Fórum

Fórum >> Egyéb témák >> MIÉRT ÉLVEZNÉD HA MEGDUGNÁK A PÁROD?
| Oldal: 1 2 3 4 5 6 7 8 | Hozzászólás | Feliratkozás | Keresés
Hozzászólás csak tagoknak! Lépj be, vagy regisztrálj!
| 2010-01-10 21:47:23 | Válasz | Jelentés | #142
[quote=marker]Minden vágyam, hogy nejemet ketten kényeztessük! Imádjuk a harisnyás szexet, a szexi fehérneműt! 50 körüli pasit keresnénk házibarátnak Győr-Sopron környékéről![/quote] Miért is nem laktok Pest környékén?!
Írta marker:Minden vágyam, hogy nejemet ketten kényeztessük! Imádjuk a harisnyás szexet, a szexi fehérneműt! 50 körüli pasit keresnénk házibarátnak Győr-Sopron környékéről!

Miért is nem laktok Pest környékén?!
| 2009-12-27 16:21:50 | Válasz | Jelentés | #141
Hát Sarele ha esetleg megfelelek elképzeléseidnek.....
Hát Sarele ha esetleg megfelelek elképzeléseidnek.....
| 2009-12-26 11:31:44 | Válasz | Jelentés | #140
[quote=sarele]Én is most keresgélek egy fiút az asszonynak, de még nem sok sikerrel. Miért élvezném? Azt hiszem a szexben a lényeg, hogy a másiknak a legjobb legyen. A két lány egy fiú felállásért teperjen ő! :-) És biztos vagy abban, hogy nagyon izgató lenne, ha összejönne végre.[/quote] Szerintem izgató lenne! Csak a megfelelő tálalás és az étvágygerjesztés a lényeg!
Írta sarele:Én is most keresgélek egy fiút az asszonynak, de még nem sok sikerrel. Miért élvezném? Azt hiszem a szexben a lényeg, hogy a másiknak a legjobb legyen. A két lány egy fiú felállásért teperjen ő! :-)
És biztos vagy abban, hogy nagyon izgató lenne, ha összejönne végre.

Szerintem izgató lenne!
Csak a megfelelő tálalás és az étvágygerjesztés a lényeg!
| 2009-12-15 13:01:42 | Válasz | Jelentés | #139
Én is most keresgélek egy fiút az asszonynak, de még nem sok sikerrel. Miért élvezném? Azt hiszem a szexben a lényeg, hogy a másiknak a legjobb legyen. A két lány egy fiú felállásért teperjen ő! :-) És biztos vagy abban, hogy nagyon izgató lenne, ha összejönne végre.
Én is most keresgélek egy fiút az asszonynak, de még nem sok sikerrel. Miért élvezném? Azt hiszem a szexben a lényeg, hogy a másiknak a legjobb legyen. A két lány egy fiú felállásért teperjen ő! :-)
És biztos vagy abban, hogy nagyon izgató lenne, ha összejönne végre.
| 2009-10-11 20:00:36 | Válasz | Jelentés | #138
Minden vágyam, hogy nejemet ketten kényeztessük! Imádjuk a harisnyás szexet, a szexi fehérneműt! 50 körüli pasit keresnénk házibarátnak Győr-Sopron környékéről!
Minden vágyam, hogy nejemet ketten kényeztessük! Imádjuk a harisnyás szexet, a szexi fehérneműt! 50 körüli pasit keresnénk házibarátnak Győr-Sopron környékéről!
| 2009-08-15 17:09:28 | Válasz | Jelentés | #137
[quote=parbani]SZiasztok! Valaki,kik, augusztus 18-24 közt Zsory Fürdő(mezőkövezsd)környékéről ismerkedni,taléizni??? Velünk![/quote] Senki a környékről???
Írta parbani:SZiasztok! Valaki,kik, augusztus 18-24 közt Zsory Fürdő(mezőkövezsd)környékéről ismerkedni,taléizni???
Velünk!

