromail.hu csók István
| 2008-04-14 00:58:48 | Válasz | Jelentés | #74
Túl becsületes vagyok , és elmondanám neki,ismerem magamat.(nevezhetjük ezt hülyeségnek is )
Túl becsületes vagyok , és elmondanám neki,ismerem magamat.(nevezhetjük ezt hülyeségnek is )
| 2008-04-11 17:34:18 | Válasz | Jelentés | #73
Szerintem ez nem megcsalás, ha te beszállsz harmadiknak! Az én párom is azt mondta, hogy tõle nyugodtan lehetek két csajjal de nélküle! Most én azon vagyok, hogy össze hozzak egy alkalmat ahol rájön ,hogy jó mással is (nõvel, férfival)+ velem!
Szerintem ez nem megcsalás, ha te beszállsz harmadiknak!

Az én párom is azt mondta, hogy tõle nyugodtan lehetek két csajjal de nélküle!
Most én azon vagyok, hogy össze hozzak egy alkalmat ahol rájön ,hogy jó mással is (nõvel, férfival)+ velem!
| 2008-04-11 13:39:11 | Válasz | Jelentés | #72
belsõ elöl nincsen menekvés. Szeretem õt,és megcsalni meg nem szeretném,úgy ,hogy máshová beszálok.De a világ már csak ilyen,ettõl olyan szép és ezért szeretjük annyira. Élvezzétek egymást és jó szexet mindenkinek !
belsõ elöl nincsen menekvés. Szeretem õt,és megcsalni meg nem szeretném,úgy ,hogy máshová beszálok.De a világ már csak ilyen,ettõl olyan szép és ezért szeretjük annyira. Élvezzétek egymást és jó szexet mindenkinek !
| 2008-04-11 13:36:09 | Válasz | Jelentés | #71
Én is próbáltam,rávenni a feleségemet,de nem szeretné. Volt ,hogy sokszór össze is kaptunk végette,de most már nem csesztetem vele,mert jobban szeretem annál,hogy elveszítsem egy ilyen dolog végett. Nagyon rossz ha valóban csak az egyik fél szeretné a dolgot,ha csak az egyik felet izgatja a 3-as .(nem csak mondja ,hogy nem érdekli,hanem így is van). Remélem egyszer lesz valami megoldás és kompromisszum,de már nem bízok benne de õt is megértem. Nekem is furcsa,hogy izgat
Én is próbáltam,rávenni a feleségemet,de nem szeretné. Volt ,hogy sokszór össze is kaptunk végette,de most már nem csesztetem vele,mert jobban szeretem annál,hogy elveszítsem egy ilyen dolog végett. Nagyon rossz ha valóban csak az egyik fél szeretné a dolgot,ha csak az egyik felet izgatja a 3-as .(nem csak mondja ,hogy nem érdekli,hanem így is van). Remélem egyszer lesz valami megoldás és kompromisszum,de már nem bízok benne de õt is megértem. Nekem is furcsa,hogy izgat
| 2008-04-09 17:58:04 | Válasz | Jelentés | #70
A honap végén megyünk egy kis pihire Bükfürdõre! Valaki,valakik akik arrrafelé laknak! Tali???
A honap végén megyünk egy kis pihire Bükfürdõre!
Valaki,valakik akik arrrafelé laknak! Tali???
| 2008-03-22 08:29:16 | Válasz | Jelentés | #69
[quote=kapi56][quote=dreamd][quote=kapi56][quote=nõs pasi]sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.[/quote] Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne a dolog.[/quote]keress meg ;)[/quote] És hol ez a lehetõség[/quote]bocsi az elõzõt neked szántam.
Írta kapi56:
Írta dreamd:
Írta kapi56:
Írta nõs pasi:sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.

Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is
játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs
sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne
a dolog.
keress meg ;)

És hol ez a lehetõség
bocsi az elõzõt neked szántam.
| 2008-03-22 08:25:47 | Válasz | Jelentés | #68
[quote=kapi56][quote=nõs pasi]sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.[/quote] Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne a dolog.[/quote]az az igazság hogy tudom hogy izgatja a dolog a nejem , de nem valja be sajnos. így viszont nehéz bármit is csinálni.a kérdéseibõl tudom hogy érdekli
Írta kapi56:
Írta nõs pasi:sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.

Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is
játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs
sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne
a dolog.
az az igazság hogy tudom hogy izgatja a dolog a nejem , de nem valja be sajnos. így viszont nehéz bármit is csinálni.a kérdéseibõl tudom hogy érdekli
| 2008-03-20 12:33:29 | Válasz | Jelentés | #67
[quote=dreamd][quote=kapi56][quote=nõs pasi]sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.[/quote] Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne a dolog.[/quote]keress meg ;)[/quote] És hol ez a lehetõség
Írta dreamd:
Írta kapi56:
Írta nõs pasi:sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.

Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is
játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs
sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne
a dolog.
keress meg ;)

És hol ez a lehetõség
| 2008-03-20 10:57:16 | Válasz | Jelentés | #66
[quote=kapi56][quote=nõs pasi]sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.[/quote] Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne a dolog.[/quote]keress meg ;)
Írta kapi56:
Írta nõs pasi:sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.

Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is
játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs
sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne
a dolog.
keress meg ;)
| 2008-03-20 10:56:01 | Válasz | Jelentés | #65
9 év házasság után megtörtént a csoda.De tényleg maga a csoda!!!!Sajna itt leírni még röviden is hosszú lenne.....
9 év házasság után megtörtént a csoda.De tényleg maga a csoda!!!!Sajna itt leírni még röviden is hosszú lenne.....
| 2008-03-20 09:50:46 | Válasz | Jelentés | #64
[quote=nõs pasi]sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.[/quote] Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne a dolog.
Írta nõs pasi:sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.

Én vágyam is ugyan ez,hogy párom másik férfi farkával is
játszik. Az õ gyönyöre a legfontosabb. Igaz Izivel nincs
sok gond, könyen elélvez és hangosan.Szeretném ha bejöne
a dolog.
| 2008-03-19 12:36:44 | Válasz | Jelentés | #63
Sziasztok, ha akad olyan pár aki szeretné látni hogy a párját (nõjét, feleségét) kefélik az irjon. Normális ápolt srác...
Sziasztok, ha akad olyan pár aki szeretné látni hogy a párját (nõjét, feleségét) kefélik az irjon. Normális ápolt srác...
| 2008-03-16 14:39:53 | Válasz | Jelentés | #62
sziasztok mi nyíregyi pár vagyunk.többször voltunk már 3-asban,és nagyon élveztem mikor egy idegen férfi kényeztette a párom a jelenlétenben.aztán közösen juttatuk a csúcsra.most viszont õ is szeretne látni engem egy idegen nõvel,ehhez keresünk hölgyet párt.
sziasztok mi nyíregyi pár vagyunk.többször voltunk már 3-asban,és nagyon élveztem mikor egy idegen férfi kényeztette a párom a jelenlétenben.aztán közösen juttatuk a csúcsra.most viszont õ is szeretne látni engem egy idegen nõvel,ehhez keresünk hölgyet párt.
| 2008-03-14 20:35:52 | Válasz | Jelentés | #61
sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.
sziasztok, én nagyon szeretném nejem 3masban kényeztetni, nagyon izgat a gondolat is ,hogy két fasszal játszik,és keményen meg dugnánk, nejem meg közben kéjesen sekoltozna. probáltam rávenni , eddig nem sok sikerrel sajnos,pedig nem tiltakozik igazánn a gondolattol.
| 2008-03-12 14:22:07 | Válasz | Jelentés | #60
hali mindenki! MI a párommal áprilisban Bükfürdõn és környékén+sárváron leszünk(ott állitólag JÓ a szauna részleg) Remélem sikerül egy megfelelõ párt,vagy férfit találni akikrévén megtapasztalhatjuk az érzést amikor jelenlétemben mással szeretkezik a feleségem és én részese lehetek a szexnek!
hali mindenki!
MI a párommal áprilisban Bükfürdõn és környékén+sárváron leszünk(ott állitólag JÓ a szauna részleg)
Remélem sikerül egy megfelelõ párt,vagy férfit találni akikrévén megtapasztalhatjuk az érzést amikor jelenlétemben mással szeretkezik a feleségem és én részese lehetek a szexnek!
| 2008-03-11 23:03:04 | Válasz | Jelentés | #59
Miskolci 30éves srác párokhoz csatlakozna...
Miskolci 30éves srác párokhoz csatlakozna...
| 2008-03-11 15:43:58 | Válasz | Jelentés | #58
[quote=kapi56][quote=salmo]Hmm...ez érdekelne. [/quote] Egy szép nagy méretû faszt szeretnék érezni magamban,nem egy alkalomra. környékrõl. Amit nem irtam elõtte imádok szopni, és szeretem ha bennem élveznek el a farkak.[/quote]nagyon eltüntetek?
Írta kapi56:
Írta salmo:Hmm...ez érdekelne.

