Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> MIÉRT ÉLVEZNÉD HA MEGDUGNÁK A PÁROD?
| Oldal: 1 2 3 4 ... 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2011-09-15 14:59:50 | Válasz | Jelentés | #172
[quote=farkas72]az a lényeg nem szabad fel adni,én majd egy évig fűztem mire rá állt de azóta be látta meg érte.[/quote] Úgy érzem vagyunk annyira barátok, hogy írhassak véleményt. Neked teljesült a vágyad, jó látvány volt, a párodnak jó érzés, de szerintem a legjobban a 3. személy élvezte, amit talán nem is tud magában tartani, és azóta esetleg eldicsekedett az élményeivel. Kérdem én,-biztos, hogy megérte???
Írta farkas72:az a lényeg nem szabad fel adni,én majd egy évig fűztem mire rá állt de azóta be látta meg érte.

Úgy érzem vagyunk annyira barátok, hogy írhassak véleményt.
Neked teljesült a vágyad, jó látvány volt, a párodnak jó érzés, de szerintem a legjobban a 3. személy élvezte, amit talán nem is tud magában tartani, és azóta esetleg eldicsekedett az élményeivel.
Kérdem én,-biztos, hogy megérte???
| 2011-09-15 01:01:27 | Válasz | Jelentés | #171
az a lényeg nem szabad fel adni,én majd egy évig fűztem mire rá állt de azóta be látta meg érte.
az a lényeg nem szabad fel adni,én majd egy évig fűztem mire rá állt de azóta be látta meg érte.
| 2011-07-22 12:08:05 | Válasz | Jelentés | #170
[quote=rusatt1][quote=eewarth][quote=rusatt1]Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.[/quote] Vedd rá,iletve vezesd rá valahogy,szerintem menni fog,mond azt neki,hogy mit szólna még egy fiúhoz,én most is járok egy párhoz és a hölgy nagyon élvezi.[/quote] Tudom hogy élvezné, dugás közben mindig arrol beszélek, és az nagyon izgatja, de amikor szóban kerül a hármadik csak azt hállani: nem,nem. Arra gondoltam esetleg olyan ugyes pasit kell neki bemutatni mint a barátom, aki valahogy eljuttatja el odáig, és megdugja... � lom, tudom[/quote] Szia ment egy mail.
Írta rusatt1:
Írta eewarth:
Írta rusatt1:Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.

Vedd rá,iletve vezesd rá valahogy,szerintem menni fog,mond azt neki,hogy mit szólna még egy fiúhoz,én most is járok egy párhoz és a hölgy nagyon élvezi.

Tudom hogy élvezné, dugás közben mindig arrol beszélek, és az nagyon izgatja, de amikor szóban kerül a hármadik csak azt hállani: nem,nem. Arra gondoltam esetleg olyan ugyes pasit kell neki bemutatni mint a barátom, aki valahogy eljuttatja el odáig, és megdugja... � lom, tudom

Szia ment egy mail.
| 2011-07-21 13:27:38 | Válasz | Jelentés | #169
[quote=eewarth][quote=rusatt1]Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.[/quote] Vedd rá,iletve vezesd rá valahogy,szerintem menni fog,mond azt neki,hogy mit szólna még egy fiúhoz,én most is járok egy párhoz és a hölgy nagyon élvezi.[/quote] Tudom hogy élvezné, dugás közben mindig arrol beszélek, és az nagyon izgatja, de amikor szóban kerül a hármadik csak azt hállani: nem,nem. Arra gondoltam esetleg olyan ugyes pasit kell neki bemutatni mint a barátom, aki valahogy eljuttatja el odáig, és megdugja...
Írta eewarth:
Írta rusatt1:Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.

Vedd rá,iletve vezesd rá valahogy,szerintem menni fog,mond azt neki,hogy mit szólna még egy fiúhoz,én most is járok egy párhoz és a hölgy nagyon élvezi.