Senki a környékről???
| 2009-06-23 18:19:48 | Válasz | Jelentés | #136
SZiasztok! Valaki,kik, augusztus 18-24 közt Zsory Fürdő(mezőkövezsd)környékéről ismerkedni,taléizni??? Velünk!
SZiasztok! Valaki,kik, augusztus 18-24 közt Zsory Fürdő(mezőkövezsd)környékéről ismerkedni,taléizni???
Velünk!
| 2009-06-20 04:04:30 | Válasz | Jelentés | #135
Sziasztok. Bpi, sportos bi pár hölgyet, estleg párt keres, szabadidő tartalmas eltöltésére. nyeroparos1@citromail.hu
Sziasztok. Bpi, sportos bi pár hölgyet, estleg párt keres, szabadidő tartalmas eltöltésére. nyeroparos1@citromail.hu
| 2009-06-18 20:12:13 | Válasz | Jelentés | #134
[quote=pedro]Én imádom nézni ahogy a csini kis feleségemet a szemem előtt nyalják ki, vagy szopja egy idegen pasi faszát és utánna jó alaposan és mélyen megbasszák a punciját! De ha a kiválasztott pasit zavarja ha nézik közben, azt sem bánom ha kettesben csinálják. Ilyenkor a szobából kiszűrődő zajoktól pl. az ágy nyikorgásától és a feleségem nyögéseitől is nagyon fel tudok izgulni! Jó lenne egy kemény dugást videóra is venni, de ehhez még nem találtuk meg azt a férf[/quote]Akkor nagyon jó sora van nálatok a harmadiknak. Nem beszélve a feleségedről.
Írta pedro:Én imádom nézni ahogy a csini kis feleségemet a szemem előtt nyalják ki, vagy szopja egy idegen pasi faszát és utánna jó alaposan és mélyen megbasszák a punciját! De ha a kiválasztott pasit zavarja ha nézik közben, azt sem bánom ha kettesben csinálják. Ilyenkor a szobából kiszűrődő zajoktól pl. az ágy nyikorgásától és a feleségem nyögéseitől is nagyon fel tudok izgulni! Jó lenne egy kemény dugást videóra is venni, de ehhez még nem találtuk meg azt a férf
Akkor nagyon jó sora van nálatok a harmadiknak. Nem beszélve a feleségedről.
| 2009-06-18 16:52:24 | Válasz | Jelentés | #133
Sziasztok! Fiatalos középkoru úriemberként, aranyos párhoz társulnék a hölgy örömére. Akár napközben is pesten nálam találkozhatunk. lesmen@citromail.hu
Sziasztok!
Fiatalos középkoru úriemberként, aranyos párhoz társulnék a hölgy örömére. Akár napközben is pesten nálam találkozhatunk. lesmen@citromail.hu

| 2009-06-08 13:43:06 | Válasz | Jelentés | #132
[quote=pedro]Én imádom nézni ahogy a csini kis feleségemet a szemem előtt nyalják ki, vagy szopja egy idegen pasi faszát és utánna jó alaposan és mélyen megbasszák a punciját! De ha a kiválasztott pasit zavarja ha nézik közben, azt sem bánom ha kettesben csinálják. Ilyenkor a szobából kiszűrődő zajoktól pl. az ágy nyikorgásától és a feleségem nyögéseitől is nagyon fel tudok izgulni! Jó lenne egy kemény dugást videóra is venni, de ehhez még nem találtuk meg azt a férf[/quote]sziasztok itt van tomixxx@citromail.hu
Írta pedro:Én imádom nézni ahogy a csini kis feleségemet a szemem előtt nyalják ki, vagy szopja egy idegen pasi faszát és utánna jó alaposan és mélyen megbasszák a punciját! De ha a kiválasztott pasit zavarja ha nézik közben, azt sem bánom ha kettesben csinálják. Ilyenkor a szobából kiszűrődő zajoktól pl. az ágy nyikorgásától és a feleségem nyögéseitől is nagyon fel tudok izgulni! Jó lenne egy kemény dugást videóra is venni, de ehhez még nem találtuk meg azt a férf
sziasztok itt van tomixxx@citromail.hu
| 2009-06-02 23:04:40 | Válasz | Jelentés | #131
[quote=futár]Mi most fogunk próbálkozni egy párral, eddig csak beszéltünk róla és nagyon izgató volt.Az is felizgatott ahogy elmondta hogy kefélt a volt pasijaival. Remélem jó lesz látni ahogy más keféli és szopatja.[/quote]Az biztos,hogy izgató mikor hallod kéjes nyögését,látod mikor más farkát szopja tövig vagy beleül és a dákó eltűnik puncijában.Remélem mi jó úton haladunk,van egy pár és velük már átbeszéltük,hogy ki mit szeretne.Már csak a megvalósítás van hátra...