Egy szép nagy méretû faszt szeretnék érezni magamban,nem egy alkalomra. környékrõl. Amit nem irtam elõtte imádok szopni,
és szeretem ha bennem élveznek el a farkak.
nagyon eltüntetek?
| 2008-03-09 04:42:14 | Válasz | Jelentés | #57
[quote=parbani][quote=asszony mutogato]Nincs annál jobb ,mint amikor idegen pasik látják a nejemet meztelenül!Az én nejemet már több pasi is látta és nagyon jó volt! Az egyik haverom meg is tapizta a cicijét nyalogatta és egyszer jól ki is nyalta én meg néztem és simán elélveztem! Albertirsárol valaki? akivancsi@vipmail.hu[/quote]Ezt szívessen megtenném én is,mármint a tapizást,nyalást meg a dugást is ,a pároddal! Persze csak akkor ha te is az enyémmel! Szerintem az is nagyon jó lenne ha ketten kényeztetnénk a lányokat,utána meg õk minket![/quote]szia!íszívesen lennék veletek.csók István
Írta parbani:
Írta asszony mutogato:Nincs annál jobb ,mint amikor idegen pasik látják a nejemet meztelenül!Az én nejemet már több pasi is látta és nagyon jó volt! Az egyik haverom meg is tapizta a cicijét nyalogatta és egyszer jól ki is nyalta én meg néztem és simán elélveztem! Albertirsárol valaki? akivancsi@vipmail.hu
Ezt szívessen megtenném én is,mármint a tapizást,nyalást meg a dugást is ,a pároddal!
Persze csak akkor ha te is az enyémmel!
Szerintem az is nagyon jó lenne ha ketten kényeztetnénk a lányokat,utána meg õk minket!
szia!íszívesen lennék veletek.csók István
| 2008-02-29 07:24:40 | Válasz | Jelentés | #56
[quote=salmo]Hmm...ez érdekelne. [/quote] Egy szép nagy méretû faszt szeretnék érezni magamban,nem egy alkalomra. környékrõl. Amit nem irtam elõtte imádok szopni, és szeretem ha bennem élveznek el a farkak.
Írta salmo:Hmm...ez érdekelne.

Egy szép nagy méretû faszt szeretnék érezni magamban,nem egy alkalomra. környékrõl. Amit nem irtam elõtte imádok szopni,
és szeretem ha bennem élveznek el a farkak.
| 2008-02-28 08:37:56 | Válasz | Jelentés | #55
Hmm...ez érdekelne.
Hmm...ez érdekelne.
| 2008-02-19 11:57:05 | Válasz | Jelentés | #54
sziasztok!én még nem jártam ezen az oldalon,csak a barátom.szeretnénk egy jó pasit harmadiknak. szeretem a popsi sexszet,ha kinyalnak,és ha jól megkefélnek hátulról.
sziasztok!én még nem jártam ezen az oldalon,csak a barátom.szeretnénk egy jó pasit harmadiknak. szeretem a popsi sexszet,ha kinyalnak,és ha jól megkefélnek hátulról.
| 2008-02-18 09:58:33 | Válasz | Jelentés | #53
[quote=bogancs]engem is izgat a dolog még akkor is fantáziálok rolla amikor szopja a farkam valaki háturol megcélozhatná a hüvelyét.[/quote]szia, bogancs! olyanról még nem ábrándoztál, hogy míg szopja a farkad, beléd is hatolhatna valaki? én már kipróbáltam, párban sose tudnék férfival lenni, de ha a nejemre beindulok, bármi jöhet, õ is nagyon élvezi. aztán persze õ is megkapja a magáét!
Írta bogancs:engem is izgat a dolog
még akkor is fantáziálok rolla amikor szopja a farkam
valaki háturol megcélozhatná a hüvelyét.
szia, bogancs!
olyanról még nem ábrándoztál, hogy míg szopja a farkad, beléd is hatolhatna valaki?
én már kipróbáltam, párban sose tudnék férfival lenni, de ha a nejemre beindulok, bármi jöhet, õ is nagyon élvezi.
aztán persze õ is megkapja a magáét!
1 2 3 ... 5 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-26 19:25:13
sextra: Ben es Tim nektek is kellemeset , nedveset !
2024-04-26 10:59:08
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!