Tudom hogy élvezné, dugás közben mindig arrol beszélek, és az nagyon izgatja, de amikor szóban kerül a hármadik csak azt hállani: nem,nem. Arra gondoltam esetleg olyan ugyes pasit kell neki bemutatni mint a barátom, aki valahogy eljuttatja el odáig, és megdugja...
| 2011-07-21 13:00:27 | Válasz | Jelentés | #168
[quote=rusatt1]Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.[/quote] Vedd rá,iletve vezesd rá valahogy,szerintem menni fog,mond azt neki,hogy mit szólna még egy fiúhoz,én most is járok egy párhoz és a hölgy nagyon élvezi.
Írta rusatt1:Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.

Vedd rá,iletve vezesd rá valahogy,szerintem menni fog,mond azt neki,hogy mit szólna még egy fiúhoz,én most is járok egy párhoz és a hölgy nagyon élvezi.
| 2011-07-21 12:35:06 | Válasz | Jelentés | #167
Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.
Itt az a baj hogy érzem hogy izgatja a gondolat, de nem megy bele. Bele menne már réges rég megbasszattam, szopattam vólna mássál.
| 2011-07-21 12:30:40 | Válasz | Jelentés | #166
[quote=rusatt1]Sziasztok! Engem is nagyon régóta foglalkoztat a gondolat, nem tudom miért, de nagyon izgat ha egy idegen pasi előttem megdugná a feleségemet. nagyon perverz dolog az?[/quote] Szia! Küldj fotót a nejedről én szívesen betársuok és jól megbaszom az asszonyt. Üdv:Attila. tikarus@freemail.hu a címem.
Írta rusatt1:Sziasztok!
Engem is nagyon régóta foglalkoztat a gondolat, nem tudom miért, de nagyon izgat ha egy idegen pasi előttem megdugná a feleségemet. nagyon perverz dolog az?