Írta futár:Mi most fogunk próbálkozni egy párral, eddig csak beszéltünk róla és nagyon izgató volt.Az is felizgatott ahogy elmondta hogy kefélt a volt pasijaival. Remélem jó lesz látni ahogy más keféli és szopatja.
Az biztos,hogy izgató mikor hallod kéjes nyögését,látod mikor más farkát szopja tövig vagy beleül és a dákó eltűnik puncijában.Remélem mi jó úton haladunk,van egy pár és velük már átbeszéltük,hogy ki mit szeretne.Már csak a megvalósítás van hátra...
| 2009-05-26 14:41:32 | Válasz | Jelentés | #130
Én imádom nézni ahogy a csini kis feleségemet a szemem előtt nyalják ki, vagy szopja egy idegen pasi faszát és utánna jó alaposan és mélyen megbasszák a punciját! De ha a kiválasztott pasit zavarja ha nézik közben, azt sem bánom ha kettesben csinálják. Ilyenkor a szobából kiszűrődő zajoktól pl. az ágy nyikorgásától és a feleségem nyögéseitől is nagyon fel tudok izgulni! Jó lenne egy kemény dugást videóra is venni, de ehhez még nem találtuk meg azt a férf
Én imádom nézni ahogy a csini kis feleségemet a szemem előtt nyalják ki, vagy szopja egy idegen pasi faszát és utánna jó alaposan és mélyen megbasszák a punciját! De ha a kiválasztott pasit zavarja ha nézik közben, azt sem bánom ha kettesben csinálják. Ilyenkor a szobából kiszűrődő zajoktól pl. az ágy nyikorgásától és a feleségem nyögéseitől is nagyon fel tudok izgulni! Jó lenne egy kemény dugást videóra is venni, de ehhez még nem találtuk meg azt a férf
| 2009-05-22 14:07:38 | Válasz | Jelentés | #129
Sok sikert nektek! Remélem ha meg volt mesélsz?
Sok sikert nektek!
Remélem ha meg volt mesélsz?
| 2009-05-21 14:45:13 | Válasz | Jelentés | #128
Mi most fogunk próbálkozni egy párral, eddig csak beszéltünk róla és nagyon izgató volt.Az is felizgatott ahogy elmondta hogy kefélt a volt pasijaival. Remélem jó lesz látni ahogy más keféli és szopatja.
Mi most fogunk próbálkozni egy párral, eddig csak beszéltünk róla és nagyon izgató volt.Az is felizgatott ahogy elmondta hogy kefélt a volt pasijaival. Remélem jó lesz látni ahogy más keféli és szopatja.
| 2009-05-11 16:52:44 | Válasz | Jelentés | #127
Szivesen beszállok 3.nak!
Szivesen beszállok 3.nak!
| 2009-05-08 23:09:38 | Válasz | Jelentés | #126
Még nem volt benne részem,de úgy gondolom izgatólag hatna rám ha látnám ahogy másik férfit kényeztet.Már mondtam neki,hogy szervezzünk be még egy pasit,de csak nevetett rajta.Bízom benne,hogy egyszer összejön a dolog.R.
Még nem volt benne részem,de úgy gondolom izgatólag hatna rám ha látnám ahogy másik férfit kényeztet.Már mondtam neki,hogy szervezzünk be még egy pasit,de csak nevetett rajta.Bízom benne,hogy egyszer összejön a dolog.R.
| 2009-04-24 18:39:00 | Válasz | Jelentés | #125
Hát nekünk voltak ilyen gondjaink,úgy értem elég nimfó volt a feleségem,és ha engedtem-ha nem ő félrekúrt. A gond az,hogy már nincs velem;valahol a 8 ker.-ben kurvul. Szóval elszállt vele a ló,és neki naponta többen kellenek. Ha megtalálom pénzért én is dughatom majd?:)
Hát nekünk voltak ilyen gondjaink,úgy értem elég nimfó volt a feleségem,és ha engedtem-ha nem ő félrekúrt.
A gond az,hogy már nincs velem;valahol a 8 ker.-ben kurvul.
Szóval elszállt vele a ló,és neki naponta többen kellenek.
Ha megtalálom pénzért én is dughatom majd?:)
| 2009-03-29 21:47:18 | Válasz | Jelentés | #124
Érdekes történet,köszönjük hogy megosztottad velünk. Megnéztem a képeit a feleségednek, tudod nincs semmi gond vele, sőt nagyon is izgató. A barátod baja, egyszerű, gyors volt neki az egész, előfordul néha az ilyen, Ő abba csoportba tartozik, akinek kell egy kis feloldódás... de biztosan nem a feleséged hibája, sőt senkié. Emberek vagyunk és különbözünk..
Érdekes történet,köszönjük hogy megosztottad velünk. Megnéztem a képeit a feleségednek, tudod nincs semmi gond vele, sőt nagyon is izgató. A barátod baja, egyszerű, gyors volt neki az egész, előfordul néha az ilyen, Ő abba csoportba tartozik, akinek kell egy kis feloldódás... de biztosan nem a feleséged hibája, sőt senkié. Emberek vagyunk és különbözünk..
| 2009-03-26 13:11:03 | Válasz | Jelentés | #123
rájönni?Az aljáról kezd úgy összefüggő lesz az írás !!Szar ez az 500 karakter!!!
rájönni?Az aljáról kezd úgy összefüggő lesz az írás !!Szar ez az 500 karakter!!!
| 2009-03-26 13:07:57 | Válasz | Jelentés | #122
égem kérte hogy dugja már meg de nem tudta ,és ahogy láttam nem is ált a farka! Még azután kétszer próbálkoztunk de nem sikerült összehozni.Kérdeztem a barátomat hogy mi volt a baj de azt mondta hogy nem tudja!A feleségemnek egy kicsit szerintem elszállt az önbizalma hogy biztos nem volt elég izgató...meg ilyesmi!És hogy ö már nem akar hármasban szeretkezni!Pedig nekem még hogy nem is úgy sikerült ahogy szeretem volna istenien izgató volt! Mi lehetett a baj, nem tudok
égem kérte hogy dugja már meg de nem tudta ,és ahogy láttam nem is ált a farka! Még azután kétszer próbálkoztunk de nem sikerült összehozni.Kérdeztem a barátomat hogy mi volt a baj de azt mondta hogy nem tudja!A feleségemnek egy kicsit szerintem elszállt az önbizalma hogy biztos nem volt elég izgató...meg ilyesmi!És hogy ö már nem akar hármasban szeretkezni!Pedig nekem még hogy nem is úgy sikerült ahogy szeretem volna istenien izgató volt! Mi lehetett a baj, nem tudok
| 2009-03-26 13:07:05 | Válasz | Jelentés | #121
elmű volt !Hát persze!Szép lassan átfordult a hátára én meg befeküdtem a lába közé,már nagyon izgatót lehetett mert tiszta nedves volt a puncia .A barátom a melleivel volt elfoglalva ,egy kis idő után cseréltünk! a feleségem arcát elnézve nagyon élvezte.És ezután kezdőztek a gondok! láttam hogy a feleségem szeretné a szájába venni a barátom farkát,de ö élhúzódót tőle és visszatért a melleire!nem tudtam mire vélni a látottakat!Mikor engem szopót a feles