Szia!
Küldj fotót a nejedről én szívesen betársuok és jól megbaszom az asszonyt.
Üdv:Attila.
tikarus@freemail.hu a címem.
| 2011-07-21 12:17:11 | Válasz | Jelentés | #165
Sziasztok! Engem is nagyon régóta foglalkoztat a gondolat, nem tudom miért, de nagyon izgat ha egy idegen pasi előttem megdugná a feleségemet. nagyon perverz dolog az?
Sziasztok!
Engem is nagyon régóta foglalkoztat a gondolat, nem tudom miért, de nagyon izgat ha egy idegen pasi előttem megdugná a feleségemet. nagyon perverz dolog az?
| 2011-07-09 01:18:51 | Válasz | Jelentés | #164
helo! nekem egy fura élményben volt részem. a nejemmel tavaj rodoszon voltunk nyaralni, és a nudira jartunk. egyik alkalommal a hotelben felejtettem a tárcámat, vissza kellet mennem értr(kb1,8km). a parom ott maradt. 2 pasi mindjárt kisurta, hogy maga van. nagyon nyommultak rá. szegény kiccsim a nyelvet nem ismerte, elindult utanam. hat az ut a semmin keresztul vezet pár fa és bokor van. a 2 hapsi meg utána. berantották a bokrokba és megfenyegették. mikor visszafele az uton fura hangokat hallottam,megalltam megnézni, hát nagyon meglepodtem. a párom térdelt a porban, a 2 ficko meg felválltva basztá a száját,de keményen torokra. mikor megláttak elrohantak,én meg kérdore fogtam az asszonyt. bevallota,hogy tetszett neki. lekurvaztam, hogy nekem csak romantika jut, máshol meg ilyeneket csinal. megfogtam a hajánál fogva, a szájába tettem a farkam, és keményen megszopattam torokra. nagyon durván leocsmároltam, majd mikor kérte,hogy dugjam meg jol elpaskoltam a popsijat. mondtam neki, hogy nem meg,hanem szét dugom, de csak a seggét. nagyon adtam neki. nagyon élvezte a kurvája. azota igy megy otthon is, járnak hozzank sracok is segiteni
helo! nekem egy fura élményben volt részem. a nejemmel tavaj rodoszon voltunk nyaralni, és a nudira jartunk. egyik alkalommal a hotelben felejtettem a tárcámat, vissza kellet mennem értr(kb1,8km). a parom ott maradt. 2 pasi mindjárt kisurta, hogy maga van. nagyon nyommultak rá. szegény kiccsim a nyelvet nem ismerte, elindult utanam. hat az ut a semmin keresztul vezet pár fa és bokor van. a 2 hapsi meg utána. berantották a bokrokba és megfenyegették. mikor visszafele az uton fura hangokat hallottam,megalltam megnézni, hát nagyon meglepodtem. a párom térdelt a porban, a 2 ficko meg felválltva basztá a száját,de keményen torokra. mikor megláttak elrohantak,én meg kérdore fogtam az asszonyt. bevallota,hogy tetszett neki. lekurvaztam, hogy nekem csak romantika jut, máshol meg ilyeneket csinal. megfogtam a hajánál fogva, a szájába tettem a farkam, és keményen megszopattam torokra. nagyon durván leocsmároltam, majd mikor kérte,hogy dugjam meg jol elpaskoltam a popsijat. mondtam neki, hogy nem meg,hanem szét dugom, de csak a seggét. nagyon adtam neki. nagyon élvezte a kurvája. azota igy megy otthon is, járnak hozzank sracok is segiteni
| 2011-06-04 23:17:14 | Válasz | Jelentés | #163
na újra indul a futam a mostani barátnömmel , csak srácot , max 35 éves korig és legalább 20 cm-es fasz , sok gecivel , bármit lehet , nyalni , szopatni , popóban , hüvelyben teleélvezni gecivel csak gumi nélkül , ígérgetők kerüljenek , EGÉSZ ALAKOS AKT FOTÓVAL JELENTKEZZ küldj emailt telszámmal fotóval
na újra indul a futam a mostani barátnömmel , csak srácot , max 35 éves korig és legalább 20 cm-es fasz , sok gecivel , bármit lehet , nyalni , szopatni , popóban , hüvelyben teleélvezni gecivel csak gumi nélkül , ígérgetők kerüljenek , EGÉSZ ALAKOS AKT FOTÓVAL JELENTKEZZ küldj emailt telszámmal fotóval
| 2010-08-13 11:44:43 | Válasz | Jelentés | #162
[quote=flexi][quote=parbani][quote=webmester] asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)[/quote] Tud! Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne![/quote] Mi a barátnőmmel elmennénk. � rj emailt. 20-30 ig valamikor jó.[/quote] Én is szomorú vagyok , hogy eddig nem tudtam róla mit szeretnél , én elmegyek a Széchenyi fürdőbe , megismerkedek a nejedddel és szeretkezek vele , írj telszámot nekem a gyuri0926@hotmail.com-ra Köszi
Írta flexi:
Írta parbani:
Írta webmester:
asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)

Tud!
Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne!

Mi a barátnőmmel elmennénk. � rj emailt. 20-30 ig valamikor jó.

Én is szomorú vagyok , hogy eddig nem tudtam róla mit szeretnél , én elmegyek a Széchenyi fürdőbe , megismerkedek a nejedddel és szeretkezek vele , írj telszámot nekem a gyuri0926@hotmail.com-ra

Köszi
| 2010-05-16 01:30:41 | Válasz | Jelentés | #161
Sziasztok! Szívesen csatlakoznék Párhoz, párokhoz vagy lányhoz, lányokhoz! Minden érdekel, mindent kipróbálnék!! smile
Sziasztok!
Szívesen csatlakoznék Párhoz, párokhoz vagy lányhoz, lányokhoz!

Minden érdekel, mindent kipróbálnék!! smile
| 2010-04-10 21:24:24 | Válasz | Jelentés | #160
[quote=parbani][quote=webmester][quote=parbani]Sziasztok! Szomorú vagyok! Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült! � géretek voltak! Aztán több sem! � prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki?? Tali ott ismi esetleg más is???[/quote] asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)[/quote] Tud! Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne![/quote] Mi a barátnőmmel elmennénk.
Írta parbani:
Írta webmester:
Írta parbani:Sziasztok!
Szomorú vagyok!
Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült!
� géretek voltak! Aztán több sem!

� prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki??
Tali ott ismi esetleg más is???

asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)

Tud!
Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne!

Mi a barátnőmmel elmennénk.
| 2010-04-10 12:19:09 | Válasz | Jelentés | #159
Én is szivesen megdugnám ,csodálatos barátnődet.
Én is szivesen megdugnám ,csodálatos barátnődet.
| 2010-04-08 23:38:11 | Válasz | Jelentés | #158
Szeretném megdugatni valakivel a barátnőm. De úgy, hogy "tilosba" menne. Én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom) És ha én is a párommal mennék? Egy "véletlen" négyes?
Szeretném megdugatni valakivel a barátnőm. De úgy, hogy "tilosba" menne. Én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)


És ha én is a párommal mennék? Egy "véletlen" négyes?
| 2010-04-08 12:12:52 | Válasz | Jelentés | #157
5
Szeretném megdugatni valakivel a barátnőm. De úgy, hogy "tilosba" menne. Én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)
Szeretném megdugatni valakivel a barátnőm. De úgy, hogy "tilosba" menne. Én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)
| 2010-04-06 18:03:37 | Válasz | Jelentés | #156
törölt felhasználó
[quote=5]Az rendben, csak én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)[/quote]
Írta 5:Az rendben, csak én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)

| 2010-04-06 17:56:47 | Válasz | Jelentés | #155
5
Az rendben, csak én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)
Az rendben, csak én így nem győzködhetem. Részéről olyan lenne, mintha pl. valakivel megismerkedne és úgy alakulna a dolog! (a tudtom nélkül - persze ő nem tudná, hogy tudom)
| 2010-04-06 17:52:01 | Válasz | Jelentés | #154
törölt felhasználó
[quote=5]Úgy szeretném, hogy ő ne tudja, hogy én tudok róla. Ha "tilosba" menne.[/quote] Részemről ok !
Írta 5:Úgy szeretném, hogy ő ne tudja, hogy én tudok róla. Ha "tilosba" menne.

Részemről ok !
| 2010-04-06 17:50:26 | Válasz | Jelentés | #153
5
Úgy szeretném, hogy ő ne tudja, hogy én tudok róla. Ha "tilosba" menne.
Úgy szeretném, hogy ő ne tudja, hogy én tudok róla. Ha "tilosba" menne.
| 2010-04-06 17:46:38 | Válasz | Jelentés | #152
törölt felhasználó
[quote=5]Szeretném megdugatni a barátnőm valakivel.[/quote] Én válalkoznék rá , lenne esélyem ?
Írta 5:Szeretném megdugatni a barátnőm valakivel.

Én válalkoznék rá , lenne esélyem ?
| 2010-04-06 17:42:45 | Válasz | Jelentés | #151
5
Szeretném megdugatni a barátnőm valakivel.
Szeretném megdugatni a barátnőm valakivel.
| 2010-03-11 22:45:24 | Válasz | Jelentés | #150
aprilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki?? Tali ott ismi esetleg más is??? asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne? Tud! Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne! Barátnőmmel is mehetek?
aprilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki??
Tali ott ismi esetleg más is???

asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?

Tud!
Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne!




Barátnőmmel is mehetek?
| 2010-03-08 10:50:42 | Válasz | Jelentés | #149
mi tegnap este kipróbáltuk és azt az élvezetet nem lehet leirni nagyon jó volt ujra akarjuk mindenkinek ajánlom aki szinesíteni akarja a sexuális élményét üdv.
mi tegnap este kipróbáltuk
és azt az élvezetet nem lehet leirni
nagyon jó volt
ujra akarjuk

mindenkinek ajánlom
aki szinesíteni akarja a sexuális élményét
üdv.
| 2010-02-04 13:37:51 | Válasz | Jelentés | #148
[quote=webmester][quote=parbani]Sziasztok! Szomorú vagyok! Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült! � géretek voltak! Aztán több sem! � prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki?? Tali ott ismi esetleg más is???[/quote] asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)[/quote] Tud! Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne!
Írta webmester:
Írta parbani:Sziasztok!
Szomorú vagyok!
Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült!
� géretek voltak! Aztán több sem!

� prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki??
Tali ott ismi esetleg más is???

asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)

Tud!
Már többször írtam élvezném is ha mással kefélne!
| 2010-02-03 17:52:49 | Válasz | Jelentés | #147
törölt felhasználó
[quote=parbani]Sziasztok! Szomorú vagyok! Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült! � géretek voltak! Aztán több sem! � prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki?? Tali ott ismi esetleg más is???[/quote] asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)
Írta parbani:Sziasztok!
Szomorú vagyok!
Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült!
� géretek voltak! Aztán több sem!

� prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki??
Tali ott ismi esetleg más is???

asszony tud róla? vagy arra gerjednél, ha "tilosba" menne?:)
| 2010-02-03 10:09:35 | Válasz | Jelentés | #146
Szia! Szóval csak ígérgetnek? Pedig a párod megérne egy... :D [quote=parbani]Sziasztok! Szomorú vagyok! Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült! � géretek voltak! Aztán több sem! � prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki?? Tali ott ismi esetleg más is???[/quote]
Szia!

Szóval csak ígérgetnek? Pedig a párod megérne egy... :D

Írta parbani:Sziasztok!
Szomorú vagyok!
Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült!
� géretek voltak! Aztán több sem!

� prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki??
Tali ott ismi esetleg más is???
| 2010-02-02 21:57:41 | Válasz | Jelentés | #145
Sziasztok, Sajnos ebben még nem volt részem.Többször mondtam már páromnak,hogy vegyünk be 1 férfit,ugyanis engem izgatna a látvány és a hanghatás.Élvezném mikor látnám ahogy másik pasi dolgozza ,nyalja punciját.Végül ketten jó keményen megdugnánk.Ez eddig csak vágyálom.Remélem egyszer lesz benne részem.Addig is jó orgazmust mindenkinek.
Sziasztok,

Sajnos ebben még nem volt részem.Többször mondtam már páromnak,hogy vegyünk be 1 férfit,ugyanis engem izgatna a látvány és a hanghatás.Élvezném mikor látnám ahogy másik pasi dolgozza ,nyalja punciját.Végül ketten jó keményen megdugnánk.Ez eddig csak vágyálom.Remélem egyszer lesz benne részem.Addig is jó orgazmust mindenkinek.
| 2010-02-02 08:57:07 | Válasz | Jelentés | #144
Sziasztok! Szomorú vagyok! Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült! � géretek voltak! Aztán több sem! � prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki?? Tali ott ismi esetleg más is???
Sziasztok!
Szomorú vagyok!
Másfél hónapon keresztül próbáltam beszervezni pasit a BP,Széchenyi fürdőbe,hogy be hálózza az asszonyt! Nem sikerült!
� géretek voltak! Aztán több sem!

� prilis 20-30.a közt Hajdúszoboszlón leszünk ! Valakik,valaki??
Tali ott ismi esetleg más is???
| 2010-01-15 14:53:02 | Válasz | Jelentés | #143
20 éves srác vagyok szívesen csatlakoznék párokhoz. Volt már szerencsém részt venni 3mas sexben nagyon bejött
20 éves srác vagyok szívesen csatlakoznék párokhoz. Volt már szerencsém részt venni 3mas sexben nagyon bejött
1 2 3 4 ... 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-26 19:25:13
sextra: Ben es Tim nektek is kellemeset , nedveset !
2024-04-26 10:59:08
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-26 05:15:36
Nagymuff: Élvezkedös reggelt napot mindenkinek ;)
2024-04-25 17:23:20
invader: ;)
2024-04-25 11:03:38
Fenryr: Szép napot mindenkinek.
2024-04-25 08:17:35
Ben es Tim: Yoooooreggelit
2024-04-25 07:59:52
punto10: Sziasztok! Gyms megyei lánnyal illetve párral ismerkednék
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!