elmű volt !Hát persze!Szép lassan átfordult a hátára én meg befeküdtem a lába közé,már nagyon izgatót lehetett mert tiszta nedves volt a puncia .A barátom a melleivel volt elfoglalva ,egy kis idő után cseréltünk! a feleségem arcát elnézve nagyon élvezte.És ezután kezdőztek a gondok! láttam hogy a feleségem szeretné a szájába venni a barátom farkát,de ö élhúzódót tőle és visszatért a melleire!nem tudtam mire vélni a látottakat!Mikor engem szopót a feles
| 2009-03-26 13:06:07 | Válasz | Jelentés | #120
egy vékony takaró takarta ami alat teljesen meztelen volt,kiabáltam a barátomnak hogy jöjjön segítsen belemaszirozni a krémet a feleségem bőrébe.Át is jött hamar mondtam neki hogy a lábait kényésztese míg én a hátával foglalkozom!Szép lassan lehúztam a takarót a fenekéről,majd a feleségem így szolt; ne mert meglátja a barátunk a puncimat! Erre mondtam és!Ilyen szépet még nem látott úgy sem! Erre a feleségem, ti most megszeretnétek dugni?A válasz egyérte
egy vékony takaró takarta ami alat teljesen meztelen volt,kiabáltam a barátomnak hogy jöjjön segítsen belemaszirozni a krémet a feleségem bőrébe.Át is jött hamar mondtam neki hogy a lábait kényésztese míg én a hátával foglalkozom!Szép lassan lehúztam a takarót a fenekéről,majd a feleségem így szolt; ne mert meglátja a barátunk a puncimat!
Erre mondtam és!Ilyen szépet még nem látott úgy sem! Erre a feleségem, ti most megszeretnétek dugni?A válasz egyérte
| 2009-03-26 13:05:24 | Válasz | Jelentés | #119
az első kérdése hogy kivel gondoltam ,közölte hogy ö egy idegennel nem szeretné csinálni .Mondtam neki hogy a közös barátunkra gondoltam. erre ö majd meg látjuk.Eltelt egy fél év mikor már kelően érdeklődtek a közös hancúrozásról,eljött a nap, Üres a ház gyerekek távol ,barátom egész véletlen átjött hozzánk.A feleségem hason fekve nézte a tv-ét És szolt hogy krémezem be a testét,a barátom a számítógépet püfölte a másik szobában.Feleségemet egy v
az első kérdése hogy kivel gondoltam ,közölte hogy ö egy idegennel nem szeretné csinálni .Mondtam neki hogy a közös barátunkra gondoltam. erre ö majd meg látjuk.Eltelt egy fél év mikor már kelően érdeklődtek a közös hancúrozásról,eljött a nap, Üres a ház gyerekek távol ,barátom egész véletlen átjött hozzánk.A feleségem hason fekve nézte a tv-ét És szolt hogy krémezem be a testét,a barátom a számítógépet püfölte a másik szobában.Feleségemet egy v
| 2009-03-26 12:59:20 | Válasz | Jelentés | #118
Egy rövid történet ami azóta is foglalkoztat! Egyszer megkérdeztem a barátomat mit szólna ha partiba vágnánk a feleségem. Először le hülyézett, majd láta rajtam hogy komolyan gondolom "a feleségem nem csak az én számomra dögös sexy már sokan mondták nem csak férfiak"Ekkor a barátom természetesen, azt mondta ki lenne az a hülye aki kihagyná! Ez után el kesztem oltani a feleségem hogy mi lenne ha ketten kényeztetnénk el. Nem zárkózót el a dologtó
Egy rövid történet ami azóta is foglalkoztat!
Egyszer megkérdeztem a barátomat mit szólna ha partiba vágnánk a feleségem.
Először le hülyézett, majd láta rajtam hogy komolyan gondolom "a feleségem nem csak az én számomra dögös sexy már sokan mondták nem csak férfiak"Ekkor a barátom természetesen, azt mondta ki lenne az a hülye aki kihagyná!
Ez után el kesztem oltani a feleségem hogy mi lenne ha ketten kényeztetnénk el.
Nem zárkózót el a dologtó
| 2009-02-28 09:58:47 | Válasz | Jelentés | #117
Szia Édes Nikol.Tamás vagyok és szivesen segítek,ha még egy pasira vágysz.Debrecen és környéke előny!!De minden megoldható.Csók
Szia Édes Nikol.Tamás vagyok és szivesen segítek,ha még egy pasira vágysz.Debrecen és környéke előny!!De minden megoldható.Csók
| 2009-02-25 13:21:20 | Válasz | Jelentés | #116
párok irjatok győr és környékbeliek előnyben
párok irjatok győr és környékbeliek előnyben
| 2009-02-24 13:48:04 | Válasz | Jelentés | #115
[quote=Nicole]27 vagyok.Kipróbálnám még egy pasival,de a férjem hallani sem akar róla,viszont annál inkább vágyik még egy(vagy két)nőre.Engem mindkét felállás érdekelne,de nem igazán tartom fairnek,hogy csak magára gondol.... [/quote]Merre laktok kicsilány? Szivessen segítek!
Írta Nicole:27 vagyok.Kipróbálnám még egy pasival,de a férjem hallani sem akar róla,viszont annál inkább vágyik még egy(vagy két)nőre.Engem mindkét felállás érdekelne,de nem igazán tartom fairnek,hogy csak magára gondol....
Merre laktok kicsilány?
Szivessen segítek!
| 2009-02-20 11:04:43 | Válasz | Jelentés | #114
27 vagyok.Kipróbálnám még egy pasival,de a férjem hallani sem akar róla,viszont annál inkább vágyik még egy(vagy két)nőre.Engem mindkét felállás érdekelne,de nem igazán tartom fairnek,hogy csak magára gondol....
27 vagyok.Kipróbálnám még egy pasival,de a férjem hallani sem akar róla,viszont annál inkább vágyik még egy(vagy két)nőre.Engem mindkét felállás érdekelne,de nem igazán tartom fairnek,hogy csak magára gondol....
| 2009-02-03 11:42:50 | Válasz | Jelentés | #113
[quote=veszprémi farok]én tuti nagyon élvezném ha valaki a jelenlétemben dugná a párom... beszéltünk már róla párszor de nem mer belemenni, pedig látszik rajta hogy nagyon élvezné...[/quote]szia!Én közel lakok,ha gondolod ismerkedjünk
Írta veszprémi farok:én tuti nagyon élvezném ha valaki a jelenlétemben dugná a párom...
beszéltünk már róla párszor de nem mer belemenni, pedig látszik rajta hogy nagyon élvezné...
szia!Én közel lakok,ha gondolod ismerkedjünk
1 2 3 4 5 6 7 8
búvóhely
:)  :lol:  :D  ;)  :redface:  :o
:(  :cry:  :roll:  :x  :twisted:  :evil:
Archívum
2024-04-25 05:39:39
Merevkrisz: Jó reggelt kellemes napot.
2024-04-24 08:46:19
kory: Kérésre filctollal ráírok, vagy rajzolok magamra amit szeretnétek, és elküldöm e mailen
2024-04-24 08:45:24
kory: Sziasztok!
2024-04-24 08:27:49
tropp: Viszont nektek is Édespár. Hmm... micsoda képek ;)
2024-04-24 06:59:16
Édespár: Orgazmuaban gazdag szép reggelt mindenkinek ☕
2024-04-23 21:26:28
invader: :roll:
2024-04-23 14:59:17
Mókuska: Sziasztok ! ;)
2024-04-23 09:35:22
Fenryr: Szép napot!
2024-04-22 16:52:25
Ben es Tim: Kellemeset mindenkinek
2024-04-22 14:40:01
invader: Oké, értem
2024-04-22 14:29:38
invader: :roll:
2024-04-22 14:29:30
invader: Te is láthattál, amíg nem sztornóztál a barátaid közül. :lol:
2024-04-22 14:28:32
invader: Azt gondolom nem rám célzol, mivel én csak beszélgetni vagyok itt, és akik barátaim, láthatnak is, .
2024-04-22 12:28:45
Johnyhard: Sziasztok. Borsodból pár vagy lány?
2024-04-22 11:42:06
invader: Rozika